Hoşgeldiniz!

ruhsat

Oyuncak Silah ile Polise Ehliyet Ruhsat Soran Çocuklar 00:51
Oyuncak Silah ile Polise Ehliyet Ruhsat Soran Çocuklar 6.658 izlenme - 5 ay önce Oyun oynama adına iki değişik çocuk polisi durdurup ehliyet ruhat kontrolü yapıyolar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Alkollü Sürücü 03:12
Alkollü Sürücü 2.004 izlenme - 11 yıl önce Ehliyet yok ruhsat yok alkol var
Çin Usulü Kamu Spotu 06:23
Çin Usulü Kamu Spotu 902 izlenme - 3 yıl önce Çin trafik polisi eşini aldatırken trafikte yakalanan sürücünün başına gelenleri aynen çekerek, kamu spotu yaptı. Adam ve sevgilisi, emniyet kemeri takmadıkları için trafik polisince çevriliyor. Adam ehliyeti evde unutmuş, karısından ehliyetini getirmesini istiyor ve o arada sevgilisini de karısı geleceği için olay mahallinden uzaklaştırıyor. Kadın ehliyetle kocasının yanına geliyor ama o da ne? Kadına da ceza yazmaları gerek, o kadını çağırmalarını söylüyor ve böylece kadın kocasına yakalanıyor. Özetle, emniyet kemerini hem siz, hem de metresiniz taksın. Ayrıca ehliyetsiz araba kullanmayın, yakalanırsınız.
Ehliyet Ruhsat Yerine Bira Açacağı Vermek 01:10
Ehliyet Ruhsat Yerine Bira Açacağı Vermek 576 izlenme - 3 yıl önce Arabayı yol ortasında bırakan sürücü, ısrarla ehliyet ve ruhsat isteyen polislere açacak uzatarak durumu özetliyor...
Sırrı Süreyya Önder'in Kepçenin Önüne Atlaması 04:53
Sırrı Süreyya Önder'in Kepçenin Önüne Atlaması 759 izlenme - 2 yıl önce Taksim Gezi Parkı'nın yıkılışını önlemek amacıyla İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in, yıkıp ekiplerinin ruhsatları olmadığı gerekçesiyle yıkımı engellemek istemesi sebebiyle kendisini kepçenin önüne atmasını izliyor ve dile getirdiği tepkisini dinliyoruz. Dileriz içinde biraz olsun doğa sevgisi olan tüm vekillere ders olur.
Cicişler - Polis Arabasına Yanlışlıkla Çarpmak 02:07
Cicişler - Polis Arabasına Yanlışlıkla Çarpmak 393 izlenme - 2 yıl önce Cicişler'in ne elleri nede dilleri rahat duruyor... Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler, plaka uygulaması yapan trafik ekibinde görevli polise tokat attıkları ve araçlarına çarptıkları iddiasıyla gözaltına alınmış...
Beyefendi Ehliyet ruhsat 00:06
Beyefendi Ehliyet ruhsat 201 izlenme - 2 yıl önce Beyefendi Ehliyet ruhsat - yeni vine
Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu 00:49
Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu 179 izlenme - 4 yıl önce Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu
Polisten Nasıl Kurtuldum / Ruhsatsız Yakalandım / Akıllı Olmak Lazım :) 03:01
Polisten Nasıl Kurtuldum / Ruhsatsız Yakalandım / Akıllı Olmak Lazım :) 13 izlenme - 4 ay önce
Şile'nin Yeni Devlet Hastanesinin Ruhsatı Çıktı 02:01
Şile'nin Yeni Devlet Hastanesinin Ruhsatı Çıktı 1 izlenme - 1 hafta önce Şile'nin yeni devlet hastanesinin ruhsatı çıktıİSTANBUL - Şile için zorunlu ihtiyaç haline gelen yeni devlet hastanesinin yapım hazırlıklarında son imza atıldı.
Ruhsat Bulundurmayana Ceza 01:19
Ruhsat Bulundurmayana Ceza 9 izlenme - 9 ay önce Ruhsatını Araçta Bulundurmayan Veya Tescil Plakasını Monte Edilmesi Gereken Yerin Dışında Farklı Bir Yere Takan Sürücülere 92 TL Ceza Verilecek. Araç Bilgileri Doğrulanıncaya Ve Plaka Uygun Yere Takılıncaya Kadar Araç Trafikten Men Edilecek.
Ruhsat  İçinde Polise  Uyuşturucu Verdi 00:40
Ruhsat İçinde Polise Uyuşturucu Verdi 47 izlenme - 3 yıl önce İl Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri, Erzurum-Çat karayolu 112 Acil Servis Komuta Merkezi önünde yaptıkları uygulama sırasında H.G. yönetimindeki kamyoneti durdurdu. POLİSE RUHSAT İÇİNDE UYUŞTURUCU VERDİ Polis, rutin kontroller sırasında ehliyetini istediği H.G'nin verdiği ruhsat içinde poşete sarılı vaziyette 5 gram uyuşturucu madde buldu. Kamyonette arama yapan ekipler, H.G'yi gözaltına alırken, yakalanan uyuşturucunun türünün belirlenmesi için çalışma başlatıldı.
Gürsu 1 Ruhsat-İkmal 1 00:55
Gürsu 1 Ruhsat-İkmal 1 54 izlenme - 8 yıl önce
ruhsat-feriflex 01:23
ruhsat-feriflex 37 izlenme - 8 yıl önce ruhsat-feriflex