Hoşgeldiniz!

Röportajlar Videoları İzle

Bize Bir Dedikodu Yapar mısınız? - Röportaj 02:18
Bize Bir Dedikodu Yapar mısınız? - Röportaj 1.579 izlenme - 2 ay önce Ayşe Levent'ten ayrılmış mı? Betül'ün annesi babasını mı aldatmış? Hangi hoca sınav sorularını Anılcan'lara vermiş? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kerem Bursin Hayranları Röportajlar 01:22
Kerem Bursin Hayranları Röportajlar 20.587 izlenme - 3 yıl önce Kerem Bursin Hayranları Röportajlar 11 Ekim 2013 Beyaz
Bize Bir Kamyon Arkası Yazısı Söyler misiniz? - Röportaj 01:45
Bize Bir Kamyon Arkası Yazısı Söyler misiniz? - Röportaj 1.877 izlenme - 3 ay önce Mikrofonun hastasıyım, röportajın ustasıyım! Bize bir kamyon arkası yazısı söyler misiniz?" "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Daha Güzel mi Daha Zeki mi Olmak İsterdiniz? (Kadınlara Soruldu) 01:55
Daha Güzel mi Daha Zeki mi Olmak İsterdiniz? (Kadınlara Soruldu) 3.120 izlenme - 5 ay önce "Zekamı kullanıp hep bir adım önde olurum, güzellik geçici" diyenlerden misiniz, yoksa "güzellik önemli, atarım havamı açarım bütün kapıları" diyenlerden mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadınlardan Sevgilisi Olmayan Erkeklere Tavsiyeler - Sokak Röportajları 02:48
Kadınlardan Sevgilisi Olmayan Erkeklere Tavsiyeler - Sokak Röportajları 5.729 izlenme - 11 ay önce Fazla mı çekimsersiniz yoksa kız arkadaş için vakit mi bulamıyorsunuz? Aradığınız özelliklerde kız mı yok yoksa nasıl açılacağınızı bilmiyor musunuz? Bütün soruların cevabı bu videoda! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Verdiğinizde Hiç Üzülmeyeceğiniz Şey Nedir? - Röportaj 01:46
Verdiğinizde Hiç Üzülmeyeceğiniz Şey Nedir? - Röportaj 1.088 izlenme - 2 ay önce Olsa da olur, olmasa da olur diyeceğiniz şeyler vardır ya. Onlar hep evin bi yerinde durur, rafta çürür, ayağınıza dolanır. Ama kimse bilmez amacını, varlık sebebini. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hayatınızda En Çok Tuttuğunuz Şey Nedir? 01:54
Hayatınızda En Çok Tuttuğunuz Şey Nedir? 1.972 izlenme - 4 ay önce Kimimizin elinde sürekli telefon kimimizde makyaj malzemeleri. Bazılarımız takım tutuyorlar en fanatik şekilde, bazılarımız yakın dostlarını yanından ayırmıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Röportajın HDP'lileri Birbirine Düşürmesi 09:03
Röportajın HDP'lileri Birbirine Düşürmesi 6.881 izlenme - 1 yıl önce Gene röportaj için yollara koyulmuş, bulmuş bir grup HDP'li sohbet ediyor diyeceğim ama pek sohbet ettiğini söyleyemem gene ortalığı karıştırmış ilk defa olumlu bir hareket yaparak hdpliler arasında kargaşa çıkarmış tebrik ediyoruz.
Yurt Dışında Kızlar mı Teklif Ediyor? | Turistlerle Röportajlar 03:11
Yurt Dışında Kızlar mı Teklif Ediyor? | Turistlerle Röportajlar 5.154 izlenme - 11 ay önce "Yurt dışında kızlar teklif ediyormuş" klişesini konunun birinci dereceden muhataplarına, turistlere sorduk. Bakalım cevaplar ne yönde?
Hayatta En Çok Neyinize Güveniyorsunuz? - Sokak Röportajları 02:34
Hayatta En Çok Neyinize Güveniyorsunuz? - Sokak Röportajları 3.023 izlenme - 10 ay önce Vücudunuza mı, sabrınıza mı yoksa biyoloji bilginize mi güveniyorsunuz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 01:05
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 2.528 izlenme - 12 ay önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Yahudi denince akıllarına ilk ne geldiğini sorduk. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
İstanbul'da Sizi En Cok Şasırtan Şey Nedir? | Turistlerle Röportajlar 02:24
İstanbul'da Sizi En Cok Şasırtan Şey Nedir? | Turistlerle Röportajlar 1.598 izlenme - 10 ay önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'da ve Türkiye'de onları en çok ne şaşırttı diye sorduk. Bakalım turistleri İstanbul'da en çok şaşırtan şey neymiş? Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz.
Kültürünüze Ait En İlginç Özellikler Neler? - Turistlerle Röportajlar 01:28
Kültürünüze Ait En İlginç Özellikler Neler? - Turistlerle Röportajlar 2.645 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere bu kez kültürlerine ait en ilginç özellikleri sorduk. Farklı ülkelereden enteresan cevaplar geldi videoda iyi seyirler
Hangi Efsane Geri Dönsün İstersiniz? - Sokak Röportajları 02:12
Hangi Efsane Geri Dönsün İstersiniz? - Sokak Röportajları 2.229 izlenme - 9 ay önce Hangisi geri gelsin? Barış Manço mu, Freddie Mercury mi? Maradona mı, Pele mi? Kemal Sunal mı, Adile Naşit mi? Sokak Röportajları iftiharla sunar; "Hangi efsane geri dönsün istersiniz?" "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ulkenizdeki En Kaba Davranış Nedir? - Turistlerle Röportajlar 03:04
Ulkenizdeki En Kaba Davranış Nedir? - Turistlerle Röportajlar 1.981 izlenme - 11 ay önce Turistlere ülkelerindeki ya da kültürlerindeki en kaba davranışları sorduk. Bakalım ülkeden ülkeye cevaplar ne yönde. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler. Yerli Yersiz sorular için ABONE olun
Nasıl Evlenme Teklifi Aldınız? - Sokak Röportajları 02:32
Nasıl Evlenme Teklifi Aldınız? - Sokak Röportajları 1.634 izlenme - 8 ay önce Romantik bir tatilde, deniz kenarında mı, yoksa şehirler arası bir otobüs yolculuğunda mı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ruhunuzu Ne İçin Satarsınız? - Sokak Röportajı 02:32
Ruhunuzu Ne İçin Satarsınız? - Sokak Röportajı 1.469 izlenme - 9 ay önce Ruhun bedeli olur mu? Bir iskendere, aşka veya son model bir arabaya ruh satılır mı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kocamın Ailesi Dizi Setinden Röportajlar | Dizi Magazin 03:52
Kocamın Ailesi Dizi Setinden Röportajlar | Dizi Magazin 3.959 izlenme - 3 yıl önce Dizi Magazin Ekibi Ünlü İsimleri Kadrosunda Buluşturan Kocamın Ailesi' Dizisinin Oyuncuları İle Özel Röportajlar Gerçekleştirdi
Türklere Vize Gerekli Mi? - Turistlerle Röportajlar 02:17
Türklere Vize Gerekli Mi? - Turistlerle Röportajlar 1.988 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda her biri farklı ülkelerden turistlere sorduk: Türklere vize gerekli mi? Bakalım ne cevaplar aldık.
Evlilik Öncesinde Kız İsteme Geleneğiniz Var mı? | Turistlerle Röportajlar 01:50
Evlilik Öncesinde Kız İsteme Geleneğiniz Var mı? | Turistlerle Röportajlar 1.559 izlenme - 11 ay önce Yerli Yersiz sorularda turistlere evlilik öncesinde babalarından izin alıp almadıklarını sorduk. Yani bizdeki kız isteme geleneği. Bakalım turistlerin cevapları ne yönde :) Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
Cebinizde Ne Var?: Sokak Röportajları | Fan Edit 01:33
Cebinizde Ne Var?: Sokak Röportajları | Fan Edit 1.021 izlenme - 11 ay önce Fan Edit" serisi tüm hızıyla devam ediyor! Sevilen röportajlar artık takipçilerimizin farklı yorumları ile sizlerle! Sokak Röportajları Onedio kanalında! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sarhoşken Yaptığınız En Saçma Şey Neydi? - Sokak Röportajları 02:08
Sarhoşken Yaptığınız En Saçma Şey Neydi? - Sokak Röportajları 575 izlenme - 8 ay önce İçti mi ağzıyla içen, sevdi mi bütün kalbiyle sevenler.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yabancılar Tarkan'ı Tanıyor mu? 04:35
Yabancılar Tarkan'ı Tanıyor mu? 1.751 izlenme - 1 yıl önce Turistler Oynama Şıkıdım Şıkıdım söylüyor! Özgür ve Can turistlere megastarımız Tarkan'ı sordu. Yabancıların ne kadarı Tarkan'ı bildi, hangi şarkılarını söyleyebildiler videomuzda. İzlerken çok eğleneceğiniz videomuzu izleyince siz de Vay Be diyeceksiniz.
Zaman Makinesi ( Sokak Röportajları) 02:31
Zaman Makinesi ( Sokak Röportajları) 3.166 izlenme - 4 yıl önce Bir zaman makineniz olsaydı hangi zamana ve nereye gitmek isterdiniz?
Zayıflamak İçin Neler Yaparsınız? - Sokak Röportajları 02:22
Zayıflamak İçin Neler Yaparsınız? - Sokak Röportajları 477 izlenme - 7 ay önce Beklenen tatil geldi! Kimisi yaz tatili için aç kaldı, bikini giyecek diye iş çıkışı her gün spora gitti, kimisi hiç sallamadı göbeği büyüttü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Selena Gomez Justin Bieber Ayrılığı Sizi Nasıl Etkiledi? 01:22
Selena Gomez Justin Bieber Ayrılığı Sizi Nasıl Etkiledi? 4.262 izlenme - 4 yıl önce Vatandaşa sorduk: "Selena Gomez Justin Bieber ayrılığı sizi nasıl etkiledi?" Herkesin bu konuda bir fikri var tabii:) Bakın neler demişler...
Kelebeğin Rüyası Galasından görüntüler ve röportajlar 08:17
Kelebeğin Rüyası Galasından görüntüler ve röportajlar 1.579 izlenme - 4 yıl önce Kelebeğin Rüyası Galasından röportajlar
bir başkadır eski röportajlar (nostalji) 02:54
bir başkadır eski röportajlar (nostalji) 2.970 izlenme - 8 yıl önce gerçekten çok ilginç sakatlanan futbolcunun bile yanına koşarak giden bir spiker..
En Son Kimin Kulağını Çınlattınız? 02:05
En Son Kimin Kulağını Çınlattınız? 1.207 izlenme - 1 yıl önce Eski kız arkadaşınızın mı, yoksa yakın arkadaşınızın akrabalarının mı kulağını çınlattınız? Çok kızdığınızdan mı andınız birilerinin adını, yoksa özlem mi neden oldu bu kulak çınlamasına? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; En son kimin kulağını çınlattınız?
Uçak Kazasından Kurtulsan Hayatta Kalmak İçin Kimi Yerdin? - Sokak Röportajları 02:13
Uçak Kazasından Kurtulsan Hayatta Kalmak İçin Kimi Yerdin? - Sokak Röportajları 329 izlenme - 8 ay önce Filmlerde olur böyle şeyler! Olmaz ya hadi diyelim ki oldu. Düşen uçakta yardım bekliyorsun, karnın aç. Hayatta kalmak için beklerken birilerini yemek zorundasın. Yoksa onlar mı seni yiyecek? Gergin bekleyiş, kiminin kolu kiminin bacağı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."