Hoşgeldiniz!

Rona Videoları İzle

Sorunu Kukudan Arayan Doktor - Zerrin Egeliler 01:41
Sorunu Kukudan Arayan Doktor - Zerrin Egeliler 518.560 izlenme - 2 yıl önce Kalp atışı dinlenirken yayılan birikmiş ateşin kontrol edilmesi gerektiğini düşünen 'yangınlardaki kadın'ın çubuğu hissedeceği dakikalar yakındır.
Kuma - Büyü Sahnesi 02:49
Kuma - Büyü Sahnesi 3.307 izlenme - 1 ay önce Yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı Kuma filminden bir sahne
Kınalı Yapincak - Hülya Kocyiğit & Engin Cağlar  (1969 - 90 dk) 01:30:09
Kınalı Yapincak - Hülya Kocyiğit & Engin Cağlar (1969 - 90 dk) 4.043 izlenme - 2 yıl önce Konuşma özürlü besleme Hülya Koçyiğit'e, evin yakışıklı ve şımarık oğlu Engin Çağlar tecavüz edip, hamile bırakır. Engin'in acımasız ve kötü annesi Aliye Rona'da Koçyiğit ve babası Avni Dilligil'i sokağa atar. Ailecek huysuz ve zengin, ihtiyar Hulusi Kentmen'in konağına sığınırlar. Kimsesi olmayan Kentmen, Koçyiğit ve çocuğunu evlatlık alır. Koçyiğit'in de bu arada dili çözülür. Sonrasında Çağlara'ın ailesinin işleri bozulur. Mutlu sonlu.
Gadjo Dilo - Tutti Frutti 02:40
Gadjo Dilo - Tutti Frutti 1.738 izlenme - 2 yıl önce Cezayir asıllı yönetmen Tony Gatlif'in şahane filmi Gadjo dilo' nun unutulmaz sahnesi. Bu arada sabina rolundeki Rona Hartner'ı ayakta alkışlıyorum.
Kuyu - Metin Erksan (1968 - 83 dk) 01:23:49
Kuyu - Metin Erksan (1968 - 83 dk) 1.322 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Metin Erksan Senaryo: Metin Erksan Yapımcı: Necip Sarıcıoğlu Müzik: Abdullah Nail Bayşu, Orhan Gencebay Görüntü Yönetmeni: Ali Uğur, Mengü Yeğin Tür: Dram Özellikler: Siyah Beyaz Oynayanlar: Hayati Hamzaoğlu, Nil Göncü, Demir Karahan, Aliye Rona, Osman Alyanak, T. Fikret Uçak, Ahmet Turgutlu, Reşit Çildam, Mustafa Dağhan, Sabahat Işık, Ahmet Acar Konusu: Gerçekten yaşanmış bir gazete haberinden. Erksan filme Kuran'dan bir ayetle girer: "Kadınlara iyilikle davranın. Filmin mesajıdır bu. Çünkü konu yaban bir adamın bir kadın üzerinde uyguladığı şiddeti sergilemektedir. Köylü Osman (Hayati Hamzaoğlu), aynı köyden, deliler gibi tutkun olduğu Fatma'yı (Nil Göncü) dağa kaldırır. Fatma teslim olmaz. Çünkü bu kara sevda tek yanlıdır. Hapisten çıkan Osman bir kez inat etmiş kafasına takmıştır. Bir kez daha kaçırır ve üçüncüsünde Fatma'yı bir ağaca bağlayarak zorla tecavüz eder. Ama Fatma’nın intikamı acıdır. Osman'ı su almak için kuyuya indiğinde üzerine kaya ve taş parçalarını yağdırarak öldürür.Sonra da kendini asar. (Agah Özgüç'ün 100 Filmde Türk Sineması kitabından)
Ronaldinyo-Samba 00:31
Ronaldinyo-Samba 2.016 izlenme - 10 yıl önce ronaldinyo-samba ronaldinyo-samba
Yılanların Öcü (1962) - Son Sahne 01:43
Yılanların Öcü (1962) - Son Sahne 854 izlenme - 2 yıl önce Filmlerin en önemli kısımları son sahneleridir, herşey o anda bitecektir ve o sahneyle hatırlanacaktır film, işte son sahnesiyle hatırlanması gereken bir film Yılanların Öcü. 1962 yapımı siyah-beyaz bir film olan Yılanların Öcü Fakir Baykurt'un aynı isimli romanından Metin Erksan yönetmenliğinde beyazperdeye uyarlanmıştır. Fikret Hakan (Kara Bayram), Nurhan Nur(Hatçe), Aliye Rona(Irazca),Erol Taş(Haceli), Ali Şen (Muhtar) ve Kadir Savun(Ak Ali) gibi Türk sinemasına ismini altın harflerle yazdırmış oyunculardan oluşan bir kadroya sahiptir. 1985 yılında Şerif Gören tarafından Kadir İnanır ve Fatma Girik gibi oyuncularla tekrar çekilmiştir.
Rakibinin üstüne bastı! 00:33
Rakibinin üstüne bastı! 525 izlenme - 2 yıl önce Ekvador'da Barcelona ile Mushuc Rona arasında oynanan maçta Rona oyuncusu Rommel Zura rakibinin göğsüne attığı tekme sonrası kırmızı kart gördü.
Plajda Sevişelim - Ekrem Bora & Ajda Pekkan (1964 - 69 dk) 01:08:29
Plajda Sevişelim - Ekrem Bora & Ajda Pekkan (1964 - 69 dk) 837 izlenme - 2 yıl önce Filme güzel bir giriş yapmışlar, ismine göre gidişat iyi, hemen hemen dörtte üçü bu ayarda. Bu hesaptan keyifler gıcır, ne de olsa neşter değmemiş 0 km Ajda ablamız hazır kıta endam-ı arzda. Bitmedi dahası da var; Çıtır mı çıtır bir S.Emre,sübyan mekteb i ilk mezunlarından genç irisi N.Koçyiğit, bombamız Ş. Şeniz vede tescilli güzelimiz S.Gül. Anlıyacağınız kadro korkunç, yani her şey yolunda, gıcıra herhangi mani yok. Mani yok ta bozan tarafı var. O da filmin berbat olan son çeyreği,aynı zamanda bizi uyuz eden kısmı. Şimdi sorarım kendilerine "Mübarekler nereden buldunuz,çok mu aradınız böyle bir sonu. Bak ne güzel bir isim bulmuşsun filme,kadron çok iyi, yaratmışsın 2-3 gönül oyunu, katmışsın bunlara da gülünç olayları eeee daha ne zorun var; Ver herkesin gönlüne göre şerbeti, hazırla mutlu bir son, bitir işi. Hadi katlandık Suat'ın 3-5 gazeline vede filmden götürdüğü zamana lakin kusura bakma mecbur değildik Muzaffer'in bir ikizini peydahlamana". Oyuncular: Erol Büyükburç, Ajda Pekkan, Ekrem Bora, Nilüfer Koçyiğit, Ali Şen, Serpil Gül, Gürel Ünlüsoy, Aliye Rona, Sevim Emre, Hayri Caner, Necdet Çağlar, Nevzat Bilsel, Tevhit Bilge, Feridun Çölgeçen, Ersun Kazançel, Renan Fosforoğlu, Nilgün Esen, Seher Şeniz, Selahattin İçsel, Haydar Karaer, Vildan Gülerman, Ayten Ürkmez
Rona Nishliu - Suus (Albania 2012 Eurovision Song Contest) 03:14
Rona Nishliu - Suus (Albania 2012 Eurovision Song Contest) 707 izlenme - 5 yıl önce
Bızıra Kurşun Yağdıran ve Götünden Vurulan Adam 01:18
Bızıra Kurşun Yağdıran ve Götünden Vurulan Adam 267 izlenme - 2 yıl önce Tam bir insanlık trajedisinin yaşandığı bu kesitte, bızıra kurşun sıkarak cinayet işlemekten, arkadaşını tüfekle yanlışlıkla götünden vuran adama kadar her şeyi bulacaksınız. İzliyoruz. Aynı filmin başka bir versiyonu; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56339/gote-silah-sokarak-cinayet-islemek-18
Alev - Kadir İnanır (1976 - 80 dk) 01:20:11
Alev - Kadir İnanır (1976 - 80 dk) 206 izlenme - 2 yıl önce Bir sahil köyündeki baba evine uzun yıllar yaşadıkları şehirden geri dönen Muhlis Bey ve ailesinin bütün hayalleri yıkılır. Köylüler eskiden kalma bir husumetleri olan Muhlis Bey'e ve şehirli adetlerine göre yetişmiş bu eğitimli aileye karşı cephe alırlar. Köyün balıkçısı Ali Reis ve karısı ise bu düşmanlığın ele başıdır. Bütün bu yaşananlar arasında bir ışık çakmaya başlar. Muhlis Beyin kızı Alev ile Ali Reis'in oğlu Yağmur Reis arasında oluşan sıcak bir yakınlaşma hikayenin özünü oluşturmakta Geçen gün bir üye, bir kısmını eklemişti, ben de tamamını ekleyeyim, bu sıcak yaz ramazanında izlersiniz de, iftara kadar vakit geçirirsiniz diye düşündüm.
Yaşamın Kıyısında Soundtrack - Inel Inel de aur 04:35
Yaşamın Kıyısında Soundtrack - Inel Inel de aur 124 izlenme - 2 yıl önce Rona Hartner'ın etkileyici sesi Shantel'in müzik zevki ile birleşirse ne olur diyorsanız işte ortaya böyle birşey çıkıyor, dinlemeli ...
Ronadoviz 00:43
Ronadoviz 77 izlenme - 3 yıl önce Borsa İstanbul Tarafından Düzenlenen İşlem Hacmi Sıralamasında İkinci Olan Rona Döviz Ödül Töreni
Su (1981) - Fragman 03:48
Su (1981) - Fragman 91 izlenme - 2 yıl önce Büyük kahraman Cücü'nün sinirden tokat içinde bıraktığı,kendinden bile kıskandığı bir barajı anlattığı sosyal içerikli bir Çetin İnanç filmidir Su.Fantazyanın sosyal sorumlulukla birleştiği noktadayız. Bir canavardır su,bir ölümdür su.Evet.
Rona Nishliu Suus Eurovision 2012 Albania 03:03
Rona Nishliu Suus Eurovision 2012 Albania 99 izlenme - 5 yıl önce rona nishliu suus (eurovision 2012 albania)
Rakibinin Üstüne Bastı! 00:33
Rakibinin Üstüne Bastı! 16 izlenme - 2 yıl önce Ekvador'da Barcelona ile Mushuc Rona arasında oynanan maçta Rona oyuncusu Rommel Zura rakibinin göğsüne attığı tekme sonrası kırmızı kart gördü.