Hoşgeldiniz!

Röportajlar Videoları İzle

İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 00:12
İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 2.788.460 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın Los Angles şehrinde ilk defa anaokuluna başlayacak olan Poor Andrew ile röportaj yapan bir muhabir küçük çocuğa "Anneni özleyecek misin?" sorusunu yöneltti. Bu soruya cesurca "Hayır" diye cevap veren Andrew, ardından gözyaşlarını tutamadı. Sonrasında kamera arkasında kendisini izleyen annesine doğru yürüdü.
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 00:14
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 1.134.104 izlenme - 1 yıl önce Spiker abimiz yabancı oyuncu ile röportaj yapmaya çalışıyor ama ablayı bizden zannediyor. İyi seyirler site ahalisi
Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 01:00
Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 61.674 izlenme - 3 ay önce Abimiz önce "Türkiye'de araç vergisi hariç vergi yok." diyor. Ardından "Dünya'nın hiçbir yerinde benzin bizdekinden ucuz değil." diyor. Arabistan ve Irak örneklerini hiçe sayıyor ve ardından Almanya'nın da benzini bizden daha pahalı kullanıldığını iddia ediyor. Buna karşı çıkan muhabiri yalancılıkla suçluyor ve "Hayır" diyenleri PKK'lı olmalka suçluyor. Muhabir kontrayı yapıştırıyor "Abdullah Öcalan da evet dedi." diyerek. Abimiz önce kısa süreli bir dumur yaşıyıp durumu toparlamaya çalışıyor. Resmi gazeteye inanmayan abi geldi gözümün önüne.
Röportajın Ortasında Ağaca Hallenen Liseli 00:20
Röportajın Ortasında Ağaca Hallenen Liseli 6.472 izlenme - 6 gün önce Röportajın ortasında bir bomba gibi düşen liselinin ağacın dibinde ilginç hareketlerini izliyoruz
Muhabiri Trolleyen Dayılar 00:20
Muhabiri Trolleyen Dayılar 25.781 izlenme - 2 ay önce Referandum için sorulan soruya şahane cevap veren vatandaşlar.
Kadın Spikerin Zor Anları! 00:48
Kadın Spikerin Zor Anları! 520.496 izlenme - 2 yıl önce Vücut geliştirme yarışmasında bir sporcu ile röportaj yapan kadın spiker, yarışmacının kaslarından etkilenirken kendini zor tuttu.
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam 00:51
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam 40.840 izlenme - 5 ay önce Yalnızca Türkiye'de görülebilecek trajikomik vakalardan birisidir. Şaşırmıyor ve gülmeye devam ediyoruz.
Alkol Zararsızdır 01:16
Alkol Zararsızdır 4.523 izlenme - 2 hafta önce Dayının savunduğu tezi hep beraber izliyoruz:) 50. saniyeden sonra dayının beyni mantara bağlıyor.
Hayrettin'den Öğrenci Evi Baskını 2 :) 04:51
Hayrettin'den Öğrenci Evi Baskını 2 :) 149.372 izlenme - 3 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Seninki Kaç Santim ? (Türkiye'de Bir Afrikalı) 03:49
Seninki Kaç Santim ? (Türkiye'de Bir Afrikalı) 3.576 izlenme - 3 hafta önce Kaldırsa gölgesinde güneşlenebilecek heybete sahip dalgamotoru sorularından gına gelen Burkina Fasolu dostumuz bakın nasılda güzel dile getiriyor derdini; Şahsıma Münhasır! Kanal: https://www.youtube.com/channel/UCSsufC19LHU3NNYUUzRv9fw
Kazakistanda Türkiye Denince Aklınıza Ne Geliyor Diye Sormak? 03:10
Kazakistanda Türkiye Denince Aklınıza Ne Geliyor Diye Sormak? 3.566 izlenme - 3 hafta önce Almaty sokaklarında insanlardan Türkiye ve Türkler hakkında sordum, ilginç düşünceler ile fikirlerle paylaşan kazaklar. Sizi şaşırtan bir şey oldu mu? Fikirlerinizi çok merak ediyorum! Bu arada, bu videoyı "Dostyk Plaza" alişveriz merkezinde çektim, ve o bir türkün özelliği. Burda her zaman çok insan var, şehirdeki en meşhur ve güzel alişveriş merkezi bu Benim facebooktaki grubum https://www.facebook.com/groups/13033... Instagram azhar2016 email azhar27@mail.ru youtube : https://www.youtube.com/channel/UCAjrF5O8LgS7KfPFeKKIZPw
Beyin Yakan Evetler 01:03
Beyin Yakan Evetler 10.406 izlenme - 2 ay önce
Hayrettin Bilgisayar Terimlerini Soruyor 05:04
Hayrettin Bilgisayar Terimlerini Soruyor 121.234 izlenme - 2 yıl önce Hayrettin anlamını bilmediği bilgisayar terimlerini soruyor. Hayrettin'in maceralarını kaçırmamak için www.izlesene.com/hayrettin
Turist Kızlar Türk Erkekleri Hakkında Ne Düşünüyor? 02:53
Turist Kızlar Türk Erkekleri Hakkında Ne Düşünüyor? 3.371 izlenme - 3 hafta önce
Başkanlığa Evet Diyenlere Thug Life Yapan Dayı 01:19
Başkanlığa Evet Diyenlere Thug Life Yapan Dayı 14.447 izlenme - 3 ay önce Daha güçlü ve istikrar dolu (!) bir Türkiye için Başkanlık Anayasası'na Evet diyenlere ufak bir matematik hesabıyla cevap veren dayı...
Whyshy Uğur ve Halil ile Röportaj 21:01
Whyshy Uğur ve Halil ile Röportaj 4.932 izlenme - 2 ay önce Alkışlarla Yaşıyorum'dan da severek takip ettiğimiz sosyal deney kanalı Whyshy ekibinden Uğur ve Halil, You Tube kanalları ve kendileriyle ilgili samimi açıklamalarda bulunuyor.
Hayrettinden Öğrenci Evi Baskını 1  05:55
Hayrettinden Öğrenci Evi Baskını 1 92.434 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye kadar çok öğrenci evi gördük ama öyle bir eve baskın yaptık ki...... Hayrettin'den Öğrenci Evi Baskını 1 :)
Sevgilini En Yakın Arkadaşınızla Yakalarsanız Tepkiniz Ne Olur? 02:07
Sevgilini En Yakın Arkadaşınızla Yakalarsanız Tepkiniz Ne Olur? 3.944 izlenme - 4 hafta önce Daha önceden, ''Erkeğin bekareti önemli mi?'' , ''Türkiye'de porno sektörü neden gelişmiyor?'' gibi sorularıyla tanıdığımız muhabirimiz, bu kez de kızlara ''Sevgilini En Yakın Arkadaşınızla Yakalarsanız Tepkiniz Ne Olur?'' diye sormuş.
Röportajda Küfürleşen Amcalar - Referandum 10:45
Röportajda Küfürleşen Amcalar - Referandum 7.389 izlenme - 3 ay önce İzmir Karşıyaka halkına sorulan Referandum sorularına yanıt veren vatandaşlar arasında iki amcamız, kavgaya tutuşuyor. Küfürlerin havada uçuştuğu anlar 3:55'den sonra gelişiyor. İzliyoruz efendim.
Yunan Kanalı Muhabirine Atatürk Ulan Diye Bağırmak 00:54
Yunan Kanalı Muhabirine Atatürk Ulan Diye Bağırmak 531 izlenme - 3 gün önce Yunan kanalı muhabirini canlı yayın esnasında "Atatürk Ulan Diy" bağırararak trolleyen gençlerin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Tersten Konuşan Sayko - Esat Alkan 02:12
Tersten Konuşan Sayko - Esat Alkan 5.194 izlenme - 2 ay önce Sene 1978 yine bir Uğur Dündar röportajı Esat Alkan isimli çocuk ile tersten konuşması hakkında yaptığı röportajı izliyoruz.
Cinsiyet Değiştirenler ile Röportaj Yapmak (1981) 03:48
Cinsiyet Değiştirenler ile Röportaj Yapmak (1981) 4.062 izlenme - 2 ay önce Uğur Dündar'ın 1981 yılında cinsiyet değiştiren insanlar ile yaptığı bomba röportajı izliyoruz efendim.
Kafası Trilyon Dayı ile Röportaj Yapan Boş Tip 04:14
Kafası Trilyon Dayı ile Röportaj Yapan Boş Tip 5.210 izlenme - 2 ay önce İlginç bir röportaj yapmışlar kafası trilyonları zirveyi zorlayan dayıya bazen saçma bazende değişik sorular soran çocuk ile dayının karizması ve verdiği cevaplar izlenmeye değer. Böyle dayıları seviyorum çok içten ve güzel yaşıyorlar şu hayatı.
Eşeklerle İlişkiye Giren Karayip Yerlileri 05:05
Eşeklerle İlişkiye Giren Karayip Yerlileri 22.745 izlenme - 7 ay önce Karayip'in bir köyünde eşeklerle ilişkiye giren erkekler ve erkek çocuklar sanki her şey normalmiş gibi eşeklerle olan bağlarını ve nasıl ilişkiye girdiklerini röportaj sırasında bir bir anlatıyor ve uyguluyorlar.
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 00:37
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 59.166 izlenme - 2 yıl önce Sevgilisi Burak'a: "Bi dakka Burak sen dur" diyerek onu Umutcan'la aldatıp sonra Burak'la kaldığı yerden devam eden kızı izliyoruz. İzlerken bu kadının anne olacağı aklıma geldikçe kusma reflekslerim uyandı.
Amerikalılara Sorduk! Ahmet Kaya mı? Adele mi? 02:00
Amerikalılara Sorduk! Ahmet Kaya mı? Adele mi? 34.229 izlenme - 1 yıl önce Bildiğiniz gibi bir süredir Adele'in yeni şarkısının Ahmet Kaya'nın Acılara Tutunmak şarkısına benzerliği üzerine yorumlar yapılıyor. Bizde dedikki Amerika'da çıkalım sokağa ve insanlara Ahmet Kaya'nın sadece müziğini dinletip, şarkının kime ait olduğunu soralım.
Mustafa Topaloğlu 01:19
Mustafa Topaloğlu 2.353 izlenme - 1 ay önce İlk videoma Mustafa TOPALOĞLU ile baslamak istemezdim ama 1988 dogum tarigimde trt deki ilk video onunla baslim dedim
Şehidin Arkasından Maaş Kavgası Yapan Aile Bireyleri 08:09
Şehidin Arkasından Maaş Kavgası Yapan Aile Bireyleri 4.262 izlenme - 3 ay önce 29 ocak 2016 günü El Bab'da şehit düşen Ayhan Elmacı'nın ardından şehitlik maaşını kimin alacağı konusunda için aile birbirine girdi.baba, üvey anne , öz anne ve babaanne arası bu paralar benim hakkım yarışı başladı. kısaca özetleyecek olursak Cennet Özgüleç(Öz Anne): Şehit Ayhan Elmacı'yı 3 yaşındayken terk edip başka biriyle evlilik yapıyor.terk ettiği günden beri çocuğunu bir kez bile görmüş değil.terkettiği oğlundan gelecek parayla hayır işleri yapacağını iddia ediyor ve bu zamana kadar sahip çıkamadığım oğluma bundan sonra sahip çıkacağım diyor. Salim Elmacı(Baba): ilk eşi tarafından terkedildikten sonra ikinci eşiyle evleniyor ve çocuğunun nüfusunun anne kısmına ikinci eşi Zerin Yılmaz'ın adını yazdırıyor.Ama çocuğunu hiç yanına almıyor.Baba ikinci eşten de ayrılıyor.ilginç bir şekilde onu terkeden ilk eşin parayı alması gerektiğini savunuyor.avukat tutup doğum belgeleriyle çocuğun öz annesinin Cennet Özgüleç olduğunu kanıtlamak üzere hazırlık yapıyor. Zerrin Yılmaz(Üvey Anne): Şehit Ayhan Elmacı üzerine kayıtlı olduğu için devlet tazminatı öz anne olarak kayıtlı üvey anneye veriyor.kendisi de birgün bile bakmamasına rağmen bu parayı alıyor ve istiyor.geri adım atmayacağım diyor Hatice Elmacı(Babaanne): 26 yıl boyunca Şehit Ayhan Elmacı'ya bakıyor büyütüyor askere yoluuyor ve onda benden başka kimsenin hakkı yok diyor. Gerçek kesit bölümü gibi bir olay ama hakikaten çok acı.arkandan daha kırkın çıkmadan kavga eden aynı kandan insanlar. not: şehit ailelerine 240.000 lira tazminat, 3.200 ila 5.000 arası her ay maaş veriliyor.
Ofsaytı En Güzel Anlatan Kız! 00:08
Ofsaytı En Güzel Anlatan Kız! 10.256 izlenme - 7 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara ofsayt sorulmuş, bu şirin kızımıza mikrofon uzatıldığında beyin yakan bir cevap gelmiş; ofsayt anlatılmaz yaşanır.
Size Çirkin Deseler Ne Yaparsınız? 01:49
Size Çirkin Deseler Ne Yaparsınız? 3.525 izlenme - 3 ay önce Dış güzellik önemli ama nereye kadar? Bir gün gelecek ve hiç önemi kalmayacak bir şey için neden bu çaba, bu uğraş? Bize güzel & yakışıklı demeleri için mi koşturuyoruz spor salonlarında yoksa iç güzelliğimiz için mi harcadığımız bunca efor?