Hoşgeldiniz!

ruh çağırma

Aynı Anda 2 Erkeği İdare Eden Kıza Yapılan Oyun 01:00
Aynı Anda 2 Erkeği İdare Eden Kıza Yapılan Oyun 57.439 izlenme - 2 yıl önce 2 erkeği aynı anda aldatmış olabilir ama vuramaz çok yanlış bir kadına el kaldırmak kabul edilemez. Karşısına çıkıp 2 çift ağır laf edecekti o yetecekti ve sonra çekip gitsin. Kesinlikle kadına el kalkmaz..... - Video Bana biraz kurgu gibi geldi ama genede görülsün
Kadir Mısıroğlu'nun, Atatürk'ün Ruhunu Çağırması 05:03
Kadir Mısıroğlu'nun, Atatürk'ün Ruhunu Çağırması 21.060 izlenme - 2 yıl önce Über Üstad Kadir Mısıroğlu, cinlerle iletişim kurabilen kendisi gibi über bir insanla karşılaşır. Üstad, ondan cin vasıtası ile bir ruhla iletişim kurmasını ister. Bu ruh tabii ki üstadın bir numaralı hasmı Mustafa Kemal Paşa'dır. Ve olaylar gelişir.
Kolpaçino Ruh Çağırma Sahnesi 02:06
Kolpaçino Ruh Çağırma Sahnesi 4.688 izlenme - 5 yıl önce Kolpaçino Ruh Çağırma Sahnesi çokk komik :::)))
ruh çağırma 02:06
ruh çağırma 5.672 izlenme - 7 yıl önce by sefer
kolpaçino ruh çağırma sahnesi 01:53
kolpaçino ruh çağırma sahnesi 2.571 izlenme - 7 yıl önce 1845 ucağı
ruh çağırma  xd 02:06
ruh çağırma xd 2.095 izlenme - 7 yıl önce ruh çağırma xd
Facebook Tan Ruh Çağırma Şakası 02:08
Facebook Tan Ruh Çağırma Şakası 1.622 izlenme - 8 yıl önce
Erman Toroğlu - Ruh Çağırmak 07:59
Erman Toroğlu - Ruh Çağırmak 925 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyon tarihinin en efsanevi anını telegolde gördük.canlı yayında erman hoca üstüne bez atıp ruh çağırdı.serhatın hocam korkuyorum nidaları,ermanın gözlükleri akıldan çıkacak gibi değil, en iyisi izleyip görmek.
Kolpaçino Ruh Çağırma Sahnesi 01:53
Kolpaçino Ruh Çağırma Sahnesi 786 izlenme - 5 yıl önce
Charlie nin Ruhu Geldi. 02:48
Charlie nin Ruhu Geldi. 34 izlenme - 2 ay önce Yurt dışında Milyonlarca izleme alan Charlie, Charlie Challenge Ruh Çağırma Videoları.Bizdede Gençler arasında yayılan yeni Tüyler ürpertici Ruh çağırma yöntemi.Charlie, Charlie Beni duyuyormusun? Ruh Dedektifi nde. Ruh TV de ele alınıyor.
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 01:17
Şeytan Çıkarma Ayininde Korkutan Olay 289 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada dolaşan bir şeytan çıkarma ayinine ait görüntülerde ürküten bir ayrıntı göze çarptı. Genç bir kıza uygulanan ayinde kızın yüzünde bir ara şeytani bir gülümseme belirdi. Nerede ve ne zaman çekildiği bilinmeyen görüntülerde İspanyolca konuşan bir genç kıza orta yaşlı bir kadın ve çevredeki birkaç erkek şeytan çıkarma ayini düzenliyor. Önce kızla konuşan beyaz kazaklı bir kadına genç kız “aynı şey değil” diyor. Kadın kıza “neden” sorusunu yöneltince kız cevap vermiyor ve kadın ekliyor “Çünkü sen bir ölüsün” diyor. Ardından genç kız “O beni duyuyor” demeye başlıyor. Kızı ellerinden sıkıca tutan adamlarla birlikte ayin düzenleniyor. İşte o sıralarda kızın yüzünde şeytani bir gülümseme beliriyor.
ingilizce bilmeden ruh çağırmayın 02:33
ingilizce bilmeden ruh çağırmayın 909 izlenme - 7 yıl önce
Atatürk'ün Ruhunu Çağırdık Bize Kızdı 02:10
Atatürk'ün Ruhunu Çağırdık Bize Kızdı 459 izlenme - 5 yıl önce Habertürk Tv Ekranlarında Yayınlanan Murat Bardakçı Ve Erhan Afyoncu'nun Sunduğu Tarihin Arka Odası Programın Önceki Gece Konuğu Ünlü Besteci Erol Sayan'dı. ...
Ruh Çağırma Şakası 02:55
Ruh Çağırma Şakası 223 izlenme - 3 yıl önce Ruh Çağırma Şakası Masa altına kurulan bir düzenek ile ruh çağırma sırasında fena şakalandılar.
erman toroğlu ruh çağırıyor 14:53
erman toroğlu ruh çağırıyor 387 izlenme - 6 yıl önce erman toroğlu futbolun ruhuyla istişare etti...
Ruh Çağırma Şakası  02:55
Ruh Çağırma Şakası 68 izlenme - 3 yıl önce Ruh Çağırma Şakası Masa altında kurdukları düzenek ile ruh çağırma yapan şakacıların görüntülerini izliyoruz. diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Gençlerin Tepkisi: Ruh Çağırma Tahtası 15:08
Gençlerin Tepkisi: Ruh Çağırma Tahtası 13 izlenme - 11 ay önce Gençlerimiz Ruh Çağırma Tahtası'na (Ouija Board) ne mi Tepki verdi? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Aybaba, Canlı Yayında Ruh Çağırdı 01:48
Adnan Aybaba, Canlı Yayında Ruh Çağırdı 55 izlenme - 3 yıl önce Futbol yorumcularından Adnan Aybaba, canlı yayında Galatasaray'ın 2000 yılındaki takım ruhunu çağırdı.