Hoşgeldiniz!

röportajı

Bir Günlüğüne Karşı Cins Olsaydınız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 02:42
Bir Günlüğüne Karşı Cins Olsaydınız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 1.206 izlenme - 23 saat önce Sokak röportajında kadın ve erkeklere bir günlüğüne karşı cins olsaydınız ilk ne yapardınız diye sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 00:51
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 32.649 izlenme - 6 ay önce Bizim toplumuzda da “boyu mu işlev mi” sorusu bitmeyen bir yılan hikayesi olmuştur hep.Bu sokak röportajında da bu soru halka yöneltilmiş. Ama neyin boyu ve işlevi? Herkes aklına ilk gelen şeyin cevabını vermiş.
Sevgilin mi Arkadaşın mı? - Sokak Röportajı 02:18
Sevgilin mi Arkadaşın mı? - Sokak Röportajı 1.428 izlenme - 4 gün önce Sokak röportajında İzmirlilere sevgiliniz ve arkadaşınız arasında bir tercih yapmak zorunda kalsaydınız kimi seçerdiniz sorusu sorulmuş.
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 00:39
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 90.703 izlenme - 8 ay önce Es Tv'li muhabir hanım kızımızın halktan geçen bir vatandaşa taciz hakkında sorduğu bu soru üzerine vatandaşın verdiği oldukça garip ve abazan cevabı bende beyin amcıklanmasına yol açtı açıcaksı ne bileyim yani, ne diyeceksin ne diyeceğine diyip demeyeceğine hiçbişeyine de.. neyse iyi seyirler Admin notu: hangi siteden görüldüyse artık, sabahtan bu yana tekrar tekrar gönderilmeye çalışıldığı için bu eski içeriği tekrar ana sayfaya çektik.
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 02:00
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 58.418 izlenme - 1 yıl önce En küçük şeyden utanıp yanağı hemen al al olanlardan mısınız yoksa "ben utanmazın tekiyim, ben değil eller utansın" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En son ne zaman utandınız? Neden?"
Call of Duty Nasıl Okunur? - Sokak Röportajı 01:28
Call of Duty Nasıl Okunur? - Sokak Röportajı 4.785 izlenme - 1 ay önce Çocukluğumuzdan beri oynadığımız bazı oyunların telaffuzlarını, İngilizce olmaları sebebiyle yanlış yapabiliyoruz. İngilizce yazıldığı gibi okunmayan bir dil olduğundan, Türkçe ile taban tabana zıtlıklar gösterebilen telaffuzlar barındırabiliyor. Call of Duty ise kimimizin çok sevdiği, kimimizin ise çok sıcak bakmadığı bir seri. Ancak sevelim ya da sevmeyelim, bu İngilizce kelimenin bir doğru okunuşa sahip olması gerekiyor. Biz de en doğrusunu düşündüğümüz halkımıza Call of Duty nasıl okunur diye sorduk. İşte cevaplar.
Bamya Denince Aklınıza İlk Gelen Şey Nedir ? - Sokak Röportajı 01:21
Bamya Denince Aklınıza İlk Gelen Şey Nedir ? - Sokak Röportajı 3.835 izlenme - 1 ay önce Sokak röportajında halka bamya denince aklınıza ne geliyor sorusu sorulmuş. Tabi ki soru başka yerlere çekilmeye musaid olduğu için birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Bakirelik Sizin İçin Ne Kadar Önemlidir ? - Sokak Röportajı 02:02
Bakirelik Sizin İçin Ne Kadar Önemlidir ? - Sokak Röportajı 20.821 izlenme - 5 ay önce Bu sokak röportajında "bakirelik sizin için ne kadar önemlidir ? " diye sorduk. Siz de yorum olarak kendi görüşünüzü belirtebilirsiniz.
Koray Avcı Volkan Konak'ı Taklit Ediyor Mu? - Sokak Röportajı 02:19
Koray Avcı Volkan Konak'ı Taklit Ediyor Mu? - Sokak Röportajı 5.753 izlenme - 1 ay önce Son aylar da büyük sükse yapan Koray Avcı söylediği şarkılar ve tarzı ile Volkan Konak'a benzediğini söyleyen artmakta, peki halk bu konu ile ilgili ne düşünüyor?
İrlandalıların Türkler hakkında Bildiği 3 Şey  02:58
İrlandalıların Türkler hakkında Bildiği 3 Şey 5.512 izlenme - 2 ay önce İrlandada bir sokak röportajı Türkler hakkında bildiğiniz 3 şey varmı diye soruldu,İrlandalılardan güzel cevapla geldi hadi izleyip görelim neler demişler.
Avukat Olsanız Tecavüzcüyü Savunur Muydunuz? - Sokak Röportajı 01:43
Avukat Olsanız Tecavüzcüyü Savunur Muydunuz? - Sokak Röportajı 1.785 izlenme - 2 hafta önce İstanbul'un göbeğinde Bağdat Caddesi'nde Türkiye'yi dehşete düşüren tecavüz olayından sonra tecavüzcülere verilecek cezaların arttırılması isteği tekrar gündeme geldi. Acaba halk avukat olsa böyle bir tecavüzcüyü savunur muydu, cevabı sokak röportajında.
Röportajdan Siz Televizyoncusunuz Deyip Kaçan Teyze 00:14
Röportajdan Siz Televizyoncusunuz Deyip Kaçan Teyze 5.046 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında, kar olsaydınız kimin üstüne yağardınız sorusu sorulan teyzeden beklenmeyen bir tepki geliyor.
Don Kis 02:45
Don Kis 1.489 izlenme - 1 hafta önce Halkımıza sorduk, bakalım Don Kişot'u tanıyorlar mı? Don Kişot (İspanyolca: Don Quijote), İspanyol romancı Miguel de Cervantes Saavedra'nın romanı ve aynı zamanda bu romandaki asıl şahsiyetin adı. 1605 ve 1615’te El ingenioso hidalgo Don Quijote de La Mancha (Marifetli ayan Don Kişot de La Mança) ve Segunda parte del ingenioso caballero Don Quijote de La Mancha (Marifetli şövalye Don Kişot de La Mança'nın ikinci bölümü) olmak üzere iki bölüm halinde yayımlanan roman, İspanyol Altın Çağından bir örnek olarak en akıcı edebi eserlerden biridir ve belki de İspanyol edebiyatına ciddi bir giriştir. Modern Batı edebiyatının en kayda değer kurgu romanlarındandır. www.artjurnal.com www.twitter.com/artjurnal www.facebook.com/artjurnall
Asgari Ücrete Yapılan İyileştirme İçin Neler Söyleyeceksiniz? - Sokak Röportajı 02:53
Asgari Ücrete Yapılan İyileştirme İçin Neler Söyleyeceksiniz? - Sokak Röportajı 2.034 izlenme - 3 hafta önce 2016 yılında yaklaşık 13 milyon çalışanı ilgilendiren asgari ücret artışı hakkında halk neler düşünüyor? Cevabı sokak röportajında.
Hangi Ülkeden Nefret Ediyorsunuz? - Turistlerle Röportajlar 02:22
Hangi Ülkeden Nefret Ediyorsunuz? - Turistlerle Röportajlar 3.722 izlenme - 1 ay önce Ülkemizi ziyarete gelen turistlere hangi ülkeden nefret ettikleri sorulmuş. Sizin sevmediğiniz, nefret beslediğiniz bir ülke var mı?
Bıkmadan Ömrümün Sonuna Kadar Yerim Dediğiniz Yemek Hangisidir? - Sokak Röportajları 01:44
Bıkmadan Ömrümün Sonuna Kadar Yerim Dediğiniz Yemek Hangisidir? - Sokak Röportajları 5.407 izlenme - 3 ay önce Lahmacun mu, tavuk döner mi, anne sarması mı, Kayseri mantısı mı, kokoreç mi yoksa mumbar dolması mı?
En İyi Yaptığınız Şey Nedir? - Sokak Röportajları 01:48
En İyi Yaptığınız Şey Nedir? - Sokak Röportajları 720 izlenme - 1 hafta önce Kankalarla çift kale maç yapmak mı, kız arkadaşlarınla gıybetin dibini görmek mi, Fifa'da herkesi tokatlamak mı yoksa sınavda kopya çekmek mi?En İyi Yaptığınız Şey Nedir?
Taciz Ve Tecavüzcülere Hangi Ceza Verilsin? - Sokak Röportajı 05:41
Taciz Ve Tecavüzcülere Hangi Ceza Verilsin? - Sokak Röportajı 965 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Kadıköy'de Bağdat caddesinde yaşanan tecavüz olayından sonra tecavüzcülere verilen cezaların artması tekrar gündeme geldi. Peki halk tecavüzcülere verilecek cezalar için ne düşünüyor.
Hakan Şükür Sakarya'ya Ne Verdi 02:53
Hakan Şükür Sakarya'ya Ne Verdi 1.885 izlenme - 1 ay önce Sakarya'da sokak röportajları yapan bir grup genç, insanlara bu defa "Hakan Şükür Sakarya'ya ne verdi?" sorusunu yöneltti. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Karşı Cinsten Olsaydın Bakire Kalır Mıydın? - Sokak Röportajı 02:29
Karşı Cinsten Olsaydın Bakire Kalır Mıydın? - Sokak Röportajı 5.474 izlenme - 3 ay önce Sokaktaki insanlara karşı cinsten olasalar bakire kalır mıydınız sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 02:02
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 46.800 izlenme - 2 yıl önce Kayseri - Hayvanat Bahçesi'ne dinozor getirilsin mi? sorusunu vatandaşlara soran spiker, çeşitli cevaplar alıyor ama dinazorların soylarının tükendiği kimsenin aklına gelmiyor.
Hangi Ülke Erkeklerini Daha Çekici Buluyorsunuz? - Turistlere Röportajlar 01:32
Hangi Ülke Erkeklerini Daha Çekici Buluyorsunuz? - Turistlere Röportajlar 3.727 izlenme - 2 ay önce Ülkemizi ziyarete gelen turistlere hangi ülke erkeklerini daha çekici buldukları sorulmuş. Neden çekici bulduklarıyla birlikte turistlerin cevapları röportajda.
Hayatınızda Kimi Kendinize Örnek Alıyorsunuz? 02:33
Hayatınızda Kimi Kendinize Örnek Alıyorsunuz? 2.920 izlenme - 2 ay önce İşte yeni bir Sokak Röportajı daha soru şu Hayatınızda Kimi Kendinize Örnek Alıyorsunuz? bakalım kim ne ilginç cevap vermiş bu soruya.Benim gözüme çarpan eleman Peygamberimizi örnek alalım diyo eyvallah alalım tabi Atatürkü ne karıştırıyon nedir bu düşmanlık neyse izleyip görelim.
 Güldür Güldür'de En Çok Neye Gülüyorsunuz? -Beyaz Show 01:50
Güldür Güldür'de En Çok Neye Gülüyorsunuz? -Beyaz Show 880 izlenme - 2 hafta önce Beyaz Show ekibi sokak röportajları kısmında "Güldür Güldür'de en çok neye gülüyorsunuz?" diye soru sordu ve komik cevaplar aldı!
Uyandığınızda İlk Dokunduğunuz Şey Nedir ? - Sokak Röportajı 02:06
Uyandığınızda İlk Dokunduğunuz Şey Nedir ? - Sokak Röportajı 8.449 izlenme - 5 ay önce Bu sokak röportajında "Uyandığınızda İlk Dokunduğunuz Şey Nedir ?" diye sorulmuş. Siz de yorum olarak sabah kalktığınızda ilk dokunduğunuz şeyi yazabilirsiniz.
Aşk Mı Seks Mi? - Turistlerle Röportajlar (Sokak Röportajı) 01:31
Aşk Mı Seks Mi? - Turistlerle Röportajlar (Sokak Röportajı) 4.761 izlenme - 3 ay önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Aşk mı Seks mi diye sorduk. Genel olarak birbirine paralel şeyler olduğunu söyleseler de aşkı biraz üstün tuttuklarını söylemek yanlış olmaz. Biz de kısaca aşk ile yap diyoruz :) Sokak röportajları ve turistlerle röportajlarımıza yorum atmayı unutmayın :)
Çiğköfte Mi Lahmacun Mu Seversiniz? - Sokak Röportajı 02:21
Çiğköfte Mi Lahmacun Mu Seversiniz? - Sokak Röportajı 364 izlenme - 5 gün önce Sokak röportajında halka çiğköfte mi lahmacun mu sorusu sorulmuş. Bakalım halk en çok hangisini tercih ediyor.
Kızlar Tanımadıkları Erkekleri Neden Tersler? - Sokak Röportajı 02:54
Kızlar Tanımadıkları Erkekleri Neden Tersler? - Sokak Röportajı 5.221 izlenme - 4 ay önce Kadınları anlamak zor. Ne düşündüklerini, olayları hangi açılardan değerlendirdiklerini ve neye göre hüküm verdiklerini gerçekten anlamak zor.
Şiir Okurken Cinnet Getiren Teyze 04:12
Şiir Okurken Cinnet Getiren Teyze 4.251 izlenme - 3 ay önce Bursa TV muhabirinin sokak röportajı yapmak istediği teyze önce muhabiri esir alıyor sonra şiir okumaya başlıyor, ama ne okumak!!!
Muhabir Soru Sorduğuna Pişman Oldu 01:10
Muhabir Soru Sorduğuna Pişman Oldu 8.087 izlenme - 7 ay önce Antalya'da sokak röportajı yapan muhabir sorduğu soru karşısında aldığı cevaplara anlam veremedi. bakalım siz bir anlam verebilecekmisiniz.