Hoşgeldiniz!

roman atwood

Annesiyle Arkadaşı Aynı Yatakta 03:00
Annesiyle Arkadaşı Aynı Yatakta 746.238 izlenme - 4 yıl önce Yaptığı Şaka Yüzünden Ölecekti Annesiyle arkadaşını aynı yatakta gören adam kameraların önünde çılgına döndü. Daha önce sevgilisine aldatma şakası yapmak isterken sevgilisinin şakasına maruz kalan Roman Atwood bu defa arkadaşları ve annesi tarafından şakalandı. Kız arkadaşıyla evde güzel bir gece geçirmek isteyen genç yatak odasında arkadaşı ve annesini görünce büyük bir şok yaşadı. Bir anda arkadaşının üzerine atlayarak yumruklarını saydırmaya başlayan adamı bütün ekip zor sakinleştirdi.
Arkadaşa Annesiyle Yatma Şakası 01:55
Arkadaşa Annesiyle Yatma Şakası 231.378 izlenme - 4 yıl önce Daha önce sevgilisine aldatma şakası yapmak isterken sevgilisinin şakasına maruz kalan Roman Atwood bu defa arkadaşları ve annesi tarafından şakalandı. Kız arkadaşıyla evde güzel bir gece geçirmek isteyen genç yatak odasında arkadaşı ve annesini görünce büyük bir şok yaşadı. Tartıştığı arkadaşına saldıran Atwood bir süre sonra şakalandığını anladı.
Arkadaşına Annesiyle Yatma Şakası Yapmak 03:00
Arkadaşına Annesiyle Yatma Şakası Yapmak 14.849 izlenme - 3 yıl önce Roman Atwood isimli çılgın şakacı arkadaşımızı biliyoruz, şakacı olduğu kadar da geniş ve de arkadaşı Vitaly'ye annesi ile bir olup bir şaka yapmış. Ancak eve kız atayım derken eşşekten düşmüş karpuza dönen arkadaşı maalesef Roman Atwood kadar geniş değilmiş. Heaa tüm bu olaylar kurgu, fake bok püsür diyenler de olacaktır şimdi de bunu kurgu olarak bile yapamayız biz ülkemizde maalesef, kapiş?
Blowjob Yaptırırken Osurma Şakası 03:19
Blowjob Yaptırırken Osurma Şakası 9.128 izlenme - 3 yıl önce Şaka Yapmayı Hobi Haline Getiren Roman Atwood'dan Gene Çok Komik Bir Şaka Bu Sefer Kokulu
Blowjob Yaptırırken Osurma Şakası 03:19
Blowjob Yaptırırken Osurma Şakası 4.087 izlenme - 3 yıl önce Günler geçmiyor ki RomanAtwood yeni şakalar yapmasın. Bu sefer yıl dönümü şakasına bir intimak olarak sevgilisi kendine güzel bir kıyak geçmek üzereyken hevesini kursağında bırakıyorum. Bununlada yetinmeyin frikik vermemek için 10 takla atıyor. İzleyelim, alkışlayalım sevgili Alkışdaşlar
Arkadaşına Annesiyle Yatma Şakası Yapmak 03:00
Arkadaşına Annesiyle Yatma Şakası Yapmak 4.752 izlenme - 3 yıl önce Roman Atwood isimli çılgın şakacı arkadaşımızı biliyoruz, şakacı olduğu kadar da geniş ve de arkadaşı Vitaly'ye annesi ile bir olup bir şaka yapmış. Ancak eve kız atayım derken eşşekten düşmüş karpuza dönen arkadaşı maalesef Roman Atwood kadar geniş değilmiş. Heaa tüm bu olaylar kurgu, fake bok püsür diyenler de olacaktır şimdi de bunu kurgu olarak bile yapamayız biz ülkemizde maalesef, kapiş?
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 02:34
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 1.775 izlenme - 3 yıl önce Roman Atwood adlı eleman ve arkadaşı, bornoz ve içine sosyal mesaj içeren kıyafet giymiş. Çocuk veya bayanların önüne geçip süpriz deyi bornozu açıyor etraftakilerde emaneti sallıyor sanıp saldırıyor hemen ve şaka olduğunu görüp " owww meğnnn dets kıreyzi" durumuna geliyolar ..
Hapşırarak Çıplak Bırakma Şakası 02:47
Hapşırarak Çıplak Bırakma Şakası 716 izlenme - 3 yıl önce ABD'li ünlü şakacı Roman Atwood hapşurarak 2 genç kızın üzerindeki elbiseleri sözde uçuruyor.
Bir Annenin Yüreğini Ağzına Getiren Eşek Şakası 03:24
Bir Annenin Yüreğini Ağzına Getiren Eşek Şakası 129 izlenme - 6 ay önce Roman Atwood'dan eşine çok çok sevimsiz ve sinir bozucu bir şaka: ATV'ye binen oğlunun kontrolünü kaybettiğini gören annenin üzerine bir de patlama anını yaşaması gerçekten çok kötü...
Dinazor Şakası Yapmak - Roman Atwood 02:33
Dinazor Şakası Yapmak - Roman Atwood 418 izlenme - 3 yıl önce Youtube da yaptığı şakalarla tanıdığımız Roman Atwood milleti dinazor şakası yaparak korkutmuş. Aşırı derecede dinazora benzeyen ve filmlerdeki dinazorlara benzerlik gösteren maketle şehri birbirine katıyorlar. İyi seyirler..
Kız Arkadaşına Yaptığı Şaka Yok Artık Dedirtti 03:24
Kız Arkadaşına Yaptığı Şaka Yok Artık Dedirtti 297 izlenme - 2 yıl önce ABD'li komedyen Roman Atwood'un 4 yaşındaki oğlu Kane ile birlikte kız arkadaşı Brittney Smith'e yaptığı şaka, bu kadar da olmaz dedirtti. Atwood, başında kaskı ile oğlu Kane'i ATV'nin üzerine bindirip sürüş için hazırlık yaparken, bu sırada yanlarına kız arkadaşı Brittney geldi. Brittney, bir süre erkek arkadaşı ve oğlu ile sohbet ettikten sonra bir şeyler almak için kamyonete gitti. Atwood, bu durumu fırsat bilip oğlu Kane'yi çalışır vaziyetteki ATV'den indirip yerine aynı elbise giydirilmiş başında kaskı bulunan cansız mankeni oturttu. Kane bu esnada bölgeden uzaklaşırken Brittney kısa süre sonra geri döndü. Brittney, Atwood'un yanına ağır adımlarla yaklaşırken ATV uzaktan kumandayla hareket ettirildi. Atwood ve Brittney'in peşinden koştuğu ATV, önceden hazırlanmış platformdan uçup patladı. Çığlıklar atan genç kadın, erkek arkadaşına sarıldıktan sonra patlamanın yaşandığı yere koşunca gerçekle yüzleşti. Şaka kurbanı olduğunu fark eden Brittney, önce erkek arkadaşına tekme savurdu sonra da Kane sıkı sıkı sarıldı.
Pardon Bağyan Arkanızda Yılan Var 02:54
Pardon Bağyan Arkanızda Yılan Var 176 izlenme - 3 yıl önce Muzip kahramanımız çantalara yerleştirdiği düzenekle milletin anasını bacısını korkutuyor. Aynı şeyi kendi bacısına yapsalar hoşuna gider miydi bilinmez ama izliyoruz efendim. Bu arada yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar.
Sokakta Paintball Tabancasıyla İnsanları Şakalayan Adam 02:48
Sokakta Paintball Tabancasıyla İnsanları Şakalayan Adam 111 izlenme - 2 yıl önce Sokakta Paintball Tabancasıyla İnsanları Şakalayan Adam Roman Atwood Paintball tabancısıyla insanlara böyle şakalamayı başardı. Aldığı tepkiler hiç de olumlu değil.
Vitalyzd ve Roman Lastik Çalma Şakası 02:54
Vitalyzd ve Roman Lastik Çalma Şakası 151 izlenme - 3 yıl önce Vitaly ve Roman isimli prankcılar lastik çalma şakası yapıp videoya çekmişler.Vitalyzd genelde karı kız tavlama videosu çekerdi fakat bu sefer genel bir video çekmişler,izliyoruz efendim.
Vitalyzd Ve Roman Lastik Çalma Şakası 02:54
Vitalyzd Ve Roman Lastik Çalma Şakası 130 izlenme - 3 yıl önce Vitaly ve Roman isimli prankcılar lastik çalma şakası yapıp videoya çekmişler.Vitalyzd genelde karı kız tavlama videosu çekerdi fakat bu sefer genel bir video çekmişler,izliyoruz efendim.
Evsizlere Yılbaşı Sürprizi 02:46
Evsizlere Yılbaşı Sürprizi 101 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bir grup yeni yıla girmeye sayılı günler kala evsizleri unutmadı ve onlara hediyeler vererek sürpriz yaptı. Örnek olması gereken bu davranış keşke her ülkedeki tüm evsizler için yapılsa..
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 02:34
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 119 izlenme - 3 yıl önce Roman Atwood adlı eleman ve arkadaşı, bornoz ve içine sosyal mesaj içeren kıyafet giymiş. Çocuk veya bayanların önüne geçip süpriz deyi bornozu açıyor etraftakilerde emaneti sallıyor sanıp saldırıyor hemen ve şaka olduğunu görüp " owww meğnnn dets kıreyzi" durumuna geliyolar ..
Sevgilisiyle Yataktayken Şakalanan Roman Atwood 01:39
Sevgilisiyle Yataktayken Şakalanan Roman Atwood 59 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şakacı Roman Atwood'a kötü şaka. Gece yarısı evine girip, sevgilisiyle yataktayken yapılan kremalı şaka.
Sokakta Arkadan Gelip Boyun Kırmak (Şaka İçerir) 02:53
Sokakta Arkadan Gelip Boyun Kırmak (Şaka İçerir) 53 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Youtube Şakacıları Roman Atwood ve Sam Pepper'ın beraber yaptıkları boyun kırma şakası. Olaya tanık olan bazı cesur kişiler müdahale etmeye kalkışırken bazıları da olay yerinden kaçmaya çalışıyor. Önünüzde birinin boynunu kırsalar sizin tepkiniz ne olurdu? İyi seyirler.