Hoşgeldiniz!

Röportajlar Videoları İzle

Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 00:14
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 1.133.223 izlenme - 1 yıl önce Spiker abimiz yabancı oyuncu ile röportaj yapmaya çalışıyor ama ablayı bizden zannediyor. İyi seyirler site ahalisi
Kafası Trilyon Dayı ile Röportaj Yapan Boş Tip 04:14
Kafası Trilyon Dayı ile Röportaj Yapan Boş Tip 4.940 izlenme - 3 gün önce İlginç bir röportaj yapmışlar kafası trilyonları zirveyi zorlayan dayıya bazen saçma bazende değişik sorular soran çocuk ile dayının karizması ve verdiği cevaplar izlenmeye değer. Böyle dayıları seviyorum çok içten ve güzel yaşıyorlar şu hayatı.
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam 00:51
Kaza Yaparken Röportaj Veren Adam 40.480 izlenme - 3 ay önce Yalnızca Türkiye'de görülebilecek trajikomik vakalardan birisidir. Şaşırmıyor ve gülmeye devam ediyoruz.
Kızlara En Sevdiği Pozisyonu Sormak 02:57
Kızlara En Sevdiği Pozisyonu Sormak 11.355 izlenme - 7 ay önce Cool görünümlü genç arkadaş kızlara favori pozisyonlarını soruyor. Cevaplar birbirinden ilginç. İzliyoruz.
İyi Ki Vermişim Dediğin Şey? - Röportaj 07:07
İyi Ki Vermişim Dediğin Şey? - Röportaj 3.996 izlenme - 3 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara iyi ki vermişim dediğin şey ne sorusu sorulmuş soru biraz imalı olunca farklı cevaplar alınmış.
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 00:43
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 12.178 izlenme - 10 ay önce Sokak röportajında heyecanlanan abinin öyküsü...
Edepsiz Sorularla Kızlarla Röportaj (Türkçe Altyazılı) 02:50
Edepsiz Sorularla Kızlarla Röportaj (Türkçe Altyazılı) 20.845 izlenme - 1 yıl önce 11.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Edepsi Sorularla Kızlarla Röportaj (Türkçe Altyazılı)" başlıklı videoyu izleyin.
Kerem Bursin Hayranları Röportajlar 01:22
Kerem Bursin Hayranları Röportajlar 20.629 izlenme - 3 yıl önce Kerem Bursin Hayranları Röportajlar 11 Ekim 2013 Beyaz
Kadınlardan Sevgilisi Olmayan Erkeklere Tavsiyeler - Sokak Röportajları 02:48
Kadınlardan Sevgilisi Olmayan Erkeklere Tavsiyeler - Sokak Röportajları 5.806 izlenme - 1 yıl önce Fazla mı çekimsersiniz yoksa kız arkadaş için vakit mi bulamıyorsunuz? Aradığınız özelliklerde kız mı yok yoksa nasıl açılacağınızı bilmiyor musunuz? Bütün soruların cevabı bu videoda! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bize Bir Dedikodu Yapar mısınız? - Röportaj 02:18
Bize Bir Dedikodu Yapar mısınız? - Röportaj 1.590 izlenme - 4 ay önce Ayşe Levent'ten ayrılmış mı? Betül'ün annesi babasını mı aldatmış? Hangi hoca sınav sorularını Anılcan'lara vermiş? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Daha Güzel mi Daha Zeki mi Olmak İsterdiniz? (Kadınlara Soruldu) 01:55
Daha Güzel mi Daha Zeki mi Olmak İsterdiniz? (Kadınlara Soruldu) 3.127 izlenme - 7 ay önce "Zekamı kullanıp hep bir adım önde olurum, güzellik geçici" diyenlerden misiniz, yoksa "güzellik önemli, atarım havamı açarım bütün kapıları" diyenlerden mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bildiğiniz En Ayıp Şey Nedir? - Röportaj 01:56
Bildiğiniz En Ayıp Şey Nedir? - Röportaj 1.039 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara bildiğiniz en ayıp şey nedir? sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Ejderhanız Olsa Adını Ne Koyardınız? - Röportaj 02:00
Ejderhanız Olsa Adını Ne Koyardınız? - Röportaj 543 izlenme - 4 hafta önce Ejderhanız Olsa Adını Ne Koyardınız? - Röportaj Sokağa "ejderhanız olsa adını ne koyardınız?" diye sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Bize Bir Kamyon Arkası Yazısı Söyler misiniz? - Röportaj 01:45
Bize Bir Kamyon Arkası Yazısı Söyler misiniz? - Röportaj 1.953 izlenme - 5 ay önce Mikrofonun hastasıyım, röportajın ustasıyım! Bize bir kamyon arkası yazısı söyler misiniz?" "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adanalı Fenomen Gaspçı'nın Kardeşiyle Röportaj 02:41
Adanalı Fenomen Gaspçı'nın Kardeşiyle Röportaj 476 izlenme - 4 hafta önce Adana'da bir öğrencinin 5 lirasını ve cep telefonunu gasbettiği ileri sürülen zanlı zamanla sosyal medyada fenomen hale geldi. Adana'da gerçekleştirilen bir sokak röportajında Adanalı Fenomen Gaspçı'nın kardeşi denk gelmiş.
Röportajın HDP'lileri Birbirine Düşürmesi 09:03
Röportajın HDP'lileri Birbirine Düşürmesi 6.884 izlenme - 1 yıl önce Gene röportaj için yollara koyulmuş, bulmuş bir grup HDP'li sohbet ediyor diyeceğim ama pek sohbet ettiğini söyleyemem gene ortalığı karıştırmış ilk defa olumlu bir hareket yaparak hdpliler arasında kargaşa çıkarmış tebrik ediyoruz.
Hayatınızda En Çok Tuttuğunuz Şey Nedir? 01:54
Hayatınızda En Çok Tuttuğunuz Şey Nedir? 1.984 izlenme - 6 ay önce Kimimizin elinde sürekli telefon kimimizde makyaj malzemeleri. Bazılarımız takım tutuyorlar en fanatik şekilde, bazılarımız yakın dostlarını yanından ayırmıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cinin Arkadan Dürtmesi - Röportaj 01:32
Cinin Arkadan Dürtmesi - Röportaj 3.217 izlenme - 10 ay önce Cinin Arkadan Dürtmesi - Röportaj Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yurt Dışında Kızlar mı Teklif Ediyor? | Turistlerle Röportajlar 03:11
Yurt Dışında Kızlar mı Teklif Ediyor? | Turistlerle Röportajlar 5.195 izlenme - 1 yıl önce "Yurt dışında kızlar teklif ediyormuş" klişesini konunun birinci dereceden muhataplarına, turistlere sorduk. Bakalım cevaplar ne yönde?
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 01:05
Yahudi Denince Aklınıza İlk Ne Geliyor ? - Turistlerle Röportajlar 2.560 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere Yahudi denince akıllarına ilk ne geldiğini sorduk. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler.
Hayatta En Çok Neyinize Güveniyorsunuz? - Sokak Röportajları 02:34
Hayatta En Çok Neyinize Güveniyorsunuz? - Sokak Röportajları 3.040 izlenme - 1 yıl önce Vücudunuza mı, sabrınıza mı yoksa biyoloji bilginize mi güveniyorsunuz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Verdiğinizde Hiç Üzülmeyeceğiniz Şey Nedir? - Röportaj 01:46
Verdiğinizde Hiç Üzülmeyeceğiniz Şey Nedir? - Röportaj 1.088 izlenme - 4 ay önce Olsa da olur, olmasa da olur diyeceğiniz şeyler vardır ya. Onlar hep evin bi yerinde durur, rafta çürür, ayağınıza dolanır. Ama kimse bilmez amacını, varlık sebebini. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bombaya Tekme Atan Adanalı İle Röportaj 01:40
Bombaya Tekme Atan Adanalı İle Röportaj 4.476 izlenme - 1 yıl önce Adana'da sabah saatlerinde biri yol kenarına atılan diğeri ise yol ortasına konulan el yapımı bombayı tekme atarak yoldan uzaklaştırdıktan sonra çöp bidonuna atan genç, "İnsanlar ölmesin diye tekme attım" dedi.
Röportaj Sırasında Arkadan Uçan Adam Çıkması 00:13
Röportaj Sırasında Arkadan Uçan Adam Çıkması 273 izlenme - 4 hafta önce Yapılan röportaj sırasında arkadan uçarak kadraja giren adamı izliyoruz.Maksat coşsun reytingler
Ağrı Kesici Neremizin Ağrıdığını Nereden Bilir? - Röportaj 02:14
Ağrı Kesici Neremizin Ağrıdığını Nereden Bilir? - Röportaj 737 izlenme - 3 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara ağrı kesici neremizin ağrıdığını nereden bilir sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Kültürünüze Ait En İlginç Özellikler Neler? - Turistlerle Röportajlar 01:28
Kültürünüze Ait En İlginç Özellikler Neler? - Turistlerle Röportajlar 2.666 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere bu kez kültürlerine ait en ilginç özellikleri sorduk. Farklı ülkelereden enteresan cevaplar geldi videoda iyi seyirler
Muharrem Şarkısı İle Fenomen Olan Dayıyla Röportaj 01:55
Muharrem Şarkısı İle Fenomen Olan Dayıyla Röportaj 2.581 izlenme - 9 ay önce Yaşadığı çevrede Muharrem Dayı diye bilinen bir vatandaşın "Neden sevdin beni Muharrem" şarkısına çektiği komik video sosyal medyayı sallamıştı. O dayıya ulaşılmış ve röportaj yapılmış.
İstanbul'da Sizi En Cok Şasırtan Şey Nedir? | Turistlerle Röportajlar 02:24
İstanbul'da Sizi En Cok Şasırtan Şey Nedir? | Turistlerle Röportajlar 1.615 izlenme - 12 ay önce Yerli Yersiz sorularda turistlere İstanbul'da ve Türkiye'de onları en çok ne şaşırttı diye sorduk. Bakalım turistleri İstanbul'da en çok şaşırtan şey neymiş? Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz.
İçtenlik Abidesi Çoban Serkan ile Röportaj 03:33
İçtenlik Abidesi Çoban Serkan ile Röportaj 4.041 izlenme - 1 yıl önce Iğdır'da babasının hastalığı yüzünden okumayı bırakıp çobanlığa başlayan Serkan ile yapılan röportajdan bir kesit. Facebook'ta İnterrail Turkiye adlı grup sakinlerinin desteği ile Serkan'a yardımcı olmak istiyoruz. Ona Türkiye'yi gezdirmek ve eğitimine devam edebilmesi için destek veriyoruz. Eğer siz de destek vermek isterseniz, buyurun etkinlik linki: https://www.facebook.com/events/520857928072522/
Hangi Efsane Geri Dönsün İstersiniz? - Sokak Röportajları 02:12
Hangi Efsane Geri Dönsün İstersiniz? - Sokak Röportajları 2.236 izlenme - 11 ay önce Hangisi geri gelsin? Barış Manço mu, Freddie Mercury mi? Maradona mı, Pele mi? Kemal Sunal mı, Adile Naşit mi? Sokak Röportajları iftiharla sunar; "Hangi efsane geri dönsün istersiniz?" "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."