Hoşgeldiniz!

röportajı

Şampiyon Kim Olur Fenerbahçe mi Beşiktaş mı? - Sokak Röportajı 02:33
Şampiyon Kim Olur Fenerbahçe mi Beşiktaş mı? - Sokak Röportajı 3.058 izlenme - 6 gün önce Spor Toto Süper Lig'de son 4 haftaya girilirken Beşiktaş ve Fenerbahçe arasındaki şampiyonluk yarışı devam ediyor.Sokak röprotajında Beşiktaş mı Fenerbahçe mi şampiyon olur? sorusu sorulmuş.
Köpeğiniz Eşcinsel Olsaydı Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 01:53
Köpeğiniz Eşcinsel Olsaydı Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 1.040 izlenme - 15 saat önce Sokak röportajında vatandaşlara köpeğinin eşcinsel olursa ne yapacakları sorulmuş. Birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Kut'ül Amare Nedir? - Sokak Röportajı 02:44
Kut'ül Amare Nedir? - Sokak Röportajı 2.177 izlenme - 6 gün önce Kut'ül Amare, Çanakkale kadar önemli Yüksel, 1. Dünya Savaşı'nda Osmanlı'nın iki cephede zaferi olduğunu belirterek; “Birincisi Çanakkale kara ve deniz zaferleri, ikincisi ise Kut'ül Amare. Bu zafere bugüne kadar önem verilmedi, oysa Çanakkale zaferi kadar önemli. Kut-ül Amare'de çok sayıda İngiliz askeri esir alınmıştır.'' diye konuştu. Osmanlı ordusunun birçok cepheden çekilmeye başladığı sırada kazanılması açısından Kut Zaferi'ni önemsediğini belirten Yüksel; “1915 sonlarında Rus birliklerinin güneye sarkması, Palandöken ve Erzurum sınırlarını ihlal edip, Bitlis ve Siirt'e kadar ilerlemesine rağmen Kürt aşiretleri ciddi bir biçimde Kut'ül Amare'de yer almıştır.” dedi.
Sokak Röportajı - Amacı Olmayan Grup 02:41
Sokak Röportajı - Amacı Olmayan Grup 2.976 izlenme - 3 hafta önce Sokak Röportajı - Amacı Olmayan Grup Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 00:51
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 37.600 izlenme - 8 ay önce Bizim toplumuzda da “boyu mu işlev mi” sorusu bitmeyen bir yılan hikayesi olmuştur hep.Bu sokak röportajında da bu soru halka yöneltilmiş. Ama neyin boyu ve işlevi? Herkes aklına ilk gelen şeyin cevabını vermiş.
Babanızın Size Karşı En Çok Kullandığı Küfür Nedir? - Sokak Röportajı (+18) 02:00
Babanızın Size Karşı En Çok Kullandığı Küfür Nedir? - Sokak Röportajı (+18) 5.434 izlenme - 1 ay önce Sokak röportajında gençlere babanızın size karşı en çok kullandığı küfür nedir sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 02:00
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 59.976 izlenme - 1 yıl önce En küçük şeyden utanıp yanağı hemen al al olanlardan mısınız yoksa "ben utanmazın tekiyim, ben değil eller utansın" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En son ne zaman utandınız? Neden?"
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 00:39
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 91.301 izlenme - 11 ay önce Es Tv'li muhabir hanım kızımızın halktan geçen bir vatandaşa taciz hakkında sorduğu bu soru üzerine vatandaşın verdiği oldukça garip ve abazan cevabı bende beyin amcıklanmasına yol açtı açıcaksı ne bileyim yani, ne diyeceksin ne diyeceğine diyip demeyeceğine hiçbişeyine de.. neyse iyi seyirler Admin notu: hangi siteden görüldüyse artık, sabahtan bu yana tekrar tekrar gönderilmeye çalışıldığı için bu eski içeriği tekrar ana sayfaya çektik.
Tuhaf Sorular - Vücüdunuzdaki En Seksi Yeriniz 01:06
Tuhaf Sorular - Vücüdunuzdaki En Seksi Yeriniz 5.577 izlenme - 2 ay önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz.Mikrofonumuzu , sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp , tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz.
 İlk Öğrendiğiniz Küfür ? - Sokak Röportajı (+18) 01:39
İlk Öğrendiğiniz Küfür ? - Sokak Röportajı (+18) 10.222 izlenme - 3 ay önce Sokak röportajlarında tuhaf olan ve merak edilen soruların sorulduğunu görmüştük. Ama insanlara ilk öğrendiğiniz küfür nedir diye sormak kimin aklına gelir?
Çay Koyulur mu Dökülür mü? - Sokak Röportajı 03:50
Çay Koyulur mu Dökülür mü? - Sokak Röportajı 1.388 izlenme - 2 hafta önce Sokak röportajında vatandaşlara yıllardır yaşanan esprilere dene olan çay koyulur mu dökülür mü polemiği sorulmuş.
Maskesini Çıkarmadan Röportaj Veren Ağır Delikanlı Kız 05:13
Maskesini Çıkarmadan Röportaj Veren Ağır Delikanlı Kız 7.612 izlenme - 3 ay önce Bir sokak röportajı ile karşınızdayız bir kızla yapılan röportaj konuşma şekli değişik konuşma tarı ağır abi gibi hadi bu değişik kızı izleyelim.
Sokak Röportajının Ortasına Ani Dalış Yapan Amca 01:44
Sokak Röportajının Ortasına Ani Dalış Yapan Amca 2.525 izlenme - 4 hafta önce Sokak röportajının ortasına ani dalış yapan amca,turistle yapılan röportajın içine etti hakketen ama güldürdü. Yeni videolar için kanalıma abone olun
En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir - Sokak Röportajı 02:13
En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir - Sokak Röportajı 3.920 izlenme - 2 ay önce Bazıları için aileyle yapılan pazar kahvaltısı, bazıları için tuttuğu takımın galip gelmesi. Sevgilisiyle el ele dolaşınca büyük keyif alan da var, en sevdiği yemeği yiyince kendinden geçen de... SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En çok zevk aldığınız şey nedir?"
Bakirelik Sizin İçin Ne Kadar Önemlidir ? - Sokak Röportajı 02:02
Bakirelik Sizin İçin Ne Kadar Önemlidir ? - Sokak Röportajı 24.132 izlenme - 8 ay önce Bu sokak röportajında "bakirelik sizin için ne kadar önemlidir ? " diye sorduk. Siz de yorum olarak kendi görüşünüzü belirtebilirsiniz.
Türkiye Hangi Kıtada Yer Alır? - Sokak Röportajı 02:30
Türkiye Hangi Kıtada Yer Alır? - Sokak Röportajı 4.665 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında vatandaşa Türkiye'nin hangi kıtada yer aldığı sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış. Asya mı ? Avrupa mı ? Ortadoğu mu?
Dizi Karakterleri Neden Hiç Tuvalete Gitmiyor? - Beyaz Show Sokak Röportajı 03:06
Dizi Karakterleri Neden Hiç Tuvalete Gitmiyor? - Beyaz Show Sokak Röportajı 1.840 izlenme - 3 hafta önce Her zaman ne deriz, dizi ve filmler biraz gerçek, biraz hayaldir. İşin hayal kısmına girmek istemiyorum. İşin gerçek kısmını biraz kurcalamakta yarar var. Madem izlediklerimizin bir kısmı da gerçek kesit o zaman şunu soruyorum neden dizi yada filmlerde kimse tuvalete gitmiyor ?
İdam Geri Gelmeli Mi? - Sokak Röportajı 15:25
İdam Geri Gelmeli Mi? - Sokak Röportajı 5.114 izlenme - 2 ay önce İdam geri gelmeli sokakta halkla yapılan röportaj ama ne röportaj pkk tecavüzcü kim pislikse idam gelsin,röportajda sakallı abi var çok kitap okumuş acayip iyi konuşuyo helal olsun.İnşallah idam geri gelir.
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı Ne Düşünüyorsunuz? 03:25
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı Ne Düşünüyorsunuz? 4.269 izlenme - 2 ay önce Evet yeni bir röportaj videosu ile karşınızdayız röportaj kimle halkımızla tabi yöneltilen soru Zaman gazetesine kayyum atandı bu konuyla ilgili halka soruldu.Bakalım vatandaşlarımız neler demiş.
Ruhunuzu Ne İçin Satarsınız? - Sokak Röportajı 02:32
Ruhunuzu Ne İçin Satarsınız? - Sokak Röportajı 1.377 izlenme - 2 hafta önce Ruhun bedeli olur mu? Bir iskendere, aşka veya son model bir arabaya ruh satılır mı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Türkiye Savaşa Girerse Ne Yaparsın? 11:10
Türkiye Savaşa Girerse Ne Yaparsın? 4.079 izlenme - 2 ay önce Yeni bir röportaj ile karşınızdayız röportajı yapan kanal kar tv röportajın konusu Türkiye savaşa girerse ne yaparsın bakalım halktan ne cevaplar geldi.
Yediğiniz En Acı Şey Nedir? - Sokak Röportajı 01:14
Yediğiniz En Acı Şey Nedir? - Sokak Röportajı 2.306 izlenme - 1 ay önce Sokak röportajında vatandaşa yediğiniz en acı şey nedir sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
İçinizde Kalan En Büyük Şey Nedir? - Sokak Röportajı 01:50
İçinizde Kalan En Büyük Şey Nedir? - Sokak Röportajı 2.322 izlenme - 1 ay önce Sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için mikrofonu vatandaşa uzatıp içinizde kalan en büyük şey nedir sorusu sorulmuş.
Spiker Çıldırtan Antepli Amca 01:01
Spiker Çıldırtan Antepli Amca 6.487 izlenme - 3 ay önce Gaziantep'te yerel bir kanalın yaptığı sokak röportajında kendisine sorular sorulan amca soruları anlamamakta kararlı. Acaba sorun spikerin 'en' kelimesini ilginç söylemesinden mi kaynaklanıyor?
Hayatınızda Yaptığınız En Çılgın Şey Nedir? - Sokak Röportajı 00:56
Hayatınızda Yaptığınız En Çılgın Şey Nedir? - Sokak Röportajı 1.450 izlenme - 4 hafta önce Sokak röportajında vatandaşlara hayatınızda yaptığınız en çılgın şey nedir sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 02:02
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 46.839 izlenme - 2 yıl önce Kayseri - Hayvanat Bahçesi'ne dinozor getirilsin mi? sorusunu vatandaşlara soran spiker, çeşitli cevaplar alıyor ama dinazorların soylarının tükendiği kimsenin aklına gelmiyor.
Sokak Röportajında Halkı Bilmece Sınavına Sokmak 03:38
Sokak Röportajında Halkı Bilmece Sınavına Sokmak 858 izlenme - 3 hafta önce Sokak Röportajında Halkı Bilmece Sınavına Sokmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Savcı Korumasının Dramı 01:25
Savcı Korumasının Dramı 2.403 izlenme - 4 hafta önce Maaşını eksik alan savcı korumasının dertlerini dinliyoruz
Messi Mi Daha Yakışıklı Ronaldo Mu? - Sokak Röportajı 01:01
Messi Mi Daha Yakışıklı Ronaldo Mu? - Sokak Röportajı 3.813 izlenme - 3 ay önce Sokak röportajında futbolseverlere 'Messi mi daha yakışıklı Ronaldo mu?' sorusu yöneltilmiş. İşte taraftarlardan gelen yorumlar...
Yatağınız Konuşsa Size Ne Söylerdi? - Sarı Mikrofon (Sokak Röportajları) 01:20
Yatağınız Konuşsa Size Ne Söylerdi? - Sarı Mikrofon (Sokak Röportajları) 821 izlenme - 2 hafta önce Birbirinden ilginç konuları gündeme getiren Sarı Mikrofon ekibi halkın nabzını tutmaya devam ediyor. Ekibimiz insanlara 'Yatağınız konuşsa size ne söylerdi?' diye sordu.