Hoşgeldiniz!

Romanstar Videoları

orhan esen - roman 9/8 - mahallenin güzeli 05:40
orhan esen - roman 9/8 - mahallenin güzeli 3.083 izlenme - 6 yıl önce roman havası
Romanstar Sinem Dost Bildiklerim 04:30
Romanstar Sinem Dost Bildiklerim 1.197 izlenme - 8 yıl önce romanstar sinem dost bildiklerim
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Gayda (Roman Havası) 03:06
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Gayda (Roman Havası) 225 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Gayda (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.
orhan esen - kalbimdesin 04:06
orhan esen - kalbimdesin 744 izlenme - 6 yıl önce orhan esen farkı
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Bu Tarz Benim (Roman Havası) 03:35
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Bu Tarz Benim (Roman Havası) 185 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Bu Tarz Benim (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.
Romanstar Sinem Kaderimin Oyunu1 09:59
Romanstar Sinem Kaderimin Oyunu1 326 izlenme - 8 yıl önce romanstar sinem kaderimin oyunu1
Romanstar Sinem Kaderimin Oyunu2 04:39
Romanstar Sinem Kaderimin Oyunu2 164 izlenme - 8 yıl önce romanstar sinem kaderimin oyunu2
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Vermicem Vermicem (Roman Havası) 03:19
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Vermicem Vermicem (Roman Havası) 45 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Vermicem Vermicem (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Cazibeli Güzel (Roman Havası) 03:35
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Cazibeli Güzel (Roman Havası) 19 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Cazibeli Güzel (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.