Hoşgeldiniz!

rolü

Su Samurunun Ölüm Rolü 00:15
Su Samurunun Ölüm Rolü 330.825 izlenme - 5 yıl önce Su Samurunun Ölüm Rolü
Liechtenstein Türkler 15:33
Liechtenstein Türkler 1.807 izlenme - 6 ay önce Lichtenstayn'da yaşayan Türklerle ilgili bir video. Dünyanın 6., Avrupa'nın 3.en küçük ülkesindeki Türkler için, A.B fonlarından proje ile kurs düzenlenmiş. Onun haberi yapılıyor, kursiyerlerle röportaj yapılıyor. Kralın halen güçlü olduğunu, kürtaj ile ilgili bir yasayı, veto tehdidi ile engel olmuş. Kursiyerler, belgelerini veliaht prenses Sofi'nin elinden almış. Videonun sonunda veliaht prensesle konuşmuşlar ama konuyu Türkçe'ye çevirmiyorlar.
Bazıları Şanslı Doğar ! 1 Santim İle Yırtan Blitz 00:59
Bazıları Şanslı Doğar ! 1 Santim İle Yırtan Blitz 15.403 izlenme - 3 yıl önce Bu tarz şanslar hiç bizim yüzümüze gülmez. Hiç bize bakmaz. Neden diye hep sorarım kendime bir cevap ta bulamam.
Anne Ördek ve Sırtlana Oyunu 01:23
Anne Ördek ve Sırtlana Oyunu 3.336 izlenme - 2 yıl önce Bu anne ördek, savunmasız yavrulrını dahiyane bir yöntemle sırtlana karşı koruyor. Yavrularını sessizce arkadan uzaklaştırırken, kendisi de yaralı ve kolay av rolü oynayarak sırtlanı oyalıyor. Anne ördeği oskarlık performansından dolayı alkışlıyoruz.
'okul başarısında ailenin rolü' 05:40
'okul başarısında ailenin rolü' 616 izlenme - 7 yıl önce ishakpaşa ilköğretim okulu tarafından önceki akşam esnaf sarayı toplantı salonunda öğrenci velilerine 'okul başarısında ailenin rolü' 'ergenlik' ve 'sınav sürecindeki öğrencilere yaklaşım' konularında seminerler verildi.
Film Setinden Zombi Rolü Yapan Adam 00:58
Film Setinden Zombi Rolü Yapan Adam 323 izlenme - 5 yıl önce Film Setinden Zombi Rolü Yapan Adam
Şener Şen'in Sinemadaki İlk Rolü - Sözde Kızlar (1967) 01:02
Şener Şen'in Sinemadaki İlk Rolü - Sözde Kızlar (1967) 58 izlenme - 12 ay önce Şener Şen'in sinemada ilk rolü. 1967 yapımı sözde kızlar filminde çok kısa bir sahnede bir serseriyi canlandırmıştır usta aktör. Film Peyami Safa'nın aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanmıştır. Yazan ve Yöneten Nejat Saydam
Maximum - Kelebek 00:44
Maximum - Kelebek 424 izlenme - 8 yıl önce maximum kart reklamı 4 - bahar reklamı kelebek rolü
Çocuk Eğitiminde Ailenin Rolü 00:40
Çocuk Eğitiminde Ailenin Rolü 2 izlenme - 3 hafta önce Çocuğun Eğitiminde Anne Babanın Rolü Çok Önemlidir. Çocuk gelişiminde anne ve babaların ne gibi rolleri üstlenmeleri gereklidir? İzliyoruz efendim...
dj onurcan çelik - mutlu rolüne kapıldım 03:39
dj onurcan çelik - mutlu rolüne kapıldım 132 izlenme - 7 yıl önce dj onurcan çelik - mutlu rolü
Babanın Görevleri Nelerdir? 01:37
Babanın Görevleri Nelerdir? 183 izlenme - 5 yıl önce Damla İnsan Kaynakları, Uzman Pedagog Belgin TEMUR'a sordu: Babanın Görevleri Nedir? Belgin TEMUR cevaplıyor.
Oskarlık Bayılma Rolü Ünlü Astrolog Nuray Sayarı Canlı Yayında Bayıldı (Mı Acaba) 00:38
Oskarlık Bayılma Rolü Ünlü Astrolog Nuray Sayarı Canlı Yayında Bayıldı (Mı Acaba) 42 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Astrolog Nuray Sayarı canlı yayında bayıldı (mı acaba). Bayılma sonrası hem vücudunu hemde sol kolunu rahatlaştırıyor. sanki hiç bayılan kişi görmedik ya güzel bir bayılmaydı tebrik ederiz.
cannabis rap 03:36
cannabis rap 63 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/pages/miss-ukalaa-cannabis-rap-fan-paqe/227555013937993
Karanlıkstyla A.k.a Cannabis Ft Grup Derman  Hayat Rolu 03:36
Karanlıkstyla A.k.a Cannabis Ft Grup Derman Hayat Rolu 38 izlenme - 7 yıl önce
Ertuğrul Rolü Sonrası Özel Hayatımı Daha Dikkatli Yaşıyorum 02:40
Ertuğrul Rolü Sonrası Özel Hayatımı Daha Dikkatli Yaşıyorum" - Engin Altan Düzyatan 21 izlenme - 2 yıl önce Atatürk Üniversitesi'nin 12. Uluslararası Kar Film Festivali söyleşisi "Diriliş Ertuğrul" dizisi ekibi Engin Altan Düzyatan'ın açıklamaları "Ertuğrul rolü sonrası özel hayatımı daha dikkatli yaşıyorum" "Diriliş Ertuğrul" dizisinin başrol oyuncusu Düzyatan: "Ertuğrul Gazi'yi oynamak çok önemli bir şey. Bir oyuncu için ecdadımızdan bir kahramanı oynamak ve bunu da halkın benimsemesi, buraya kadar taşıması tabii ki ister istemez hayatımızda bir şeyleri değiştiriyor" "Ben zaten her zaman dikkatle yaşamaya çalışan bir insanım ama Ertuğrul rolünü üstlendikten sonra özel hayatımı biraz daha dikkatli yaşamaya çalışıyorum" MUHAMMET MUTAF - TRT'nin izlenme rekorları kıran dizisi "Diriliş Ertuğrul"un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, Ertuğrul Gazi rolünün hayatında bir şeyleri değiştirdiğini belirterek, "Ben zaten her zaman dikkatle yaşamaya çalışan bir insanım ama Ertuğrul rolünü üstlendikten sonra özel hayatımı biraz daha dikkatli yaşamaya çalışıyorum" dedi.
Fanatik Gazetesi Bomba İmha Ekibi Oyuncu Aykut İlter Bağlı Olduğu Ajans TÜmay Özokur 00:12
Fanatik Gazetesi Bomba İmha Ekibi Oyuncu Aykut İlter Bağlı Olduğu Ajans TÜmay Özokur 1 izlenme - 5 ay önce Fanatik Gazetesi Bomba İmha Ekibi Oyuncu Aykut İlter Bağlı Olduğu Ajans TÜmay Özokur fanatik gazetesi reklamı,bombacı rolü,bomba ekibi,tümay özokur kast ajansı,aykut ilter,reklam filmi Türkiye, modadan sanata her alana nüfuz ederken globalleşen dünya ile birlikte reklam sektörü ortaya çıkmıştır. Türkiye reklam sektörüne yabancı değildir. Ticari amaçla reklam, Tercüman-ı Ahval gazetesinde faaliyet gösterilmiştir. 1970 yıllında ülke reklamcılık sektöründe çağ atlamıştır. Günümüz de reklam şirketler tarafından milyon dolarlar harcanırken ınovatıon kavramıyla bütünleşmiştir. Şirketler pazar paylarının neredeyse den fazlasını reklam sektörüne harcamaktadırlar. Türkiye de reklam sektöründe işletmeler yeni bir Pazar payı, ürün satışlarının artırılması, markanın müşteri zihninde şekillenmesi ve ürün farklılaştırmalarının daha kolay yoldan tanıtımını sağlamak amacını ifade etmektedir.
Zaid ile FeedlerQene ^^ - Udyr Jungle Sezon 5 27:34
Zaid ile FeedlerQene ^^ - Udyr Jungle Sezon 5 2 izlenme - 2 yıl önce Her Like Ve Paylaşım Beni Daha Çok Teşvik Eder! Bütün Bölümler --------------------------------------------------------------------------------------- Soylulardan biri olmak için http://bit.ly/1jJ6BXu Canlı Yayınlar http://bit.ly/1gQiTeC Twitter'dan takip etmek için http://bit.ly/1lD1SI6 Steam grubumuza katılmak için http://bit.ly/1nFOFQc Facebook'dan takip etmek için http://on.fb.me/1rlcH3h Bana Email atabilirsiniz Osmanlisoylusu@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------- Hayat paylaşınca güzel! Birbirimize karşı sevgi çerçevesi içinde kaldıkça ne mutlu bize. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir ve kumsalda çıplak koşmayı severim. -------------------------------------------------------------------------------------- Outro music by audionautix.com Tags: