Hoşgeldiniz!

rus uçağı

TSK'nın Rus Uçağını Düşürdüğü An 00:40
TSK'nın Rus Uçağını Düşürdüğü An 8.332 izlenme - 2 yıl önce Türkiye, Türkmenleri bombalayan RUS uçağını düşürdü. Uçağın düştüğü sırada pilotlar paraşütle atlayarak kurtuldu. Uçağın düşürülmesinin ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı'ndan bilgi aldı. Cumhurbaşkanlığı düşürülen uçağın Rusya'ya ait olduğunu açıkladı. Düşürülen uçağın iki pilotu paraşütle atladı. Pilotlardan birinin Türkmenlerin elinde olduğu iddia edilirken diğer pilottan henüz haber yok.
Alparslan Kuytul Hoca - Hadi Vursana Rus Uçağını 00:19
Alparslan Kuytul Hoca - Hadi Vursana Rus Uçağını 6.320 izlenme - 2 yıl önce Alparslan Kuytul Hoca(!) Türkiye'nin Rus uçağını vuramayacağını iddia etmiş.
Rus Uçağı Düşürülmesi Hususunda 3 Farklı Açıklama 00:40
Rus Uçağı Düşürülmesi Hususunda 3 Farklı Açıklama 2.789 izlenme - 1 yıl önce 24 Kasım 2015'te hava sahamızı ihlal ettiği gerekçesiyle düşürülen rus uçağı meselesinde Ahmet Davutoğlu talimat bizzat tarafımdan verilmiş demişti, Tayyip Erdoğan aynı ihlal bugün yapılsa yine aynı karşılığı vereririz derken finalde fetö'ye bağlanarak rusyayla gerginlik mutlu sonla bitirildi.
İlber Ortaylı: Dünyada İlk Savaş Uçağı Kullanan İtalyanlar; Düşüren Türklerdir! 00:59
İlber Ortaylı: Dünyada İlk Savaş Uçağı Kullanan İtalyanlar; Düşüren Türklerdir! 4.744 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı katıldığı Teke Tek programında ilginç bir tarihi bilgiden bahsediyor. Düşürülen Rus uçağı olayının üstüne tarihte de bu durumula ilgili bilgilendiriyor bizi...
İşte Düşürülen Rus SU-24 Uçağının Özellikleri 02:14
İşte Düşürülen Rus SU-24 Uçağının Özellikleri 3.130 izlenme - 2 yıl önce bugün sizlere Düşürülen Rus SU 24 Uçağının Özelliklerini aktaracağım.İyi seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap Sahte Arap Uygulamasını İndir https://goo.gl/p3HjPX SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv SU-24 uçağı, 1970 ve 1980’li yıllarda Sovyetler Birliği’nin her türlü hava koşulunda görev yapabilen en gelişmiş havadan tecrit ve saldırı uçağı olarak tasarlandı İşte düşürülen uçağın özellikleri: SU-24, 1970 ve 1980’li yıllarda Sovyetler Birliği’nin her türlü hava koşulunda görev yapabilen en gelişmiş havadan tecrit ve saldırı uçağı olarak tasarlandı. İki koltuklu, çift motorlu uçak Rusya ’nın ilk entegre sayısal seyrüsefer/atak sistemiyle donatılmıştı. SU-24’ün konfigürasyonu F-111 ile benzerlikler ihtiva eder. Eski Sovyet cumhuriyetleri hava kuvvetleri ve ayrıca başka birkaç ülkede daha halihazırda kullanılmaktadır. TEKNİK ÖZELLİKLERİ: Mürettebat : 2 Pilot Uzunluk : 22.67 metre Yükseklik : 6.19 m metre Kanat açıklığı : 17.63 metre Ağırlığı : 35,910 kg Servis tabanı : 11,000 metre Hız : 3.1 mach Motor : 2 adet Saturn/Lyulka AL-21F-3A turbojets Motorun İtiş Gücü : 75 kN SİLAHLAR 1 adet GSh-6-23mm top 4 adet Kh-23 (AS-7 ’Kerry’) 4 adet Kh-25ML (AS-10 ’Karen’) 2 adet Kh-28 (AS-9 ’Kyle’) 2 adet Raduga Kh-58 (AS-11 ’Kilter’) 3 adet Raduga Kh-31P 2 adet Kh-29L/T (AS-14 ’Kedge’) 2 adet Kh-59 2 adet R-60 (AA-8 ’Aphid’) 2 adet R-73 (AA-11 ’Archer’) 2 adet KAB-500KR 2 adet KAB-500L Halen kullanılmakta olan Su-24M ve Su-24MK modelleri için içlerinde GLONASS, çok işlevli göstergeler ile güncelleştirilmiş kokpit, Head-Up Display (HUD), sayısal hareketli harita üreteci, kaska monteli görüş sistemi, R-73 (AA-11 ’Archer’) havadan havaya füzesi de dahil olmak üzere son teknoloji güdümlü silahlar için provizyonun da olduğu bir yenileştirme programı yürütülmektedir. Su-24M ve Su-24MK’nin yeni kokpit ve seyrüsefer sistemleri ile donatılıp donatılmayacağı bilinmemektedir. Yenilenmiş uçak Su-24M2 olarak adlandırılmıştır.
Atilla Kaptan'ın Düşürülen Rus Uçağı Hakkındaki Görüşleri 02:50
Atilla Kaptan'ın Düşürülen Rus Uçağı Hakkındaki Görüşleri 1.668 izlenme - 2 yıl önce Atilla Kaptan 3G ile CNNTürk canlı yayınına bağlanarak düşürülen Rus uçağı hakkında fikirlerini beyan etti. Fakat bağlantıda teknik bir sorun yaşanmış olacak ki biz kendisini televizyonda göremedik...
Putin Hakkında Bilinmeyen Gerçekler / Sahte Arap 03:20
Putin Hakkında Bilinmeyen Gerçekler / Sahte Arap 503 izlenme - 2 yıl önce Putin Hakkında Bilinmeyen Gerçekler. Rus uçağının düşürülmesiyle gündeme gelen Türk-Rus ilişkileri Türk kamuoyunda Putin ve Rusya devleti hakkında merak uyandırdı. Bende bu konuya biraz ucundan değinmek istedim.İyi seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap Sahte Arap Uygulamasını İndir https://goo.gl/p3HjPX SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv
Yaşar Nuri Öztürk'ten Putin'e Övgüler 01:45
Yaşar Nuri Öztürk'ten Putin'e Övgüler 307 izlenme - 2 yıl önce ilahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, sınırlarımızı işgal eden SU-24 tipi Rus uçağının düşürülmesinin ardından Türkiye'ye her fırsatta tehditler savuran Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i öve öve bitiremedi. İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, Ulusal Kanal'da Gülgün Feyman'ın sunduğu 'Söz ve Işık' programının konuğu oldu. Öztürk, sınırlarımızı işgal eden SU-24 tipi Rus uçağının düşürülmesinin ardından ülkemizi bulduğu her fırsatta tehdit eden Putin'e övgüler yağdırdı. "PUTİN'DEN KUR'AN MUMİNİ KOKULARI GELİYOR" Dünya basınında 'Putin Müslüman mı oldu' haberlerinin yayıldığını belirten Öztürk, Putin'in mü'min kokusu yaydığını ve Putin'den Kur'an mü'mini kokularının geldiğini söyleyerek bunu 2008 yılında da yazdığını belirtti. "PUTİN'İN TIRNAĞI OLACAK BİR TANE ADAM YOK" İlahiyat profesörü Öztürk'ün Putin övgüleri bunlarla da sınırlı kalmadı. Öztürk, Putin'in tırnağı olacak bir tane adamın İslam dünyasında olmadığını da sözlerine ekledi
Düşürülen Rus Uçağı Sonrası Türkmen Sevinci 00:23
Düşürülen Rus Uçağı Sonrası Türkmen Sevinci 245 izlenme - 2 yıl önce Türkmenler Rus uçağının Türkiye tarafından düşülmesini sevinçle karşıladı. Türkmenlerin, bu sabah Türkmendağı çevresinde Esad rejimine ait askerleri püskürttüğü, uçağın bu sırada geldiği kaydediliyor... Bayırbucak bölgesi Ağcabayır köyü kırsalında iki Rus savaş helikopteri alçak uçuş yaparak düşürülen Rus savaş uçağını ve pilotlarını aradı. Bölgede yaşayan köylüler tarafından cep telefonuyla görüntülerdi.
İlk Rus Turist Kafilesi Antalya'ya Geldi 00:56
İlk Rus Turist Kafilesi Antalya'ya Geldi 95 izlenme - 2 yıl önce Moskova’dan havalanan Rus uçağı, içindeki 189 Rus yolcusuyla birlikte Antalya Havalimanı’na iniş yaptı. Uzun bir aradan sonra gelen ilk kafile için çiçeklerle karşılama yapıldı.
Ahmet Davutoğlu: Rus Uçağının Düşürülmesi Sorumluluğunu Üstlenirim 09:48
Ahmet Davutoğlu: Rus Uçağının Düşürülmesi Sorumluluğunu Üstlenirim 27 izlenme - 1 yıl önce Eski Başbakan AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu. Davutoğlu, Rus uçağının düşürülmesine ilişkin 'Emri ben verdim' eleştirileriyle ilgili soruya da cevap verdi. NTV’de konuşan Davutoğlu şunları söyledi: 15 Temmuz gecesi, güvenli bir eve gittik. Ben yine de zor bir gece olduğu için gideceğimiz evi sorun, kendisinin rızası varsa deyin dedim. Sayın cumhurbaşkanımıza başbakanımıza ulaşmak için çabamız oldu. Ardından beş yerli, dört yabancı kanala demeçler vererek, ilk tweeti attık. Belli olan bir husus vardı, bu bir kader gecesiydi. Herkes kader gecesinde doğru yerde olmak zorundaydı. Özellikle yabancı kanallarda izahat yanlışı görünce, yabancı kanallara bağlandım. Ben burada bütün medyaya, görünür olmak risk getirir ama siz bunu üstlendiniz. O gece bizim için onur gecesiydi. Allah bir daha öyle karanlık gecesi göstermesin. YAPTIKLARI VAHŞETİN GÖRÜNTÜLERİ DE ORTAYA ÇIKTI
Davutoğlu'ndan Rus Uçağı Açıklaması : İlk Emir H. Fidan'a Suikast Şeklinde 02:19
Davutoğlu'ndan Rus Uçağı Açıklaması : İlk Emir H. Fidan'a Suikast Şeklinde 29 izlenme - 1 yıl önce Davutoğlu'ndan Rus Uçağı Açıklaması: İlk Emir H. Fidan'a Suikast şeklinde... Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, 15 Temmuz gecesi gerçekleşen darbe girişimiyle ilgili olarak, "Geçmişe dönük bakıldığında bir istihbarat bilgisi var. Ben geç ve doğal yollarla bilgi sahibi oldum. İlk ihbar Hakan Fidan'a suikast şeklinde geldi" diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rus Uçağı Açıklaması 03:09
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rus Uçağı Açıklaması 21 izlenme - 1 yıl önce Erdoğan, katıldığı canlı yayında Rus uçağının düşürülmesi olayıyla, FETÖ'nün arasında bağlantı olduğuna dair şüphesini dile getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan El Cezire televizyonuna verdiği mülakatta Rus uçağının düşürülmesinde FETÖ'nün rolü olup olmadığıyla ilgili soruya da cevap verdi. "PENSİLVANYA İLE ALAKALARI OLABİLİR" Erdoğan, "Şüphe var ki uçağı düşüren 2 pilot gözaltında. Rus uçağını düşüren pilotların Pensilvanya ile alakası olabilir. Bunlardan her şey beklenir" dedi.
Davutoğlu: Rus Uçağını Düşürenler Hava Sahamızı Savunmuştur 07:23
Davutoğlu: Rus Uçağını Düşürenler Hava Sahamızı Savunmuştur 18 izlenme - 1 yıl önce Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu NTV canlı yayınında Oğuz Haksever’in soruları yanıtladı. Konu Rus uçağının düşürülmesi olayına geldi. Rus uçağının düşürülmesi ilgili tekrar soruşturma açılacağının basında yer alması üzerine dönemin Başbakanı olan Ahmet Davutoğu uçağın düşürülmesi konusuna açıklık getirdi. Davutoğlu, ”Rus uçağını düşürenler hava sahamızı savunmuştur” dedi.
 Düşürülen Rus uçağının kara kutusu açıldı 00:54
Düşürülen Rus uçağının kara kutusu açıldı 21 izlenme - 2 yıl önce Türk hava sahasını ihlal ettikten sonra düşürülen Rus uçağına ait kara kutu, Moskova’da düzenlenen basın toplantısında açıldı. Yarın özel laboratuvarda başlatılacak kara kutu incelemelerinde elde edilen ilk veriler 21 Aralık’ta paylaşılacak.
Güne Merhaba - 11 Ağustos 2016 02:15:52
Güne Merhaba - 11 Ağustos 2016 33 izlenme - 1 yıl önce Deniz Bayramoğlu ile "Güne Merhaba"da, gecenin ve günün taze haberleri, hava ve yol durumu keyifli bir tempoyla ekrana taşınıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rus Uçağını Düşüren 2 Pilot Gözaltında 04:21
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rus Uçağını Düşüren 2 Pilot Gözaltında 13 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye sınırında Rus jeti düşüren iki pilotun gözaltına alındığını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuyla ilgili olarak ayrıca, “Şu anda hava sahasına girişleriyle ilgili olarak şunu söyleyebiliriz ki, Türk hava sahası ihlal edilmiş, defalarca uyarı yapılmasına rağmen müdahalede bulunulmuştur. Pensilvanya ile bu pilotların bağlantısı olabilir. Yargı bunu ortaya çıkaracaktır. Darbe girişimiyle alakalı birçok gözaltı var” dedi.
Rus Uçağı Karadeniz'e Düştü 00:38
Rus Uçağı Karadeniz'e Düştü 3 izlenme - 1 yıl önce Rus uçağı Karadeniz'e düştü
Her Şey   18 Kasım 2015 01:10:06
Her Şey 18 Kasım 2015 14 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
92 Kişiye Mezar Olan Rus Uçağı Sscb'nin Dağıldığı Gün Düştü 00:48
92 Kişiye Mezar Olan Rus Uçağı Sscb'nin Dağıldığı Gün Düştü 1 izlenme - 1 yıl önce 92 Kişiye Mezar Olan Rus Uçağı SSCB'nin Dağıldığı Gün Düştü
Rus Uçağı Yanlışlıkla Askerlerimiz Vurdu 3 Şehit 11 Yaralı 01:50
Rus Uçağı Yanlışlıkla Askerlerimiz Vurdu 3 Şehit 11 Yaralı 0 izlenme - 11 ay önce Rus Uçağı Yanlışlıkla Askerlerimiz Vurdu 3 Şehit 11 Yaralı