Hoşgeldiniz!

röportajı

Suriyelilere Vatandaşlık Verilsin Mi? 04:00
Suriyelilere Vatandaşlık Verilsin Mi? 9.395 izlenme - 3 hafta önce Suriyeliler İçimize aldığımız vatanlarından kopmuş insanlar,bazıları terör estiriyo,bazıları iyi şimdi onlara vatandaşlık verilecek bu konu sokak röportajında halka soruldu bakalım halk ne dedi izliyoruz.
Daha Zeki Mi Yoksa Daha Yakışıklı Mı Olmak İstersiniz? - Sokak Röportajı 02:09
Daha Zeki Mi Yoksa Daha Yakışıklı Mı Olmak İstersiniz? - Sokak Röportajı 2.349 izlenme - 2 gün önce Yakakısıklılığıma yakışıklılık katarsam zekanın bir önemi kalmaz, ne istersem elde ederim" diyenlerden misiniz yoksa "zeki erkek en yakışıklıdan bile etkileyicidir, yemişim yakışıklılığı" diyenlerden mi?
Suriyeliler Türk Vatandaşlığına Ne Diyor? 03:46
Suriyeliler Türk Vatandaşlığına Ne Diyor? 4.392 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Fatih'te kendilerine yeni bir yaşam kuran Suriyelilere Türk vatandaşlığı konusunda ne düşündüklerini sorduk. Vatandaşlık fikrine sıcak bakan da var, ondan önce hayatlarını kolaylaştıracak diğer adımların atılması isteyenler de.
Baba Ben Baba Oluyorum (Babayı Şakalamak) 04:28
Baba Ben Baba Oluyorum (Babayı Şakalamak) 6.361 izlenme - 3 hafta önce Sokak röportajında gençlerden babalarını telefonla arayıp baba olacaklarını söylemeleri istenmiş. Babaların birbirinden ilginç tepkileri görülmeye değer.
Yeni Şöhret Olmuş Dizi Oyuncusu Röportaj Klişeleri - (Az Ünlü Sendromu) 03:18
Yeni Şöhret Olmuş Dizi Oyuncusu Röportaj Klişeleri - (Az Ünlü Sendromu) 22.384 izlenme - 2 ay önce Bir tv dizisiyle ekranlara bi hevesle çıkmış ve kazara da dizisi tutmuş oyuncunun röportajları hep birbirinin aynısıdır. Öyle ya, imaj meykırları bilmem ne... :) Napsın onlar da.
İnanın Dünya Türkiye'den Korkuyor 00:53
İnanın Dünya Türkiye'den Korkuyor 2.138 izlenme - 1 hafta önce FETÖ askeri paralel darbe girişimi üzerine insanların psikolojileri gitti,Sokak röportajında Türkiye korkusuz bir devlet tabi insanlarımız korkusuz korkmazlar hiç bir şeyden neyse adamın röportajını izliyoruz
Kadınlar Neden Mini Etek Giyer? 05:32
Kadınlar Neden Mini Etek Giyer? 5.083 izlenme - 3 hafta önce Sokak röportajında ekib bu defa sokaktaki vatandaşa 'Kadınlar neden mini etek giyer' diye sordu. Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinde yapılan röportajda birbirinden ilginç cevaplar verildi. Gencinden yaşlısına, kadından erkeğine yapılan röportajda kimisi 'ilgi çekmek için' dedi, kimisi 'güzel bacaklara sahip oldukları için' dedi.
Kilyos'da Suriyeli Genç İle Tartışma 02:48
Kilyos'da Suriyeli Genç İle Tartışma 3.346 izlenme - 2 hafta önce Yeni bir sokak röportajı,bu sefer Suriyeliler ile onlara vatandaşlık istiyomunuz diye soruldu.Elin Suriyelisi rahat tavırla olur tabi havasında artist izliyoruz.
En Sevdiğiniz Organınız Hangisidir ? - Manavgat Sokak Röportajları 01:22
En Sevdiğiniz Organınız Hangisidir ? - Manavgat Sokak Röportajları 4.518 izlenme - 3 hafta önce En sevdiğimiz organımız benim ellerim çok iyi yumruk atarım adama,neyse bu konu Manavgat halkına soruldu bakalım halktan ne cevaplar geldi Yeni videolar için kanalıma abone olun
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 00:43
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 11.884 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında heyecanlanan abinin öyküsü...
Herkes Çıplak Dolaşsa Ne Yaşanırdı? - Sokak Röportajı 02:26
Herkes Çıplak Dolaşsa Ne Yaşanırdı? - Sokak Röportajı 6.618 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında gençlere çıplak dolaşılsa ne yaşanırdı sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 00:51
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 39.375 izlenme - 11 ay önce Bizim toplumuzda da “boyu mu işlev mi” sorusu bitmeyen bir yılan hikayesi olmuştur hep.Bu sokak röportajında da bu soru halka yöneltilmiş. Ama neyin boyu ve işlevi? Herkes aklına ilk gelen şeyin cevabını vermiş.
En Son Ne Çektiniz? - Sokak Röportajı 01:09
En Son Ne Çektiniz? - Sokak Röportajı 5.614 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında gençlere en son ne çektikleri sorulmuş soru imalı olunca tabi ki ilginç cevaplar alınmış.
Askeri Darbe Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 10:43
Askeri Darbe Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 1.909 izlenme - 2 hafta önce Naber Millet, Joe Manix Burda! Bugün Türkiye Alanya'da İnsanlara Askeri Darbe Hakkındaki Ne Düşüncelerini Sorcaz! Bakalım Nasıl Cevaplar Alacağız.
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 02:00
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 60.778 izlenme - 2 yıl önce En küçük şeyden utanıp yanağı hemen al al olanlardan mısınız yoksa "ben utanmazın tekiyim, ben değil eller utansın" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En son ne zaman utandınız? Neden?"
Telefonunuza Gelen Son mesajı Okur musunuz?  04:45
Telefonunuza Gelen Son mesajı Okur musunuz? 1.991 izlenme - 1 hafta önce İstanbul Times Tv yeni röportajı,Telefona gelen son mesajı okumak benim en son mesaj darbe olduğu gün okudum halkı meydanlara davet ettiler.Bakalım halk telefonuna gelen son mesajı okurmu izliyoruz.
Sizce Ölünce Ne Olacak? - Sokak Röportajı 03:39
Sizce Ölünce Ne Olacak? - Sokak Röportajı 2.982 izlenme - 3 hafta önce Sokak röportajında vatandaşlara sizce ölünce ne olacak sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Verenmi Sevilir Sevenemi Verilir? - Sokak Röportajı (+18) 01:56
Verenmi Sevilir Sevenemi Verilir? - Sokak Röportajı (+18) 2.897 izlenme - 3 hafta önce Sokak röportajında gençlere veren mi sevilir sevene mi verilir sorusu sorulmuş. Soru bomba olunca ilginç cevaplarda alınmış.
Hangi Ünlüyle Sevişmek İsterdin? - Sokak Röportajı 02:38
Hangi Ünlüyle Sevişmek İsterdin? - Sokak Röportajı 5.553 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara hangi ünlüyle sevişmek istersiniz sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 00:39
Taciz Olaylarında Ceza Arttırımı Olsa da Taciz Ederim 91.624 izlenme - 1 yıl önce Es Tv'li muhabir hanım kızımızın halktan geçen bir vatandaşa taciz hakkında sorduğu bu soru üzerine vatandaşın verdiği oldukça garip ve abazan cevabı bende beyin amcıklanmasına yol açtı açıcaksı ne bileyim yani, ne diyeceksin ne diyeceğine diyip demeyeceğine hiçbişeyine de.. neyse iyi seyirler Admin notu: hangi siteden görüldüyse artık, sabahtan bu yana tekrar tekrar gönderilmeye çalışıldığı için bu eski içeriği tekrar ana sayfaya çektik.
Patronunuz Namaz Kılamazsınız Deseydi? 02:14
Patronunuz Namaz Kılamazsınız Deseydi? 3.022 izlenme - 4 hafta önce Halka 'patronunuz size namaz kılamazsınız derse' ne yaparsınız diye soruldu. İşte cevaplar... Yeni videolar için kanalıma abobe olun
Pokemon Go Nedir? - Sokak Röportajı 01:36
Pokemon Go Nedir? - Sokak Röportajı 1.750 izlenme - 2 hafta önce POKEMON GO NEDİR? 90’ların sonu ve 2000'li yılların başında tüm dünyayı saran Pokemon çılgınlığı, cep telefonu uygulaması olarak geri döndü. Nintendo ve Niantic'in ortak yapımı olan Pokemon GO, şimdilik Yeni Zelanda, Avustralya ve ABD'de indirilebilir durumda. Ücretsiz oyunda 722 Pokemon karakteri, telefonların kameraları ile yakalanmaya çalışılıyor. Ancak farklı bölgelerdeki Pokemonları yakalayabilmek ya da rakiplerle mücadele edebilmek için oyuncuların bazen kilometrelerce yol kat edilmesi gerekiyor
Darbe Girişiminde Bulunanlar Nasıl Cezalandırılmalı? - Sokak Röportajı 01:24
Darbe Girişiminde Bulunanlar Nasıl Cezalandırılmalı? - Sokak Röportajı 1.209 izlenme - 1 hafta önce Habertürk TV sokaktaki vatandaşa "Darbe girişimine ilk tepkiniz ne oldu?" ve Darbe girişiminde bulunanlar nasıl cezalandırılmalı?" diye sordu. Sokağın nabzını tutmaya çalıştı.
Osmanlı Devletinin Son Başkenti Neresidir? 03:03
Osmanlı Devletinin Son Başkenti Neresidir? 2.677 izlenme - 1 ay önce Bir sokak röportajı daha halka eskilere gittik,Osmanlının başkenti neresidir diye sorduk;bakalaım halktan ne cevapler gelecek izliyoruz. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Suriyeli’lere Vatandaşlık Verilmeli Mi ? 06:16
Suriyeli’lere Vatandaşlık Verilmeli Mi ? 1.634 izlenme - 2 hafta önce Sokak Röportajları bitmiyo bu sefer gına getiren Suriyeliler röportajı yapan kanal İstanbul Times Tv neyse halka soruldu bakalım ne cevapler geldi izliyoruz.
Sarhoşken Yaptığınız En Saçma Şey Neydi? - Sokak Röportajları 02:08
Sarhoşken Yaptığınız En Saçma Şey Neydi? - Sokak Röportajları 5.399 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında gençlere sarhoşken yaptıkları en saçma şey ne olduğu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Bir Dalga Olsan İlk Nereye Vururdun? - Sokak Röportajı 02:06
Bir Dalga Olsan İlk Nereye Vururdun? - Sokak Röportajı 1.301 izlenme - 3 hafta önce Sokak röportajında yine çek nereye çekersen tarzı b,r soru sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış. Bir dalga olsan ilk nereye vurursun?
Cennete Gitsen İlk Ne Yaparsın? - Sokak Röportajı 03:41
Cennete Gitsen İlk Ne Yaparsın? - Sokak Röportajı 1.707 izlenme - 4 hafta önce Sokak röportajında vatandaşlara cennete gitsen ne yaparsın sorusu sorulmuş. Bakalım ne cevaplar alınmış.
Bakirelik Sizin İçin Ne Kadar Önemlidir ? - Sokak Röportajı 02:02
Bakirelik Sizin İçin Ne Kadar Önemlidir ? - Sokak Röportajı 25.913 izlenme - 11 ay önce Bu sokak röportajında "bakirelik sizin için ne kadar önemlidir ? " diye sorduk. Siz de yorum olarak kendi görüşünüzü belirtebilirsiniz.
Miras Olarak Genelev Kalsa Ne Yaparsın? - Sokak Röportajı 02:15
Miras Olarak Genelev Kalsa Ne Yaparsın? - Sokak Röportajı 2.876 izlenme - 1 ay önce Sokak röportajında gençlere miras olarak genelev kalsa ne yaparsınız sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.