Hoşgeldiniz!

Royal Antwerp Videoları İzle

Böyle hakem düşman başına! | Bu nasıl penaltı? 00:54
Böyle hakem düşman başına! | Bu nasıl penaltı? 67.750 izlenme - 4 yıl önce Royal Antwerp ile Geel FC arasında oynanan Belçika 2. Lig maçında hakem, ceza sahasının dışında olan bir pozisyona penaltı kararı verdi.
Yok Böyle Şut Çalışması! Çok Seksi 01:16
Yok Böyle Şut Çalışması! Çok Seksi 55.358 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Floyd Hasselbaink’in Çalıştırdığı Belçika Ligi Ekiplerinden Royal Antwerp'ün 3 Futbolcusu Oren Dom, Derreck White Ve Adrian Brovinas'ın İlginç Şut Çalışması Görenlerin Aklını Aldı!
Yok Böyle Şut Çalışması! 01:05
Yok Böyle Şut Çalışması! 5.082 izlenme - 3 yıl önce Yürek hoplatan şut çalışması... Belçika Ligi takımlarından Royal Antwerp'ün futbolcuları Joren Dom, Derreck White, Adrian Brovinas'ın yaptığı bu şut çalışması yürek hoplattı.
Şampiyonluk maçında ortalık karıştı 00:14
Şampiyonluk maçında ortalık karıştı 700 izlenme - 12 ay önce Royal Antwerp son hafta şampiyonluk maçında Eupen ile 0-0 berabere kaldı, ortalık karıştı. Taraftarlar sahaya indi.
Popo Hedefli Şut Çalıştılar! 01:16
Popo Hedefli Şut Çalıştılar! 1.351 izlenme - 3 yıl önce Belçika Ligi Takımlarından Royal Antwerp'ün Futbolcuları Joren Dom, Derreck White, Adrian Brovinas'ın Yaptığı Bu Şut Çalışması İzlenme Rekorları Kırıyor
Popo Hedefli Şut Antrenmanı Yapmak 01:16
Popo Hedefli Şut Antrenmanı Yapmak 1.033 izlenme - 2 yıl önce Belçika Ligi takımlarından Royal Antwerp'in idmanı gayet iştah kabartıcı. Böyle idmanı kim kaçırır. Yanlız o popolara top değil pamuk atmak lazım bence.
Böyle hakem düşman başına! | Bu nasıl penaltı? 00:54
Böyle hakem düşman başına! | Bu nasıl penaltı? 98 izlenme - 3 yıl önce Royal Antwerp ile Geel FC arasında oynanan Belçika 2. Lig maçında hakem, ceza sahasının dışında olan bir pozisyona penaltı kararı verdi.
Türk asıllı futbolcu Emrullah Güvenç'ten harika gol 01:15
Türk asıllı futbolcu Emrullah Güvenç'ten harika gol 28 izlenme - 3 yıl önce Belçika'da Royal Antwerp forması giyen Türk asıllı futbolcu Emrullah Güvenç, Westerlo karşılaşmasında inanılmaz bir gol attı.
Şampiyonluk maçında ortalık karıştı 00:14
Şampiyonluk maçında ortalık karıştı 4 izlenme - 12 ay önce Royal Antwerp son hafta şampiyonluk maçında Eupen ile 0-0 berabere kaldı, ortalık karıştı. Taraftarlar sahaya indi.