Hoşgeldiniz!

rtük ceza

Rtük'ün Ceza Verdiği Görüntüler - Kızımın Kanı 02:26
Rtük'ün Ceza Verdiği Görüntüler - Kızımın Kanı 1.770 izlenme - 3 yıl önce RTÜK Kanal Türk’te 15 Şubat 2013 günü yayınlanan başrolünde Tarık Akan’ın yer aldığı ‘’Kızımın Kanı’’ adlı Türk filmi için, Kanal Türk TV’ye 26 bin lira ceza verdi. 1987 yapımı olan Halit Refiğ imzalı filmde Tarık Akan, kızını öldürenlerden intikam alıyor ve ağır işkenceler yapıyor.
Dansözün Göğsüne Para Yapıştırdı Rtük Ceza Verdi! 01:00
Dansözün Göğsüne Para Yapıştırdı Rtük Ceza Verdi! 2.563 izlenme - 6 yıl önce ’Ben Bilmem Eşim Bilir’’ adlı yarışmada dansözün göğüslerine para yapıştırıldı. RTÜK 200 bin lira ceza verdi.
Niran Ünsal'ın Canlı Yayını Terk Etmesi - Seda Sayan Show 02:59
Niran Ünsal'ın Canlı Yayını Terk Etmesi - Seda Sayan Show 559 izlenme - 3 yıl önce Daha önce RTÜK'ten sağlam cezalar yiyip uslanmayan, Melih Gökçek'e bir güzel yanlayan CHP vekili olan Nazlı Aka'ya ise sataşan Seda Sayan hanımefendi bu sefer de programından Niran Ünsal'ı kovmasa bile kaçırttırmış. Bu programları ciddi değil de goy goy bir biçimde izlerseniz çok güzel oluyor lan, valla bak.
RTÜK Ceza Belgeseli - Suda Yüzen Balıklar 01:41
RTÜK Ceza Belgeseli - Suda Yüzen Balıklar 294 izlenme - 3 yıl önce Nöbetçi öğretmen Radi Hoca, Tarkan'ın belgesel seslendirmesini kıskanarak kafalara kazınmış olan RTÜK'ün ceza belgeseline hayat veriyor.
Hacı - Jenerik (28 Şubat Süreci) 02:09
Hacı - Jenerik (28 Şubat Süreci) 303 izlenme - 3 yıl önce En başta şunu belirtmek istiyorum açıklama bana aittir biraz uzun gelebilir ama ilgi çekicidir diyerek konuya geçiş yapıyım. Cüneyt Ülsever'in Hacı adlı romanından uyarlanarak 2006'da ATV'de yayına başlayacak olan ancak sakıncalı bulunması nedeniyle yayınlanmadan kaldırılan bir diziydi Hacı.O zamanlar ATV diziyi yayınlamaya cesaret edemedi vs. şeklinde haberler gündemden uzun süre düşmedi. Çünkü dizi 28 şubat sürecini ele almaktaydı. Ayrıca Avrupa'da Askeri sorgulayan bir dizi olarak lanse edilmiş ve RTÜK'e pek çok şikayet yağmıştı.Dönemin meşhur dizilerinden olan Vadi'yi başka kanallara kaptıran Show tv ise atağa geçmiş ve büyük cesaret göstererek diziyi ATV'den transfer ederek yayınlama kararı almıştı. Ancak dizinin yayın hayatı uzun sürmedi.Aşırı muhafazakar ve yanlı sahneler çok fazla gerekçesiyle yine RTÜK'e şikayetler yağdı. Ve dizi 20 bölümün ardından yayından kaldırılmıştır. Not: Cüneyt Ülsever bu kitap nedeniyle üç defa Genelkurmay'da yargılanmış ancak hepsinde beraat kararı çıkmıştır.
Adnan Oktar'a RTÜK'ten Ceza - Söylemezsem Olmaz 19:01
Adnan Oktar'a RTÜK'ten Ceza - Söylemezsem Olmaz 86 izlenme - 1 yıl önce Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), "IŞİD'i masum gösteren yayın yapıldı" iddiasıyla Adnan Oktar'ın A9 TV kanalına müeyyide uygulanmasına karar verdi.
Küçük Ağa - West Coast Tadında Performans 02:22
Küçük Ağa - West Coast Tadında Performans 213 izlenme - 3 yıl önce Efendim Salı akşamları Kanal D'de boy gösteren ve RTÜK'ten aldığı cezalarla bol bol gündeme gelen Küçük Ağa adlı dizinin West Coast tadındaki performansını sizlerle paylaşmak istedim. Sizde gerçek bir rap severseniz ve son yıllarda bu tadı alamamışsanız bu performans sizi bekler. İzleyelim...