Hoşgeldiniz!

ruh hastası

 Ruh hastası olmak. 00:06
Ruh hastası olmak. 54.078 izlenme - 4 yıl önce Ruh hastası olmak.
Japon Sigara Reklamı (1991) 01:05
Japon Sigara Reklamı (1991) 2.541 izlenme - 10 ay önce Sansasyonel televizyon reklamları denince akla gelen Japonların 1991'de çekmiş olduğu bir sigara reklamı.
Arabanın Moturuna Şampuan Dökmek 03:05
Arabanın Moturuna Şampuan Dökmek 3.551 izlenme - 1 yıl önce Oto destekçim isimli youtube kanalını bilenler bilir.Ruh hastası bir opel sahibinin arabasına yaptığı eziyetlerden birisi.
İnce Belli Olmak İçin Kaburgalarını Aldıran Ruh Hastası Model 05:51
İnce Belli Olmak İçin Kaburgalarını Aldıran Ruh Hastası Model 5.638 izlenme - 2 yıl önce Bir karikatür karakterine bakıyormuş hissi veren 6 kaburgasını aldıran model, Pixee Fox. Amerikanın Kuzey Karolina eyaletinde eskiden elektrikçilik yapan Pixee, yaklaşık 70,000 pound harcayarak kendini kum saati figürüne çevirdi. Aslen İsveçli olan 25 yaşındaki model bir animasyon karakterini gördükten sonra böyle bir karar aldığını belirtti. Ameliyat ile 6 kaburgasını aldırarak 14 inç'lik bir bele sahip olan Pixee bu alanda yeni bir rekora imza attı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ruh Hastası Papağan 00:15
Ruh Hastası Papağan 1.382 izlenme - 1 yıl önce Ruh Hastası Papağan
Ruh Hastası Rus Sürücü 02:12
Ruh Hastası Rus Sürücü 5.966 izlenme - 3 yıl önce Video açıklamaya gerek bırakmıyor. Her şey ortada. Ruh hastası insanlar trafikte ve hayatın her yerinde çok var.
Sadık Karan - Ruh Hastası (Klip Teaser) 00:32
Sadık Karan - Ruh Hastası (Klip Teaser) 2.923 izlenme - 3 yıl önce Sadık Karan - Ruh Hastası (Klip Teaser) 2015 Yepyeni
46 Yaşındaki Babanın 6 Yaşında Kız olması Ve Evlatlık Alınması 04:36
46 Yaşındaki Babanın 6 Yaşında Kız olması Ve Evlatlık Alınması 3.487 izlenme - 2 yıl önce Önceliğinen videoda alt yazı olmaması için özürlerimi iletirim. Bu abimiz yada küçük kızımız erkek olarak dünyaya gelmiş. büyümüş evlenmiş çocukları olmuş felan. Ama bedeni erkekken kendini kadın gibi neyim hissettiğini fark etmiş. Trans yürüyüşlerine felan katılmış. Karısıda Napıyorsun bey manyadın mı bırak bu işleri demiş. Adam da sokarım böyle işe diyerek trans olmaya karar vermiş. Ama bir anda yetiştin bir trans olmak istememiş. Ve 6 Yaşındaki bir kız olmaya karar vermiş. Kız olarak çocukluğunu yaşamak istemiş. Dahada tuhafı, kendisini evlat edinecek bir aile bulmuş. Yani birileri 46 yaşında olmasına rağmen 6 yaşındaki bir kız gibi giyinen adamı evlatlık edinmiş. Neyse, bigün bu kızın yada abinin çocuğu aramış. Baba ben evleniyorum düğünüme gel demiş. Ama öyle giyip gelme lütfen demiş. Bu adamın çok zoruna gitmiş. Neden onu öyle kabullenmek istemediklerini felan anlamamış. İntiharı neyim düşünmüş. Neyse 46 Yaşındaki adamdan 6 yaşındaki kızı çıkarırsak Ne yapar 40 Yapar. MHP nin 40. yılını sevgi ve saygıyla yeniden anıyoruz.
Trabzonsporluların Hazırladığı Ruh Hastası Video 00:40
Trabzonsporluların Hazırladığı Ruh Hastası Video 677 izlenme - 1 yıl önce Trabzonsporluların geldiği son nokta,bu video anlatmak istedikleri belli karşımıza çıkmayın saldırırız.Trabzonsporlular bu videodan ileri gidemezler suç oluşur.Bu videoda suç teşkil ediyo
hayvanlar alemının en ruh hastası hayvanı 01:24
hayvanlar alemının en ruh hastası hayvanı 4.785 izlenme - 7 yıl önce hayvanlar alemının en ruh hastası hayvanı
Chucky 04:14
Chucky 2.162 izlenme - 3 yıl önce kaç yaşındasın, beni hatırlıyor musun? oyun oynamak ister misin?
Çivici Katil'in Naif Koğuş Arkadaşı 00:44
Çivici Katil'in Naif Koğuş Arkadaşı 2.170 izlenme - 3 yıl önce zamanında çivici katil olarak ülke gündemini meşgul eden beyefendinin, çok ama çok naif koğuş arkadaşı. "bakkalım ben, erdal bakkal" edasıyla kurduğu cümleler ise naiflik yarışında bayrağı taşır cinsten; "basit bir katilim, ruh hastası bir katil."
ruh hastası sunucu ve islamın şartı 02:17
ruh hastası sunucu ve islamın şartı 2.509 izlenme - 7 yıl önce http//alperdrms.blogspot.com/
yeşil çamın en ruh hastası en garip sahneler 06:05
yeşil çamın en ruh hastası en garip sahneler 3.840 izlenme - 8 yıl önce
Ruh Hastası Spiker - Fırçalamaya Devam 00:32
Ruh Hastası Spiker - Fırçalamaya Devam 1.539 izlenme - 3 yıl önce Ruh hastası spiker yine yarışmacıları fırçalıyor.deniz ile ilgili sorusuna cevap alamayan spiker yine çıldırıyor.tekrar aramızda görmek ne güzel. Eski bölümleri için, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1728/para-pesin-programinin-ruh-hastasi-sunucusu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/9440/para-pesin-in-ruh-hastasi-sunucusu-part-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14380/para-pesin---ruh-hastasi-spiker-final
Takım Arkadaşını Tekmeleyen Futbolcu - Pepe 00:20
Takım Arkadaşını Tekmeleyen Futbolcu - Pepe 758 izlenme - 2 yıl önce Dün oynana Real Madrid-Valencia maçında ilginç bir pozisyon yaşandı. Pepe bir müdahale sonucunda yerde kaldı, hemen yanına giden arkadaşı yi ayağa kaldırmak istedi ancak beklemediği bir müdahaleyle karşılaştı. Ruh hastası Pepe'yi izleyelim.
Para Peşin' in Ruh Hastası Sunucusu Part 2 05:37
Para Peşin' in Ruh Hastası Sunucusu Part 2 1.698 izlenme - 3 yıl önce Her izleyenin canlı yayına bağlanıp; "At tarraaa, arap taşşaa, zenci pipisi" gibi tahminlerde bulunmak istediği efsane program Para Peşin' in sapık sunucusundan part 2 tadında bir kesit...Seni dövdüğüm kızılcık sopasına acırım.Sana değil, sopaya acırım... (Gemide Mode On)
KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN FİLMİ  - Kötü Kedi Şerafettin 00:40
KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN FİLMİ - Kötü Kedi Şerafettin 1.618 izlenme - 2 yıl önce Bülent Üstün'ün Kötü Kedi Şerafettin filminin ilk teaser'ı yayınlandı Bülent Üstün’ün efsanevi çizgi roman karakteri, 4 ayaklı metropol canavarı “Kötü Kedi Şerafettin”in merakla beklenen filminin ilk teaser’ı yayınlandı. Türkiye'de "animasyon çocuklar içindir" anlayışını değiştirecek film, soluksuz temposu ve baş döndüren aksiyonu ile dünyadaki örneklerine meydan okumaya hazırlanıyor. Çocukluğumuzun süper kahramanı, sarı dergilerin baştacı Kötü Kedi Şerafettin'in animasyonunda son çeyreğe gelindi. Cihangir'in müstesna bölgelerinden hayatımıza belirip, köpeköldürenle gerekli ağızları kırma yetkisi bulunan Kötü Kedi Şerafettin'in ilk teaser'ı heyecan yarattı. Bülent Üstün'ün Kötü Kedi Şerafettin filminin ilk teaser'ı yayınlandı Bülent Üstün’ün efsanevi çizgi roman karakteri, 4 ayaklı metropol canavarı “Kötü Kedi Şerafettin”in merakla beklenen filminin ilk teaser’ı yayınlandı. Türkiye'de "animasyon çocuklar içindir" anlayışını değiştirecek film, soluksuz temposu ve baş döndüren aksiyonu ile dünyadaki örneklerine meydan okumaya hazırlanıyor. Sebla KOÇAN/ skocan@hurriyet.com.tr 18 Ağustos 2015 Ve Şero'da son çeyreğe gelindi 8 Paylaş inPaylaşın - A + Çocukluğumuzun süper kahramanı, sarı dergilerin baştacı Kötü Kedi Şerafettin'in animasyonunda son çeyreğe gelindi. Cihangir'in müstesna bölgelerinden hayatımıza belirip, köpeköldürenle gerekli ağızları kırma yetkisi bulunan Kötü Kedi Şerafettin'in ilk teaser'ı heyecan yarattı. Çiftleşme döneminde hem aşkından, hem de mangalından olan bir tekirin neler yapabileceğini traji-komik bir hikayeyle kafalarımıza çakan, “Kötü Kedi Şerafettin”in etkileyici seslendirme kadrosunda Uğur Yücel, Demet Evgar, Okan Yalabık, Ayşen Gruda, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Gökçe Özyol, Cezmi Baskın ve Yekta Kopan yer alıyor. Senaryoyu Bülent Üstün'ün yazdığı, uyarlamasını ise Levent Kazak'ın yaptığı, yönetmenliğini Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal’ın üstlendiği “Kötü Kedi Şerafettin” Türkiye’nin önde gelen animasyon stüdyosu Anima İstanbul’un yapımcılığında beyazperdeye aktarılıyor. Ünlü çizer Bülent Üstün'ün kaleminden yıllarca mizah dergilerinde okuduğumuz efsane kedi Şerafettin, Cihangir'in en ruh hastası kedisi. Hemen hemen her dişi kediye sulanan Şero'nun kalbinde ise aslında Misket var. Yine de aşktan ziyade, Şero için mangal daha büyük bir yer tutuyor diyebiliriz. Filmde Şero'yu Uğur Yücel, Misket'i ise Demet Evgar seslendiriyor. Detaylar kotukediserafettinfilmi.com adresinde.
ruh hastası papağan gangnam style ile coştu 01:16
ruh hastası papağan gangnam style ile coştu 560 izlenme - 2 yıl önce ruh hastası papağan gangnam style ile coştu
Sadık Karan - Ruh Hastası (Klip) 03:36
Sadık Karan - Ruh Hastası (Klip) 828 izlenme - 3 yıl önce Sadık Karan - Ruh Hastası (Video Klip) Şarkı Sözleri: Söz - Müzik: Sadık Karan Düzenleme: Hüseyin Çebişci Yönetmen: Levent Öztürk Ne yaptın neler ettin nereden geldin nereye gittin Yanında biri mi var delirttin beni Aklına hiç gelmedim mi Birazcık beni özlemedin mi Umursamaz bu hallerinle bitirdin beni Eğdiriyor başımı aşk belası süründürüyor Seriyor iki seksen, halimi görsen Beni olmadığım biri yapıyor Ruh Hastası gibiyim Başka bir adı yok Elim ayağıma dolanıyor Aynadaki ben miyim Demedim mi sana ben Aşk bana hiç mi hiç iyi gelmiyor
Sadık Karan - Ruh Hastası (2015) 03:36
Sadık Karan - Ruh Hastası (2015) 764 izlenme - 3 yıl önce Sadık Karan - Ruh Hastası (2015) Şarkı Sözleri; Ruh Hastası Gibiyim Başka Bir Adı Yok Elim Ayağıma Dolanıyor Aynadaki Benliğim Demedimmi Sana Ben Aşk Bana Hiç mi Hiç İyi Gelmiyor
ruh hastası ve kaşınan bir maymun! 01:24
ruh hastası ve kaşınan bir maymun! 1.478 izlenme - 8 yıl önce gerçekten kaşınıyor..
Ruh Hastası Kedi 00:04
Ruh Hastası Kedi 344 izlenme - 2 yıl önce 27.12.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Ruh Hastası Kedi" başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kediyi Acımasızca Döven Ruh Hastası Adam 00:29
Kediyi Acımasızca Döven Ruh Hastası Adam 118 izlenme - 5 ay önce Nerede yaşadığını, adını, sanını bilmediğimiz yaşından başından utanmadan kendinden güçsüz bir canlıya defalarca ayağındaki ayakkabı ile vuran ruh hastası adamı izliyoruz efendim.
Less - Ruh Hastası 03:22
Less - Ruh Hastası 536 izlenme - 3 yıl önce Emrah ablak'ın less için yaptığı üçüncü ve son klip olan ruh hastası benimde favorimdir ilginç bir komedisi ve kendine özgü olduğundan yine diğerleri gibi alkışlanmayı hakettiklerini düşünüyorum
Ruh Hastası Sunucu - Manyak Bu Yaa 05:38
Ruh Hastası Sunucu - Manyak Bu Yaa 1.091 izlenme - 7 yıl önce
Pepe Çok Üzülüyor! 04:00
Pepe Çok Üzülüyor! 433 izlenme - 2 yıl önce Pepe'nin yaptığı insanlık dışı faullerden oluşan bir derleme izleyeceksiniz. Kendisi son dönemin en kasap futbolcularından biridir.
Denizanalarından Şapka Yapmaya Çalışan Steve-O 01:50
Denizanalarından Şapka Yapmaya Çalışan Steve-O 529 izlenme - 3 yıl önce Jackass ekibinin en yürekli üyelerinden Steve-O, tatil için gittiği Peru'da da rahat durmadı. Sörf yapmak için gittiği sahilde kıyıya vurmuş denizanalarını gören Steve-O, Jackass'e yakışır kareler sergiledi. Kıyıya vurmuş denizanalarının üzerine atlayan ve hatta onları kafasının üzerine bir şapka gibi koyan Steve-O, denizanalarının verdiği acıya hiç aldırmadı. Steve-O, denizanası sokmasının neye benzediğini merak edenlere eşsiz bir fedakarlıkla hizmet verdi demek yanlış olmaz.
Ruh hastası Ninja - Ölüm Vuruşu (1986 ) 09:13
Ruh hastası Ninja - Ölüm Vuruşu (1986 ) 797 izlenme - 3 yıl önce Nihat Yiğit' ten bir başyapıt.Hayretler içinde izleyeceğiniz 9 dakika 13 saniyelik bir film. The New York Times
Önce Dövüp Sonra Sevmek - Adana 00:41
Önce Dövüp Sonra Sevmek - Adana 526 izlenme - 3 yıl önce Edinilen bilgiye göre olay, merkez Seyhan ilçesi, Reşatbey Mahallesi'nde meydana geldi. İki sevgili yolda yürürken birden tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşürken, genç kız sinirlenerek sevgilisinin bacağına tekme attı. Genç ise sevgilisine tokat atıp daha sonra kaldırım üzerinde bulunan beton çiçekliklere yatırarak boğazını sıktı. Daha sonra çift buradan ayrılarak yolda yürümeye devam etti. Ancak sevgililer yeniden tartışarak bir parka geldi. Genç, kız arkadaşına burada da tokat atıp darp etti. Bu arada yoldan geçen bir kişinin tepki gösterip "Polisi arayacağım" demesi üzerine çift, hiçbir şey olmamış gibi el ele tutuşarak olay yerinden uzaklaştı.