Hoşgeldiniz!

rolü

Su Samurunun Ölüm Rolü 00:15
Su Samurunun Ölüm Rolü 330.799 izlenme - 4 yıl önce Su Samurunun Ölüm Rolü
Bazıları Şanslı Doğar ! 1 Santim İle Yırtan Blitz 00:59
Bazıları Şanslı Doğar ! 1 Santim İle Yırtan Blitz 15.386 izlenme - 3 yıl önce Bu tarz şanslar hiç bizim yüzümüze gülmez. Hiç bize bakmaz. Neden diye hep sorarım kendime bir cevap ta bulamam.
Türkan Şoray Kocasını Aldatan Entel Kadın Rolünde, Entel Yeşilçam Filmi. 23:22
Türkan Şoray Kocasını Aldatan Entel Kadın Rolünde, Entel Yeşilçam Filmi. 2.742 izlenme - 1 yıl önce En İyi Özgün Müzik (Ölü Bir Deniz) / 26. Antalya Film Şenliği 1989 / Aldatma üzerine çekilmiş muhteşem bir film ve müzikleri de ayrı güzel. Film Müziği Eşliğinde Muhteşem Sanatsal Yasak Aşk Sahnelerden KOLAJ VIDEO YÖNETMEN: Atıf Yılmaz OYUNCULAR: Türkan Şoray, Rutkay Aziz, Dursun Ali Sarıoğlu, Tarık Günersel, Turgay Betil FİLMİN TÜRÜ: Drama, Romantik, Başarılı bir banka müdürü olan orta yaşlı Yüksel (Türkan Şoray), evliliğinde aradığı sevgiyi ve arkadaşlığı bulamamıştır. Tekdüze iş yaşamında, evde bir eşya konumunda bulunmaktan, kocasına, oğluna hizmetçilik yapmaktan bunalmıştır. Bir otel odasındaki kaçamak da onu tatmin etmemiştir. Bu sıkıntılardan kurtulmak, biraz rahatlamak için gittiği deniz kenarındaki otelde, evinden ve ilişkilerinden kaçan emekli biyoloji öğretmeni Adnan (Rutkay Aziz) ile tanışır. Onun kulubesinde bir hafta beraber olurlar. Sanki yeni, keşfettikleri cinsel mutluluk ve tutkuyla sevişirler. Sonra eski yaşamlarına dönerler. Türk Sineması'nın Sultanı Türkan Şoray yıllar önce koyduğu "Öpüşmem, sevişmem" kurallarını kaldırdığını açıkladı. Şimdiye kadar yüzlerce genç oyuncunun uyguladığı Şoray kanunlarından neden vazgeçtiğini ise şu sözlerle anlattı: "İnsanlar üzerinde ne kadar etkiliymişim ki ben vazgeçtiğim halde bu kanunlar hâlâ geçerli. Bu kanunlar geçmişte şartlar gereği benim için önemliydi. Ama her şey değişiyor. Seyirci değişti, seyircinin sinemaya ve oyunculuğa bakışı değişti. Sinemadaki karakterler daha gerçekçi, ayağı yere basan karakterlere dönüştü. Bu değişimleri yaşayan ben değişen şartlara uymak zorundaydım. Kendi koyduğum kuralları yine kendim yıkarak 'Mine, Ada, ve bu film tarzi filmler çektim. Bu filmlerdeki karakterler kendi haklarının, kendi cinselliğinin farkında ve ne yaptığının bilincinde olan karakterlerdi. Fakat hâlâ Şoray kanunları birçok kişinin dilinde. Bu kanunlardan bahsedilmesinden artık sıkıldım. Bu kanunları ben koydum ama şimdi ben kaldırıyorum."
Anne Ördek ve Sırtlana Oyunu 01:23
Anne Ördek ve Sırtlana Oyunu 3.282 izlenme - 2 yıl önce Bu anne ördek, savunmasız yavrulrını dahiyane bir yöntemle sırtlana karşı koruyor. Yavrularını sessizce arkadan uzaklaştırırken, kendisi de yaralı ve kolay av rolü oynayarak sırtlanı oyalıyor. Anne ördeği oskarlık performansından dolayı alkışlıyoruz.
'okul başarısında ailenin rolü' 05:40
'okul başarısında ailenin rolü' 615 izlenme - 7 yıl önce ishakpaşa ilköğretim okulu tarafından önceki akşam esnaf sarayı toplantı salonunda öğrenci velilerine 'okul başarısında ailenin rolü' 'ergenlik' ve 'sınav sürecindeki öğrencilere yaklaşım' konularında seminerler verildi.
Selami Şahin - Hayatımın Rolü 04:47
Selami Şahin - Hayatımın Rolü 463 izlenme - 6 yıl önce
Şener Şen'in Sinemadaki İlk Rolü - Sözde Kızlar (1967) 01:02
Şener Şen'in Sinemadaki İlk Rolü - Sözde Kızlar (1967) 36 izlenme - 4 ay önce Şener Şen'in sinemada ilk rolü. 1967 yapımı sözde kızlar filminde çok kısa bir sahnede bir serseriyi canlandırmıştır usta aktör. Film Peyami Safa'nın aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanmıştır. Yazan ve Yöneten Nejat Saydam
Film Setinden Zombi Rolü Yapan Adam 00:58
Film Setinden Zombi Rolü Yapan Adam 320 izlenme - 4 yıl önce Film Setinden Zombi Rolü Yapan Adam
Maximum - Kelebek 00:44
Maximum - Kelebek 424 izlenme - 7 yıl önce maximum kart reklamı 4 - bahar reklamı kelebek rolü
dj onurcan çelik - mutlu rolüne kapıldım 03:39
dj onurcan çelik - mutlu rolüne kapıldım 130 izlenme - 6 yıl önce dj onurcan çelik - mutlu rolü
Babanın Görevleri Nelerdir? 01:37
Babanın Görevleri Nelerdir? 176 izlenme - 4 yıl önce Damla İnsan Kaynakları, Uzman Pedagog Belgin TEMUR'a sordu: Babanın Görevleri Nedir? Belgin TEMUR cevaplıyor.
Oskarlık Bayılma Rolü Ünlü Astrolog Nuray Sayarı Canlı Yayında Bayıldı (Mı Acaba) 00:38
Oskarlık Bayılma Rolü Ünlü Astrolog Nuray Sayarı Canlı Yayında Bayıldı (Mı Acaba) 31 izlenme - 12 ay önce Ünlü Astrolog Nuray Sayarı canlı yayında bayıldı (mı acaba). Bayılma sonrası hem vücudunu hemde sol kolunu rahatlaştırıyor. sanki hiç bayılan kişi görmedik ya güzel bir bayılmaydı tebrik ederiz.
cannabis rap 03:36
cannabis rap 62 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/pages/miss-ukalaa-cannabis-rap-fan-paqe/227555013937993
Ertuğrul Rolü Sonrası Özel Hayatımı Daha Dikkatli Yaşıyorum 02:40
Ertuğrul Rolü Sonrası Özel Hayatımı Daha Dikkatli Yaşıyorum" - Engin Altan Düzyatan 19 izlenme - 1 yıl önce Atatürk Üniversitesi'nin 12. Uluslararası Kar Film Festivali söyleşisi "Diriliş Ertuğrul" dizisi ekibi Engin Altan Düzyatan'ın açıklamaları "Ertuğrul rolü sonrası özel hayatımı daha dikkatli yaşıyorum" "Diriliş Ertuğrul" dizisinin başrol oyuncusu Düzyatan: "Ertuğrul Gazi'yi oynamak çok önemli bir şey. Bir oyuncu için ecdadımızdan bir kahramanı oynamak ve bunu da halkın benimsemesi, buraya kadar taşıması tabii ki ister istemez hayatımızda bir şeyleri değiştiriyor" "Ben zaten her zaman dikkatle yaşamaya çalışan bir insanım ama Ertuğrul rolünü üstlendikten sonra özel hayatımı biraz daha dikkatli yaşamaya çalışıyorum" MUHAMMET MUTAF - TRT'nin izlenme rekorları kıran dizisi "Diriliş Ertuğrul"un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, Ertuğrul Gazi rolünün hayatında bir şeyleri değiştirdiğini belirterek, "Ben zaten her zaman dikkatle yaşamaya çalışan bir insanım ama Ertuğrul rolünü üstlendikten sonra özel hayatımı biraz daha dikkatli yaşamaya çalışıyorum" dedi.
Karanlıkstyla A.k.a Cannabis Ft Grup Derman  Hayat Rolu 03:36
Karanlıkstyla A.k.a Cannabis Ft Grup Derman Hayat Rolu 38 izlenme - 6 yıl önce
Zaid ile FeedlerQene ^^ - Udyr Jungle Sezon 5 27:34
Zaid ile FeedlerQene ^^ - Udyr Jungle Sezon 5 2 izlenme - 2 yıl önce Her Like Ve Paylaşım Beni Daha Çok Teşvik Eder! Bütün Bölümler --------------------------------------------------------------------------------------- Soylulardan biri olmak için http://bit.ly/1jJ6BXu Canlı Yayınlar http://bit.ly/1gQiTeC Twitter'dan takip etmek için http://bit.ly/1lD1SI6 Steam grubumuza katılmak için http://bit.ly/1nFOFQc Facebook'dan takip etmek için http://on.fb.me/1rlcH3h Bana Email atabilirsiniz Osmanlisoylusu@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------- Hayat paylaşınca güzel! Birbirimize karşı sevgi çerçevesi içinde kaldıkça ne mutlu bize. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir ve kumsalda çıplak koşmayı severim. -------------------------------------------------------------------------------------- Outro music by audionautix.com Tags: