Hoşgeldiniz!

romano

Nabız - Romano Hip Hop 03:31
Nabız - Romano Hip Hop 6.647 izlenme - 5 yıl önce
Geo_da_silva_feat_sahara_andy_romano_belezza 03:49
Geo_da_silva_feat_sahara_andy_romano_belezza 5.739 izlenme - 8 yıl önce
corky romano 01:25
corky romano 630 izlenme - 6 yıl önce sakin bir hayatı olan kendi halinde bir veterinerken yıllar sonra ortaya çıkan babası tarafından gizli servis ajanı haline getirilen corky romanonun akıl almaz derecede komik hikayesi babasının ve ailesinin hayatını kurtarmak için kendini bir anda mafyanın ortasında bulan acemi bir ajanı neler beklemektedir? iyi kalpli bir veteriner karanlık bir ajana dönüşebilecek mi?
Elıs Armeanca | Leo De Vıs -  Roma Romano 03:02
Elıs Armeanca | Leo De Vıs - Roma Romano 629 izlenme - 4 yıl önce ELIS ARMEANCA | LEO DE VIS - ROMA ROMANO
Mirrors (Aynalar) 2 Fragman 01:27
Mirrors (Aynalar) 2 Fragman 520 izlenme - 4 yıl önce Max Matheson (Nick Stahl) büyük bir alışveriş mağazasında gece vardiyesinde güvenlik elemanı olarak işe başlar.Mağazadaki aynalarda genç bir kadının yansımasını sık sık gören Max başlarda bu garip olayların kullandığı depresyon ilaçların yan etkisi olduğundan şüphelensede,mağazadaki çalışanların arka arkaya gelen ölümleri,Max'in aynalardaki bu korkunç sırrı ortaya çıkarması ve bu şeytani ruhları durdurması gerktiğini anlayacaktır. Alexander Aja'nın yönettiği ilk aynalar filmindeki verdiği etki ve Keifer Sutherland'ın etkileyici oyunculuk performansı yönünden , izleyiciye vermiş olduğu olumlu düşünceler sebebi ile bu filmin ikincisi çekilmeye karar verilmiş,bu kez yönetmen koltuğuna genç yönetmen Victor Garcia oturmuştur,oyuncu kadrosunda Nick Stahl,Emmanuelle Vaugier, William Katt, Stephanie Honore,Christy Charlson Romano ve Lawrence Turner gibi başarılı oyuncuları barındırıyor.
Esma Redzepova - Romano Horo 00:51
Esma Redzepova - Romano Horo 176 izlenme - 2 yıl önce Esma Redzepova'nın Quen of the Gypsies albümünden bizim eski şarkıları çağrıştıran bir şarkı. İnsanın kanını kaynatmıyor değil :)
Paola Iezzi - The Time Has Come (Nico Romano Remix) 03:55
Paola Iezzi - The Time Has Come (Nico Romano Remix) 238 izlenme - 3 yıl önce Paola Iezzi - The Time Has Come (Nico Romano Remix) - Official video
Putaria  Lançamento 2014 02:46
Putaria Lançamento 2014 116 izlenme - 3 yıl önce Putaria 2014 Şarkı Sözleri (lyrics): MC Pedrinho e MC GW - Putaria Dom Dom Dom, Tá sensacional (Lançamento 2014) Putaria Dom Dom Dom, Tá sensacional - MC Pedrinho e MC GW - (Lançamento 2014) Aquecimento Dom Dom Dom - MC Pedrinho (DJ R7 e Perera DJ) MC Pedrinho - Aquecimento Dom Dom Dom (DJ R7 e Perera DJ) MC Pedrinho - Mega Montagem (Lançamento 2014) Mega Montagem - MC Pedrinho (Lançamento 2014) MC Pedrinho e MC Magrinho - Dom Dom Dom (DJ R7)
Tacabro - Tacata (Official Video) 2012 03:46
Tacabro - Tacata (Official Video) 2012 176 izlenme - 5 yıl önce Tacabro -Tacatà (Official Video) HD 2012
maviay otogaz - tartarini 00:10
maviay otogaz - tartarini 347 izlenme - 8 yıl önce MaviAy OTOGAZ 10 yıllık tecrübesi ve 6 şubesiyle şimdi size daha yakın ... Size en yakın şubemizi öğrenmek için (216) 493 00 30 nolu numaradan bize ulaşın ... www.maviayotogaz.com
Cengiz Coşkuner - Gitara Romano 03:31
Cengiz Coşkuner - Gitara Romano 116 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Anılarımız Dansa Davet Çıkış Tarihi: 09.01.1987 Diğer
corky romano fragmanı 3 02:14
corky romano fragmanı 3 144 izlenme - 6 yıl önce sakin bir hayatı olan kendi halinde bir veterinerken yıllar sonra ortaya çıkan babası tarafından gizli servis ajanı haline getirilen corky romanonun akıl almaz derecede komik hikayesi babasının ve ailesinin hayatını kurtarmak için kendini bir anda mafyanın ortasında bulan acemi bir ajanı neler beklemektedir? iyi kalpli bir veteriner karanlık bir ajana dönüşebilecek mi?
Romano & Sapienza Feat. Kristine - Call Me 04:07
Romano & Sapienza Feat. Kristine - Call Me 144 izlenme - 4 yıl önce Romano & Sapienza feat. Kristine - Call Me (Yeni Klip 2013)
Kolbasstı 2 00:41
Kolbasstı 2 108 izlenme - 8 yıl önce :)
Mc End - Romano Com Putaria 02:46
Mc End - Romano Com Putaria 47 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Letra : Romano com Putaria Artista : MC End Produção : DJ Boka Atribuição Creative Commons - reutilização permitida
Motosiklet Üzerinde Kavga! 01:12
Motosiklet Üzerinde Kavga! 20 izlenme - 2 yıl önce Arjantin'de geçilen MotoGP yarışı öncesinde yapılan ısınma turuna Romano Fenati ile Niklas Ajo arasındaki tartışma damga vurdu. Motosikleti üzerinde birbirleri ile tartışan ikiliden Romano Fenati rakibinin kontağını kapattı. İki sürücüde yarışa ceza puanı ile başladı.
Dulce Pontes Live Merida Teatro Romano. 12:29
Dulce Pontes Live Merida Teatro Romano. 25 izlenme - 2 yıl önce Dulce Pontes interpreta "Folclore", peça criada a partir da Cantiga da Azeitona, Cantiga de S: joão e Aboio do Folclore Tradicional Português, Património ancestral do povo Português, seus costumes e tradições. http://www.facebook.com/dulcepontesof... Folclore Cantiga azeitona: Santo António dos olivais ai guardai-me a minha azeitona que ma comem os pardais comem uma, comem duas, comem três nã comem mais. Cantiga S.João: Ai S. João á minha porta nã tenho nada pa lhe dari Ai quero dar cadeirinha Ai pro S.João se assentari Ai donde vindes S.João Ai pela calma sem chapéu Ai venho de apagar as fogueiras Ai que se acenderam no céu Aboio: Oh rego, oh monte, xóooo! vala, vala, vala S.António leva ao monte S.António leva o gado S. António me levou Ninguém tenha dó de mim.
Little Cow Feat. Kistehen Tanczenekar - Viragok A Reten (Romano Drom Rmx) 03:42
Little Cow Feat. Kistehen Tanczenekar - Viragok A Reten (Romano Drom Rmx) 4 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: The Balkan Club Night Çıkış Tarihi: 22.05.2008