Hoşgeldiniz!

röportajı

Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 01:30
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 8.821 izlenme - 6 gün önce Pek çok insanın aklını karıştıran fenomen bir sorudur, önemli olanın boyu mu yoksa işlevi mi olduğu? Sokak röportajında bu konu masaya yatırılmış.
Sıla'nın Yenikapı Açıklamaları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Yolculuk Sokak Röportajları 03:57
Sıla'nın Yenikapı Açıklamaları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Yolculuk Sokak Röportajları 3.541 izlenme - 3 gün önce Yolculuk Gazetesi, gündemdeki gelişmeleri sokağa soruyor. Sıla'nın Yenikapı mitingi açıklamaları ile ilgili sokaktaki insanların tepkilerini ölçtük.
Uyandığınızda Çıplaksınız Ne Yaparsınız? - Sokak Röportajı 03:40
Uyandığınızda Çıplaksınız Ne Yaparsınız? - Sokak Röportajı 3.445 izlenme - 1 hafta önce Sokak röportajında vatandaşlara uyandığınızda çıplaksınız ne yapardınız sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Suriyelilere Vatandaşlık Verilsin Mi? 04:00
Suriyelilere Vatandaşlık Verilsin Mi? 9.554 izlenme - 2 ay önce Suriyeliler İçimize aldığımız vatanlarından kopmuş insanlar,bazıları terör estiriyo,bazıları iyi şimdi onlara vatandaşlık verilecek bu konu sokak röportajında halka soruldu bakalım halk ne dedi izliyoruz.
Prezervatif Nedir? - Sokak Röportajı 01:01
Prezervatif Nedir? - Sokak Röportajı 1.824 izlenme - 3 gün önce Youtuber kız sokak röportajında vatandaşlara prezervatif nedir sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Prezervatif Nedir? - Sokak Röportajı 01:01
Prezervatif Nedir? - Sokak Röportajı 1.024 izlenme - 2 gün önce Çok sokak röportajı izledik,ama bu sokak röportajı çok değişik neyse yapılan sokak röportajı prezervatif nedir diye soruldu. Bakalım cevaplar ne olacak
En Yakın Arkadaşınız Cemaatten Çıksa Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 03:41
En Yakın Arkadaşınız Cemaatten Çıksa Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 5.532 izlenme - 4 hafta önce FETÖ'cüler başarısız darbe girişimlerinin ardından bir bir gözaltına alınıyorlar. Peki en yakın arkadaşınız cemaatten çıksa ne yapardınız? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sevgili Bulduğunuzda İlk Ne Yaparsınız? - Sokak Röportajı 01:48
Sevgili Bulduğunuzda İlk Ne Yaparsınız? - Sokak Röportajı 1.680 izlenme - 5 gün önce Kimi hemen Facebook'taki ilişki durumunu değiştirir, kimi Whatsapp yazışmalarını sıfırlar. Bazısı takar koluna eski sevgilisinin ortamlarına girer, kimisi eve kapanır dizi falan seyreder.
5 Duyu Organımız Nedir? - Sokak Röportajı 02:18
5 Duyu Organımız Nedir? - Sokak Röportajı 805 izlenme - 2 gün önce Sokak röportajında 5 duyu organımız nelerdir ve görevleri nedir sorusu vatandaşlara sorulmuş. Bakalım cevaplar nasıl.
Görünmez Olsaydın Ne Yapardın? - Sokak Röportajı 02:09
Görünmez Olsaydın Ne Yapardın? - Sokak Röportajı 615 izlenme - 1 gün önce Sokak röportajında görünmez olsaydın ne yapardın sorusu sorulmuş ve konu görünmezlik olunca birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Yeni Şöhret Olmuş Dizi Oyuncusu Röportaj Klişeleri - (Az Ünlü Sendromu) 03:18
Yeni Şöhret Olmuş Dizi Oyuncusu Röportaj Klişeleri - (Az Ünlü Sendromu) 22.544 izlenme - 3 ay önce Bir tv dizisiyle ekranlara bi hevesle çıkmış ve kazara da dizisi tutmuş oyuncunun röportajları hep birbirinin aynısıdır. Öyle ya, imaj meykırları bilmem ne... :) Napsın onlar da.
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 00:51
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 40.209 izlenme - 1 yıl önce Bizim toplumuzda da “boyu mu işlev mi” sorusu bitmeyen bir yılan hikayesi olmuştur hep.Bu sokak röportajında da bu soru halka yöneltilmiş. Ama neyin boyu ve işlevi? Herkes aklına ilk gelen şeyin cevabını vermiş.
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 02:00
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 60.896 izlenme - 2 yıl önce En küçük şeyden utanıp yanağı hemen al al olanlardan mısınız yoksa "ben utanmazın tekiyim, ben değil eller utansın" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En son ne zaman utandınız? Neden?"
Baba Ben Baba Oluyorum (Babayı Şakalamak) 04:28
Baba Ben Baba Oluyorum (Babayı Şakalamak) 6.367 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında gençlerden babalarını telefonla arayıp baba olacaklarını söylemeleri istenmiş. Babaların birbirinden ilginç tepkileri görülmeye değer.
Suriyeliler Türk Vatandaşlığına Ne Diyor? 03:46
Suriyeliler Türk Vatandaşlığına Ne Diyor? 4.442 izlenme - 1 ay önce İstanbul Fatih'te kendilerine yeni bir yaşam kuran Suriyelilere Türk vatandaşlığı konusunda ne düşündüklerini sorduk. Vatandaşlık fikrine sıcak bakan da var, ondan önce hayatlarını kolaylaştıracak diğer adımların atılması isteyenler de.
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 00:43
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 11.935 izlenme - 3 ay önce Sokak röportajında heyecanlanan abinin öyküsü...
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 00:39
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 91.709 izlenme - 1 yıl önce Es Tv'li muhabir hanım kızımızın halktan geçen bir vatandaşa taciz hakkında sorduğu bu soru üzerine vatandaşın verdiği oldukça garip ve abazan cevabı bende beyin amcıklanmasına yol açtı açıcaksı ne bileyim yani, ne diyeceksin ne diyeceğine diyip demeyeceğine hiçbişeyine de.. neyse iyi seyirler Admin notu: hangi siteden görüldüyse artık, sabahtan bu yana tekrar tekrar gönderilmeye çalışıldığı için bu eski içeriği tekrar ana sayfaya çektik.
En Sevdiğiniz Atasözü Nedir? - Sokak Röportajı 01:41
En Sevdiğiniz Atasözü Nedir? - Sokak Röportajı 1.024 izlenme - 1 hafta önce Atalarımız söylemiş bize de taşı gediğine gerektiği yerde oturtmak kalmış. Akıllarına sağlık hepsinin. Peki halkımızın en sevdiği atasözü hangisi?
Herkes Çıplak Dolaşsa Ne Yaşanırdı? - Sokak Röportajı 02:26
Herkes Çıplak Dolaşsa Ne Yaşanırdı? - Sokak Röportajı 6.751 izlenme - 3 ay önce Sokak röportajında gençlere çıplak dolaşılsa ne yaşanırdı sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Erkek Olsanız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 04:33
Erkek Olsanız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 1.012 izlenme - 1 hafta önce Sosyal medyada Baldudak olarak tanıdığımız mübarek tv youtuber'ı ilginç bir sokak röprotajına imza atmış.
En Son Ne Çektiniz? - Sokak Röportajı 01:09
En Son Ne Çektiniz? - Sokak Röportajı 5.824 izlenme - 3 ay önce Sokak röportajında gençlere en son ne çektikleri sorulmuş soru imalı olunca tabi ki ilginç cevaplar alınmış.
En Sevdiğiniz Organınız Hangisidir ? - Manavgat Sokak Röportajları 01:22
En Sevdiğiniz Organınız Hangisidir ? - Manavgat Sokak Röportajları 4.777 izlenme - 2 ay önce En sevdiğimiz organımız benim ellerim çok iyi yumruk atarım adama,neyse bu konu Manavgat halkına soruldu bakalım halktan ne cevaplar geldi Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kadınlar Neden Mini Etek Giyer? 05:32
Kadınlar Neden Mini Etek Giyer? 5.348 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında ekib bu defa sokaktaki vatandaşa 'Kadınlar neden mini etek giyer' diye sordu. Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinde yapılan röportajda birbirinden ilginç cevaplar verildi. Gencinden yaşlısına, kadından erkeğine yapılan röportajda kimisi 'ilgi çekmek için' dedi, kimisi 'güzel bacaklara sahip oldukları için' dedi.
Daha Zeki Mi Yoksa Daha Yakışıklı Mı Olmak İstersiniz? - Sokak Röportajı 02:09
Daha Zeki Mi Yoksa Daha Yakışıklı Mı Olmak İstersiniz? - Sokak Röportajı 2.497 izlenme - 4 hafta önce Yakakısıklılığıma yakışıklılık katarsam zekanın bir önemi kalmaz, ne istersem elde ederim" diyenlerden misiniz yoksa "zeki erkek en yakışıklıdan bile etkileyicidir, yemişim yakışıklılığı" diyenlerden mi?
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 02:32
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 2.154 izlenme - 3 hafta önce Kamusal Mizah'ın yeni videosunda bu sefer Elif Şafak'a gönderme var.
Yenikapı'ya Yüzerek Giden Adam Konuştu 03:41
Yenikapı'ya Yüzerek Giden Adam Konuştu 1.430 izlenme - 2 hafta önce Yenikapı Mitingine yüzerek giden adam sokak röportajında konuştu izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İmkanınız Olsa Türkiye'yi Terkeder Misiniz? - Sokak Röportajı 01:18
İmkanınız Olsa Türkiye'yi Terkeder Misiniz? - Sokak Röportajı 322 izlenme - 9 saat önce Sokak röportajında imkanınız olsa Türkiye'yi terk edermisiniz sorusu sorulmuş. Terk etme konusun kimi karalı kimi ise canım feda hiç bir yere gitmem demiş.
Bakirelik Sizin İçin Ne Kadar Önemlidir ? - Sokak Röportajı 02:02
Bakirelik Sizin İçin Ne Kadar Önemlidir ? - Sokak Röportajı 26.612 izlenme - 12 ay önce Bu sokak röportajında "bakirelik sizin için ne kadar önemlidir ? " diye sorduk. Siz de yorum olarak kendi görüşünüzü belirtebilirsiniz.
Hangi Ünlüyle Sevişmek İsterdin? - Sokak Röportajı 02:38
Hangi Ünlüyle Sevişmek İsterdin? - Sokak Röportajı 5.639 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara hangi ünlüyle sevişmek istersiniz sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Kilyos'da Suriyeli Genç İle Tartışma 02:48
Kilyos'da Suriyeli Genç İle Tartışma 3.366 izlenme - 1 ay önce Yeni bir sokak röportajı,bu sefer Suriyeliler ile onlara vatandaşlık istiyomunuz diye soruldu.Elin Suriyelisi rahat tavırla olur tabi havasında artist izliyoruz.