Hoşgeldiniz!

röportajı

Çocuklarınızın Hangi İşi Yapmalarını İsterdiniz? - Sokak Röportajı 02:15
Çocuklarınızın Hangi İşi Yapmalarını İsterdiniz? - Sokak Röportajı 3.398 izlenme - 3 gün önce Sokak röportajında vatandaşlara çocuğunuzun hangi işi yapmasını istersiniz sorusu sorulmuş.Kiminin çocuğu doktor ya da mühendis, kiminin çocuğu emlakçı ya da minibüs şoförü...
Ağzınıza Soktuğunuz En Garip Şey Nedir? - Sokak Röportajı 01:40
Ağzınıza Soktuğunuz En Garip Şey Nedir? - Sokak Röportajı 2.877 izlenme - 3 gün önce Sokak röportajında insanlara ağızlarına soktukları en garip şeyi sorulmuş. Alınan cevaplar birbirinden ilginç cevaplara inanamayacaksınız!
En Son Ne Çektin ? - Sokak Röportajı 02:18
En Son Ne Çektin ? - Sokak Röportajı 2.436 izlenme - 5 gün önce En son ne çektin ben tesbih çektim.Sokak röportajında halka en son ne çektin diye soruldu.Bakalım ne cevaplar geldi izliyoruz.Yeni videolar için kanalıma abone olun
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 01:30
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 10.871 izlenme - 1 ay önce Pek çok insanın aklını karıştıran fenomen bir sorudur, önemli olanın boyu mu yoksa işlevi mi olduğu? Sokak röportajında bu konu masaya yatırılmış.
Hz Adem Hakkında Bilinmeyen Gerçek 01:01
Hz Adem Hakkında Bilinmeyen Gerçek 1.583 izlenme - 3 gün önce Sokak Röportajında Hazreti Adem ile ilgili sorul soruldu.İlginç cevap ve bilinmeyen gerçek açıklandı.
Çocuğunuz Torbacı Olsa Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 02:20
Çocuğunuz Torbacı Olsa Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 2.139 izlenme - 6 gün önce Sokak röportajında vatandaşlara çocuğunuz torbacı olsa ne yapardınız sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Müslüman Denince Aklınıza Gelen İlk 3 Şey (Londralılara Sorduk) 07:18
Müslüman Denince Aklınıza Gelen İlk 3 Şey (Londralılara Sorduk) 2.299 izlenme - 1 hafta önce Yo Naber Millet, Joe Manix Burda! Bugün Trafalgar Meydanı'nda insanlara 'Müslüman Deyince Aklınıza Gelen İlk 3 Şeyi' Sorduk. Bakalım Nasıl Cevaplar Alacağız! Bu videoyu beğenmeyi, paylaşmayı ve yeniyseniz abone olmayı unutmayın!
Sevgiliniz Eşcinsel Çıksa Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 02:34
Sevgiliniz Eşcinsel Çıksa Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 1.030 izlenme - 2 gün önce Sokak röportajında gençlere sevgilin eşcinsel çıksa ne yaparsın sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Erkekler Ağda Yapmalı mı? - Sokak Röportajı 01:32
Erkekler Ağda Yapmalı mı? - Sokak Röportajı 1.615 izlenme - 6 gün önce Sokak röportajında insanlara erkekler ağda yapmalı mı? diye sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 01:07
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 3.179 izlenme - 2 hafta önce Kadınlar Ne İster? sorusu insanlık tarihi kadar eski. Sokak röportajında da bu soru vatandaşlara yöneltilmiş bakalım cevabı bulunmuş mu?
Suriyelilere Vatandaşlık Verilsin Mi? 04:00
Suriyelilere Vatandaşlık Verilsin Mi? 9.592 izlenme - 3 ay önce Suriyeliler İçimize aldığımız vatanlarından kopmuş insanlar,bazıları terör estiriyo,bazıları iyi şimdi onlara vatandaşlık verilecek bu konu sokak röportajında halka soruldu bakalım halk ne dedi izliyoruz.
Cehenneme Gitseniz Yanınıza Kimi Alırdınız? - Sokak Röportajı 06:47
Cehenneme Gitseniz Yanınıza Kimi Alırdınız? - Sokak Röportajı 2.348 izlenme - 3 hafta önce Sosyal medyanın bal dudaklısı olarak bilinen Mücahid sokak röportajında cehenneme gitseniz yanınıza kimi alırdınız sorusunu sormuş.
Bize Kendi Hakkında Kimsenin Bilmediği Bir Şey Söyler Misimin? - Sokak Röportajı 02:02
Bize Kendi Hakkında Kimsenin Bilmediği Bir Şey Söyler Misimin? - Sokak Röportajı 1.584 izlenme - 1 hafta önce Sokak Röportajları iftiharla sunar; "Bize kendi hakkında kimsenin bilmediği bir şey söyler misin?" Yeni videolar için kanalıma abone olun
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 00:51
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 40.929 izlenme - 1 yıl önce Bizim toplumuzda da “boyu mu işlev mi” sorusu bitmeyen bir yılan hikayesi olmuştur hep.Bu sokak röportajında da bu soru halka yöneltilmiş. Ama neyin boyu ve işlevi? Herkes aklına ilk gelen şeyin cevabını vermiş.
Hdp'liler Terörist Başı Apo İçin Açlık Grevinde Siz Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 05:34
Hdp'liler Terörist Başı Apo İçin Açlık Grevinde Siz Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 2.114 izlenme - 2 hafta önce Terörist başı için açlık grevini tutuşan Hdp'li kesim için sokak röportajında bu açlık grevi hakkında ne düşünüyorsunuz diye soruldu.Bakalaım ne cevaplar geldi izliyoruz
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 02:00
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 61.058 izlenme - 2 yıl önce En küçük şeyden utanıp yanağı hemen al al olanlardan mısınız yoksa "ben utanmazın tekiyim, ben değil eller utansın" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En son ne zaman utandınız? Neden?"
Kurban Kesmek Doğru mu Yanlış mı? - Sokak Röportajı 01:13
Kurban Kesmek Doğru mu Yanlış mı? - Sokak Röportajı 1.740 izlenme - 2 hafta önce Vatandaşa sorduk ilahiyatçı yazar İhsan ELİAÇIK'ın kurbanın yanlış anlaşıldığını ve hayvanların boşa kesildiği ile ilgili yapmış olduğu açıklamaya vatandaşın çarpıcı cevapları.
Bir Günlüğüne Cinsiyet Değiştirseydiniz Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 03:23
Bir Günlüğüne Cinsiyet Değiştirseydiniz Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 619 izlenme - 2 gün önce Bir günlüğüne cinsiyet değiştirseniz ne yapardınız? Sokağa çıkılmış ve sokak röportajında bu konu vatandaşlara sorulmuş.
Kanuni Sultan Süleyman Dendiğinde Aklınıza Ne Geliyor? - Sokak Röportajı 01:09
Kanuni Sultan Süleyman Dendiğinde Aklınıza Ne Geliyor? - Sokak Röportajı 2.865 izlenme - 3 hafta önce İstanbul Times Tv yeni röportajında Osmanlı Devleti'nin güçlü padişahı Kanuni Sultan Süleymanı halka sordu.Bakalım halk ne cevaplar geldi
Yeni Şöhret Olmuş Dizi Oyuncusu Röportaj Klişeleri - (Az Ünlü Sendromu) 03:18
Yeni Şöhret Olmuş Dizi Oyuncusu Röportaj Klişeleri - (Az Ünlü Sendromu) 22.649 izlenme - 4 ay önce Bir tv dizisiyle ekranlara bi hevesle çıkmış ve kazara da dizisi tutmuş oyuncunun röportajları hep birbirinin aynısıdır. Öyle ya, imaj meykırları bilmem ne... :) Napsın onlar da.
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 00:39
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 91.788 izlenme - 1 yıl önce Es Tv'li muhabir hanım kızımızın halktan geçen bir vatandaşa taciz hakkında sorduğu bu soru üzerine vatandaşın verdiği oldukça garip ve abazan cevabı bende beyin amcıklanmasına yol açtı açıcaksı ne bileyim yani, ne diyeceksin ne diyeceğine diyip demeyeceğine hiçbişeyine de.. neyse iyi seyirler Admin notu: hangi siteden görüldüyse artık, sabahtan bu yana tekrar tekrar gönderilmeye çalışıldığı için bu eski içeriği tekrar ana sayfaya çektik.
Sıla'nın Yenikapı Açıklamaları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Yolculuk Sokak Röportajları 03:57
Sıla'nın Yenikapı Açıklamaları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Yolculuk Sokak Röportajları 3.674 izlenme - 1 ay önce Yolculuk Gazetesi, gündemdeki gelişmeleri sokağa soruyor. Sıla'nın Yenikapı mitingi açıklamaları ile ilgili sokaktaki insanların tepkilerini ölçtük.
Kendini Mutlu Etmek İçin Ne Yapıyorsun? - Sokak Röportajı 02:29
Kendini Mutlu Etmek İçin Ne Yapıyorsun? - Sokak Röportajı 1.562 izlenme - 2 hafta önce Sokak röportajında vatandaşlara kendini mutlu etmek için ne yapıyorsun sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Recep Tayyip Erdoğan' a Güveniyor Musunuz? - Sokak Röportajı 02:38
Recep Tayyip Erdoğan' a Güveniyor Musunuz? - Sokak Röportajı 3.115 izlenme - 4 hafta önce Recep Tayyip Erdoğan'a güvenmek ben yüzde 50 güveniyom.Anlam verilemez bir cumhurbaşkanımız var.İstanbul Times Tv sokak röportajında halka Recep Tayyip Erdoğan'a güveniyormusubuz diye sordu.
En Yakın Arkadaşınız Cemaatten Çıksa Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 03:41
En Yakın Arkadaşınız Cemaatten Çıksa Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 5.563 izlenme - 2 ay önce FETÖ'cüler başarısız darbe girişimlerinin ardından bir bir gözaltına alınıyorlar. Peki en yakın arkadaşınız cemaatten çıksa ne yapardınız? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
En Çok Yapmak İstediğiniz Şey Nedir? - Sokak Röportajı 04:32
En Çok Yapmak İstediğiniz Şey Nedir? - Sokak Röportajı 641 izlenme - 5 gün önce En Çok Yapmak İstediğiniz Şey Nedir? - Sokak Röportajı Sokak röportajında vatandaşlara en çok yapmak istedikleri şey sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Açık Giyinmek Tecavüze Sebep Olur mu? - Sokak Röportajı 05:23
Açık Giyinmek Tecavüze Sebep Olur mu? - Sokak Röportajı 3.082 izlenme - 1 ay önce Yakın zaman da artan tecavüz olayları ile ilgili ve yorumlarda gördüğümüz, açı giyinmese tecavüze uğramazdı tarzı yorumlarla karşılaştığımız için, sokağa çıkıp halka sorular sorduk.
Uyandığınızda Çıplaksınız Ne Yaparsınız? - Sokak Röportajı 03:40
Uyandığınızda Çıplaksınız Ne Yaparsınız? - Sokak Röportajı 3.626 izlenme - 1 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara uyandığınızda çıplaksınız ne yapardınız sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Ülkemizde Yasaklanmasını İstediğiniz Şey/Şeyler Nedir? - Sokak Röportajları 02:41
Ülkemizde Yasaklanmasını İstediğiniz Şey/Şeyler Nedir? - Sokak Röportajları 405 izlenme - 3 gün önce Sokak Canavarı adlı kanal olarak insanlara "Ülkemizde Yasaklanmasını İstediğiniz Şey/Şeyler Nedir?" diye soru sorduk. Destek için videoyu beğenip paylaşabilirsiniz. Sizinde sormamızı istediğiniz sorular varsa yazmayı unutmayın iyi seyirler. ABONE OLUN http://goo.gl/7E0LvE
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 00:43
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 11.964 izlenme - 4 ay önce Sokak röportajında heyecanlanan abinin öyküsü...