Hoşgeldiniz!

röportaj

Araba? Arabamız Var Bizim 00:26
Araba? Arabamız Var Bizim 935.503 izlenme - 4 yıl önce ''Artiz ne arar la bazarda'' sözüyle kısa zaman içinde gönüllerde taht kuran Ordu'lu Katip amcamızdan sonra benzer bir diyalogla karşılaştık. Bu şeker amcamız 'argo' sözcüğüyle 'araba' sözcüğü arasında bir karışıklık yaşamış. Ortaya oldukça hoş bir diyalog çıkmış.
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 00:14
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 1.143.392 izlenme - 3 yıl önce Spiker abimiz yabancı oyuncu ile röportaj yapmaya çalışıyor ama ablayı bizden zannediyor. İyi seyirler site ahalisi
Ukraynalı Kızlara Nasıl Koca İstediklerini Sormak 04:24
Ukraynalı Kızlara Nasıl Koca İstediklerini Sormak 8.512 izlenme - 1 hafta önce Dünyanın her yerinden röportaj yapan ekip bu sefer yabancı erkeklerle evlenmek isteyen Ukraynalı kızlara nasıl bir koca istediklerini ve o kocada ne gibi özellikler aradıklarını soracak
Hayatta Kal - Röportaj 06:10
Hayatta Kal - Röportaj 105.518 izlenme - 5 ay önce Samsunlu yönetmen Fuat Yılmaz, uyuşturucu ile mücadeleye dikkat çekmek amacıyla özel harekat polislerinin de katılımıyla “Hayatta Kal” isimli dizi film çekimlerine başladı. Yönetmen Fuat Yılmaz, uyuşturucu kullanımı konusunda aileleri bilinçlendirmek ve toplumsal duyarlılığı arttırmak amacıyla Samsun’un Canik ilçesi Yavuz Selim Mahallesi’nde "Hayatta Kal" isimli dizi film çekimlerine başladı. Samsun İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı özel harekat polislerinin, gerçek silahların ve Kobra diye adlandırılan zırhlı araçların kullandığı filmde aksiyon dolu sahneler yer alıyor. Mahalle halkının büyük ilgi gösterdiği yapım, uyuşturucunun zararlarının anlatmak için büyük bir özveri ile çekiliyor. Proje hakkında bilgiler veren yönetmen Fuat Yılmaz, “Uyuşturucunun zararlarını anlatan bir proje yapmak istedik. Bir dizi film ile bunu anlatmak istedik. Projeyle daha fazla kişiye ulaşmak için internette yayınlayacağız. Projenin amacı, ailelerin çocuklarının ya da yakınlarının uyuşturucu kullandığını daha çabuk öğrenmelerini sağlamak. 5 bölümlük bir dizi film çekeceğiz. Bugün özel harekat polislerinin de katıldığı bir operasyon sahnesi çekiyoruz. Aslen Samsun’da olduğum için filmin çekimlerini Samsun’da yapıyorum. Halkımızı daha da bilinçlendirmek için emniyetimizle birlikte hareket ediyoruz. Setler çok yorucu geçiyor. Ama amacımız uğruna bu yorgunluğa katlanıyoruz. Sonuç olarak faydalı ve güzel bir projeye imza atmak istiyoruz” dedi.
Sokak Röportajları -  Whatsapp Durumunuzda Ne Yazıyor ? #1 01:39
Sokak Röportajları - Whatsapp Durumunuzda Ne Yazıyor ? #1 51.282 izlenme - 5 ay önce SOSYAL MEDYA HESAPLARIM İNSTAGRAM: sefaderki FACEBOOK: tazmanya55 İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER VİDEONUN DEVAMINI İSTİYORSANIZ BEĞENMEYİ UNUTMAYIN :)
Kırgızlara Türkleri Seviyor Musunuz? Diye Sormak 07:41
Kırgızlara Türkleri Seviyor Musunuz? Diye Sormak 25.493 izlenme - 3 ay önce Dünyanın her ülkesinden röportaj yapan ekip Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'de Kırgızlara Türkleri sevip sevmediklerini sordu.Cevaplar hayli şaşırttı
'Sizce Dolar Neden Yükseliyor?'a Verilen İlginç Cevaplar! 01:10
'Sizce Dolar Neden Yükseliyor?'a Verilen İlginç Cevaplar! 39.895 izlenme - 3 ay önce Sivas halkı doların yükselmesiyle ilgili gelen sorulara kritik cevaplar veriyor. aboooo
Sizce Dövizini Bozdurmayan Vatan Haini Midir ? 11:07
Sizce Dövizini Bozdurmayan Vatan Haini Midir ? 1.981 izlenme - 4 gün önce Sokaktaki vatandaşa "Sizce Dövizini Bozdurmayan Vatan Haini Midir ?" diye sorulmuş. Birbirinden ilginç cevaplar kameraya böyle yansımış.
Sokak Röportajları (2012'nin En İyileri ) 02:21
Sokak Röportajları (2012'nin En İyileri ) 381.654 izlenme - 5 yıl önce Sokak Röportajları - 2012'nin en iyileri
Sürücü Hataları - Yıl 1983 01:41
Sürücü Hataları - Yıl 1983 1.625 izlenme - 4 gün önce Trafikte yaptıkları hatalar ve kazalar hakkında sürücülerle, 1983 yılında TRT Ekibi tarafından yapılan röportajları izliyoruz.
Nerede O Eski Bayramlar? - İzlesene Sokak 03:23
Nerede O Eski Bayramlar? - İzlesene Sokak 395.522 izlenme - 5 yıl önce İzlesene.com herkese mutlu bayramlar diler :)
Mezarlıkta Ağlayan Kızla Yapılan Röportaj 00:54
Mezarlıkta Ağlayan Kızla Yapılan Röportaj 17.123 izlenme - 3 ay önce Beste Köse isimli youtuber mezarlıkta ağlayan kız olayını komik bir şekilde anlatmaya çalıştı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Antalyasporlu Futbolcuyu Yabancı Sanan Muhabir 00:56
Antalyasporlu Futbolcuyu Yabancı Sanan Muhabir 18.366 izlenme - 3 ay önce Muhabirin Türk olan ve Türkçe konuşan Nazım Sangare'yi yabancı sanması, Almanca konuşan Harun'uysa Türkçe biliyor sanmasıyla gelişen kaotik ve komik ortam. Röportajdan sonra muhabirin devreleri yanmıştır.
Cihangir Ceyhan (CİO) Röportajı - Sokak Ne Diyor ? 05:50
Cihangir Ceyhan (CİO) Röportajı - Sokak Ne Diyor ? 39.540 izlenme - 7 ay önce Cihangir Ceyhan Röportajı..
Kalkınca İnmeyen Şey  07:30
Kalkınca İnmeyen Şey 5.873 izlenme - 1 ay önce Komik,ne oluyo ve güzel bir röpotaj,görüntüde sokakta insanlara kalkınca inmeyen şey nedir diye soruldu
Sokak Röportajları - Gece Herkes Uyuduktan Sonra Uyku Tutmazsa Ne Yaparsınız? 02:06
Sokak Röportajları - Gece Herkes Uyuduktan Sonra Uyku Tutmazsa Ne Yaparsınız? 283.478 izlenme - 5 yıl önce Sokak Röportajları - Gece herkes uyuduktan sonra uyku tutmazsa ne yaparsınız?
Asgari Ücreti Fazla Bulan Adam 01:29
Asgari Ücreti Fazla Bulan Adam 10.838 izlenme - 3 ay önce Bugünkü röportajda asgari ücretten memnun olmakla kalmayıp, bunla geçinemeyene açgözlü diyen bir adamı tanıyoruz.
Adnan Oktar'ı Savunan Kadınlar ve Tepki Gösteren Vatandaşlar 05:46
Adnan Oktar'ı Savunan Kadınlar ve Tepki Gösteren Vatandaşlar 6.548 izlenme - 1 ay önce İstanbul Tv tarafından sokakta yapılan röportajda, Adnan Oktar'ı savunan kadınlar ve tepki gösteren vatandaşlar arasında yaşanan tartışma kameraya böyle yansımış.
Röportajı Bırakıp Kaçan Muhabir 00:45
Röportajı Bırakıp Kaçan Muhabir 35.976 izlenme - 5 ay önce İzmir'de yerel bir televizyon muhabiri röportaj yaptığı sırada bir inek sürüsünün üzerine doğru geldiğini görünce, röportajı yarıda kesip kaçmaya başlamış.
Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 00:36
Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 176.095 izlenme - 3 yıl önce Sokak röportajında bir kişinin Beyin Göçü açıklaması insanlara beyin yaktıracak cinsten. "Türkiye'de iyi eğitim görmüş bireyler neden Avrupa'ya gitmeyi tercih ediyor?" sorusu yöneltilen adam, eğitim görmüş insanların daha iyi şartlarda kendini geliştirmek için göç etmesi olayını yanlış anlamış olacak ki "Beyin Göçü"nü "Evini terk eden beyler" olarak açıklıyor.
Atatürk Olmasaydı Neler Olurdu? 04:09
Atatürk Olmasaydı Neler Olurdu? 2.556 izlenme - 3 hafta önce Dünyanın her yerinde röportaj yapan ekip bu sefer ülkemizin insanına daha önce sorduğu gibi Atatürk olmasaydı neler olurdu diye sordular
Almanlar'a ''Türkler'i Kıskanıyor musunuz?'' Diye Sormak 03:43
Almanlar'a ''Türkler'i Kıskanıyor musunuz?'' Diye Sormak 85.559 izlenme - 1 yıl önce Alman vatandaşlarına, son dönemlerde çokça söylenegelen ''Batı bizi kıskanıyor'' lafı soruldu. Gerçekten de Almanlar Türkler'i kıskanıyor mu?
Muhteşem Şekilde Sonlanan Röportaj 00:55
Muhteşem Şekilde Sonlanan Röportaj 9.841 izlenme - 2 ay önce Yani orada olsam gülsem mi gülmesem mi bilemezdim ama gerçekten çok güzel bir enstanstanesnstenss. ben izerken sürekli 3. saniyeden başlatıp başlatıp izledim. pat pat bamm, pat pat bam, pat pat bam. remiksadam muhtemeler kullanır bunu.
155 'i Arayıp İçeri Attırmakla Tehdit Eden Dayı (Amatör Çekim) 01:51
155 'i Arayıp İçeri Attırmakla Tehdit Eden Dayı (Amatör Çekim) 20.345 izlenme - 3 ay önce Sokak röportajı sırasında insanların araya girmesi ile sinirlenerek "Bak vallahi 155'i ararım. Seni öldürürüm. Biz burada kürtaj yapiye" deyip tepkisini ortaya koyan hacı dayının amatörce çekilmiş videosunu izliyoruz efendim.
Kızlara Benimle Eve Gelir Misin Diye Sormak 07:25
Kızlara Benimle Eve Gelir Misin Diye Sormak 12.328 izlenme - 2 ay önce Almanya'da yaşayan YouTuber bir vatandaş sokağa çıkıp tanımadığı güzel kızlara direk "Benimle eve gelir misin?" diye soruyor.
Türkiye'de En Sevdiğiniz Şey Ne Diye Ruslara Sormak 04:35
Türkiye'de En Sevdiğiniz Şey Ne Diye Ruslara Sormak 5.092 izlenme - 2 ay önce Dünyanın her yerinde röportaj yapan ekip Rusya sokaklarında insanlara Türkiye'de en sevdiğiniz şey ne diye sordu
Ünlü Olsaydınız Nasıl Biri Olurdunuz ? 02:26
Ünlü Olsaydınız Nasıl Biri Olurdunuz ? 5.383 izlenme - 1 ay önce Trt ekibi tarafından 2000'li yıllarda sokaktaki vatandaşa "Ünlü Olsaydınız Nasıl Biri Olurdunuz ?" diye sorulmuş. Birbirinden ilginç cevaplar kameraya böyle yansımış.
Inna'nın Türkiye Hakkındaki Düşünceleri 01:48
Inna'nın Türkiye Hakkındaki Düşünceleri 167.573 izlenme - 5 yıl önce Inna'nın Türkiye Hakkındaki Düşünceleri Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Almanlara Türkiye Güvenilebilecek Bir Ülke Mi? Diye Sormak 03:08
Almanlara Türkiye Güvenilebilecek Bir Ülke Mi? Diye Sormak 8.979 izlenme - 2 ay önce Dünyanın her yerinde röportaj yapan ekip Almanlara Türkiye'nin güvenilebilecek bir ülke olup olmadığını sordu.Alman medyasının Türkiye aleyhinde yaptığı taraflı yayınlar sonucu, bu soruyu sorduğumuz bir çok insan Türkiye'yi güvenilebilecek bir ülke olarak görmüyor.
155 'i Arayıp İçeri Attırmakla Tehdit Eden Dayı 03:45
155 'i Arayıp İçeri Attırmakla Tehdit Eden Dayı 13.082 izlenme - 3 ay önce gazete365tv adlı internet portalının, üsküdar'da yapmış olduğu 24 haziran seçimleri sokak röpotajında bir dayının vermiş olduğu tepki. izliyoruz efendim