Hoşgeldiniz!

Romantik Filmler Videoları İzle

İkimizin Yerine (2016) 2. Fragman 02:07
İkimizin Yerine (2016) 2. Fragman 326.115 izlenme - 3 ay önce 21 Ekim 2016'da gösterime girecek İkimizin Yerine filminin yeni fragmanı yayınlandı. Başrolde Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya var.
İkimizin Yerine (2016) Fragman 02:33
İkimizin Yerine (2016) Fragman 345.760 izlenme - 4 ay önce "İkimizin Yerine" 21 Ekim'de Sinemalarda! TAFF Pictures Kanalına ABONE OLUN: http://goo.gl/2bMV0R Serenay Sarıkaya, küçük bir kasabada yaşayan, sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek karakteri ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, başarılı oyuncu Nejat İşler ise Çiçek'in hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan karakterini canlandırıyor. Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç Çiçek, kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan’a aşık olur. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de, Çiçek’ten uzak duramaz. Gencecik bir kalbe ne kadar büyük bir aşk sığar? Peki o aşk yaralı bir adamın kalbini iyileştirebilir mi?  Doğan ve Çiçek cevapları birbirlerinde ararlar. Oysa bu aşk sadece onların değil, bir ailenin de kaderini sonsuza kadar değiştirecektir. Bizi bir arada tutan aile bağlarının, dostlukların, sırların ve yalanların içinde, imkansız ama kaçınılmaz bir aşkın hikayesini anlatan İkimizin Yerine, seyirciyi her şeye rağmen aşka inancını korumaya ve umuda davet ediyor.  Mudanya'dan İstanbul'a uzanan hikayesiyle ve etkileyici kadrosuyla yılın en iddialı projelerinden "İkimizin Yerine" 21 Ekim’de vizyona girecek. Sosyal Medya Hesapları https://www.facebook.com/2mizinyerine/ https://twitter.com/2mizinyerine/ https://www.instagram.com/2mizinyerine/
Gece Bitmeden (Before We Go) - Türkçe Altyazılı Fragman 02:14
Gece Bitmeden (Before We Go) - Türkçe Altyazılı Fragman 596.128 izlenme - 1 yıl önce Nick ve Brooke, New York'ta geçirdikleri o gecede aşka giden son treni yakalayabilecekler mi? Chris Evans'ın hem yönetip hem oynadığı Gece Bitmeden (Before We Go) 11 Eylül 2015'te sinemalarda!
Dünyanın En Güzel Kokusu - 2. Fragman (12 Şubat 2016'da Sinemalarda) 01:19
Dünyanın En Güzel Kokusu - 2. Fragman (12 Şubat 2016'da Sinemalarda) 188.883 izlenme - 12 ay önce BU SEVGİLİLER GÜNÜ HAFTASINDA Yılın en duygusal filmi "Dünyanın En Güzel Kokusu" vizyona giriyor. Başrollerde : Tuba Ünsal & Rıza Kocaoğlu | 12 Şubat'ta Sinemalarda "AŞK BAZEN YANIBAŞINDADIR" Başrollerini Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun paylaştığı “Dünyanın En Güzel Kokusu” filmi 12 Şubat'ta Sinemalarda. Süpervizörlüğünü Ömer Faruk Sorak'ın üstlendiği, Uğur Yağcıoğlu’nun yazıp yönettiği “Dünyanın En Güzel Kokusu”; arkadaşlıkla başlayıp, aşkın bambaşka bir haline dönüşen bir modern zaman masalını anlatıyor. Arkadaşlık aşka dönüşür mü? İki en yakın arkadaş bir gün birbirlerine aşık olabilir mi? Aşk bu kadar yakınınızdayken görünmez olabilir mi? Bütün bu soruların cevabını, kendi hikayesi içinde veren “Dünyanın En Güzel Kokusu”; bir aşk ve çocuk özlemi hikayesinin arka planında, günümüz ilişkilerine eleştirel, mizahi, dramatik bir bakış sunuyor. Aşkın, flörtün, evliliğin tükendiğinde, yeni bir ilişki şekli bulunması gerektiğine inanan, ilişkiye doymuş bir adam, Hakan (Rıza Kocaoğlu) ve o adamın en iyi arkadaşı, zor zamanlarında hep yanında olan bir kadın, Derya (Tuba Ünsal)... Karşılarına kim gelse sığ kalır, uzun süreli ilişki ya da evlilik onları fazlasıyla zorlar. Öte yandan her ikisinin de içinde giderek büyüyen bir çocuk özlemi... Bir gün Hakan, Derya’ya, evlenip çocuk yapmalarını teklif eder. Her şey gelenek ve göreneklere uygun olacak, çocuk olduktan sonra ise bugünün ilişkilerine inanmayan bu iki yakın arkadaş boşanacaktır. Böylece her ikisi de, özlem duydukları tek varlık olan çocuklarına kavuşacaklardır. Hakan’ın bu teklifini Derya önce kesin bir dille reddeder ama sonra... Uğur Yağcıoğlu’nun yazıp yönettiği “Dünyanın En Güzel Kokusu”nda Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun yanı sıra; Burak Altay, Esra Ruşan, Nezih Tuncay, Feriha Eyüpoğlu, Açelya Akkoyun gibi güçlü oyuncular rol alıyor. “Dünyanın En Güzel Kokusu”nun, çekimleri, İstanbul ve Amsterdam’da yapıldı. Çekimleri ve post prodüksiyonu eş zamanlı yürütülen film, değişik hava koşullarının kullanılabilmesi amacıyla Nisan-Haziran ve Kasım aylarında gerçekleştirildi. Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye ve Böcek Film’in, süpervizörlüğünü Ömer Faruk Sorak’ın, uygulayıcı yapımcılığını ise Ali Temiz’in üstlendiği “Dünyanın En Güzel Kokusu”; 12 Şubat 2016’da vizyona girmeye hazırlanıyor. http://dunyaninenguzelkokusu.com http://facebook.com/enguzelkoku http://twitter.com/enguzelkoku http://instagram.com/enguzelkoku
İki Aşk Arasında (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 02:19
İki Aşk Arasında (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 329.629 izlenme - 1 yıl önce 24 Temmuz 2015'te vizyona girecek olan romantik komedi filmi İki Aşk Arasında (How To Make Love Like An Englishman) filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Roma`da Aşk Başkadır - All Roads Lead to Rome (2015) Türkçe altyazılı fragman 00:55
Roma`da Aşk Başkadır - All Roads Lead to Rome (2015) Türkçe altyazılı fragman 174.728 izlenme - 11 ay önce 11 Mart 2016'da sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula Başrolde Sex and The City’nin yıldızı Sarah Jessica Parker’ın yer aldığı romantik komedide New York’lu bekar anne Maggie, sorunlu kızı Summer’la baş başa vakit geçirmek için İtalya tatiline çıkmaya karar verir. Gençlik yıllarını geçirdiği Toskana’ya vardıklarında ilk aşkı Luca’yla karşılaşan Maggie, Luca’nın evli olmadığını öğrenince heyecanlanır. Luca’nın çılgın annesi Carmen Roma’daki sevgilisiyle gizlice evlenme planları yaparken, bu tatile zorunlu olarak gelen Summer ise bir an önce New York’a dönmek istemektedir. İkisi işbirliği yaparak gizlice Roma’ya kaçar. Maggie ve Luca da onları aramak üzere Roma’ya doğru yollara düşer. Sarah Jessica Parker’a efsane İtalyan yıldız Claudia Cardinale, Paz Vega ve Raoul Bova’nın eşlik ettiği “ROMA’DA AŞK BAŞKADIR / ALL ROADS LEAD TO ROME” 11 Mart’ta sinemalarda.
Aşk Olsun (2015) Fragman 02:11
Aşk Olsun (2015) Fragman 231.496 izlenme - 2 yıl önce "Aşk Olsun" filminin teaserı... Oyuncular: İlker Aksum, Sedef Avcı, Selen Seyven ve Kenan Ece... Yönetmen: Murat Serezli & Neslihan Yıldız Alak Senaryo: Eşref Dinçer
Aşkın Seçimi (The Choice) Türkçe Altyazılı Fragman 02:29
Aşkın Seçimi (The Choice) Türkçe Altyazılı Fragman 94.243 izlenme - 1 yıl önce 2016'da vizyona girecek Aşkın Seçimi filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmin başrolünde Benjamin Walker ve Teresa Palmer oynuyor.
Miss You Already (2015) Fragman 02:23
Miss You Already (2015) Fragman 101.399 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı İngiliz romantik dram filmi Miss You Already filminin fragmanı. Filmde Drew Barrymore ve Toni Collette başrolde.
Barcelona'da Bir Yılbaşı Gecesi - Barcelona, Nit D'Hivern (2015) Fragman 02:02
Barcelona'da Bir Yılbaşı Gecesi - Barcelona, Nit D'Hivern (2015) Fragman 54.169 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı romantik film Barcelona'da Bir Yılbaşı Gecesi (Barcelona Nit d'Hivern) filminin fragmanı. Filmin İspanyolca adı Barcelona noche de invierno, İngilizce adı Barcelona Christmas Night.
Valentine Ever After (2016) Fragman 00:29
Valentine Ever After (2016) Fragman 10.498 izlenme - 3 ay önce 2016 yapımı Ebedi Sevgililer adlı televizyon filminin fragmanı. Filmde Autumn Reeser ve Eric Johnson başrolde.
Sonsuz Bir Aşk (2015) 1. Fragman 01:56
Sonsuz Bir Aşk (2015) 1. Fragman 74.044 izlenme - 2 yıl önce 13 Şubat 2015'te sinemalarda! Yönetmen : Ozan Uzunoğlu Oyuncular: İSMAİL HACIOĞLU FERHAT GÜNDOĞDU ÖZLEM TEKİN AYFER DÖNMEZ TURAN ÖZDEMİR ORÇUN KAPTAN CEREN BALIKÇI METİN KEÇİCİ EBUBEKİR ÖZTÜRK SERKAN ŞENGÜL JALE AYLANÇ VE SÜLEYMAN TURAN Filmin Konusu : Çünkü hepimiz geç kalıyoruz hayata… Hepimiz bir şeyleri erteleyip duruyoruz… Sevdiklerimizi, arkadaşlarımızı… Yarın diyoruz, ertesi gün diyoruz… Ama belki de o yarın yok… Belki de ertesi gün hiç olmayacak… Hayat, pek çok şeyi, özellikle de beklentilerimizi, özlemlerimizi ulaşmak istediklerimizi acımasız bir şekilde ıskalayarak hızla akıp gidiyor. Hepimiz bir şeylere geç kalıyoruz. Hepimiz bir şeyleri erteleyip duruyoruz… Sevdiklerimizi, dostlarımızı… Oysa o bir yudumluk hayat, her anına kadar öylesine doya doya yaşamaya değer ki… Sevdiğiniz insanın yürek yakan bir bakışı, bir dostun uzanan sıcacık eli, bir çocuğun kahkahası, bir hasretin sona ermesi, bir yakının acısını içimizde hissetmek, sevdiklerimiz için bir şeyler yaptım diyebilmek… Volkan’la Serhan… Bütün bunları dolu dolu yaşayabilmek için çırpınırken kendilerini acımasız zamanın gerisinde ve uçurumun kenarında bulan iki dost, iki kanser hastası… Hani kader ortağı denir ya, işte onlardan… Yarının olmadığını biliyorlar ama “Yaşamak güzel şey be kardeşim!” deyip bir kez daha düşüyorlar yollara. Bir de ünlü şarkıcı, Özlem Tekin… Kaderin yanlarına kattığı can yoldaşı onlara eşlik ediyor… Bu iki güzel insanı, ilk filmimizde aşkın ve dostluğun peşinde koşarken izlemiştik yüz binlerce kişiyle… Şimdi yine bu iki arkadaş hayatı yudum yudum yaşayabilmek için, zaman zaman yürek burkan, zaman zaman göz yaşartacak kadar güldüren bir serüvenin peşindeler… Gelin onlarla birlikte çıkalım bu yola. İstanbul’dan Foça’ya, Foça’dan Pamukkale’ye belde belde, kasaba kasaba, insanın içini ısıtan bu serüveni birlikte yaşayalım…
Carol (2015) ABD Fragmanı 01:46
Carol (2015) ABD Fragmanı 30.470 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı Carol filminin resmi ABD fragmanı. Filmde Rooney Mara ve Cate Blanchett başrolde. Todd Haynes yönetmen koltuğunda.
Aşkı Bulunca / Posthumous - Türkçe Altyazılı Fragman 02:22
Aşkı Bulunca / Posthumous - Türkçe Altyazılı Fragman 31.502 izlenme - 2 yıl önce "Aşkı Bulunca" 1 Mayıs'ta sinemalarda! Filmin Türkçe altyazılı fragmanı sizlerle. http://calinosfilms.com/ Eserleri eskisi kadar ilgi görmeyen ressam Liam Price’ın bir yanlış anlama sonucu öldüğü ile ilgili dedikodular çıkar. Bu haberle eserlerin satışlarının patladığını gören Liam, gerçeği söylemek yerine “Liam’ın erkek kardeşi” kimliğinde hayatını sürdürmeye karar verir. Fakat intihar eden ressam hikayesini ilgi çekici bulan güzel gazeteci McKenzie, Liam’ın peşine düşecek; aşk ikisinin de planlarını alt üst edinceye kadar oyun devam edecektir. Başrollerinde “Boardwalk Empire” ile adından söz ettiren Jack Huston ve “Arbitrage”, “Sound of My Voice” ile tanıdığımız genç yıldız Brit Marling’in yer aldığı filmin yönetmeni Lulu Wang.
Karışık Kaset (2014) 2. Fragman 02:02
Karışık Kaset (2014) 2. Fragman 44.731 izlenme - 2 yıl önce 2014 yapımı romantik film Karışık Kaset'in 2. fragmanı yayınlandı. Tunç Şahin'in yönettiği filmin başrollerinde Sarp Apak ve Özge Özpirinççi bulunuyor. Film 21 Kasım 2014'te gösterime girecek.
Aşk Olsun (2015) Teaser 00:45
Aşk Olsun (2015) Teaser 22.195 izlenme - 2 yıl önce "Aşk Olsun" filminin teaserı... Oyuncular: İlker Aksum, Sedef Avcı, Selen Seyven ve Kenan Ece... Yönetmen: Murat Serezli & Neslihan Yıldız Alak Senaryo: Eşref Dinçer
By The Sea (2015) Fragman 01:15
By The Sea (2015) Fragman 15.166 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı By the Sea filminin ilk fragmanı yayınlandı. Filmde Angelina Jolie ve Brad Pitt başrolde oynuyor. 07.08.2015 günü Sinemalar.com kanalına yüklediğim 'By the Sea (2015) Fragman' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sinemalar kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çünkü Onu Çok Sevdim (2016) Teaser Fragman #2 01:45
Çünkü Onu Çok Sevdim (2016) Teaser Fragman #2 4.186 izlenme - 5 ay önce Çünkü Onu Çok Sevdim - Sinema Filmi (Aşk - Dram) 9 Eylül 2016 'da Sinemalarda. #COCS #ÇOÇS #ÇünküOnuÇoksevdim #RECStarFilm #LydiaStudios Official Web Site: http://cunkuonucoksevdim.com Facebook: https://www.facebook.com/CunkuOnuCokS... Twitter: https://www.twitter.com/CnkOnuCkSvdm Instagram: https://www.instagram.com/CunkuOnuCok... Yapım: (REC Star Film) http://recstarfilm.com Casting: (REC Star Ajans) http://recstarajans.com ________________________________________­_________________ Hikaye; Emre, içine kapanık ama sosyal yaşayan, çevresince çok sevilen bir gençtir. Kendini Karakalem çizimlere adamış ve en büyük hayali İtalya’da Resim eğitimi alıp kendini geliştirmektir. Bir gün Arkadaş grubuyla gönüllü olarak katıldıkları bir motivasyon etkinliğinde Sema ile karşılaşır. Sema ile tanışması Emre ‘nin hayatında önemli değişikliklere neden olur, içinde gizli kalmış duyguları gün yüzüne çıkarken artık Sema hayatında önemli bir yere sahiptir ve hayatın anlamını, neşesini ifade etmektedir. Bir yandan kendisiyle ve hayatla olan mücadelesine devam eden Emre, kurduğu gelecek planlarını sil baştan yaparken, çok değer verdiği ve sevdiği Sema içinde mücadele etmeye başlayacaktır.
Seni Seviyorum Rio (Rio, I Love You) Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:18
Seni Seviyorum Rio (Rio, I Love You) Türkçe Altyazılı Fragman 2 21.918 izlenme - 2 yıl önce Sevgililer Günü'nde sevgilinizle Rio'ya uçun... 'Seni Seviyorum Rio' 13 Şubat'ta sinemalarda! 'Aşk Şehirleri' serisi Paris ve New York'tan sonra Brezilya'nın rüya şehri Rio De Janeiro'da devam ediyor.
Bridal Wave (2015) Fragman 00:35
Bridal Wave (2015) Fragman 266 izlenme - 2 hafta önce 2015 yapımı televizyon filmi Zor Gelin'in (Bridal Wave) fragmanı. Filmi Michael Scott yönetiyor. Başrolde Arielle Kebbel var.
Man Up (2015) Fragman - Simon Pegg, Lake Bell 02:26
Man Up (2015) Fragman - Simon Pegg, Lake Bell 6.708 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı Man Up filminin fragmanı. Filmde Simon Pegg ve Lake Bell başrolde oynuyor. Ben Palmer filmin yönetmeni.
Gecelik Aşk 2015 Romantik Film Türkçe Dublaj HD 01:06:13
Gecelik Aşk 2015 Romantik Film Türkçe Dublaj HD 2.816 izlenme - 1 yıl önce Gecelik Aşk filmini izle,yeni film,aşk filmi,full izle,Gecelik Aşk Türkçe romantik film izle,Gecelik Aşk,2015 türk filmleri,2015 filmleri,Gecelik Aşk filmini full izle,türkçe 2015 Filmleri,romantik Filmleri,Gecelik Aşk,sevgi filmi,aşk filmleri izle,türkçe dublaj film hd izle,Gecelik Aşk tek parça,izle tek parça,yerli filmler,tek parça,tek parça filmler romantik filmler
Accidental Love (2015) Fragman 02:10
Accidental Love (2015) Fragman 8.416 izlenme - 2 yıl önce 2015'te vizyona girecek olan romantik David O. Russell filmi Accidental Love'ın fragmanı. Filmde Jake Gyllenhaal, Jessica Biel, James Marsden, Catherine Keener ve Kirstie Alley başrolde olacaklar.
Mavi En Sıcak Renktir Fragmanı 01:09
Mavi En Sıcak Renktir Fragmanı 16.704 izlenme - 4 yıl önce Cannes Film Festivali'nde düzenlenen ödül töreninde altın palmiyeyi kazanan Mavi En Sıcak Renktir (Blue is The Warmest Color - La vie d'Adèle) filminden bir sahne. Kendisinden yaşlı bir kadına aşık olduktan sonra hayatı değişen 15 yaşındaki bir genç kızı anlatan 2013 yapımı Abdellatif Kechiche filmi.
6 Years (Six Years) Fragman 01:39
6 Years (Six Years) Fragman 4.190 izlenme - 1 yıl önce Başrollerinde Taissa Farmiga ve Ben Rosenfield'in oynadığı 2015 yapıım romantik film 6 Years'a ait fragman. Yönetmen & Senarist: Hannah Fidell Tür: Romantik, Dram
Ali and Nino (2016) Fragman 02:09
Ali and Nino (2016) Fragman 491 izlenme - 2 ay önce 2016 yapımı Ali and Nino filminin fragmanı. Filmin başrolünde İspanyol aktris María Valverde ve Adam Bakri yer alıyor.
5 to 7 (2014) Fragman 02:26
5 to 7 (2014) Fragman 3.827 izlenme - 2 yıl önce 2014 yapımı 5 to 7 filminin fragmanı. Filmde Anton Yelchin, Bérénice Marlohe, Olivia Thirlby ve Glenn Close başrolde yer alıyorlar.
Love By Design (2014) Fragman 02:36
Love By Design (2014) Fragman 2.796 izlenme - 2 yıl önce Love By Design adlı romantik komedi filminin fragmanı. Filmde Jane Seymour, Giulia Nahmany ve David Oakes oynuyor, yönetmen ise Michael Damian.
Comet (2014) Fragman 02:12
Comet (2014) Fragman 3.269 izlenme - 2 yıl önce 2014 yapımı romantik film Comet'in fragmanı. Justin Long ve Emmy Rossum'un başrolde oynadığı filmleri Sam Esmail yönetiyor. Filmde ayrıca Eric Winter da oynuyor.
L'odeur De La Mandarine (2015) Fragman 01:43
L'odeur De La Mandarine (2015) Fragman 395 izlenme - 3 ay önce Oyuncular: Olivier Gourmet, Georgia Scalliet, Dimitri Storoge, Hélène Vincent, Marine Vallée Yönetmen: Gilles Legrand Senarist: Guillaume Laurant