Hoşgeldiniz!

romanstar

orhan esen - roman 9/8 - mahallenin güzeli 05:40
orhan esen - roman 9/8 - mahallenin güzeli 3.086 izlenme - 7 yıl önce roman havası
Romanstar Sinem Dost Bildiklerim 04:30
Romanstar Sinem Dost Bildiklerim 1.200 izlenme - 8 yıl önce romanstar sinem dost bildiklerim
orhan esen - kalbimdesin 04:06
orhan esen - kalbimdesin 748 izlenme - 7 yıl önce orhan esen farkı
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Gayda (Roman Havası) 03:06
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Gayda (Roman Havası) 266 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Gayda (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Bu Tarz Benim (Roman Havası) 03:35
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Bu Tarz Benim (Roman Havası) 206 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Bu Tarz Benim (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.
Romanstar Sinem Kaderimin Oyunu1 09:59
Romanstar Sinem Kaderimin Oyunu1 327 izlenme - 8 yıl önce romanstar sinem kaderimin oyunu1
Romanstar Sinem Kaderimin Oyunu2 04:39
Romanstar Sinem Kaderimin Oyunu2 166 izlenme - 8 yıl önce romanstar sinem kaderimin oyunu2
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Vermicem Vermicem (Roman Havası) 03:19
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Vermicem Vermicem (Roman Havası) 56 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Vermicem Vermicem (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Cazibeli Güzel (Roman Havası) 03:35
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Cazibeli Güzel (Roman Havası) 21 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Cazibeli Güzel (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.