Hoşgeldiniz!

rowan

Mr. Bean - Otobüs Durağı 05:36
Mr. Bean - Otobüs Durağı 10.462 izlenme - 3 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu. Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. 9 yaşında bir çocuk gibi, az konuşan konuştuğunda da garip sesler çıkaran, inanılmaz zincirleme sakarlıklar yapan, sürekli aynı elbiseyi giyen bir adam.
Rowan Atkinson - Beethoven 9. Senfoni (Avrupa Birliği Marşı) 03:52
Rowan Atkinson - Beethoven 9. Senfoni (Avrupa Birliği Marşı) 1.453 izlenme - 4 ay önce Mr. Bean olarak da tanınan ünlü İngiliz oyuncu Rowan Atkinson'un Robert Bennington adıyla sergilediği 9.Senfoni performansını seyrediyoruz. . Lütfen çözünürlük ile ilgili espri yapmayın bulunabilen en iyi çözünürlük bu.
Maigret Sets A Trap (2016) Fragman 01:00
Maigret Sets A Trap (2016) Fragman 4.711 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı ITV televizyonu filmi Maigret Sets a Trap'in televizyon tanıtımı. Rowan Atkinson dedektif Jules Maigret'yi canlandırıyor.
Rowan Atkinson - Live! (Stand Up - 1992) Türkçe Altyazılı 01:04:59
Rowan Atkinson - Live! (Stand Up - 1992) Türkçe Altyazılı 3.998 izlenme - 2 yıl önce Mr. Bean komedi dizisiyle bilinen ünlü İngiliz komedyen Rowan Atkinson'un 1991 yılında Boston'da gerçekleştirdiği ve 1992 yılında da yayınlanan Live! adındaki stand-up gösterisidir.İyi seyirler.
Mr Bean'in 25. Yılını Buckingham Sarayında Araba Üstünde Kutlayan Rowan Atkinson 08:11
Mr Bean'in 25. Yılını Buckingham Sarayında Araba Üstünde Kutlayan Rowan Atkinson 2.732 izlenme - 2 yıl önce İngiliz aktör Rowan Atkinson bundan 25 yıl önce Mr Bean olarak insanların karşısına durum komedisi dizisi ile çıktığında çok büyük bir kitleyi kendisine bağlamış ve hayran bırakmıştı. Sadece Bean diyerek milyonların beğenisini kazandığı efsane dizinin geçtiğimiz günlerde 25. yıl şerefine biraz çılgınca bir hareketle Buckingham Sarayında aracının üzerinde turlar atarak hayranlarını selamladı.
Maigret's Dead Man (2016) Fragman 01:00
Maigret's Dead Man (2016) Fragman 812 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı televizyon filmi Maigret's Dead Man'in fragmanı. Yönetmen: Jon East Oyuncular: Rowan Atkinson, Katia Bokor, Lucy Cohu, Karen Gagnon, Amber Anderson
Mr. Bean ve Müthiş Hayal Dünyası 05:17
Mr. Bean ve Müthiş Hayal Dünyası 1.077 izlenme - 3 yıl önce Efendim sitenin büyük bir açığı olarak gördüğüm videoyu her izlediğimde mutlaka gülerim eğlenirim mutlu olurum paylaşmak istedim sizinlede saygılar Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon serisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterilmiştir. Rowan Atkinson, Robin Driscoll, Richard Curtis ve Ben Elton bu dizinin yapımını üstlenmişlerdir. Toplam 14 bölümden oluşan Mr. Bean serisinin dışında 10 tane Mr. Bean skeçi ve 2 tane de filmi bulunmaktadır. İlk bölümü 1 Ocak 1990'da yayınlanan dizinin son bölümü 31 Ekim 1995'te yayınlanmıştır. Dizi, Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. Rowan Atkinson'un canlandırdığı ana karakter. Sakar, şanssız bir kişiliğe sahiptir. Çoğu hareketleri çocuksudur. Sadece tek tip bir takım elbise giyer. Beyaz gömleğin üstüne bir kravat ile kadife pantolon ve ceket giyer. Fazla konuşmaz. Genelde söylediği sadece soyadı Bean'dır. Sadece Mr. Bean Filmi (Mr. Bean the Ultimate Disaster Movie) ve Mr. Bean Tatilde (Mr. Bean's Holiday) filmlerinde isminden farklı şeyler söyler.
Mr Bean - Dişçi Sahnesi 02:34
Mr Bean - Dişçi Sahnesi 807 izlenme - 2 yıl önce Mr Bean - At the Dentist - Mr Bean - Dişçi Sahnesi Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon serisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterilmiştir. Rowan Atkinson, Robin Driscoll, Richard Curtis ve Ben Elton bu dizinin yapımını üstlenmişlerdir.
Mr. Bean - Mini Golf 25:03
Mr. Bean - Mini Golf 886 izlenme - 2 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu. Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. Ülkemizde ise uydu yayıncılıgın başlmasıyla yabancı kanallar arasında erotik kanal arayan gençler tarafından keşf edilmiştir.
Rowan Atkinson - Bateri Gösterisi 05:14
Rowan Atkinson - Bateri Gösterisi 504 izlenme - 2 yıl önce Mr. Bean olarak tanıdığım ve o yüzü nerde görsem tebessüm etmekten kendimi alamadığım muhteşem abimiz yine yapmış yapacağını ve yine muhteşem bir gösteriye imzasını atmış. Keyifle izleyiniz efendim.
Hakiki Mr. Bean Sandviç Yapımı 06:02
Hakiki Mr. Bean Sandviç Yapımı 838 izlenme - 2 yıl önce Rowan Atkinson'un kendini komik zanneden yeni yetmeleri için hazırlamış olduğu güzide eser, sizinle paylaşmaktan zevk ve neş'e duyuyorum efendim
Görünmez Davul - Rowan Atkinson (Mr. Bean) 05:14
Görünmez Davul - Rowan Atkinson (Mr. Bean) 867 izlenme - 5 yıl önce Görünmez Davul - Rowan Atkinson (Mr. Bean)
Mr. Bean - Sınav Sendromu 09:59
Mr. Bean - Sınav Sendromu 649 izlenme - 3 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu.Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır.Ülkemizde ise uydu yayıncılıgın başlmasıyla yabancı kanallar arasında erotik kanal arayan gençler tarafından keşf edilmiştir.
Mr Bean - Sınav Zamanı 09:42
Mr Bean - Sınav Zamanı 356 izlenme - 2 yıl önce Mr Bean - Sınav Zamanı Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon serisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterilmiştir. Rowan Atkinson, Robin Driscoll, Richard Curtis ve Ben Elton bu dizinin yapımını üstlenmişlerdir.
Tabana Kuvvet - Fragman (2001) 02:27
Tabana Kuvvet - Fragman (2001) 664 izlenme - 3 yıl önce Bir kumarhane sahibinin peşisıra Las Vegas'a giden bir grup milyarder, eğlenmek amacıyla üzerine bahis oynanabilecek yeni şeyler aramaya başlarlar. Alışılagelmiş kumar yöntemlerini uygulamak yerine, altı yabancıyı Vegas'tan Silver City'e kadar yarıştırarak galip gelene 2 milyon dolar ödül vermekte karar kılarlar nihayet. Yarışçılar aslında zavallı kurbanlardır: Birbirinden sakar ve talihsiz bu insanlar, zenginlerin eğlencesi uğruna acayip olaylara bulaşacak, başlarına gelmedik kalmayacaktır...
Mr Bean - Dişçide 02:34
Mr Bean - Dişçide 223 izlenme - 1 yıl önce
Mr. Bean - Kütüphane 09:13
Mr. Bean - Kütüphane 370 izlenme - 2 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu. Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. 9 yaşında bir çocuk gibi, az konuşan konuştuğunda da garip sesler çıkaran, inanılmaz zincirleme sakarlıklar yapan, sürekli aynı elbiseyi giyen bir adam.
Wwe 2k15 - Wyatt Family Giriş Videosu 03:43
Wwe 2k15 - Wyatt Family Giriş Videosu 430 izlenme - 3 yıl önce Amerikan Güreşi'nin ünlü ailesi Wyatt'ların ringe çıkış sahnesi karşınızda. WWE 2K15 oyununda Bray Wyatt, Luke Harper, ve Erick Rowan için hazırlanan sahaya çıkış sahnesi karşınızda.
Rowan Atkinson (Mr. Bean) - Görünmez Davul 05:13
Rowan Atkinson (Mr. Bean) - Görünmez Davul 411 izlenme - 3 yıl önce Rowan Atkinson namı değer Mr. Bean'in vakti zamanında çok uğraş sarfederek ortaya çıkardığına inandığım eğlenceli ve zekice sahne gösterisini izliyoruz efenim.
Mr.Bean - Görünmez Adam 02:23
Mr.Bean - Görünmez Adam 254 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de stand-up denilince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Rowan Atkinson'ın (bilinen adıyla Mr.Bean) eski ve eğlenceli parodilerinden bir tanesi.altyazı bulamadığım için kısaca özetleyim:Kahramanımız görünmez adam her sabah metroda can sıkıntısından birisine musallat olur,o sabah Mr.Bean'e sıra gelmişir.buyurun izleyelim
Rey Mysterio & The Usos vs. Daniel Bryan, Luke Harper & Erick Rowan 03:50
Rey Mysterio & The Usos vs. Daniel Bryan, Luke Harper & Erick Rowan 213 izlenme - 2 yıl önce Rey Mysterio & The Usos vs. Daniel Bryan, Luke Harper & Erick Rowan: Raw, Jan. 6, 2014 Rey Mysterio & The Usos face the newest member of The Wyatt Family Daniel Bryan, as well as Luke Harper & Erick Rowan. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayak Üstü Yolda Adam Taramak 01:25
Ayak Üstü Yolda Adam Taramak 308 izlenme - 3 yıl önce Bugün canı sıkılan arkadaşların arabaya ses sistemi yerleştirerek meşhur Grove Street sokaklarında geziyor ortalığa da ateş açıyor :D
Scooby-Doo - Film Fragmanları 04:48
Scooby-Doo - Film Fragmanları 220 izlenme - 2 yıl önce Scoobert "Scooby"-Doo (Türkçe Seslendirme: Aziz Güngör): Bir köpektir ve türü danuadır. Yemek yemeyi sever ve hayalet, hortlak gibi şeylerden çok korkar. En sevdiği şey Scooby Bisküvisidir ve hortaklar hep Scooby ve Shaggy'yi bulur. Norville "Shaggy" Rogers (Türkçe Seslendirme: İlham Erdoğan): Onun da Scooby-Doo'nun yaptıkları, yedikleri aynıdır. Çok iyi dostturlar. Velma Dace Dinkley (Türkçe Seslendirme: Burcu Başaran): Çok zekidir. Tek sorunu ekip panik yapıp kaçtığı zaman gözlüğünün düşmesidir. Bununla beraber ipuçlarını bulan her zaman odur. Frederick Herman Jones ("Freddie") (Türkçe Seslendirme: Uğur Taşdemir): Her zaman bir sır olduğunda ekibi o yönlendirir. Ekibi bir bakıma o yönetir. Her zaman bir şey bulmak için ekibi iki gruba ayırır. Daphne'ye âşıktır. 'Daphne Ann Blake (Türkçe seslendirme: Arzu Doğan): Her zaman giyimine özen gösterir. Saçını her şeyden çok sever. Modayı yakından takip eder. Bazı önemli ipuçlarını da o bulmuştur. Freddie'ye âşıktır. Scooby-Doo (2002) · Scooby-Doo 2: Canavarlar Kaçtı (2004) · Sondaki 2 Film Yeni Nesile Hitaben Yapılmış Asıl İzlenilen Filmler Bence İlk 2'dir... Scooby-Doo! The Mystery Begins (2009) · Scooby-Doo! Curse of the Lake Monster (2010)
Mr Bean - Dişçiye Yetişmek İçin Arabada Giyiniyor 07:39
Mr Bean - Dişçiye Yetişmek İçin Arabada Giyiniyor 87 izlenme - 1 yıl önce
Hayatımdaki Güzellikler 03:16
Hayatımdaki Güzellikler 182 izlenme - 4 yıl önce Hayatımdaki En Değerli Kişiler Bu Vidioda.Küçük kalsak hiç.Keşke hiç büyümesek.Annem derdi hep kiüçüçkken "YARAMAZDI" diye.Evet anne küçükken "YARAM AZDI"
rowan atkinson behind the scenes - top gear outtakes - bbc 04:53
rowan atkinson behind the scenes - top gear outtakes - bbc 74 izlenme - 6 yıl önce
Rowan Atkinson - The Conducter 03:51
Rowan Atkinson - The Conducter 57 izlenme - 4 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Mr. Bean & Rowan Atkinson London 2012 Performance 05:36
Mr. Bean & Rowan Atkinson London 2012 Performance 29 izlenme - 4 yıl önce Mr. Bean & Rowan Atkinson London 2012 Performance