Hoşgeldiniz!

ruhban

Radikal İslam Dünya'nın Başına Beladır  -  Besim Tibuk 16:36
Radikal İslam Dünya'nın Başına Beladır - Besim Tibuk 1.167 izlenme - 10 ay önce Liberal Demokrat Parti'nin kurucusu ve onursal başkanı Besim Tibuk, radikal İslam hakkındaki görüşlerini paylaşıyor.
Archangel (Regen Dc) 00:53
Archangel (Regen Dc) 34 izlenme - 3 yıl önce her karşılamada 1250 can her alınan hasarda 1000 ile 500 can pasif olarak 2500 can buffdan 7500 can 8 saniyede bir heald birikimi 15000 ile 45000k arasında anında can basımı.
Bloodborne Avcı Avındayım  Bölüm.7 25:26
Bloodborne Avcı Avındayım Bölüm.7 47 izlenme - 1 yıl önce http://izogame.net/ https://www.facebook.com/izogamee https://twitter.com/izogamee Bloodborne Avcı Avındayım Bölüm.7 Avcıları avlamaya geçen bölüm başlamıştık bu bölümde kaldığımız yerden devam ettik ama bu bölümdekiler baya bi profesyonel çıktılar bize söker mi ? Tabiki Hayır :) İyi Seyirler :)
Bloodborne Hemwick Boss Bölüm.9 07:26
Bloodborne Hemwick Boss Bölüm.9 40 izlenme - 1 yıl önce http://izogame.net/ https://www.facebook.com/izogamee https://twitter.com/izogamee Bloodborne Hemwick Boss Bölüm.9 4. Boss'umuz olan hemwick ile tanıştık ve onu 1 denemede alt etmeyi başard iyi seyirler :)
Cemal Külünkoğlu - Dinimizde Ruhban Sınıf, Şeyh, Evliya Var Mıdır! 09:44
Cemal Külünkoğlu - Dinimizde Ruhban Sınıf, Şeyh, Evliya Var Mıdır! 27 izlenme - 2 yıl önce Dinimizde Ruhban Sınıf, Şeyh, Evliya Var Mıdır! [ Cemal Külünkoğlu]
Bloodborne Ruhban Canavarı Bölüm.2 16:51
Bloodborne Ruhban Canavarı Bölüm.2 19 izlenme - 1 yıl önce http://izogame.net/ https://www.facebook.com/izogamee https://twitter.com/izogamee Ruhban Canavarı İle Başladığımız Bölümde Acayip Hayvanlar Gördük ve Hepsini Baltamızın Keskin Tarafıyla Tanıştırdık Kan Dolu Bir Bölüm Daha Geride Kaldı İyi Seyirler Dostlar
Bloodborne En Derine Bölüm.3 25:50
Bloodborne En Derine Bölüm.3 17 izlenme - 1 yıl önce http://izogame.net/ https://www.facebook.com/izogamee https://twitter.com/izogamee İlk Boss'umuz olan ruhban canavarını öldürdükten sonra yharnam şehrinin derinliklerine indik bu karanlık şehirde yolumuza devam etmekteyiz iyi seyirler
Bloodborne Yeni Canavar Türleri  Bölüm.5 25:03
Bloodborne Yeni Canavar Türleri Bölüm.5 21 izlenme - 1 yıl önce http://izogame.net/ https://www.facebook.com/izogamee https://twitter.com/izogamee Yeni türlerle karşılaştığımız bu bölümde korku dolu anlar yaşadık şimdiden iyi seyirler :) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/izogame kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bloodborne Avken Avcı Olmak  Bölüm.6 11:26
Bloodborne Avken Avcı Olmak Bölüm.6 14 izlenme - 1 yıl önce http://izogame.net/ https://www.facebook.com/izogamee https://twitter.com/izogamee Herkezin bize av olarak baktığı sırada bir avcıyla karşılaştık ve bu defa biz avcılık yaptık izleyiniz efeniim :)
Bloodborne Peder Gasciogne Bölüm.4 19:22
Bloodborne Peder Gasciogne Bölüm.4 14 izlenme - 1 yıl önce http://izogame.net/ https://www.facebook.com/izogamee https://twitter.com/izogamee Evet en derine indikten sonra yukarıya çıkmak için öldürmemiz gereken 2. boss olan Peder Gasciogne 'i geberttik arkadaşlar şimdiden iyi seyirler