Hoşgeldiniz!

Ruleti Videoları İzle

Sıla - Rus Ruleti 04:07
Sıla - Rus Ruleti 8.223 izlenme - 5 yıl önce
aşk ruleti 01:45
aşk ruleti 12.964 izlenme - 10 yıl önce aşk ruleti fragman
Dünyanın En Tatlı Rus Ruleti 01:35
Dünyanın En Tatlı Rus Ruleti 2.898 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Tatlı Rus Ruleti Baba ve oğlunun aralarında oynadıkları en eğlenceli ve en sevimli Rus ruleti oyunu...
Düğünde Rus Ruleti Kazası 00:54
Düğünde Rus Ruleti Kazası 4.024 izlenme - 4 yıl önce Düğünde Rus Ruleti Kazası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yumurta Ruleti w/Erdeniz 05:11
Yumurta Ruleti w/Erdeniz 2.389 izlenme - 2 yıl önce Videomuzu Yorumlamayı ve Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın :) (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) www.facebook.com/YapGorTv
Yumurta Ruleti - Çok Eğlenceli Oyun 06:11
Yumurta Ruleti - Çok Eğlenceli Oyun 1.176 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda sizlere çok eğlenceli bir oyun gösteriyoruz: Yumurta ruleti. Oyunun nasıl oynandığı ve kuralları videoda var. İhtiyacınız olanlar, kafadengi bir arkadaş, 12 yumurta ve tabii anne izni. :) Etrafta seyirci de olursa iyi olur çünkü emin olun onlar sizden çok daha fazla eğlenecek. Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Fifa 08 Marsilya Ruleti 00:06
Fifa 08 Marsilya Ruleti 4.533 izlenme - 9 yıl önce fifa 08 david villa marsilya ruleti
Yumurta Ruleti - Çok Eğlenceli Oyun 06:11
Yumurta Ruleti - Çok Eğlenceli Oyun 953 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda sizlere çok eğlenceli bir oyun gösteriyoruz: Yumurta ruleti. Oyunun nasıl oynandığı ve kuralları videoda var. İhtiyacınız olanlar, kafadengi bir arkadaş, 12 yumurta ve tabii anne izni. :) Etrafta seyirci de olursa iyi olur çünkü emin olun onlar sizden çok daha fazla eğlenecek. Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Yumurta Ruleti w/Erdeniz 05:11
Yumurta Ruleti w/Erdeniz 787 izlenme - 2 yıl önce Yumurta Ruleti w/Erdeniz "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/yapgor kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ruletle Devir Teslimi Yapma - Cüneyt Arkın 03:15
Ruletle Devir Teslimi Yapma - Cüneyt Arkın 1.125 izlenme - 2 yıl önce Kemal öyle çılgın adamdır ki,isminin önüne niteleme sıfatı alabilmek için rulet bile oynayabilecek potansiyeldedir. (bkz:kazanan kemal) .Girdiği mekanın haracını kendine bağlatmak isteyen Kazanan Kemal ,taraftar desteğini de arkasına alarak galibiyete doğru yelken açmıştır.Bu esnada rakibini ''kaybettin evet'' diyerek onaylayacak kadar da centilmendir
Sıla Rus Ruleti 04:06
Sıla Rus Ruleti 1.642 izlenme - 5 yıl önce Sıla Rus Ruleti
Türk İşi Korku Filmi Vol. 7 - Tahsin Hasoğlu 07:05
Türk İşi Korku Filmi Vol. 7 - Tahsin Hasoğlu 938 izlenme - 2 yıl önce Tahsin Hasoğlu'nun korku filmi serisinin yedincisi. Açıklamalarda ne yazarsa yazsın herkesin bildiği gibi esas bombalar, altta yeralan 'okur mektupları' bölümünde yeralacağı için, boşuna zaman kaybetmeden filmi izleyip bir an önce de yorumunuzu ekleyin derim.
chris angel - rus ruleti silahla oyunu 03:20
chris angel - rus ruleti silahla oyunu 1.694 izlenme - 6 yıl önce chris angel - rus ruleti
Rus Ruleti Oynayan Koruma Polisi Hayatını Kaybetti 01:32
Rus Ruleti Oynayan Koruma Polisi Hayatını Kaybetti 22 izlenme - 3 hafta önce Rus ruleti oynayan koruma polisi hayatını kaybetti Ölümle biten Rus ruleti oynayan polisin sevgilisi: "Daha öncede aynısını yapmıştı"İSTANBUL - Beylikdüzü'nde Cumhurbaşkanlığı Koruma Dairesi Başkanlığı'nda görevli polis, kız arkadaşıyla birlikte Rus ruleti videoları izledi.
Cüneyt Arkın'la Rus Ruleti 2 01:08
Cüneyt Arkın'la Rus Ruleti 2 650 izlenme - 2 yıl önce Rus ruletiyle mekan haracının bağlanabildiği filmimizde Kemal abiyi örnek alan bir genç mekana girer ve bu sefer de o Kemal'e meydan okur. Ama bilmediği bir şey vardır. Kemal, kazanan Kemal' dir. Videoyu yüklemekteki amacım ise Kaybeden Ahmet' in silahı ateşledikten sonra kafasından fırlayan silindirik, travmatik et parçası sahnesi. Bu da Kemal abimizin ilk meydan okuduğu içerik, yer bulursa sevinirim: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/120053/ruletle-devir-teslimi-yapma-cuneyt-arkin
iphone ile rus ruleti oynanirsa ne olur _? 01:35
iphone ile rus ruleti oynanirsa ne olur _? 1.403 izlenme - 6 yıl önce
Oyuncak Tabancayla Rus Ruleti 02:13
Oyuncak Tabancayla Rus Ruleti 1.162 izlenme - 5 yıl önce Oyuncak Tabancayla Rus Ruleti
 Cüneyt Arkın'la Rus Ruleti 2 01:08
Cüneyt Arkın'la Rus Ruleti 2 681 izlenme - 3 yıl önce Rus ruletiyle mekan haracının bağlanabildiği filmimizde Kemal abiyi örnek alan bir genç mekana girer ve bu sefer de o Kemal'e meydan okur. Ama bilmediği bir şey vardır. Kemal, kazanan Kemal' dir. Videoyu yüklemekteki amacım ise Kaybeden Ahmet' in silahı ateşledikten sonra kafasından fırlayan silindirik, travmatik et parçası sahnesi.
İphone İle Rus Ruleti Oynuyorlar 01:35
İphone İle Rus Ruleti Oynuyorlar 1.343 izlenme - 7 yıl önce iphone ile rus ruleti oynuyorlar
iphone ile rus ruleti 01:35
iphone ile rus ruleti 900 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/semih.topuz
rus ruleti 09:44
rus ruleti 1.034 izlenme - 7 yıl önce kv
Ilkay Sencan - Back to Life 03:21
Ilkay Sencan - Back to Life 59 izlenme - 3 ay önce Ilkay Sencan'ın, Yeni Dünya Müzik etiketiyle yayınlanan "Back to Life" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Ilkay Sencan
Rus Ruletini Yanlış Anlamak 03:32
Rus Ruletini Yanlış Anlamak 569 izlenme - 2 yıl önce 13 filmi zıpoylır içerir. Malumunuz Rus ruleti sevgi ve saygı temelli güzide bir oyunumuzdur. Cüneyt abimizin bazı filmlerinde de değindiği bu konuyu bu adamlar çok yanlış anlamış ve bokunu çıkarmışlar. Halbuki sevgili Yıldız Tilbe'nin de dediği gibi her şey tadında güzeldir.
Zorlu İkili - Rus Ruleti Sahnesi 00:47
Zorlu İkili - Rus Ruleti Sahnesi 908 izlenme - 4 yıl önce Zorlu İkili - Rus Ruleti Sahnesi
rus ruleti   :)) 00:44
rus ruleti :)) 1.118 izlenme - 8 yıl önce salakça yapılan gösterinin sonu
aşk ruleti )))) 05:11
aşk ruleti )))) 1.185 izlenme - 9 yıl önce
Online Rus Ruleti 00:06
Online Rus Ruleti 233 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki dünya üzerinde bir deli daha türemesin. Bu arkadaşımız ölmeyi bayılma zannedip Rus ruletini bildiğimiz anlık olarak silahta deniyor. Şansı varmış ki merminin olduğu hazne denk gelmemiş.
Kodes - Rap Ruleti 03:02
Kodes - Rap Ruleti 405 izlenme - 4 yıl önce Kodes - Rap Ruleti
Efsanelerden 'yumurtalı Rus ruleti' 02:24
Efsanelerden 'yumurtalı Rus ruleti' 178 izlenme - 1 yıl önce NBA'in efsane ismi Magic Johnson ve Amerikan futbolunun unutulmaz ismi Peyton Manning bir televiyon programına konuk oldu. Jimmy Fallon, Johnson ve Manning'e 'yumurtalı Rus ruleti' oyunu oynattı ve ortaya eğlenceli görüntüler çıktı.
bıçakla rus ruleti 00:45
bıçakla rus ruleti 596 izlenme - 8 yıl önce ilk denemede elide geçirdi