Hoşgeldiniz!

Roman Atwood Videoları İzle

Annesiyle Arkadaşı Aynı Yatakta 03:00
Annesiyle Arkadaşı Aynı Yatakta 697.899 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı Şaka Yüzünden Ölecekti Annesiyle arkadaşını aynı yatakta gören adam kameraların önünde çılgına döndü. Daha önce sevgilisine aldatma şakası yapmak isterken sevgilisinin şakasına maruz kalan Roman Atwood bu defa arkadaşları ve annesi tarafından şakalandı. Kız arkadaşıyla evde güzel bir gece geçirmek isteyen genç yatak odasında arkadaşı ve annesini görünce büyük bir şok yaşadı. Bir anda arkadaşının üzerine atlayarak yumruklarını saydırmaya başlayan adamı bütün ekip zor sakinleştirdi.
Arkadaşa Annesiyle Yatma Şakası 01:55
Arkadaşa Annesiyle Yatma Şakası 227.694 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sevgilisine aldatma şakası yapmak isterken sevgilisinin şakasına maruz kalan Roman Atwood bu defa arkadaşları ve annesi tarafından şakalandı. Kız arkadaşıyla evde güzel bir gece geçirmek isteyen genç yatak odasında arkadaşı ve annesini görünce büyük bir şok yaşadı. Tartıştığı arkadaşına saldıran Atwood bir süre sonra şakalandığını anladı.
Blowjob Yaptırırken Osurma Şakası 03:19
Blowjob Yaptırırken Osurma Şakası 8.593 izlenme - 3 yıl önce Şaka Yapmayı Hobi Haline Getiren Roman Atwood'dan Gene Çok Komik Bir Şaka Bu Sefer Kokulu
Arkadaşına Annesiyle Yatma Şakası Yapmak 03:00
Arkadaşına Annesiyle Yatma Şakası Yapmak 9.138 izlenme - 2 yıl önce Roman Atwood isimli çılgın şakacı arkadaşımızı biliyoruz, şakacı olduğu kadar da geniş ve de arkadaşı Vitaly'ye annesi ile bir olup bir şaka yapmış. Ancak eve kız atayım derken eşşekten düşmüş karpuza dönen arkadaşı maalesef Roman Atwood kadar geniş değilmiş. Heaa tüm bu olaylar kurgu, fake bok püsür diyenler de olacaktır şimdi de bunu kurgu olarak bile yapamayız biz ülkemizde maalesef, kapiş?
Arkadaşına Annesiyle Yatma Şakası Yapmak 03:00
Arkadaşına Annesiyle Yatma Şakası Yapmak 4.681 izlenme - 3 yıl önce Roman Atwood isimli çılgın şakacı arkadaşımızı biliyoruz, şakacı olduğu kadar da geniş ve de arkadaşı Vitaly'ye annesi ile bir olup bir şaka yapmış. Ancak eve kız atayım derken eşşekten düşmüş karpuza dönen arkadaşı maalesef Roman Atwood kadar geniş değilmiş. Heaa tüm bu olaylar kurgu, fake bok püsür diyenler de olacaktır şimdi de bunu kurgu olarak bile yapamayız biz ülkemizde maalesef, kapiş?
Blowjob Yaptırırken Osurma Şakası 03:19
Blowjob Yaptırırken Osurma Şakası 3.323 izlenme - 2 yıl önce Günler geçmiyor ki RomanAtwood yeni şakalar yapmasın. Bu sefer yıl dönümü şakasına bir intimak olarak sevgilisi kendine güzel bir kıyak geçmek üzereyken hevesini kursağında bırakıyorum. Bununlada yetinmeyin frikik vermemek için 10 takla atıyor. İzleyelim, alkışlayalım sevgili Alkışdaşlar
Bir Annenin Yüreğini Ağzına Getiren Eşek Şakası 03:24
Bir Annenin Yüreğini Ağzına Getiren Eşek Şakası 128 izlenme - 3 ay önce Roman Atwood'dan eşine çok çok sevimsiz ve sinir bozucu bir şaka: ATV'ye binen oğlunun kontrolünü kaybettiğini gören annenin üzerine bir de patlama anını yaşaması gerçekten çok kötü...
Hapşırarak Çıplak Bırakma Şakası 02:47
Hapşırarak Çıplak Bırakma Şakası 660 izlenme - 2 yıl önce ABD'li ünlü şakacı Roman Atwood hapşurarak 2 genç kızın üzerindeki elbiseleri sözde uçuruyor.
Dinazor Şakası Yapmak - Roman Atwood 02:33
Dinazor Şakası Yapmak - Roman Atwood 410 izlenme - 2 yıl önce Youtube da yaptığı şakalarla tanıdığımız Roman Atwood milleti dinazor şakası yaparak korkutmuş. Aşırı derecede dinazora benzeyen ve filmlerdeki dinazorlara benzerlik gösteren maketle şehri birbirine katıyorlar. İyi seyirler..
Kız Arkadaşına Yaptığı Şaka Yok Artık Dedirtti 03:24
Kız Arkadaşına Yaptığı Şaka Yok Artık Dedirtti 273 izlenme - 2 yıl önce ABD'li komedyen Roman Atwood'un 4 yaşındaki oğlu Kane ile birlikte kız arkadaşı Brittney Smith'e yaptığı şaka, bu kadar da olmaz dedirtti. Atwood, başında kaskı ile oğlu Kane'i ATV'nin üzerine bindirip sürüş için hazırlık yaparken, bu sırada yanlarına kız arkadaşı Brittney geldi. Brittney, bir süre erkek arkadaşı ve oğlu ile sohbet ettikten sonra bir şeyler almak için kamyonete gitti. Atwood, bu durumu fırsat bilip oğlu Kane'yi çalışır vaziyetteki ATV'den indirip yerine aynı elbise giydirilmiş başında kaskı bulunan cansız mankeni oturttu. Kane bu esnada bölgeden uzaklaşırken Brittney kısa süre sonra geri döndü. Brittney, Atwood'un yanına ağır adımlarla yaklaşırken ATV uzaktan kumandayla hareket ettirildi. Atwood ve Brittney'in peşinden koştuğu ATV, önceden hazırlanmış platformdan uçup patladı. Çığlıklar atan genç kadın, erkek arkadaşına sarıldıktan sonra patlamanın yaşandığı yere koşunca gerçekle yüzleşti. Şaka kurbanı olduğunu fark eden Brittney, önce erkek arkadaşına tekme savurdu sonra da Kane sıkı sıkı sarıldı.
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 02:34
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 338 izlenme - 2 yıl önce Roman Atwood adlı eleman ve arkadaşı, bornoz ve içine sosyal mesaj içeren kıyafet giymiş. Çocuk veya bayanların önüne geçip süpriz deyi bornozu açıyor etraftakilerde emaneti sallıyor sanıp saldırıyor hemen ve şaka olduğunu görüp " owww meğnnn dets kıreyzi" durumuna geliyolar ..
Pardon Bağyan Arkanızda Yılan Var 02:54
Pardon Bağyan Arkanızda Yılan Var 173 izlenme - 2 yıl önce Muzip kahramanımız çantalara yerleştirdiği düzenekle milletin anasını bacısını korkutuyor. Aynı şeyi kendi bacısına yapsalar hoşuna gider miydi bilinmez ama izliyoruz efendim. Bu arada yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar.
Sokakta Paintball Tabancasıyla İnsanları Şakalayan Adam 02:48
Sokakta Paintball Tabancasıyla İnsanları Şakalayan Adam 111 izlenme - 2 yıl önce Sokakta Paintball Tabancasıyla İnsanları Şakalayan Adam Roman Atwood Paintball tabancısıyla insanlara böyle şakalamayı başardı. Aldığı tepkiler hiç de olumlu değil.
Vitalyzd ve Roman Lastik Çalma Şakası 02:54
Vitalyzd ve Roman Lastik Çalma Şakası 136 izlenme - 2 yıl önce Vitaly ve Roman isimli prankcılar lastik çalma şakası yapıp videoya çekmişler.Vitalyzd genelde karı kız tavlama videosu çekerdi fakat bu sefer genel bir video çekmişler,izliyoruz efendim.
Vitalyzd Ve Roman Lastik Çalma Şakası 02:54
Vitalyzd Ve Roman Lastik Çalma Şakası 127 izlenme - 3 yıl önce Vitaly ve Roman isimli prankcılar lastik çalma şakası yapıp videoya çekmişler.Vitalyzd genelde karı kız tavlama videosu çekerdi fakat bu sefer genel bir video çekmişler,izliyoruz efendim.
Evsizlere Yılbaşı Sürprizi 02:46
Evsizlere Yılbaşı Sürprizi 99 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bir grup yeni yıla girmeye sayılı günler kala evsizleri unutmadı ve onlara hediyeler vererek sürpriz yaptı. Örnek olması gereken bu davranış keşke her ülkedeki tüm evsizler için yapılsa..
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 02:34
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 118 izlenme - 3 yıl önce Roman Atwood adlı eleman ve arkadaşı, bornoz ve içine sosyal mesaj içeren kıyafet giymiş. Çocuk veya bayanların önüne geçip süpriz deyi bornozu açıyor etraftakilerde emaneti sallıyor sanıp saldırıyor hemen ve şaka olduğunu görüp " owww meğnnn dets kıreyzi" durumuna geliyolar ..
Sevgilisiyle Yataktayken Şakalanan Roman Atwood 01:39
Sevgilisiyle Yataktayken Şakalanan Roman Atwood 58 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şakacı Roman Atwood'a kötü şaka. Gece yarısı evine girip, sevgilisiyle yataktayken yapılan kremalı şaka.
Sokakta Arkadan Gelip Boyun Kırmak (Şaka İçerir) 02:53
Sokakta Arkadan Gelip Boyun Kırmak (Şaka İçerir) 52 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Youtube Şakacıları Roman Atwood ve Sam Pepper'ın beraber yaptıkları boyun kırma şakası. Olaya tanık olan bazı cesur kişiler müdahale etmeye kalkışırken bazıları da olay yerinden kaçmaya çalışıyor. Önünüzde birinin boynunu kırsalar sizin tepkiniz ne olurdu? İyi seyirler.
Kız Arkadaşa Yapılan En Acımasız Şaka! 03:24
Kız Arkadaşa Yapılan En Acımasız Şaka! 32 izlenme - 2 yıl önce ABD'li komedyen Roman Atwood'un 4 yaşındaki oğlu Kane ile birlikte kız arkadaşı Brittney Smith'e yaptığı şaka, bu kadar da olmaz dedirtti.
Büyükannesinin En Sevdiği Arabayı Havaya Uçuran Adam 03:50
Büyükannesinin En Sevdiği Arabayı Havaya Uçuran Adam 46 izlenme - 2 yıl önce Roman Atwood büyükannesine sevimsiz bir şaka hazırladı. Evin önüne topladığı adamlara büyükannesinin en sevdiği arabasına ateş ettirterek patlatan adam daha sonra hediyesi olan yeni model aracı takdim etti.
Milleti Paintball İle Trolleyen Adam! 02:48
Milleti Paintball İle Trolleyen Adam! 27 izlenme - 2 yıl önce Sokakta Paintball Tabancasıyla İnsanları Şakalayan Adam | Roman Atwood Roman Atwood Paintball tabancısıyla insanlara böyle şakalamayı başardı.
Büyükannesinin En Sevdiği Arabayı Havaya Uçuran Adam 03:50
Büyükannesinin En Sevdiği Arabayı Havaya Uçuran Adam 32 izlenme - 2 yıl önce Roman Atwood büyükannesine sevimsiz bir şaka hazırladı. Evin önüne topladığı adamlara büyükannesinin en sevdiği arabasına ateş ettirterek patlatan adam daha sonra hediyesi olan yeni model aracı takdim etti.
Roman Atwood, Youtube Fenomenlerini Çok Fena Şakaladı 05:17
Roman Atwood, Youtube Fenomenlerini Çok Fena Şakaladı 18 izlenme - 1 yıl önce Logan Paul, Fousey ve çılgınlarıyla tanıdığımız Dude Sons ekibi, hepsi Roman Atwood'un gazabına uğradı. BMW i8'i ile şekil şukul yaptığı Youtube fenomenlerinin aklını başından alan Roman bol fenomenli şaka videosu çekti.
Snow Storm Prank!! 15:57
Snow Storm Prank!! 15 izlenme - 1 yıl önce Today we pulled the kids on the tubes with very little snow. Played a gaming video on my brothers channel and had a bunch of close friends come over. Thanks for watching another day :) Smile More. SUBSCRIBE: http://bit.ly/SubToRoman TWITTER: https://twitter.com/romanatwood TWITTER: https://twitter.com/_Little_Britt_ SNAPCHAT: RomanAtwood SNAPCHAT: little_brittney INSTAGRAM: https://instagram.com/romanatwood INSTAGRAM: https://instagram.com/_Little_Britt_ Smile More Store: http://RomanAtwood.com My Pranks: http://youtube.com/RomanAtwood Send Mail To: PO BOX 670 Millersport OH 43046 This is my life as a Father of my sons Noah and Kane along with my girlfriend Brittney in Ohio. I’ve made pranks on YouTube since 2010 and vlogs since 2013. I love you all! Roman soldiers baby! http://youtube.com/RomanAtwoodVlogs
Bütün evi tuvalet kağıdı yağmuruna tutmak 00:59
Bütün evi tuvalet kağıdı yağmuruna tutmak 13 izlenme - 2 yıl önce Bütün evi tuvalet kağıdı yağmuruna tutmak Roman Atwood'un yeni şakalarından biri büyük bir malikaneyi bir kamyon tuvalet kağıdı ile kaplıyor.
natural born pranksters 00:26
natural born pranksters 2 izlenme - 1 yıl önce To get added information please click on the url http://naturalbornpranksterswiki.com