Hoşgeldiniz!

rosberg

F1 2014 - Sezon Final Fragmanı 01:10
F1 2014 - Sezon Final Fragmanı 460 izlenme - 4 yıl önce Peki kim kazanacak ? F1'in yeni oyunu 2014'ün sezon finali için hazırladığı fragmanı karşınızda. Mercedes McLaren pilotlarından Lewis Hamilton ve Nico Rosberg'i şampiyonluk için yarışacağı son yarışta sizce kim şampiyon olacak ?
Nico Rosberg Abu Dhabi Grand Prix'ini Kazanarak Şampiyonluğunu İlan Etti 00:43
Nico Rosberg Abu Dhabi Grand Prix'ini Kazanarak Şampiyonluğunu İlan Etti 234 izlenme - 1 yıl önce Formula 1'de Abu Dhabi Grand Prix'inde Hamilton ve Rosberg'in şampiyonluk çekişmesinde tamamlandı... Formula 1'de Abu Dhabi Grand Prix'inde Hamilton ve Rosberg'in şampiyonluk çekişmesinde tamamlandı. Mercedes'in Alman pilotu Nico Rosberg, Abu Dhabi Grand Prix'inde 2. olarak dünya şampiyonu oldu. Çok büyük mücadeleye sahne olan yarışı Rosberg 2. tamamladı ve Hamilton'ın önünde şampiyonluk ipini göğüsledi. Zaferin arından Mercedes garajında kutlamalar başladı. Gecenin ise bir F1 partisiyle sonlanması bekleniyor.
Nico Rosberg - Formula 1 Antremanı 06:12
Nico Rosberg - Formula 1 Antremanı 245 izlenme - 3 yıl önce Formula 1'de Mercedes AMG Petronas takımının pilotu Nico Rosberg'ün antremanı.
F1 Araçlarının İçinde Nasıl Oturulur? 02:33
F1 Araçlarının İçinde Nasıl Oturulur? 274 izlenme - 3 yıl önce Nico Rosberg, F1 aracının sürüş pozisyonu hakkında bilgi veriyor. Pilotların nasıl yarıştığını öğrenelim.
Hamilton'un şakası Rosberg'i kızdırdı 00:13
Hamilton'un şakası Rosberg'i kızdırdı 178 izlenme - 3 yıl önce Formula 1 Dünya Şampiyonası’nda sezonun 16’ncı yarışı ABD Grand Prix’sini kazanan Mercedes takımının Büyük Britanyalı sürücüsü Lewis Hamilton, bitime üç yarış kala şampiyonluğu garantiledi. Hamilton yarış sonrası seramonisi öncesinde 1. lik şapkasını takarken, 2.lik şapkasını ise yarışta ikinci gelen Nico Rosberg'e fırlattı.
Formula 1 Pilotu Nico Rosberg, Yarışa Kadın Pediyle Çıkacak 00:01
Formula 1 Pilotu Nico Rosberg, Yarışa Kadın Pediyle Çıkacak 138 izlenme - 3 yıl önce Hafta sonu Malezya'da yapılacak Grand Prix öncesi Sepang pistinin sıcaklığına karşı önlem alan Mercedes pilotu, yarışa kadın pediyle çıkacağını söyledi.
Michael Schumacher ve Nico Rosberg Futbol Topuyla Show Yaptılar ! 06:14
Michael Schumacher ve Nico Rosberg Futbol Topuyla Show Yaptılar ! 140 izlenme - 6 yıl önce Formula 1'in dünyaca ünlü pilotları Michael Schumacher ve Nico Rosberg formula pistinde futbol topuyla şov yaptı. İki pilot futbolda da ne kadar yenetekli olduklarını ortaya koydu.
Nico Rosberg Avusturya Grand Prix'ini Kazandı 00:46
Nico Rosberg Avusturya Grand Prix'ini Kazandı 77 izlenme - 3 yıl önce Avusturya Grand Prix’inde Kazanan Mercedes Pilotu Nico Rosberg Oldu. Avusturya Grand Prix'inde kazanan Mercedes pilotu Nico Rosberg oldu.
2013 Mercedes AMG Petronas Car Launch (Hamilton driving) 01:17
2013 Mercedes AMG Petronas Car Launch (Hamilton driving) 78 izlenme - 5 yıl önce 2013 Mercedes AMG Petronas Car Launch (Hamilton driving)
Nico Rosberg, Formula 1'de Dünya Şampiyonu Oldu 00:42
Nico Rosberg, Formula 1'de Dünya Şampiyonu Oldu 10 izlenme - 1 yıl önce Mercedes'in Alman pilotu Nico Rosberg, Abu Dhabi Grand Prix'inde 2. olarak dünya şampiyonu oldu.
F1 Şampiyonu Olan Nico Rosberg'den Anne ve Babasına Duygusal Teşekkür 04:53
F1 Şampiyonu Olan Nico Rosberg'den Anne ve Babasına Duygusal Teşekkür 8 izlenme - 1 yıl önce Mercedes'in Alman pilotu Nico Rosberg Formula 1 2016 sezonunda sürücüler klasmanında şampiyonluğu elde etti. Kariyerinin ilk şampiyonluğunu kazanan Nico, Twitter'dan yayınladığı çocukluk görüntüleri ile anne ve babasına teşekkür etti.
Mercedes, Nico Rosberg'in Yerine Geçecek Pilot İçin İş İlanı Verdi 01:05
Mercedes, Nico Rosberg'in Yerine Geçecek Pilot İçin İş İlanı Verdi 0 izlenme - 1 yıl önce Mercedes, şampiyon olmasının ardından F1'den emekli olduğunu açıklayan pilotu Nico Rosberg'in boşluğunu doldurmak için Autosport dergisine ilan verdi.