Hoşgeldiniz!

röportajlar

İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 00:12
İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 2.790.880 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Los Angles şehrinde ilk defa anaokuluna başlayacak olan Poor Andrew ile röportaj yapan bir muhabir küçük çocuğa "Anneni özleyecek misin?" sorusunu yöneltti. Bu soruya cesurca "Hayır" diye cevap veren Andrew, ardından gözyaşlarını tutamadı. Sonrasında kamera arkasında kendisini izleyen annesine doğru yürüdü.
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 00:14
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 1.140.694 izlenme - 2 yıl önce Spiker abimiz yabancı oyuncu ile röportaj yapmaya çalışıyor ama ablayı bizden zannediyor. İyi seyirler site ahalisi
Kadın Spikerin Zor Anları! 00:48
Kadın Spikerin Zor Anları! 527.659 izlenme - 3 yıl önce Vücut geliştirme yarışmasında bir sporcu ile röportaj yapan kadın spiker, yarışmacının kaslarından etkilenirken kendini zor tuttu.
Almanlar'a ''Türkler'i Kıskanıyor musunuz?'' Diye Sormak 03:43
Almanlar'a ''Türkler'i Kıskanıyor musunuz?'' Diye Sormak 85.095 izlenme - 9 ay önce Alman vatandaşlarına, son dönemlerde çokça söylenegelen ''Batı bizi kıskanıyor'' lafı soruldu. Gerçekten de Almanlar Türkler'i kıskanıyor mu?
Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 01:00
Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 62.991 izlenme - 1 yıl önce Abimiz önce "Türkiye'de araç vergisi hariç vergi yok." diyor. Ardından "Dünya'nın hiçbir yerinde benzin bizdekinden ucuz değil." diyor. Arabistan ve Irak örneklerini hiçe sayıyor ve ardından Almanya'nın da benzini bizden daha pahalı kullanıldığını iddia ediyor. Buna karşı çıkan muhabiri yalancılıkla suçluyor ve "Hayır" diyenleri PKK'lı olmalka suçluyor. Muhabir kontrayı yapıştırıyor "Abdullah Öcalan da evet dedi." diyerek. Abimiz önce kısa süreli bir dumur yaşıyıp durumu toparlamaya çalışıyor. Resmi gazeteye inanmayan abi geldi gözümün önüne.
İlk Kaç Yaşınızda Ve Kaç Kişiyle Öpüştünüz? - Röportaj 12:58
İlk Kaç Yaşınızda Ve Kaç Kişiyle Öpüştünüz? - Röportaj 3.290 izlenme - 3 hafta önce Sokakta denk gelen herhangi insanlara sorulan ilk kaç yaşınızda ve kaç kişiyle öpüştünüz? sorusuna verilen ilginç cevaplar.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kızlar İlk Buluşmada Öpüşüyor Mu ? 06:20
Kızlar İlk Buluşmada Öpüşüyor Mu ? 3.506 izlenme - 2 hafta önce Sokaktaki bayanlara "Kızlar İlk Buluşmada Öpüşüyor Mu ?" diye sorulmuş, Birbirinden ilginç cevaplar kameraya böyle yansımış efendim.
30 Milyondan 3 Çıkarsa Kac? Kalır? 01:51
30 Milyondan 3 Çıkarsa Kac? Kalır? 9.760 izlenme - 2 ay önce Evet arkadaşlar alkislarlayasiyorum kızın sosyal medya hesabını bulma ekibi işbaşına. 21. saniyedeki kızı bulana böbreğimi veriyorum diyenleri şu tarafa alalım. iyi seyirler
Soruyu İdrak Edemeyen Dayı 00:23
Soruyu İdrak Edemeyen Dayı 7.521 izlenme - 2 ay önce Muhabirin sorduğu gayet açık ve net soruyu ufak bir tereddütten sonra anlayan fakat bu sefer de yanlış anlayan dayının imtihanı.
Eşeklerle İlişkiye Giren Karayip Yerlileri 05:05
Eşeklerle İlişkiye Giren Karayip Yerlileri 85.787 izlenme - 1 yıl önce Karayip'in bir köyünde eşeklerle ilişkiye giren erkekler ve erkek çocuklar sanki her şey normalmiş gibi eşeklerle olan bağlarını ve nasıl ilişkiye girdiklerini röportaj sırasında bir bir anlatıyor ve uyguluyorlar.
Sizce Bir İlişki Neden Biter - Röportaj 03:31
Sizce Bir İlişki Neden Biter - Röportaj 22.205 izlenme - 9 ay önce Bir ilişki neden biter? Sokağa sorduk. Yalan ya da sevgisizlikten mi yoksa saygısızlık ya da sıkılganlıktan mı?
Bir Müzik Aleti Olsaydınız Ne Olurdunuz? - Röportaj 01:36
Bir Müzik Aleti Olsaydınız Ne Olurdunuz? - Röportaj 1.274 izlenme - 1 hafta önce Sokak röportajında vatandaşlara Bir müzik aleti olsaydınız ne olurdunuz sorusunu yöneltilmiş.Cevaplar yine birbirinden ilginç.İzliyoruz..
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam 00:51
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam 42.468 izlenme - 1 yıl önce Yalnızca Türkiye'de görülebilecek trajikomik vakalardan birisidir. Şaşırmıyor ve gülmeye devam ediyoruz.
Muhabiri Trolleyen Dayılar 00:20
Muhabiri Trolleyen Dayılar 26.178 izlenme - 12 ay önce Referandum için sorulan soruya şahane cevap veren vatandaşlar.
Sarışın mı, Esmer mi ? 02:28
Sarışın mı, Esmer mi ? 7.027 izlenme - 2 ay önce Sokaktaki vatandaşlara "Sarışın mı, Esmer mi ?" diye sorulmuş. Birbirinden eğlenceli ve komik cevaplar kameraya böyle yansımış efendim.
Kudüs Olaylarına Karşı Tepkisini Ortaya Koyan Pala Bıyıklı Dayı 00:13
Kudüs Olaylarına Karşı Tepkisini Ortaya Koyan Pala Bıyıklı Dayı 6.445 izlenme - 3 ay önce Sence de bu tepki biraz aşırı olmadı mı dayıcım
Kadınlar mı Daha Zeki Erkekler mi? - Sokak Röportajı 03:07
Kadınlar mı Daha Zeki Erkekler mi? - Sokak Röportajı 914 izlenme - 1 hafta önce bu günkü konumuz kadınlar mı yoksa erkekler mi daha zeki ? buyrun birlikte izleyelim
Amerikalılar Türkiye Hakkında Ne Biliyor? 05:50
Amerikalılar Türkiye Hakkında Ne Biliyor? 3.570 izlenme - 2 ay önce Kimoh isimli youtube kanalının sahibi Amerika'da mikrofon uzattığı insanlara Türkiye hakkında ne bildiklerini sormuş ve ilginç cevaplar gelmiş.
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 00:37
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 66.126 izlenme - 3 yıl önce Sevgilisi Burak'a: "Bi dakka Burak sen dur" diyerek onu Umutcan'la aldatıp sonra Burak'la kaldığı yerden devam eden kızı izliyoruz. İzlerken bu kadının anne olacağı aklıma geldikçe kusma reflekslerim uyandı.
Sigara İçmek Orucu Bozar mı ? Bilimsel Açıklama 01:43
Sigara İçmek Orucu Bozar mı ? Bilimsel Açıklama 18.495 izlenme - 10 ay önce hataylı dayı bu mübarek günlerde yine önemli konularda açıklamalar yapıyor. Sigara içmek orucu bozar mı? Arapça açıklamalı olarak cevabını veriyor.
32 Milyon Dolar Verseler Domuz Eti Yer Misiniz?  02:49
32 Milyon Dolar Verseler Domuz Eti Yer Misiniz? 5.182 izlenme - 2 ay önce Beyaz TV'nin gerçekleştirdiği röportaj'da halkımızı sormuşlar. 32 Milyon Dolar Verseler Domuz Eti Yer Misiniz? diye verilen cevapları izliyoruz.
Atatürk'ün Soyadı Nedir? - Kayseri   Röportaj 04:39
Atatürk'ün Soyadı Nedir? - Kayseri Röportaj 3.832 izlenme - 2 ay önce Bu kez Kayserili vatandaşlara Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili kolay bir soru yönelttik. "Atatürk'ün soyadı nedir" diye sorduk. Ancak öyle cevaplar aldık ki, gülelim mi ağlayalım mı bilemedik.. Buyurun birlikte izleyip karar verelim..
Mavi Ekran Veren Amca! 00:12
Mavi Ekran Veren Amca! 8.470 izlenme - 5 ay önce Akşener'in Partisi etkili olmaz diyen vatandaş Ebru Birçak'ın "neden?" sorusu üzerine bakın nasıl cevap verdi...
Kızlara Yokluk Çeken Erkekler Sorulursa(Sokak Röportajı) 06:25
Kızlara Yokluk Çeken Erkekler Sorulursa(Sokak Röportajı) 1.076 izlenme - 2 hafta önce Türkiye'de olsa alacağımız cevaplar hemen hemen kesin. Ama ABD'de yokluk çeken erkekleri kızlara sorduğumuzda farklı cevaplar alıyoruz. İyi seyirler
Vatandaşa Şahin K Kimdir Diye Sormak 05:55
Vatandaşa Şahin K Kimdir Diye Sormak 3.183 izlenme - 2 ay önce Türk porno oyuncusu Şahin K veya gerçek adıyla Şahin Yılmaz halka sorulmuş. Bakalım nasıl cevaplar alınmış.
Aynı Anda 2 Kişiyle Sevgili Oldunuz mu ? 02:17
Aynı Anda 2 Kişiyle Sevgili Oldunuz mu ? 5.746 izlenme - 4 ay önce Sokaktaki vatandaşa "Aynı Anda 2 Kişiyle Sevgili Oldunuz mu ?" diye sorulmuş. Birbirinden ilginç ve eğlenceli cevaplar kameraya böyle yansımış.
Nihal Candan ve Bahar Candan Kardeşlerle Akıllara Zarar Röportaj 04:08
Nihal Candan ve Bahar Candan Kardeşlerle Akıllara Zarar Röportaj 16.509 izlenme - 9 ay önce İşte benim stilim yarışması ile ünlenen Nihal Candan İle Bahar Candan doğum günü partisi sonrası sohbet edilen kardeşler, yine elit takılma havalarında yine...
Kuzey Kore'nin Nerede Olduğunu Amerikalılar Biliyorlar mı? 04:21
Kuzey Kore'nin Nerede Olduğunu Amerikalılar Biliyorlar mı? 6.258 izlenme - 7 ay önce Amerikalılar için ufak bir bilgi sorusu. Kuzey Kore nerede? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Röportaj Esnasında Yemek Aşırmak 05:46
Röportaj Esnasında Yemek Aşırmak 8.222 izlenme - 10 ay önce Herkesin intihar zannettiği zavallı özürlü bir kadının cinayete kurban gitmesi bunun 9 ay içerisinde müge anlıda anlaşılması zaten başlı başına enteresan bir olayken bu olaya müdahil olan kadınlardan ikisi ile yemek yenerek yapılan ropörtaj da kadının kendi tabağı ile yetinmeyip yanındaki tabaktan tırtıklamasınıda izliyoruz olay 02:23 te vuku buluyor ve tüm bunları izleyip televizyonda neler izletiyorlar diye dumurlardan dumurlarla geçiyoruz
Eski Sevgilinizin Taklidini Yapar Mısınız? - Röportaj 03:14
Eski Sevgilinizin Taklidini Yapar Mısınız? - Röportaj 7.140 izlenme - 8 ay önce Boş boş konuşuyon ya, hep sen böyle yapıyon ya, hep sen aynı şeyleri söylüyon beni sinir ediyon yaa...