Hoşgeldiniz!

ruslar

Rusların Türkiye Öfkesi Dinmiyor 00:11
Rusların Türkiye Öfkesi Dinmiyor 779.652 izlenme - 2 yıl önce Amerika'dan sonra dünyanın askeri olarak süper gücü olarak gösterilen Rusya'nın uçağı Türkiye tarafından düşürülünce sosyal medya günlerdir bu konuyla çalkalanıyor. Rus gençlerinin kızgınlığını yansıtan kısa bir video internete düştü. Bir Rus genci, evinde ay yıldızlı kupa bardağını bir çekiçle kırıyor.
Ruslara Nazım Hikmeti Sormak 02:19
Ruslara Nazım Hikmeti Sormak 2.101 izlenme - 3 ay önce Ruslara, Rusya'da yaşan ve kabri hala orada olan büyük Türk şairi Nazım Hikmet'i tanıyıp tanımadıklarını sorduk.
Üç Lada'dan Stres Çarkı Yapan Ruslar 01:27
Üç Lada'dan Stres Çarkı Yapan Ruslar 6.721 izlenme - 8 ay önce Son zamanların en popüler oyuncağı stres çarkına esinlenen Ruslar, üç adet Lada Samara marka arabayı kesip biçip stres çarkı haline getirmişler. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rakip Dayağı Sonrası Bir De Annesinin Dövdüğü Dövüşçü 00:43
Rakip Dayağı Sonrası Bir De Annesinin Dövdüğü Dövüşçü 6.021 izlenme - 9 ay önce Görüntüdeki kafes dövüşünde rakibinin ağzını burnunu patlattığı Rus mms dövüşçüsü yenilince annesinin sopasınıda yiyiyor
Rusların Çılgın Eğlence Anlayışı 01:35
Rusların Çılgın Eğlence Anlayışı 32.704 izlenme - 4 yıl önce Rusların eğlence anlayışını hep beraber görelim.. 13.09.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Rusların Çılgın Eğlence Anlayışı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bu Ruslar Çok Çılgın 03:09
Bu Ruslar Çok Çılgın 28.728 izlenme - 7 yıl önce
Ülkelerin Yemek Anlayışını Gösteren Blogger  00:59
Ülkelerin Yemek Anlayışını Gösteren Blogger 2.947 izlenme - 8 ay önce Dünyadaki ülekerin yemek anlayışını gösteren Alman blogger, Rusları ve Türkleri kızdırmış.
Erzurum Rus İşgali-19166 (2) 03:03
Erzurum Rus İşgali-19166 (2) 505 izlenme - 1 ay önce Bu yeni görüntülerde, sitemizdeki eski Rus işgal videosundan farklı olarak, asker görüntüsü yok. İnsan görüntüsü ise pek az. Bolca yıkılmış bina ve o binalar arasından seçilen tek tük insanlar var.
Çılgın Rusların Eğlencesi 01:10
Çılgın Rusların Eğlencesi 16.274 izlenme - 5 yıl önce Çılgın Rusların Eğlencesi
Ruslar'ın Yeni Arazi Aracı SHERP 03:36
Ruslar'ın Yeni Arazi Aracı SHERP 7.209 izlenme - 2 yıl önce Otomobil üreticileri crossover, SUV veya 4×4 modellerini tanıtırken sıklıkla “her türlü arazi koşuluna uygun” tabirini kullanırlar. Rusların geliştirdiği araç bu deyimin içinin ne kadar boş olduğunu kanıtlamak için üretilmiş gibi. Zira bu çılgın canavar gerçek anlamda her türlü arazi koşuluyla başa çıkabiliyor. Alexei Garagashyan’ın icadı olan SHERP isimli araç, yerine göre ATV, kamyon, bazen de tank gibi hareket edebiliyor. SHERP dev lastikleri sayesinde 70 cm kadar olan engelleri aşıyor, yeri geliyor karda izini belli etmiyor, canı sıkıldığında suya atlayıp bir anda balık adama dönüşebiliyor. 44 beygir güç üretebilen 1,5 litre hacimli ve 4 silindirli dizel motordan güç alan SHERP, 45 km/s hıza ulaşabiliyor. Üstelik SHERP’in tüm bunları başarması için harcanan para ise yalnızca 50 bin dolar. Bu arıza arazi aracının yeteneklerini hemen aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
Rus Kızlarına Sorduk: Sakallı Erkek Mi, Sakalsız Erkek Mi? 05:11
Rus Kızlarına Sorduk: Sakallı Erkek Mi, Sakalsız Erkek Mi? 9.710 izlenme - 2 yıl önce BardakTV Rusya sokaklarında Rus kızlarına erkeklerin sakallı mı sakalsız mı olmaları gerektiğini sordu. Cevaplar ilginç. İzlemeye değer.
7 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışmayı Öğrenmek 04:17
7 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışmayı Öğrenmek 13.260 izlenme - 3 yıl önce Rus kızları ile tanışmak için 7 adımda uygulamanız gereken kurallar. Rus kızları güzel ancak anlaşılmaz değiller. Yeter ki doğru başlangıç adımını atınız, aynen videoda ki gibi. Rus kızları bizleri bekliyor.
 Orgazm Taklidi Yapan Rus Kızları 00:34
Orgazm Taklidi Yapan Rus Kızları 16.261 izlenme - 5 yıl önce Bu kadar rus hatunu ard arda bu halde görmek bir Türk erkeğinde deprem etkisi yaratabilir.
Rus Kızdan Beklenmedik Darbuka Performansı 01:00
Rus Kızdan Beklenmedik Darbuka Performansı 4.555 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da elinde darbukası ile Lada marka aracın bagajında oturan Rus Kız arabada çalan Chocolata şarkısına darbuka ile eşlik ediyor.
Rus Güzeller Soyundu Trafik Alt Üst Oldu 01:24
Rus Güzeller Soyundu Trafik Alt Üst Oldu 12.180 izlenme - 5 yıl önce Rus Güzeller Soyundu Trafik Alt Üst Oldu
Şiir Gibi Küfür Eden Rus Kız 00:07
Şiir Gibi Küfür Eden Rus Kız 1.589 izlenme - 7 ay önce Küfür tabi ki onaylamıyoruz ancak daha önce bu kadar güzel edildiğine şahit olmamışsınızdır. Bu Rus kız öğrendiği Türkçe küfür öyle bir söylüyor ki... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rus Polisinden Türkler'e: Erdoğan’a Selam Söyleyin! 02:30
Rus Polisinden Türkler'e: Erdoğan’a Selam Söyleyin! 6.091 izlenme - 2 yıl önce Rus polisleri Moskova’dan ülkeye girmeye çalışan Türkleri, “Erdoğan’a selam söyleyin!” diyerek Türkiye’ye geri gönderdi. Havalimanında çok sıkıntı yaşadıklarını anlatan Türkler, pantolonlarına kadar çıkarttırdıklarını, valizlerini yerlere döktüklerini söyledi.
Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi 00:46
Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi 13.262 izlenme - 5 yıl önce Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi
İspanya Ibıza Adası 13:19
İspanya Ibıza Adası 9.382 izlenme - 8 yıl önce mükemmel ruslar dance
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu 21:03
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu 4.212 izlenme - 3 yıl önce Evet bu videomuzda Rusların düğünlerde çılgın dansları, eğlenceli rus düğün oyunları ve birbirinden güzel rus kızlarından oluşan top10 videosunu biraraya getirdik. Türklerin her zaman ilgisini çeken yanıbaşımızdaki Rusya'daki, Rus kızların zor durumları, bir o kadarda eğlenceli dakikalarından oluşan bu videomuzda eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle.. Diğer Etiketler balon patlatma oyunu rus düğünü, russian wedding bubble shooter games, rusların düğün eğlencesi videosu, rusların enteresan düğün oyunu, geleneksel rus düğün oyunu, rus düğün gelenekleri, rus düğün eğlencesi, rus düğün oyunları, rus düğün dansları, düğün oyunu oyna, düğün hazırlıkları oyunu, düğün oyunu nasıl oynanır, düğün oyun havaları, çılgın rus düğünü, rusların 10 çılgın düğün oyunu, rus düğününde balon patlatmaca, rus düğünü balon patlatmaca, çılgın rus geceleri Youtube Videoları . () () () . . , . .avi 2014 - vs
Rusların En Komik Müzik Grubu 02:00
Rusların En Komik Müzik Grubu 7.920 izlenme - 4 yıl önce ))
Ruslar O Kadar Yaklaştı mı? 01:18
Ruslar O Kadar Yaklaştı mı? 2.231 izlenme - 2 yıl önce Sovyet güçleri Berlin'in merkezindeki mühim noktaları bombalamaktadır, Hitler onların yalnız 12 km uzakta olduklarını hesap edince deliye döner.
Sokak Sporu Yapan Ruslar 04:33
Sokak Sporu Yapan Ruslar 4.396 izlenme - 4 yıl önce
Tamirci Çıragı 04:57
Tamirci Çıragı 6.567 izlenme - 9 yıl önce rus versionu
Ruslar Hangi Türk Takımını Tutuyor? 04:30
Ruslar Hangi Türk Takımını Tutuyor? 2.578 izlenme - 2 yıl önce Kızıl Meydan'da Ruslara soru soran arkadaşımızı izliyoruz.
Rus Düğününde Havuç Rendeleme Oyunu 02:02
Rus Düğününde Havuç Rendeleme Oyunu 590 izlenme - 7 ay önce Rus düğünlerinde yapılan ilginç eğlencelere bir yenisi eklenmiş. Erkeklere bir adet havuç kadınlara da bir rende verilmiş ve olaylar başka yere doğru gider olmuş.
Sayko Rus Ambulans Ekipli Klip Parodisi 03:13
Sayko Rus Ambulans Ekipli Klip Parodisi 1.213 izlenme - 2 yıl önce Sayko bir rus klibi ile karşınızdayız arkadaşlar.Ekip performansı çok iyi tüm karakterler senaryo ile o kadar iyi bağdaşmışlarki bir rusun günlük ihtiyacı olan herşeyi özetlemişler.
Rusların Türkiye Tatilini Böyle Ti'ye Aldılar 02:58
Rusların Türkiye Tatilini Böyle Ti'ye Aldılar 5.132 izlenme - 6 yıl önce Rusların, Türkiye tatili esnasında sergiledikleri davranışlarını tiye alan 'Nyanki' (Dadılar) adlı film Rusya'da büyük ilgi görüyor
artık inandım bu ruslar normal değil 00:40
artık inandım bu ruslar normal değil 4.236 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
5 Derecelik Suda Satranç Oynayan Çılgın Ruslar 00:53
5 Derecelik Suda Satranç Oynayan Çılgın Ruslar 1.243 izlenme - 2 yıl önce Rus yüzme takımı dayanıklıklarını artırmak için böyle bir yola başvurmuşlar. 5 derecelik suda satranç oynayarak zihinsel ve fiziksel güçlerini artırmayı düşünen çılgın Rus takımı nedense bizi hiç şaşırtmadı.