Hoşgeldiniz!

rus askeri

Rus Askeri Suriye'de 00:37
Rus Askeri Suriye'de 5.716 izlenme - 2 yıl önce Rus askerlerin Tartus'ta Suriye ordusuna eğitim verirken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Storyful'un geçtiği videoda Rus askerler Tartus'ta atış talimi yaptırıyor. Sosyal medyadaki bilgileri ve videoların çekildiği konumları doğrulayan Storyful'un abonelerine servis etttiği videoada Rus askerler Tartus'taki deniz üssünde Suriye'de rejim askerlerine atış talimi yaptırırken görülüyor. Hafta içinde ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), Rusya’nın Suriye’de gelişmiş bir hava üssü kuruyor olabileceğini açıklamıştı. Pentagon sözcüsü Jeff Davis düzenlediği basın toplantısında “Bazı insan ve araç gereç hareketliliğini tespit ettik. Bu hareketlilik, Rusya’nın Lazkiye’de rejime ait bir hava üssünü kullanmaya başlayacağına işaret ediyor" demişti.
Rus Askerlerinin Kaşık Oyunu 01:07
Rus Askerlerinin Kaşık Oyunu 1.010 izlenme - 3 yıl önce İki Rus askerin kaşık ile oynadığı oyun izleyenleri kendinden geçirdi.
Teflon Tavayı Kağıt Gibi Büken Rus Askeri 01:34
Teflon Tavayı Kağıt Gibi Büken Rus Askeri 1.233 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerde rus askerinin güç gösterisi yaparak teflon tavayı kağıt gibi büktüğü görülmektedir.
Rusya'da Asker Olmak 02:13
Rusya'da Asker Olmak 1.424 izlenme - 3 yıl önce Muhtemelen 90'lı yıllarda çekilmiş bu videoda Rus askerlerinin eğitimini izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ellerini Kullanmadan Şınav Çeken Rus Askerleri 00:40
Ellerini Kullanmadan Şınav Çeken Rus Askerleri 767 izlenme - 4 yıl önce Ellerini Kullanmadan Şınav Çeken Rus Askerleri
rus askerin komik kazası! 01:18
rus askerin komik kazası! 1.219 izlenme - 7 yıl önce rus askerin komik kazası!
Sarıkamış Faciası Rusya Arşiv Görüntüleri  2 01:18
Sarıkamış Faciası Rusya Arşiv Görüntüleri 2 536 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle sitemizdeki mevcut Sarıkamış faciası görüntülerinden farklı bu görüntüler. Öncekiler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/97853/sarikamis-faciasi-rusya-arsiv-goruntuleri Donmuş Türk askerleri çok net gözükmekte. Bir buçuk dakikalık görüntüleri içiniz kaldıramayabilir.
46 Tonluk Tank İle Drift Tapan Rus Askeri 00:26
46 Tonluk Tank İle Drift Tapan Rus Askeri 14 izlenme - 4 ay önce Rusya'da 46 ton ağırlığında olan T-80UD tankı ile drift yapıldı. Drift sırasında tanktan çıkan kıvılcımlar kameraya böyle yansıdı.
Rus Askerlerinin Yemeğine Bakış Açısı 00:41
Rus Askerlerinin Yemeğine Bakış Açısı 14 izlenme - 7 ay önce Rus askeri yemeklerinde olan durumu göstermek için farklı bir yol seçti. Yemeğini ters çevirip tabaktan dökülmediğini gösterdi.