Hoşgeldiniz!

roller coaster

Luke Bryan - Roller Coaster 04:23
Luke Bryan - Roller Coaster 123.709 izlenme - 4 yıl önce
Roller Coaster'da Adamın Boynuna Çarpan Kuş 00:59
Roller Coaster'da Adamın Boynuna Çarpan Kuş 24.410 izlenme - 1 yıl önce İspanya'da PortAventura Park'ta bir adam sadece beş saniye içinde 111 km hıza ulaşan roller coaster'da giderken bir kuş boynuna çarpıyor. Adamın durumu iyi, biraz kan etrafına sıçramış fakat aynı şey zavallı kuş için söylenemez.
Roller Coaster'a Binen Çocuğun İmana Gelmesi 00:38
Roller Coaster'a Binen Çocuğun İmana Gelmesi 2.107 izlenme - 3 ay önce Bir eğlence merkezine giden çocuk arkadaşlarının gazı ile Roller Coaster'a binmiş ancak olaylar hiç de umduğu gibi gelişmemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Dünyanın En Korkutucu Roller Coaster'ı 02:06
Dünyanın En Korkutucu Roller Coaster'ı 4.212 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Ohio'da açılan Valravn isimli hız treni aşırı korkutucu olma özelliği ile dünyada ilk sıralarda! 68 metre yüksekliğe sahip ve 1.04 kilometre uzunluğunda. 120 kilometre hıza kadar da ulaşabilen trenin o anlarını izlemek dahi insanı geriyor.
Küçük Kızın İlk Roller Coaster Deneyimi 01:23
Küçük Kızın İlk Roller Coaster Deneyimi 8.381 izlenme - 4 yıl önce Roller Coaster'a ilk kez binen küçük kızın heyecanını izliyoruz
Nefeskesen ne kadar hızlı? 01:19
Nefeskesen ne kadar hızlı? 12.170 izlenme - 4 yıl önce Otomobil Yayıncılık olarak İstanbul’da yer alan VIALAND içindeki Nefeskesen’in ne kadar hızlı olduğunu ölçen ilk yayın organı olduk. 17 milyon dolarlık yatırımla faaliyete geçen Nefeskesen, İsviçreli roller coaster üreticisi Intamin tarafından üretilmiş. 660 metrelik ray üzerinde giden bir eğlence treni olan Nefeskesen, Immelman loop, 360 derece burgu ve baş aşağı inişiyle adrenalin seviyesini yükseltiyor. Bizim buradaki amacımız Nefeskesen’in ne kadar hızlı olduğunu görmekti. GPS teknolojili profesyonel test cihazımız için tünel geçişi, köprü altı geçişi ve 360 derecelik burgular handikaplar arasındaydı. Çünkü GPS anteninin uydularla iletişim kurabilmesi için, gökyüzünü görmesi gerekiyor, tünel geçişinde, köprü altı geçişinde ve 360 derecelik dönüşlerde ise bağlantıda anlık kopmalara neden oldu. Buna rağmen Nefeskesen’in ivmelenme performansı hakkında fikir sahibi olacak datayı topladık. 20-99 km/s hızlanmasını 3.1 saniyede tamamlayan Nefeskesen, maksimum 111 km/s hızla çıktı. Videoda yer alan rakım, Nefeskesen’in deniz seviyesinden olan yüksekliğidir.
Sevimli Bebeğin Roller Coaster İle İmtihanı 01:06
Sevimli Bebeğin Roller Coaster İle İmtihanı 3.997 izlenme - 3 yıl önce Sevimli Bebeğin Roller Coaster İle İmtihanı Ailesiyle beraber Roller Coaster'a binen sevimli bebeğin tepkileri sizi gülümsetecek.
dondurma yerken roller coaster'a binmek 01:26
dondurma yerken roller coaster'a binmek 5.632 izlenme - 8 yıl önce komedi
Roller Coaster'dan Korkan Dayı 01:32
Roller Coaster'dan Korkan Dayı 1.718 izlenme - 2 yıl önce İlk defa Roller Coaster'a binen çocuk korku dolu anlar yaşıyor, Dayı korkudan ağzına geleni söylemekten çekinmiyor.
Roller Coaster'daki Göğüsler 01:04
Roller Coaster'daki Göğüsler 5.470 izlenme - 5 yıl önce Boobs Tits Flashing her Boobs Pop Up İn Roller Coaster
Dünyanın En Hızlı Roller Coaster Rekorunu Kıran Cedar Point'in Yeni Göz Bebeği 02:06
Dünyanın En Hızlı Roller Coaster Rekorunu Kıran Cedar Point'in Yeni Göz Bebeği "Valravn" 2.282 izlenme - 3 yıl önce Eğer sizde roller coaster tutkunuysanız, Cedar Point'in yeni oyuncağı “Valravn” sizi kendine hayran bırakacak. Tanıtım videosu yayınlamam ve 2016 yılında faaliyete geçmesi planlanan Valravn, şimdiden herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Tarihin en yüksek, en hızlı ve en uzun roller coaster'ı.
Karadenizli Vatandaş Hız Trenine Binerse 01:29
Karadenizli Vatandaş Hız Trenine Binerse 1.448 izlenme - 2 yıl önce Hız treni Roller Coaster'a binen Karadenizli vatandaşın yaşadığı büyük korku arkadaşları tarafından kameraya alındı. Heyecan veren alette Karadenizli vatandaşın yaşadığı korku izleyenleri gülme krizine sokuyor.
Justin Bieber - Roller Coaster 03:21
Justin Bieber - Roller Coaster 2.667 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber'ın 2013 tarihli Roller Coaster isimli müzik çalışması.. Şarkı Sözleri: Come here I don't know what happened [Verse 1] Where did they go? Nights like this don't happen anymore I need to know Is it me? or did I lose control? [Pre-Chorus] Only overseas Only memories Wish I had the key to your heart People come and go Baby, they don't know What we had before What it felt before our eyes [Chorus] Roller coaster, roller coaster Spinning all around and around for a world baby Roller coaster, roller coaster For a minute we were up, but the next we were falling down [Verse 2] It's been difficult I’m just happy there's no fights no more But it’s nights like this that I never ever missed you more If there's a reason why this happens for [Pre-Chorus] Only overseas Only memories Wish I had the key to your heart People come and go Baby, they don't know What we had before What it felt before our eyes [Chorus] Roller coaster, roller coaster Spinning all around and around for a world baby Roller coaster, roller coaster For a minute we were up, but the next we were falling down [Bridge] Bounce... [Pre-Chorus] Only overseas Only memories Wish I had the key to your heart People come and go Baby, they don't know What we had before What it felt before our eyes [Chorus] Roller coaster, roller coaster Spinning all around and around for a world baby Roller coaster, roller coaster For a minute we were up, but the next we were falling down
Dünyanın En Yüksek Roller Coaster'ı! 01:52
Dünyanın En Yüksek Roller Coaster'ı! 2.237 izlenme - 5 yıl önce Lunaparktaki çarpışan arabalara benzemiyor değil mi?
Dünyanın En Korkunç Roller Coaster'ı Gravity Max 03:00
Dünyanın En Korkunç Roller Coaster'ı Gravity Max 25 izlenme - 2 hafta önce Tayvan'da bulunan Lihpao Land parkındaki Gravity Max, dünyanın ilk 90 derecelik açı ile aşağı inen roller coasterı. 2 dakika 26 saniye süren yolculukta 35 metre dik açı serbest düşüş, ters taklalar şaşırtıcı geri dönüşler bulunuyor.
Türkiye'nin İlk Roller Coaster'ı NefesKesen - Vialand 01:08
Türkiye'nin İlk Roller Coaster'ı NefesKesen - Vialand 1.113 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin ilk Roller Coaster'ını izleyelim. İsmi de Nefeskesen.
Justin Bieber - Roller Coaster  03:21
Justin Bieber - Roller Coaster 1.967 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber - Roller Coaster (Audio) - Yeni Klip 2013
Selena Gomez Roller Coaster'da Şarkı Söyledi 01:00
Selena Gomez Roller Coaster'da Şarkı Söyledi 596 izlenme - 2 yıl önce Justin Bieber, Jennifer Lopez ve daha birçok dünya yıldızı ile araba düet yapan James Corden bu kez Selena Gomez'i programına konuk olarak aldı. Gomez'in Come & Get It şarkısını roller coaster'da söyledi.
türk gencinin roller coaster ile imtihanı 02:25
türk gencinin roller coaster ile imtihanı 2.561 izlenme - 8 yıl önce sağ taraftaki türke dikkat
Ankapark Roller Coaster'ının Deneme Sürüşü 00:55
Ankapark Roller Coaster'ının Deneme Sürüşü 1.040 izlenme - 4 yıl önce Ankara'daki avrupanın en büyük temaparkı Ankapark roller coaster'ının deneme sürüşü videosu... Mükemmel gösteri sizlerle
Roller Coaster Tycoon 3 00:09
Roller Coaster Tycoon 3 1.791 izlenme - 9 yıl önce
Roller Coaster Ne Kadar Hızlıdır? 01:50
Roller Coaster Ne Kadar Hızlıdır? 1.218 izlenme - 4 yıl önce Sürat treni (Roller Coaster) hızıyla çığlık attıran adrenalin dolu anlar yaşamanıza sebep olan. Peki ne kadar hızlı gidiyor?
New York Roller Coaster Great 03:21
New York Roller Coaster Great 1.154 izlenme - 6 yıl önce New York Roller Coaster Great
Roller Coaster'a Binen Gencin Yüz İfadesi 02:04
Roller Coaster'a Binen Gencin Yüz İfadesi 90 izlenme - 3 ay önce Tehlike ve heyecan dolu Roller Coaster'a binen Koreli gencin yüzü şekilden şekle girmiş. Gencin korku dolu anları kameraya böyle yansımış.
Uçmaya hazır mısınız? 01:25
Uçmaya hazır mısınız? 2.138 izlenme - 11 yıl önce Uçar pozisyonda roller coaster! İngiltere Alton Towers!
Oculus Rift İrkilmeleri 14:49
Oculus Rift İrkilmeleri 684 izlenme - 3 yıl önce İki farklı ekran ile görüntüyü direkt olarak göze 3 boyutlu olarak yansıtan ve gerçeğe en yakın görüntü hissini veren aygıt oculus rifti deneyen insanların tekpkilerinden oluşan bir video ...
Minecraft Türkiye Eğlence Parkı 02:38
Minecraft Türkiye Eğlence Parkı 717 izlenme - 4 yıl önce
Bayılan Adama Windows'un Ses Efektleri Eklenirse 01:00
Bayılan Adama Windows'un Ses Efektleri Eklenirse 332 izlenme - 1 yıl önce Roller Coaster'ın adrenaline karşı güçlü kalamayan adam defalarca ayılıp bayıldı. O anları kameraya kaydedilen adama ise Windows'un ses efektleri eklendi. Ortaya da böyle bir video çıktı.
Rollercoasterda Cana Gelen Memeler 00:44
Rollercoasterda Cana Gelen Memeler 566 izlenme - 3 yıl önce Abla salladı salladı. tam cihaz duracak aklına geldi de kapattı. neyse ki yeterince işimizi gördü.
Roller Coaster Amator Kamerayla Cekim Benden 01:42
Roller Coaster Amator Kamerayla Cekim Benden 1.255 izlenme - 8 yıl önce inanilmaz heyecanli birsey herkez denemeli