Hoşgeldiniz!

Rulman Videoları İzle

Pres Makinesi Rulman Topunu Ezmeye Çalışırsa Ne Olur?  00:53
Pres Makinesi Rulman Topunu Ezmeye Çalışırsa Ne Olur? 1.494 izlenme - 9 ay önce Oldukça güçlü olan rulman topunu ezmeye çalışan pres makinesi hayli zorlandı. Rulman topu alev çıkararak patlarken makineye de zarar verdi.
Makinam Sıkarken Ses Yapıyor 02:03
Makinam Sıkarken Ses Yapıyor 2.114 izlenme - 2 yıl önce Bilinçlendirirken çemkiren, çemkirirken biliçlendiren. Burasına(elle çene gösterilir)gelmiş bir arkadaş.Analarınıza, bacılarınıza, eşlerinize, manitalarınıza izletin, öğretin. Alkışı da basın. Hasta etmeyin lan milleti.
Türk Yapımı Oyun Konsolu (Türk Zekası İçerir) 01:00
Türk Yapımı Oyun Konsolu (Türk Zekası İçerir) 1.569 izlenme - 2 yıl önce Kardeşlerimiz büyük ihtimal tüm paralarını son çıkan yarış oyununa verdiler ve tabi dolayısıyla konsol alıcak para kalmadı ama bu onları duramaz,izliyoruz.
Rulman nasıl yapılır makinearsivi 04:29
Rulman nasıl yapılır makinearsivi 1.432 izlenme - 5 yıl önce
Türkiye'de Tecavüz Mağduru Olmuş 9 Varlık 01:24
Türkiye'de Tecavüz Mağduru Olmuş 9 Varlık 221 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de Tecavüz Mağduru Olmuş 9 Varlık Olayların hepsi gerçek, basında yer alan haberlerdir. İnternetten bulunabilir. Listenin mağdurları insanlar değil insan dışındaki varlıklar. Şöyle bir baktığımızda görüyoruz ki, listede bir leylek eksik. 1. Rulman 2011 yılında Karaman'da yaşanan olayın mağduru. 2. Köpek Muğla'nın Fethiye ilçesinde şubat ayında yaşanan olayda İngiliz bir çiftin köpeğine tecavüz edilmişti. 3. Tavuk 2009 yılında Gebze'de bir adam komşusunun tavuğuna tecavüz ederken yakalanmıştı. 4. Kedi İstanbul, Bahçelievler'de yaşanan olayda Kartopu isimli kedi birden fazla kişinin tecavüzüne uğramıştı. 5. Damacana 2009 yılında Bursa'da yaşanan hadisenin kahramanı ise bir damacanaydı. 6. At Olayı gerçekleştiren kişinin bir mühendis olması daha da ilgi çekmişti. Bolu'da 2006 yılında yaşanan olay gündemi bayağı meşgul etmişti. 7. Ördek Bu olay da Bursa'dan. Geçen yıl Bursa'da bir adam ördeğe tecavüz etmiş, ördek ise telef edilmişti. 8. Eşek Bu olayın mekanı Kastamonu. Başıboş gezen eşek gözü dönmüş bir adamın tecavüzüne uğramıştı. 9. Cansız Manken Antalya'da 2006 yılında yaşanan olayda mağazaya giren hırsız çıkmadan önce 3 cansız mankene tecavüz etmişti. Olay dış basında bile yankılanmıştı.
rulman & özipekli rulman 00:21
rulman & özipekli rulman 45 izlenme - 6 yıl önce http//www.ozipeklirulman.comözipekli rulmantel tersane cad. no 108/a karaköy/14rulman & özipekli rulmanhttp//www.ozipeklirulman.com