Hoşgeldiniz!

Roller Coaster Videoları İzle

Luke Bryan - Roller Coaster 04:23
Luke Bryan - Roller Coaster 119.881 izlenme - 3 yıl önce
Çığlık Çığlığa Bir Gün - Hayrettin 03:38
Çığlık Çığlığa Bir Gün - Hayrettin 14.674 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en büyük "Roller Coaster" parkında adrenalin dolu bir gün yaşadık ve sizi de bu maceraya dahil etmek istedik!!! Kanalıma Abone Olmak için: http://bit.ly/1D7RqEJ Hayrettin İzlesene Uygulamasını indirmek için: http://izl.sn/8a7p5a ------Resmi Kanallar------ http://hayrettin.com.tr http://hayrettin.tv http://izlesene.com/hayrettin http://facebook.com/hayrettin http://twitter.com/hayrettin http://instagram.com/hayrettin http://vine.co/hayrettin http://youtube.com/hayrettin
Dünyanın En Korkutucu Roller Coaster'ı 02:06
Dünyanın En Korkutucu Roller Coaster'ı 4.163 izlenme - 9 ay önce Geçtiğimiz günlerde Ohio'da açılan Valravn isimli hız treni aşırı korkutucu olma özelliği ile dünyada ilk sıralarda! 68 metre yüksekliğe sahip ve 1.04 kilometre uzunluğunda. 120 kilometre hıza kadar da ulaşabilen trenin o anlarını izlemek dahi insanı geriyor.
Küçük Kızın İlk Roller Coaster Deneyimi 01:23
Küçük Kızın İlk Roller Coaster Deneyimi 8.333 izlenme - 3 yıl önce Roller Coaster'a ilk kez binen küçük kızın heyecanını izliyoruz
Nefeskesen ne kadar hızlı? 01:19
Nefeskesen ne kadar hızlı? 11.793 izlenme - 3 yıl önce Otomobil Yayıncılık olarak İstanbul’da yer alan VIALAND içindeki Nefeskesen’in ne kadar hızlı olduğunu ölçen ilk yayın organı olduk. 17 milyon dolarlık yatırımla faaliyete geçen Nefeskesen, İsviçreli roller coaster üreticisi Intamin tarafından üretilmiş. 660 metrelik ray üzerinde giden bir eğlence treni olan Nefeskesen, Immelman loop, 360 derece burgu ve baş aşağı inişiyle adrenalin seviyesini yükseltiyor. Bizim buradaki amacımız Nefeskesen’in ne kadar hızlı olduğunu görmekti. GPS teknolojili profesyonel test cihazımız için tünel geçişi, köprü altı geçişi ve 360 derecelik burgular handikaplar arasındaydı. Çünkü GPS anteninin uydularla iletişim kurabilmesi için, gökyüzünü görmesi gerekiyor, tünel geçişinde, köprü altı geçişinde ve 360 derecelik dönüşlerde ise bağlantıda anlık kopmalara neden oldu. Buna rağmen Nefeskesen’in ivmelenme performansı hakkında fikir sahibi olacak datayı topladık. 20-99 km/s hızlanmasını 3.1 saniyede tamamlayan Nefeskesen, maksimum 111 km/s hızla çıktı. Videoda yer alan rakım, Nefeskesen’in deniz seviyesinden olan yüksekliğidir.
Roller Coaster'dan Korkan Dayı 01:32
Roller Coaster'dan Korkan Dayı 1.618 izlenme - 7 ay önce İlk defa Roller Coaster'a binen çocuk korku dolu anlar yaşıyor, Dayı korkudan ağzına geleni söylemekten çekinmiyor.
Karadenizli Vatandaş Hız Trenine Binerse 01:29
Karadenizli Vatandaş Hız Trenine Binerse 1.439 izlenme - 7 ay önce Hız treni Roller Coaster'a binen Karadenizli vatandaşın yaşadığı büyük korku arkadaşları tarafından kameraya alındı. Heyecan veren alette Karadenizli vatandaşın yaşadığı korku izleyenleri gülme krizine sokuyor.
Sevimli Bebeğin Roller Coaster İle İmtihanı 01:06
Sevimli Bebeğin Roller Coaster İle İmtihanı 3.919 izlenme - 2 yıl önce Sevimli Bebeğin Roller Coaster İle İmtihanı Ailesiyle beraber Roller Coaster'a binen sevimli bebeğin tepkileri sizi gülümsetecek.
Bayılan Adama Windows'un Ses Efektleri Eklenirse 01:00
Bayılan Adama Windows'un Ses Efektleri Eklenirse 249 izlenme - 2 ay önce Roller Coaster'ın adrenaline karşı güçlü kalamayan adam defalarca ayılıp bayıldı. O anları kameraya kaydedilen adama ise Windows'un ses efektleri eklendi. Ortaya da böyle bir video çıktı.
Dünyanın En Hızlı Roller Coaster Rekorunu Kıran Cedar Point'in Yeni Göz Bebeği 02:06
Dünyanın En Hızlı Roller Coaster Rekorunu Kıran Cedar Point'in Yeni Göz Bebeği "Valravn" 2.131 izlenme - 1 yıl önce Eğer sizde roller coaster tutkunuysanız, Cedar Point'in yeni oyuncağı “Valravn” sizi kendine hayran bırakacak. Tanıtım videosu yayınlamam ve 2016 yılında faaliyete geçmesi planlanan Valravn, şimdiden herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Tarihin en yüksek, en hızlı ve en uzun roller coaster'ı.
dondurma yerken roller coaster'a binmek 01:26
dondurma yerken roller coaster'a binmek 5.630 izlenme - 7 yıl önce komedi
Roller Coaster'daki Göğüsler 01:04
Roller Coaster'daki Göğüsler 5.274 izlenme - 4 yıl önce Boobs Tits Flashing her Boobs Pop Up İn Roller Coaster
Selena Gomez Roller Coaster'da Şarkı Söyledi 01:00
Selena Gomez Roller Coaster'da Şarkı Söyledi 591 izlenme - 7 ay önce Justin Bieber, Jennifer Lopez ve daha birçok dünya yıldızı ile araba düet yapan James Corden bu kez Selena Gomez'i programına konuk olarak aldı. Gomez'in Come & Get It şarkısını roller coaster'da söyledi.
860 Metrelik Roller Coaster Yolunu Patenleriyle 60 Saniyede Tamamlayan Adam 01:26
860 Metrelik Roller Coaster Yolunu Patenleriyle 60 Saniyede Tamamlayan Adam 203 izlenme - 3 ay önce 860 metre uzunluğundaki Roller Coaster yolunu daha önce denenmemiş bir şekilde patenleriyle deneyen çılgın adam Dirk Auer ile tanışın! Dirk özel yapım patenleriyle güvenlik önlemi alınmış şekilde yolu 60 saniyede ve maksimum 90 kilometre hıza ulaşarak tamamladı.
Luke Bryan - Roller Coaster 04:23
Luke Bryan - Roller Coaster 2.282 izlenme - 3 yıl önce Luke Bryan - Roller Coaster (Video Klip 2014) Lyrics Şarkı Sözleri: She had a cross around her neck And a flower in her hand That I picked from the side of Thomas Drive On our way to the sand We found an old wooden chair Still warm from the sun Pushed it back, gave me a kiss with Bacardi on her lips and I was done [Chorus:] And we spent that week wide open Upside down beside the ocean I didn't know where it was goin' Just tryin' to keep my heart on the tracks I should've known that kind of feelin' Would last longer than that week did Blown away and barely breathin' Sunday came and it was over Now she's got me twisted Like an old beach roller coaster The rest of those days Turned into long crazy nights When the music got loud We'd sneak away from the crowd under the boardwalk lights And with all the things we said What I just can't get past Is the way we let it end Now I'm wonderin' where she is Knowin' I can't get that goodbye back [Repeat Chorus] She's like a song playin' over and over In my mind, where I still hold her I had the chance and I should've told her When we spent that last week wide open Upside down beside the ocean I should've known where it was goin' Still tryin' to keep my heart on the tracks And I should've known that kind of feelin' Would last longer than that week did Blown away and barely breathin' When Sunday came and it was over Now she's got me twisted, year, I'm still twisted Like that old beach roller coaster Like that old beach roller coaster
Justin Bieber - Roller Coaster 03:21
Justin Bieber - Roller Coaster 2.654 izlenme - 3 yıl önce Justin Bieber'ın 2013 tarihli Roller Coaster isimli müzik çalışması.. Şarkı Sözleri: Come here I don't know what happened [Verse 1] Where did they go? Nights like this don't happen anymore I need to know Is it me? or did I lose control? [Pre-Chorus] Only overseas Only memories Wish I had the key to your heart People come and go Baby, they don't know What we had before What it felt before our eyes [Chorus] Roller coaster, roller coaster Spinning all around and around for a world baby Roller coaster, roller coaster For a minute we were up, but the next we were falling down [Verse 2] It's been difficult I’m just happy there's no fights no more But it’s nights like this that I never ever missed you more If there's a reason why this happens for [Pre-Chorus] Only overseas Only memories Wish I had the key to your heart People come and go Baby, they don't know What we had before What it felt before our eyes [Chorus] Roller coaster, roller coaster Spinning all around and around for a world baby Roller coaster, roller coaster For a minute we were up, but the next we were falling down [Bridge] Bounce... [Pre-Chorus] Only overseas Only memories Wish I had the key to your heart People come and go Baby, they don't know What we had before What it felt before our eyes [Chorus] Roller coaster, roller coaster Spinning all around and around for a world baby Roller coaster, roller coaster For a minute we were up, but the next we were falling down
Dünyanın En Yüksek Roller Coaster'ı! 01:52
Dünyanın En Yüksek Roller Coaster'ı! 2.074 izlenme - 4 yıl önce Lunaparktaki çarpışan arabalara benzemiyor değil mi?
Justin Bieber - Roller Coaster  03:21
Justin Bieber - Roller Coaster 1.965 izlenme - 3 yıl önce Justin Bieber - Roller Coaster (Audio) - Yeni Klip 2013
Türkiye'nin İlk Roller Coaster'ı NefesKesen - Vialand 01:08
Türkiye'nin İlk Roller Coaster'ı NefesKesen - Vialand 882 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin ilk Roller Coaster'ını izleyelim. İsmi de Nefeskesen.
Ankapark Roller Coaster'ının Deneme Sürüşü 00:55
Ankapark Roller Coaster'ının Deneme Sürüşü 1.018 izlenme - 2 yıl önce Ankara'daki avrupanın en büyük temaparkı Ankapark roller coaster'ının deneme sürüşü videosu... Mükemmel gösteri sizlerle
türk gencinin roller coaster ile imtihanı 02:25
türk gencinin roller coaster ile imtihanı 2.555 izlenme - 7 yıl önce sağ taraftaki türke dikkat
Oculus Rift İrkilmeleri 14:49
Oculus Rift İrkilmeleri 653 izlenme - 1 yıl önce İki farklı ekran ile görüntüyü direkt olarak göze 3 boyutlu olarak yansıtan ve gerçeğe en yakın görüntü hissini veren aygıt oculus rifti deneyen insanların tekpkilerinden oluşan bir video ...
Roller Coaster Ne Kadar Hızlıdır? 01:50
Roller Coaster Ne Kadar Hızlıdır? 1.199 izlenme - 3 yıl önce Sürat treni (Roller Coaster) hızıyla çığlık attıran adrenalin dolu anlar yaşamanıza sebep olan. Peki ne kadar hızlı gidiyor?
Roller Coaster Tycoon 3 00:09
Roller Coaster Tycoon 3 1.791 izlenme - 8 yıl önce
New York Roller Coaster Great 03:21
New York Roller Coaster Great 1.154 izlenme - 5 yıl önce New York Roller Coaster Great
Minecraft Türkiye Eğlence Parkı 02:38
Minecraft Türkiye Eğlence Parkı 698 izlenme - 3 yıl önce
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Roller Coaster Deneyimi Yaşayan Kadının Korku Dolu Anları 03:40
Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Roller Coaster Deneyimi Yaşayan Kadının Korku Dolu Anları 134 izlenme - 4 ay önce Aşırı gerçeklik özelliği ile VR gözlükler bir insanın daha korku dolu anlar yaşamasına sebep oldu. Oturduğu koltuktan yere düşürtecek seviyede gerçekçi bir deneyim yaşayan gözlük, kadına hayatının en korku dolu anlarını yaşattı
Saatte 150 km hıza ulaşan roller coaster'ın test sürüşü 01:56
Saatte 150 km hıza ulaşan roller coaster'ın test sürüşü 521 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Kuzey Karolina eyaletinde yeni bir roller coaster yapılıyor. Fury 325 ismi verilen roller coaster, saatte 150 km hıza çıkabiliyor. Ayrıca aşağıya 81 derecede iniyor. Bu özellikleriyle roller coaster'ın insanların nefesini keseceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
Sanal Roller Coaster 01:53
Sanal Roller Coaster 454 izlenme - 1 yıl önce Şu olayın fps oyunları içinde istiyoruz arkadaş. Sanal Roller Coaster binen gencin dramını izleyelim.
Rollercoasterda Cana Gelen Memeler 00:44
Rollercoasterda Cana Gelen Memeler 445 izlenme - 2 yıl önce Abla salladı salladı. tam cihaz duracak aklına geldi de kapattı. neyse ki yeterince işimizi gördü.