Hoşgeldiniz!

Rtük Videoları İzle

Rtük Bu Reklama Ceza İstedi 00:19
Rtük Bu Reklama Ceza İstedi 170.887 izlenme - 8 yıl önce aşk-ı memnu ve bir bulut olsam adlı diziler ile vicdan adlı filmdeki sevişme sahnelerini -çok ateşli- bulan, programına bikini ile çıkan sunucuyu veto eden, ekranda bira şişesinin görülmesini bile -İçki reklamı yapıldı- diye değerlendiren rtük, şimdi de dolce gabbana,nın parfüm reklamına taktı.
Hadise'nin Müthiş Dekoltesi Rtük'ü Böldü 01:02
Hadise'nin Müthiş Dekoltesi Rtük'ü Böldü 24.021 izlenme - 3 yıl önce Hadise'nin Müthiş Dekoltesi RTÜK'ü Böldü
Jennifer Lopez’in Kalçası RTÜK’e Takıldı 01:16
Jennifer Lopez’in Kalçası RTÜK’e Takıldı 6.381 izlenme - 10 ay önce Expo 2016 çerçevesinde 10 Eylül’de Türkiye’ye gelmesi beklenen ünlü sanatçı Jennifer Lopez’e RTÜK’ten ceza çıktı. RTÜK, iki ayrı müzik kanalında yayınlanan Lopez’in kliplerine “müstehcenlik cezası” kesti.
RTÜKten Şehvetli Okşama Cezası 00:31
RTÜKten Şehvetli Okşama Cezası 21.062 izlenme - 2 yıl önce RTÜK, Power TV'ye Pitbull'un "Don't Stop The Party Ft. Tjr" adlı şarkısının klibi nedeniyle para cezası verdi.
Bulgaristan'da Yasaklanan Klip 03:35
Bulgaristan'da Yasaklanan Klip 3.972 izlenme - 9 ay önce Bulgar pop-folk müziğinin sevilen isimlerinden Yanitsa’nın, “Varnah Ti Go” adlı parçasının video klibi yasaklandı. 2014 yılında Bulgar manken ve şarkıcı Monika Valerieva ile birlikte hazırladıkları lezbiyen temalı video ile yükselişe geçen Bulgar pop-folk şarkıcısı Yanitsa, üçlü ilişkiyi konu eden yeni videosu “Varnah Ti Go, müstehcen görüntüler ve kaba sözler içerdiği gerekçesiyle Bulgaristan Elektronik Medya Konseyi CEM tarafından yasaklandı. Müstehcen videoyu yayınlayarak, yaklaşık 25 bin tl para cezası da alan Planeta TV kanal yönetimi, şarkıcı ile ciddi bir konuşma gerçekleştirerek gelecekte daha dikkatli olunması vurgusunu yaptı. Yanitsa, 2012 senesinden bu yana imajını ve çalışma çizgisini değiştirerek plak şirketinin en çok dinlenen şarkıcıları arasında yer almaya başladı. Dört senedir ülkenin önde gelen iş adamlarından biri ile beraber olan ünlü şarkıcı, çalışmalarının tamamının sevgilisi tarafından karşılandığını dile getirirken, büyük değişiminin ve müstehcen kliplerinin arkasında da sevgilisinin olduğu iddia ediliyor.
Türkiye'de Bol Sevişmeli Klip Çekmek - Hadise 03:10
Türkiye'de Bol Sevişmeli Klip Çekmek - Hadise 5.961 izlenme - 2 yıl önce Yabancı kliplerden hallice bir klip çekme girişiminde bulunan Hadise'nin bol sevişmeli ve ikili ilişkilerde aldatma temalı klibi RTÜK'ü çok kızdırmış. Not:Hard sahneler 1:35 dakikadan sonra başlamaktadır.
a Haber'in Tebrik Edilesi Aşırı Sorumlulukları 01:05
a Haber'in Tebrik Edilesi Aşırı Sorumlulukları 5.897 izlenme - 1 yıl önce hepimizin bildiği gibi habercilik çok sorumlu bir yayıncılık anlayışıyla, diğer olaylarda diğer medya kuruluşlarında geçmişte sıkça rastladığımız o sorumsuzluğu yaşatmamaktır. sorumlu bir yayın gerçekleştirmek en önemli şey. ciddi sorumlu bir yayıncılık en mühim hadisedir. lan bi olay olmuş ama aşırı sorumluluk var haberimiz yok. vekilimizin sorumsuzluktan kastı halka haber vermek olabilir. bilmiyorum bu dediklerim çok sorumsuzca.
RTÜK Dansöz Oynatan Adnan Oktar’ın Kanalına Ceza Verdi 02:00
RTÜK Dansöz Oynatan Adnan Oktar’ın Kanalına Ceza Verdi 292 izlenme - 1 ay önce RTÜK, yayın ihlallerine devam eden evlilik programları nedeniyle 6 kanala ağırlaştırılmış para cezası verdi. Ceza alan kanallar arasında Adnan Oktar'ın sahibi olduğu A9 TV'de var.
Yasak Bacım (+18) 03:24
Yasak Bacım (+18) 6.820 izlenme - 2 yıl önce Youtube un yasaklandığı, google ın yasaklanmayı beklediği, özgürlükler ülkesi Türkiye de müzik kliplerinin bu kapandan kurtulması, elbette ki beklenemez. Rtük sitesindeki anketi doldurduktan sonra gençlerimizin ahlakı kurtulacaktır. Soru 4.1.1 : Programda cinsel içerikli dil kullanılıyor mu? Örnek: Cinsel eylemi anlatan konuşmalar, cinsel aşağılamalar, kaba cinsel şakalar ve benzeri ifadeler.Evet Soru 4.1.2 : Programda bu tarz bir dil kullanımı yaygın mı? Evet Soru 4.1.3 : Cinsel eylemler gösteriliyor mu? Örnek: sevişme sahneleri, uzun süreli ve yakın plan öpüşme sahneleri, tahrik edici tarzda çıplaklık sergilenmesi. Evet Soru 4.1.4 : Bu eylemler programda yaygın mı?Evet Soru 4.1.5 : Bu eylemler, cinsel uyarılma yaratacak biçimde mi gösteriliyor? Evet Örnek: Çıplak bedenin ve sevişme sahnelerinin yakın, ayrıntılı çekimlerle veya uzun süre gösterilmesi. Kliplerimiz sırayla, Gülşen Sarışınım, Hadise Düm Tek Tek, Sultana Kuşu Kalkmaz.Bu üç klipte yasaklı olup -18 ler gözlerini kapatsın.
Rtük'ün Öpüşme Raporu: Biri Alt Dudağı, Diğeri Üst Dudağı Emdi 01:08
Rtük'ün Öpüşme Raporu: Biri Alt Dudağı, Diğeri Üst Dudağı Emdi 7.930 izlenme - 2 yıl önce RTÜK uzmanı, ATV'de yayınlanan 'Kara Para Aşk' dizisindeki öpüşme sahnesinin edebe aykırı olduğuna yönelik rapor hazırladı.
Fatih Portakal Yayın Yasağına isyan Etti 02:08
Fatih Portakal Yayın Yasağına isyan Etti 3.862 izlenme - 1 yıl önce Fox Ana Haber anchormani Fatih Portakal mahkeme ve RTÜK'ün yayın yasağına canlı yayında isyan etti. Mahkemenin yayın yasağı tutanağını okuyan Fatih Portakal, şunları söyledi: "Bugün çok zor yaptık haberleri. Çünkü yayın yasağı var. Ne söylesek, yasağa girecek. Her an için bir yasağı deleceğim endişesiyle buradaki insanları, kanalımı zarara uğratabilirim. Bunun sorumluluğunu üstlenmek istemiyorum. Burama kadar da doluyum. Ama yasak var ülkede. Eleştiri yasağı bile var. Onun için bu konu hakkında konuşmama kararı aldım."
Annesi Öldürülen Çocukla Cesedin Yanında Ropörtaj Yapmak (+18) 06:06
Annesi Öldürülen Çocukla Cesedin Yanında Ropörtaj Yapmak (+18) 5.293 izlenme - 2 yıl önce Rtük'ün kurulmasına sebep olan 3 ağustos 1994 tarihli sıcağı sıcağına bölümünden bir kesit.Anneleri öldürülen küçücük çocuklarla cesedin yanında ropörtaj yapıyorlar kaldıramayacak olanlar lütfen izlemesin.
Candan Erçetin'li Erotik Program Tanıtımı (1995) 00:38
Candan Erçetin'li Erotik Program Tanıtımı (1995) 5.590 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde 90'lardan bu güne kadar bir çok unutulmaz,muhteşem ve efsane şarkılara imza atmış,bugüne kadar duruşunu hiç bir zaman değiştirmemiş büyük insan sevgili Candan Erçetin'in 1994-1995 yıllarında sunduğu ve şöhret olmadan önce kariyerinde bir basamak oluşturmuş Kol Düğmeleri adlı programının erotikli program tanıtımıdır. Böyle bir tanıtım günümüzde olsa RTÜK'den kesinlikle ceza yemiş olurdu. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak,90'lara dönüş yapmak ve ülkemizin aslında zamanla ne kadar geriye gittiğini kanıtlayan bu videoyu sizlere sunmak istedim. İyi nostaljiler.
Ben Bilmem Eşim Bilire Rtük'ten Rekor Ceza 01:24
Ben Bilmem Eşim Bilire Rtük'ten Rekor Ceza 2.108 izlenme - 4 yıl önce "Ben Bilmem Eşim Bilir" isimli yarışma programında kocasına motivasyon amaçlı "Beni başkasıyla hayal et" diyen yarışmacı nedeniyle RTÜK yayıncı kuruluşa 502 bin 979 TL para cezası verdi
RTÜK'ten Şehvetli Okşama Cezası 00:31
RTÜK'ten Şehvetli Okşama Cezası 1.420 izlenme - 2 yıl önce Pıt Bull
Dansözün Göğsüne Para Yapıştırdı Rtük Ceza Verdi! 01:00
Dansözün Göğsüne Para Yapıştırdı Rtük Ceza Verdi! 2.488 izlenme - 5 yıl önce ’Ben Bilmem Eşim Bilir’’ adlı yarışmada dansözün göğüslerine para yapıştırıldı. RTÜK 200 bin lira ceza verdi.
İrfan Değirmenci - Spikerlikte Son Nokta 01:01
İrfan Değirmenci - Spikerlikte Son Nokta 1.369 izlenme - 2 yıl önce Radyo Televizyon Üst Kurulu(RTÜK)' nun yasalaşan yeni talimatı ile birlikte haber bültenlerinde fonda müzik yada ses efekti kullanmak yasaklandı. Bunun üzerine İrfan Değirmenci nin sunduğu haberlerde artık canlı müzik dinleyeceğiz. Hizmette sınır tanımayan Kanal D spikerleri gerek İrfan Değirmenci gerekse Mehmet Ali Birand' la haberler artık daha renkli... Şarkı için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6470/salvatore-adamo---her-yerde-kar-var http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24388/nilufer---her-yerde-kar-var
Rtük'ün Ceza Verdiği Görüntüler - Kızımın Kanı 02:26
Rtük'ün Ceza Verdiği Görüntüler - Kızımın Kanı 836 izlenme - 2 yıl önce RTÜK Kanal Türk’te 15 Şubat 2013 günü yayınlanan başrolünde Tarık Akan’ın yer aldığı ‘’Kızımın Kanı’’ adlı Türk filmi için, Kanal Türk TV’ye 26 bin lira ceza verdi. 1987 yapımı olan Halit Refiğ imzalı filmde Tarık Akan, kızını öldürenlerden intikam alıyor ve ağır işkenceler yapıyor.
Kuddusi - Yalancı Çoban 03:25
Kuddusi - Yalancı Çoban 916 izlenme - 2 yıl önce RTÜK ile dalga geçme sanatını icra eden , kendi sansürünü kendi koyan bir masal anlatımı yaratmış. Tv8 de her pazar saat 24:00 da gösterimi var benim sevdiğim bir bölümünü paylaşmak istedim. Bu videonun altına site ne hale geldi falan yazmayın , bunu bir sanatsal obje olarak,senin o fesat düşüncen sansüre anlat katıyor.Burada Kuddusi RTÜK 'ün yaptığı bu sansürü eleştirmek için öyle küçük skeçleri ele alıyor.
Rtük Te Güllü Krizi 00:44
Rtük Te Güllü Krizi 2.882 izlenme - 7 yıl önce hanımın çiftliği dizisinde özgü namal ın canlandırdığı güllü karakterine uygulanan şiddet, rtük üyeleri arasında kısa süreli bir kriz yarattı.güllü%u2019nün ağabey ve babasından dayak yediği, hakarete uğradığı bu sahneler nedeniyle kanala ceza kesilmesi istendi.kadına şiddet olarak algılanan ve ceza gerekçesi olarak gündeme taşınan sahneler, rtük ün toplantı masasında kriz yarattı. üyeler fikir ayrılığına düştü.yapılan oylamada bunun ceza gerektirecek bir durum olmadığını düşünüldü..
biptecell 01:13
biptecell 1.331 izlenme - 6 yıl önce biptecell
RTÜK'ten Acun'a Dansöz Cezası 02:31
RTÜK'ten Acun'a Dansöz Cezası 266 izlenme - 11 ay önce O Ses Türkiye'de birkaç dakika arayla sahneye semazen ve dansöz çıkması RTÜK'e şikayet edildi, rekor düzeyde ceza kesildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi CHP'li Nadir Ataman ve Avukat Taner Kazanoğlu, Ilıcalı'nın sunduğu “O Ses Türkiye” yarışmasıyla ilgili Radyo Televizyon Üst Kurulu'na (RTÜK) şikayet dilekçesi sundu. Dilekçede, programda arka arkaya sema gösterisi ve dansöz şovunun ekrana geldiği hatırlatılıp, “Ülkemizdeki en büyük sorun; kişisel hak ve inançlara saygı gösterilmemesi. Bu program da bunun en son örneğidir” denildi. "CEZA EMSAL OLMALI" RTÜK, şikayeti haklı buldu. 24 Mart 2016 tarihli RTÜK kararında, 8 üyenin oyuyla TV8'e “Toplumun milli ve manevi değerlerini aykırı yayın yapmaktan” 373 bin 183 lira para cezası kesildi. CHP'li Nadir Ataman, kararla ilgili “Bu cezanın emsal olması dileğimizdir” dedi.
Adnan Oktar'a RTÜK'ten Ceza - Söylemezsem Olmaz 19:01
Adnan Oktar'a RTÜK'ten Ceza - Söylemezsem Olmaz 80 izlenme - 4 ay önce Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), "IŞİD'i masum gösteren yayın yapıldı" iddiasıyla Adnan Oktar'ın A9 TV kanalına müeyyide uygulanmasına karar verdi.
 RTÜK'ün Calvin Harris Klibi İçin Kral Tv'ye Ceza Vermesi 03:53
RTÜK'ün Calvin Harris Klibi İçin Kral Tv'ye Ceza Vermesi 437 izlenme - 3 yıl önce RTÜK'e göre bu klip de müstehcen: Ritmik kalça hareketleri... Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) cinsel dürtüleri uyandıracak şekilde ritmik kalça hareketli, küvet, iç çamaşırlı yatak sahneleri bulunan İskoç DJ ve prodüktör Calvin Harris’in 'Summer' adlı klibi nedeniyle Kral Pop TV’ye ceza verdi RTÜK uzmanlarının hazırladığı raporda, “Sırf kadın bedeninin çıplaklığının cinsellik dürtüleri uyandıracak biçimde, yatak, küvet ve yatak odası gibi cinsellik algısı uyandırabilecek mekanlarda cinsel dürtülere hitap edici kıyafet ve figürlerle sergilenmektedir” ifadeleri yer aldı. Muhalefet kontenjanından seçilen Üst Kurul üyelerinin klibin müstehcenlik içermediği ve tespitleri ağır olduğu görüşüne karşılık AKP üyelerin oylarıyla Kral Pop TV’ye ceza kararı çıktı. Ceza miktarı, televizyonun bir önceki aydaki Reklam gelirlerinin yüzde biri oranında uygulanacak. Üst Kurul, ceza kararını RTÜK mevzuatının, “Gençlerin gelişimini zedeleyecek türden programların, bunların seyredebileceği saatlerde yayınlanmaması” ilkesi aykırılığına dayandırdı. (Milliyet)(Cumhriyet.com.tr'den kopyalanmıştır)
Seren Akıskanın Klibi Rtük Engeline Takıldı 03:49
Seren Akıskanın Klibi Rtük Engeline Takıldı 1.101 izlenme - 7 yıl önce genç sanatçı seren akıskanın 100 bin tlye mal olan klip rtükün engeline takıldı işte o klip!
Niran Ünsal'ın Canlı Yayını Terk Etmesi - Seda Sayan Show 02:59
Niran Ünsal'ın Canlı Yayını Terk Etmesi - Seda Sayan Show 441 izlenme - 2 yıl önce Daha önce RTÜK'ten sağlam cezalar yiyip uslanmayan, Melih Gökçek'e bir güzel yanlayan CHP vekili olan Nazlı Aka'ya ise sataşan Seda Sayan hanımefendi bu sefer de programından Niran Ünsal'ı kovmasa bile kaçırttırmış. Bu programları ciddi değil de goy goy bir biçimde izlerseniz çok güzel oluyor lan, valla bak.
Sıcağı Sıcağına - Türk Televizyonlarında En Üst Şiddet Sınırı 46:25
Sıcağı Sıcağına - Türk Televizyonlarında En Üst Şiddet Sınırı 285 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin ilk reality show'u olarak lanse edilen programda 31 ağustos 1994 tarihli bölümde şiddetin dozajı ayarlanamayınca sonunda rtük ''buzlama ve sansürleme'' hedesini türkiyeye getirmişti.Türk televizyonlarına çok büyük bir yenilik getiren ve en üst sınır olan efsane bölümü izliyoruz... (Cem Kurtoğluna çok teşekkürler)
Canlı Yayında Nihat Doğan'a Saydırdı! 03:11
Canlı Yayında Nihat Doğan'a Saydırdı! 789 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci Sevda Türküsev, Akil İnsanlar Grubuna Dahil Olmak İsteyen Nihat Doğan'a Saydırdı.
Nihat Genç - Ruhsuz İbneler, Milyonluk Eşşekler 08:58
Nihat Genç - Ruhsuz İbneler, Milyonluk Eşşekler 377 izlenme - 2 yıl önce Serdar Akinan: Programın başında izleyicilerimiz bir özür metni dinlediler. İlk defa SKy Türk'te bir program bir özür metni dinledi. Nihat GENÇ: Bu SKY TÜRK adına bir özür yani ben bu özrün içinde yokum. RTÜK başkanına söyleyeceğim şey şudur. Zalimin karşısında susan dilsiz şeytandır, benim ancak cesedim susar. devamını izliyoruz.
Trt'den Omuz Sansürü 01:00
Trt'den Omuz Sansürü 538 izlenme - 4 yıl önce 13 logosuyla saat 22.30'da yayınlanmaya başlayan filmin buzlanan sahnesinde, bir kadın yatakta sevgilisiyle arkası dönük olarak konuşuyor. Kadının omzu açıkta kalırken, çekim nedeniyle göğsü gözükmüyor.