Hoşgeldiniz!

Röportajlar Videoları İzle

İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 00:12
İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 2.788.159 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın Los Angles şehrinde ilk defa anaokuluna başlayacak olan Poor Andrew ile röportaj yapan bir muhabir küçük çocuğa "Anneni özleyecek misin?" sorusunu yöneltti. Bu soruya cesurca "Hayır" diye cevap veren Andrew, ardından gözyaşlarını tutamadı. Sonrasında kamera arkasında kendisini izleyen annesine doğru yürüdü.
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 00:14
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 1.133.571 izlenme - 1 yıl önce Spiker abimiz yabancı oyuncu ile röportaj yapmaya çalışıyor ama ablayı bizden zannediyor. İyi seyirler site ahalisi
Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 01:00
Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 61.510 izlenme - 2 ay önce Abimiz önce "Türkiye'de araç vergisi hariç vergi yok." diyor. Ardından "Dünya'nın hiçbir yerinde benzin bizdekinden ucuz değil." diyor. Arabistan ve Irak örneklerini hiçe sayıyor ve ardından Almanya'nın da benzini bizden daha pahalı kullanıldığını iddia ediyor. Buna karşı çıkan muhabiri yalancılıkla suçluyor ve "Hayır" diyenleri PKK'lı olmalka suçluyor. Muhabir kontrayı yapıştırıyor "Abdullah Öcalan da evet dedi." diyerek. Abimiz önce kısa süreli bir dumur yaşıyıp durumu toparlamaya çalışıyor. Resmi gazeteye inanmayan abi geldi gözümün önüne.
Muhabiri Trolleyen Dayılar 00:20
Muhabiri Trolleyen Dayılar 25.663 izlenme - 4 hafta önce Referandum için sorulan soruya şahane cevap veren vatandaşlar.
Kadın Spikerin Zor Anları! 00:48
Kadın Spikerin Zor Anları! 519.786 izlenme - 2 yıl önce Vücut geliştirme yarışmasında bir sporcu ile röportaj yapan kadın spiker, yarışmacının kaslarından etkilenirken kendini zor tuttu.
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam 00:51
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam 40.642 izlenme - 4 ay önce Yalnızca Türkiye'de görülebilecek trajikomik vakalardan birisidir. Şaşırmıyor ve gülmeye devam ediyoruz.
Sevgilini En Yakın Arkadaşınızla Yakalarsanız Tepkiniz Ne Olur? 02:07
Sevgilini En Yakın Arkadaşınızla Yakalarsanız Tepkiniz Ne Olur? 1.886 izlenme - 19 saat önce Daha önceden, ''Erkeğin bekareti önemli mi?'' , ''Türkiye'de porno sektörü neden gelişmiyor?'' gibi sorularıyla tanıdığımız muhabirimiz, bu kez de kızlara ''Sevgilini En Yakın Arkadaşınızla Yakalarsanız Tepkiniz Ne Olur?'' diye sormuş.
Beyin Yakan Evetler 01:03
Beyin Yakan Evetler 10.321 izlenme - 1 ay önce
Whyshy Uğur ve Halil ile Röportaj 21:01
Whyshy Uğur ve Halil ile Röportaj 4.902 izlenme - 3 hafta önce Alkışlarla Yaşıyorum'dan da severek takip ettiğimiz sosyal deney kanalı Whyshy ekibinden Uğur ve Halil, You Tube kanalları ve kendileriyle ilgili samimi açıklamalarda bulunuyor.
Tersten Konuşan Sayko - Esat Alkan 02:12
Tersten Konuşan Sayko - Esat Alkan 5.169 izlenme - 3 hafta önce Sene 1978 yine bir Uğur Dündar röportajı Esat Alkan isimli çocuk ile tersten konuşması hakkında yaptığı röportajı izliyoruz.
Hayrettin'den Öğrenci Evi Baskını 2 :) 04:51
Hayrettin'den Öğrenci Evi Baskını 2 :) 149.336 izlenme - 3 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Başkanlığa Evet Diyenlere Thug Life Yapan Dayı 01:19
Başkanlığa Evet Diyenlere Thug Life Yapan Dayı 14.388 izlenme - 2 ay önce Daha güçlü ve istikrar dolu (!) bir Türkiye için Başkanlık Anayasası'na Evet diyenlere ufak bir matematik hesabıyla cevap veren dayı...
Cinsiyet Değiştirenler ile Röportaj Yapmak (1981) 03:48
Cinsiyet Değiştirenler ile Röportaj Yapmak (1981) 3.527 izlenme - 3 hafta önce Uğur Dündar'ın 1981 yılında cinsiyet değiştiren insanlar ile yaptığı bomba röportajı izliyoruz efendim.
Hayrettin Bilgisayar Terimlerini Soruyor 05:04
Hayrettin Bilgisayar Terimlerini Soruyor 121.208 izlenme - 2 yıl önce Hayrettin anlamını bilmediği bilgisayar terimlerini soruyor. Hayrettin'in maceralarını kaçırmamak için www.izlesene.com/hayrettin
Kafası Trilyon Dayı ile Röportaj Yapan Boş Tip 04:14
Kafası Trilyon Dayı ile Röportaj Yapan Boş Tip 5.187 izlenme - 1 ay önce İlginç bir röportaj yapmışlar kafası trilyonları zirveyi zorlayan dayıya bazen saçma bazende değişik sorular soran çocuk ile dayının karizması ve verdiği cevaplar izlenmeye değer. Böyle dayıları seviyorum çok içten ve güzel yaşıyorlar şu hayatı.
Röportajda Küfürleşen Amcalar - Referandum 10:45
Röportajda Küfürleşen Amcalar - Referandum 7.374 izlenme - 2 ay önce İzmir Karşıyaka halkına sorulan Referandum sorularına yanıt veren vatandaşlar arasında iki amcamız, kavgaya tutuşuyor. Küfürlerin havada uçuştuğu anlar 3:55'den sonra gelişiyor. İzliyoruz efendim.
Mustafa Topaloğlu 01:19
Mustafa Topaloğlu 2.304 izlenme - 2 hafta önce İlk videoma Mustafa TOPALOĞLU ile baslamak istemezdim ama 1988 dogum tarigimde trt deki ilk video onunla baslim dedim
Hayrettinden Öğrenci Evi Baskını 1  05:55
Hayrettinden Öğrenci Evi Baskını 1 92.423 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye kadar çok öğrenci evi gördük ama öyle bir eve baskın yaptık ki...... Hayrettin'den Öğrenci Evi Baskını 1 :)
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 00:37
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 58.555 izlenme - 2 yıl önce Sevgilisi Burak'a: "Bi dakka Burak sen dur" diyerek onu Umutcan'la aldatıp sonra Burak'la kaldığı yerden devam eden kızı izliyoruz. İzlerken bu kadının anne olacağı aklıma geldikçe kusma reflekslerim uyandı.
Amerikalılara Sorduk! Ahmet Kaya mı? Adele mi? 02:00
Amerikalılara Sorduk! Ahmet Kaya mı? Adele mi? 34.038 izlenme - 1 yıl önce Bildiğiniz gibi bir süredir Adele'in yeni şarkısının Ahmet Kaya'nın Acılara Tutunmak şarkısına benzerliği üzerine yorumlar yapılıyor. Bizde dedikki Amerika'da çıkalım sokağa ve insanlara Ahmet Kaya'nın sadece müziğini dinletip, şarkının kime ait olduğunu soralım.
Size Çirkin Deseler Ne Yaparsınız? 01:49
Size Çirkin Deseler Ne Yaparsınız? 3.521 izlenme - 2 ay önce Dış güzellik önemli ama nereye kadar? Bir gün gelecek ve hiç önemi kalmayacak bir şey için neden bu çaba, bu uğraş? Bize güzel & yakışıklı demeleri için mi koşturuyoruz spor salonlarında yoksa iç güzelliğimiz için mi harcadığımız bunca efor?
Eşeklerle İlişkiye Giren Karayip Yerlileri 05:05
Eşeklerle İlişkiye Giren Karayip Yerlileri 18.490 izlenme - 6 ay önce Karayip'in bir köyünde eşeklerle ilişkiye giren erkekler ve erkek çocuklar sanki her şey normalmiş gibi eşeklerle olan bağlarını ve nasıl ilişkiye girdiklerini röportaj sırasında bir bir anlatıyor ve uyguluyorlar.
Şehidin Arkasından Maaş Kavgası Yapan Aile Bireyleri 08:09
Şehidin Arkasından Maaş Kavgası Yapan Aile Bireyleri 4.248 izlenme - 2 ay önce 29 ocak 2016 günü El Bab'da şehit düşen Ayhan Elmacı'nın ardından şehitlik maaşını kimin alacağı konusunda için aile birbirine girdi.baba, üvey anne , öz anne ve babaanne arası bu paralar benim hakkım yarışı başladı. kısaca özetleyecek olursak Cennet Özgüleç(Öz Anne): Şehit Ayhan Elmacı'yı 3 yaşındayken terk edip başka biriyle evlilik yapıyor.terk ettiği günden beri çocuğunu bir kez bile görmüş değil.terkettiği oğlundan gelecek parayla hayır işleri yapacağını iddia ediyor ve bu zamana kadar sahip çıkamadığım oğluma bundan sonra sahip çıkacağım diyor. Salim Elmacı(Baba): ilk eşi tarafından terkedildikten sonra ikinci eşiyle evleniyor ve çocuğunun nüfusunun anne kısmına ikinci eşi Zerin Yılmaz'ın adını yazdırıyor.Ama çocuğunu hiç yanına almıyor.Baba ikinci eşten de ayrılıyor.ilginç bir şekilde onu terkeden ilk eşin parayı alması gerektiğini savunuyor.avukat tutup doğum belgeleriyle çocuğun öz annesinin Cennet Özgüleç olduğunu kanıtlamak üzere hazırlık yapıyor. Zerrin Yılmaz(Üvey Anne): Şehit Ayhan Elmacı üzerine kayıtlı olduğu için devlet tazminatı öz anne olarak kayıtlı üvey anneye veriyor.kendisi de birgün bile bakmamasına rağmen bu parayı alıyor ve istiyor.geri adım atmayacağım diyor Hatice Elmacı(Babaanne): 26 yıl boyunca Şehit Ayhan Elmacı'ya bakıyor büyütüyor askere yoluuyor ve onda benden başka kimsenin hakkı yok diyor. Gerçek kesit bölümü gibi bir olay ama hakikaten çok acı.arkandan daha kırkın çıkmadan kavga eden aynı kandan insanlar. not: şehit ailelerine 240.000 lira tazminat, 3.200 ila 5.000 arası her ay maaş veriliyor.
Dünya Seks İşçileri Günü Röportajı 01:05
Dünya Seks İşçileri Günü Röportajı 3.754 izlenme - 2 ay önce 3 Mart Uluslararası Seks İşçileri günü olarak kutlanmaktadır. Bu günde dünyanın birçok ülkesinde seks işçilerinin haklarını dile getirir ve onur günü olarak kutlanır. Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği ve Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği ile Türkiye’deki seks işçiliğini ve seks işçilerini konuştu, küresel seks işçileri hareketinin ortak taleplerini inceledi.
Dut Değneği ile Su Bulan Adam 04:38
Dut Değneği ile Su Bulan Adam 1.643 izlenme - 3 hafta önce Uğur Dündar'ın Harran Ovası'nda dut değneği kullanarak su bulan Reşat Ertan ve Bozan Çelik ile röportajı.
Ofsaytı En Güzel Anlatan Kız! 00:08
Ofsaytı En Güzel Anlatan Kız! 10.194 izlenme - 6 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara ofsayt sorulmuş, bu şirin kızımıza mikrofon uzatıldığında beyin yakan bir cevap gelmiş; ofsayt anlatılmaz yaşanır.
Modifiye Tutkunları Buluşması - Rize 02:56
Modifiye Tutkunları Buluşması - Rize 2.786 izlenme - 1 ay önce
Şeytanı Görünce Ne Diyeceğini Bilemeyen Genç 00:44
Şeytanı Görünce Ne Diyeceğini Bilemeyen Genç 2.544 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında mikrofon uzatılan gence şeytan birden karşına çıktı ne dersin sorusu sorulmuş. Genç bir türlü ne yapacağına karar veremiyor.
Süleyman Demirel'in Şapkası Hakkında Yaptığı Röportaj - 1991 00:49
Süleyman Demirel'in Şapkası Hakkında Yaptığı Röportaj - 1991 1.103 izlenme - 3 hafta önce Türk siyasi tarihinin önemli politikacılarından biri olan Süleyman Demirel'in kendisiyle sembolleşen şapkası hakkında yaptığı röportaj.
Kızlara En Sevdiği Pozisyonu Sormak 02:57
Kızlara En Sevdiği Pozisyonu Sormak 11.581 izlenme - 8 ay önce Cool görünümlü genç arkadaş kızlara favori pozisyonlarını soruyor. Cevaplar birbirinden ilginç. İzliyoruz.