Hoşgeldiniz!

Royal Antwerp

Böyle hakem düşman başına! | Bu nasıl penaltı? 00:54
Böyle hakem düşman başına! | Bu nasıl penaltı? 67.761 izlenme - 4 yıl önce Royal Antwerp ile Geel FC arasında oynanan Belçika 2. Lig maçında hakem, ceza sahasının dışında olan bir pozisyona penaltı kararı verdi.
Yok Böyle Şut Çalışması! Çok Seksi 01:16
Yok Böyle Şut Çalışması! Çok Seksi 57.437 izlenme - 4 yıl önce Jimmy Floyd Hasselbaink’in Çalıştırdığı Belçika Ligi Ekiplerinden Royal Antwerp'ün 3 Futbolcusu Oren Dom, Derreck White Ve Adrian Brovinas'ın İlginç Şut Çalışması Görenlerin Aklını Aldı!
Yok Böyle Şut Çalışması! 01:05
Yok Böyle Şut Çalışması! 5.138 izlenme - 4 yıl önce Yürek hoplatan şut çalışması... Belçika Ligi takımlarından Royal Antwerp'ün futbolcuları Joren Dom, Derreck White, Adrian Brovinas'ın yaptığı bu şut çalışması yürek hoplattı.
Şampiyonluk maçında ortalık karıştı 00:14
Şampiyonluk maçında ortalık karıştı 700 izlenme - 2 yıl önce Royal Antwerp son hafta şampiyonluk maçında Eupen ile 0-0 berabere kaldı, ortalık karıştı. Taraftarlar sahaya indi.
Popo Hedefli Şut Çalıştılar! 01:16
Popo Hedefli Şut Çalıştılar! 1.353 izlenme - 4 yıl önce Belçika Ligi Takımlarından Royal Antwerp'ün Futbolcuları Joren Dom, Derreck White, Adrian Brovinas'ın Yaptığı Bu Şut Çalışması İzlenme Rekorları Kırıyor
Popo Hedefli Şut Antrenmanı Yapmak 01:16
Popo Hedefli Şut Antrenmanı Yapmak 1.094 izlenme - 3 yıl önce Belçika Ligi takımlarından Royal Antwerp'in idmanı gayet iştah kabartıcı. Böyle idmanı kim kaçırır. Yanlız o popolara top değil pamuk atmak lazım bence.
Böyle hakem düşman başına! | Bu nasıl penaltı? 00:54
Böyle hakem düşman başına! | Bu nasıl penaltı? 98 izlenme - 4 yıl önce Royal Antwerp ile Geel FC arasında oynanan Belçika 2. Lig maçında hakem, ceza sahasının dışında olan bir pozisyona penaltı kararı verdi.
Şampiyonluk maçında ortalık karıştı 00:14
Şampiyonluk maçında ortalık karıştı 4 izlenme - 2 yıl önce Royal Antwerp son hafta şampiyonluk maçında Eupen ile 0-0 berabere kaldı, ortalık karıştı. Taraftarlar sahaya indi.