Hoşgeldiniz!

röportajı

Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 00:43
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 10.370 izlenme - 5 gün önce Sokak röportajında heyecanlanan abinin öyküsü...
Sarhoşken Yaptığınız En Saçma Şey Neydi? - Sokak Röportajları 02:08
Sarhoşken Yaptığınız En Saçma Şey Neydi? - Sokak Röportajları 4.721 izlenme - 4 gün önce Sokak röportajında gençlere sarhoşken yaptıkları en saçma şey ne olduğu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Trollü Sokak Röportajı 04:18
Trollü Sokak Röportajı 5.014 izlenme - 1 hafta önce Haber kanalı spikeri olarak sokağa çıkan ve insanlara uydurma haberler sunarak trolleyen Orkun Işıtmak ve şakaya kanan yurdum insanları
Yeni Başbakanımızın İsmi Nedir? Ne Düşünüyorsunuz? 02:54
Yeni Başbakanımızın İsmi Nedir? Ne Düşünüyorsunuz? 2.266 izlenme - 5 gün önce Bir sokak röportajı videosu,konu Başbakan ismi nedir,ne düşünüyonuz diye halka soruldu bakalım halktan ne cevaplar geldi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Erdoğan ve Putin Hazar Denizinde Boğuluyor Olsa İlk Kimi Kurtarırdınız? - Sokak Röportajı 07:19
Erdoğan ve Putin Hazar Denizinde Boğuluyor Olsa İlk Kimi Kurtarırdınız? - Sokak Röportajı 2.435 izlenme - 6 gün önce Putin ve Erdoğan boğuluyor olsa, Azerbaycanlılar ilk kimi kurtarırdı? Sokak röportajıda Azerbaycan vatandaşlarına bu soru yöneltilmiş bakın ne cevaplar alınmış.
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 01:46
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 5.289 izlenme - 3 hafta önce Herkesin ilgisi ve zevki elbette farklı. Bazen gözler bazen saçlar,dudaklar.. Kimisi için gözler kimisi için kalça,göğüs ve dudaklar bazıları da karşı cinse değil de kendi cinsine ilgi duyuyor..
En Çok Utandığınız Anınız Nedir? - Sokak Röportajı 04:04
En Çok Utandığınız Anınız Nedir? - Sokak Röportajı 2.483 izlenme - 1 hafta önce Sokak röportajında vatandaşlara en çok utandıkları an sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış izliyoruz.
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 00:51
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 38.184 izlenme - 9 ay önce Bizim toplumuzda da “boyu mu işlev mi” sorusu bitmeyen bir yılan hikayesi olmuştur hep.Bu sokak röportajında da bu soru halka yöneltilmiş. Ama neyin boyu ve işlevi? Herkes aklına ilk gelen şeyin cevabını vermiş.
Türk Solu Nereye Gidiyor? 03:02
Türk Solu Nereye Gidiyor? 2.103 izlenme - 1 hafta önce Tahir Sarıkaya'nın sokak röportajı : Türk solu nereye gidiyor? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Hayalinizdeki Kadın Profili? - Erkeklerle Sokak Röportajı 01:50
Hayalinizdeki Kadın Profili? - Erkeklerle Sokak Röportajı 2.303 izlenme - 2 hafta önce Sokak röportajında erkeklere hayallerindeki kadın profilinin nasıl olduğu sorulmuş. Birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 02:00
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 60.215 izlenme - 1 yıl önce En küçük şeyden utanıp yanağı hemen al al olanlardan mısınız yoksa "ben utanmazın tekiyim, ben değil eller utansın" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En son ne zaman utandınız? Neden?"
Karşı Cins Olsaydınız İlk Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 01:29
Karşı Cins Olsaydınız İlk Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 2.399 izlenme - 2 hafta önce Sokak röportajında vatandaşa karşı cins olduklarında ilk ne yapacakları sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 00:39
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 91.433 izlenme - 12 ay önce Es Tv'li muhabir hanım kızımızın halktan geçen bir vatandaşa taciz hakkında sorduğu bu soru üzerine vatandaşın verdiği oldukça garip ve abazan cevabı bende beyin amcıklanmasına yol açtı açıcaksı ne bileyim yani, ne diyeceksin ne diyeceğine diyip demeyeceğine hiçbişeyine de.. neyse iyi seyirler Admin notu: hangi siteden görüldüyse artık, sabahtan bu yana tekrar tekrar gönderilmeye çalışıldığı için bu eski içeriği tekrar ana sayfaya çektik.
Janti Nedir? - Beyaz Show Sokak Röportajı 02:24
Janti Nedir? - Beyaz Show Sokak Röportajı 923 izlenme - 3 gün önce 27 Mayıs Cuma 2016 günü Beyaz Show programı için hazırlanan sokak röportajında janti nedir sorusu vatandaşlara sorulmuş.
Bir Erkeğin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 04:56
Bir Erkeğin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 2.910 izlenme - 3 hafta önce Sokak röportajında İzmirli bayanlara bir erkeğin ilk neresine baktıkları sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Elinize En Sık Aldığınız Şey Nedir? - Sokak Röportajı 01:32
Elinize En Sık Aldığınız Şey Nedir? - Sokak Röportajı 2.446 izlenme - 3 hafta önce Elinize En Sık Aldığınız Şey Nedir? - Sokak Röportajı Kiminin telefonu düşmez elinden, kiminin ojesi, ruju. Bazısı sevgilisinin elini bırakmaz, bazısı da kumandayı...
Karşı Cins Hakkında Merak Ettiğiniz Bir Şey? - Sokak Röportajı 01:38
Karşı Cins Hakkında Merak Ettiğiniz Bir Şey? - Sokak Röportajı 1.649 izlenme - 2 hafta önce Sokak röportajında vatandaşlara karşı cins hakkında merak ettikleri sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Babanızın Size Karşı En Çok Kullandığı Küfür Nedir? - Sokak Röportajı (+18) 02:00
Babanızın Size Karşı En Çok Kullandığı Küfür Nedir? - Sokak Röportajı (+18) 5.498 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında gençlere babanızın size karşı en çok kullandığı küfür nedir sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Şampiyon Kim Olur Fenerbahçe mi Beşiktaş mı? - Sokak Röportajı 02:33
Şampiyon Kim Olur Fenerbahçe mi Beşiktaş mı? - Sokak Röportajı 3.255 izlenme - 1 ay önce Spor Toto Süper Lig'de son 4 haftaya girilirken Beşiktaş ve Fenerbahçe arasındaki şampiyonluk yarışı devam ediyor.Sokak röprotajında Beşiktaş mı Fenerbahçe mi şampiyon olur? sorusu sorulmuş.
 İlk Öğrendiğiniz Küfür ? - Sokak Röportajı (+18) 01:39
İlk Öğrendiğiniz Küfür ? - Sokak Röportajı (+18) 10.309 izlenme - 4 ay önce Sokak röportajlarında tuhaf olan ve merak edilen soruların sorulduğunu görmüştük. Ama insanlara ilk öğrendiğiniz küfür nedir diye sormak kimin aklına gelir?
Tuhaf Sorular - Vücüdunuzdaki En Seksi Yeriniz 01:06
Tuhaf Sorular - Vücüdunuzdaki En Seksi Yeriniz 5.639 izlenme - 3 ay önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz.Mikrofonumuzu , sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp , tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz.
Bakirelik Sizin İçin Ne Kadar Önemlidir ? - Sokak Röportajı 02:02
Bakirelik Sizin İçin Ne Kadar Önemlidir ? - Sokak Röportajı 24.634 izlenme - 9 ay önce Bu sokak röportajında "bakirelik sizin için ne kadar önemlidir ? " diye sorduk. Siz de yorum olarak kendi görüşünüzü belirtebilirsiniz.
Maskesini Çıkarmadan Röportaj Veren Ağır Delikanlı Kız 05:13
Maskesini Çıkarmadan Röportaj Veren Ağır Delikanlı Kız 7.656 izlenme - 3 ay önce Bir sokak röportajı ile karşınızdayız bir kızla yapılan röportaj konuşma şekli değişik konuşma tarı ağır abi gibi hadi bu değişik kızı izleyelim.
Sokak Röportajı - Amacı Olmayan Grup 02:41
Sokak Röportajı - Amacı Olmayan Grup 3.002 izlenme - 1 ay önce Sokak Röportajı - Amacı Olmayan Grup Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ligde Sezonun Teknik Direktörü Sizce Kim? - Sokak Röportajı 00:40
Ligde Sezonun Teknik Direktörü Sizce Kim? - Sokak Röportajı 988 izlenme - 1 hafta önce Spor Toto Süper Lig'de 2015-16 sezonu Beşiktaş'ın şampiyonluğuyla sonuçlandı. Futbolseverlere mikrofon uzattık ve sezonun teknik direktörünü sorduk. İşte yanıtlar...
En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir - Sokak Röportajı 02:13
En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir - Sokak Röportajı 4.084 izlenme - 2 ay önce Bazıları için aileyle yapılan pazar kahvaltısı, bazıları için tuttuğu takımın galip gelmesi. Sevgilisiyle el ele dolaşınca büyük keyif alan da var, en sevdiği yemeği yiyince kendinden geçen de... SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En çok zevk aldığınız şey nedir?"
Türkiye Hangi Kıtada Yer Alır? - Sokak Röportajı 02:30
Türkiye Hangi Kıtada Yer Alır? - Sokak Röportajı 4.681 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında vatandaşa Türkiye'nin hangi kıtada yer aldığı sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış. Asya mı ? Avrupa mı ? Ortadoğu mu?
Sokak Röportajının Ortasına Ani Dalış Yapan Amca 01:44
Sokak Röportajının Ortasına Ani Dalış Yapan Amca 2.541 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajının ortasına ani dalış yapan amca,turistle yapılan röportajın içine etti hakketen ama güldürdü. Yeni videolar için kanalıma abone olun
İdam Geri Gelmeli Mi? - Sokak Röportajı 15:25
İdam Geri Gelmeli Mi? - Sokak Röportajı 5.136 izlenme - 3 ay önce İdam geri gelmeli sokakta halkla yapılan röportaj ama ne röportaj pkk tecavüzcü kim pislikse idam gelsin,röportajda sakallı abi var çok kitap okumuş acayip iyi konuşuyo helal olsun.İnşallah idam geri gelir.
Gece Hayatı Deyince Aklınıza İlk Gelen Şey? - Sokak Röportajı 01:13
Gece Hayatı Deyince Aklınıza İlk Gelen Şey? - Sokak Röportajı 609 izlenme - 7 gün önce Sokak röportajında vatandaşlara gece hayatı deyince akıllarına ne geldiği sunulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar verilmiş.