Hoşgeldiniz!

runatolia

13. Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu Fetih Koşusu 02:22
13. Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu Fetih Koşusu 8 izlenme - 2 hafta önce Antalya'nın fethinin 811. yılı kutlamaları kapsamında 13. Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu Fetih Koşusu gerçekleştirildi.
13. Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu Fetih Koşusu (2) - Antalya 01:50
13. Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu Fetih Koşusu (2) - Antalya 4 izlenme - 2 hafta önce Antalya'nın fethinin 811. yılı kutlamaları kapsamında 13. Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu Fetih Koşusu gerçekleştirildi.
8 Bin Kişi, 12. Runatolia Antalya Maratonu'nda Ter Döktü 05:07
8 Bin Kişi, 12. Runatolia Antalya Maratonu'nda Ter Döktü 32 izlenme - 1 yıl önce 8 bin kişi, 12. Runatolia Antalya Maratonu'nda ter döktüANTALYA - Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu başladı.
Runatolia Maratonu Akut Adım Adım Nasuh Mahruki Bağış 2016 00:39
Runatolia Maratonu Akut Adım Adım Nasuh Mahruki Bağış 2016 31 izlenme - 2 yıl önce Runatolia Maratonu AKUT Adım Adım Nasuh Mahruki Bağış
Itır Erhart and Renay Onur (ADIM ADIM) | Ashoka Fellows 2014 04:17
Itır Erhart and Renay Onur (ADIM ADIM) | Ashoka Fellows 2014 37 izlenme - 3 yıl önce Taking the familiar model of fundraising through endurance sports such as running, swimming and biking, and adapting it to local customs in Turkey, Adım Adım, founded by Itır Erhart and Renay Onur, is achieving much more than leveraging resources for NGOs: they are creating a movement of role model citizens and organizations who are convinced to create social change, step by step, which so far has generated more then 7 Million Turkish Lira in financial support for civil society organizations in Turkey. Itır Erhart ve İ. Renay Onur’un kurucularından olduğu ADIM ADIM ise bir yandan spor aracılığıyla bireyleri toplumsal sorunların çözümü için harekete geçirirken, bir yandan da sivil toplum kuruluşlarını (STK) daha şeffaf ve hesap verebilir olmaya teşvik ediyor. Sonuçta bireyler ve STK’lar arasındaki kopukluk giderilirken, toplumsal değişim, demokratikleşme ve kalkınma yolunda daha hızlı ve sağlam adımların atılması sağlanıyor. ADIM ADIM Oluşumu, yurtdışından tanıdık bir modeli - spor aracılığıyla kaynak yaratmayı hedefleyen “yardımseverlik koşusu”nu - yepyeni bir yaklaşımla yorumluyor. Video by: TWIST Productions (Elifcan Ekinci, Kamil Satır) Copyright: Ashoka
Runatolia 10uncu Uluslararası Maratonu Başlıyor 01:24
Runatolia 10uncu Uluslararası Maratonu Başlıyor 17 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl "Runatolia" adıyla düzenlenecek 10'uncu Uluslararası Antalya Maratonuna 44 ülkeden 6 bine yakın kişi katılacak.
Yüksek Topuklularla Koştular 04:26
Yüksek Topuklularla Koştular 16 izlenme - 3 yıl önce Runatolia 10. Uluslararası Antalya Maratonu- Bu yıl "Runatolia" adıyla düzenlenen 10. Uluslararası Antalya Maratonu, yüksek topuklu koşu ve halk koşusuyla başladı Antalya'da bu yıl 10'uncusu düzenlenen Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu, yüksek topuklu koşu ve halk koşusuyla başladı.