Hoşgeldiniz!

Ruslar Videoları İzle

Rusların Türkiye Öfkesi Dinmiyor 00:11
Rusların Türkiye Öfkesi Dinmiyor 778.956 izlenme - 2 yıl önce Amerika'dan sonra dünyanın askeri olarak süper gücü olarak gösterilen Rusya'nın uçağı Türkiye tarafından düşürülünce sosyal medya günlerdir bu konuyla çalkalanıyor. Rus gençlerinin kızgınlığını yansıtan kısa bir video internete düştü. Bir Rus genci, evinde ay yıldızlı kupa bardağını bir çekiçle kırıyor.
Üç Lada'dan Stres Çarkı Yapan Ruslar 01:27
Üç Lada'dan Stres Çarkı Yapan Ruslar 6.475 izlenme - 1 hafta önce Son zamanların en popüler oyuncağı stres çarkına esinlenen Ruslar, üç adet Lada Samara marka arabayı kesip biçip stres çarkı haline getirmişler. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rakip Dayağı Sonrası Bir De Annesinin Dövdüğü Dövüşçü 00:43
Rakip Dayağı Sonrası Bir De Annesinin Dövdüğü Dövüşçü 5.918 izlenme - 1 ay önce Görüntüdeki kafes dövüşünde rakibinin ağzını burnunu patlattığı Rus mms dövüşçüsü yenilince annesinin sopasınıda yiyiyor
Ülkelerin Yemek Anlayışını Gösteren Blogger  00:59
Ülkelerin Yemek Anlayışını Gösteren Blogger 2.879 izlenme - 3 hafta önce Dünyadaki ülekerin yemek anlayışını gösteren Alman blogger, Rusları ve Türkleri kızdırmış.
Rusların Çılgın Eğlence Anlayışı 01:35
Rusların Çılgın Eğlence Anlayışı 32.670 izlenme - 4 yıl önce Rusların eğlence anlayışını hep beraber görelim.. 13.09.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Rusların Çılgın Eğlence Anlayışı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bu Ruslar Çok Çılgın 03:09
Bu Ruslar Çok Çılgın 28.642 izlenme - 6 yıl önce
Rus Kızlarına Sorduk: Sakallı Erkek Mi, Sakalsız Erkek Mi? 05:11
Rus Kızlarına Sorduk: Sakallı Erkek Mi, Sakalsız Erkek Mi? 9.440 izlenme - 1 yıl önce BardakTV Rusya sokaklarında Rus kızlarına erkeklerin sakallı mı sakalsız mı olmaları gerektiğini sordu. Cevaplar ilginç. İzlemeye değer.
Rus Kızdan Beklenmedik Darbuka Performansı 01:00
Rus Kızdan Beklenmedik Darbuka Performansı 4.152 izlenme - 10 ay önce Rusya'da elinde darbukası ile Lada marka aracın bagajında oturan Rus Kız arabada çalan Chocolata şarkısına darbuka ile eşlik ediyor.
Ruslar'ın Yeni Arazi Aracı SHERP 03:36
Ruslar'ın Yeni Arazi Aracı SHERP 6.632 izlenme - 1 yıl önce Otomobil üreticileri crossover, SUV veya 4×4 modellerini tanıtırken sıklıkla “her türlü arazi koşuluna uygun” tabirini kullanırlar. Rusların geliştirdiği araç bu deyimin içinin ne kadar boş olduğunu kanıtlamak için üretilmiş gibi. Zira bu çılgın canavar gerçek anlamda her türlü arazi koşuluyla başa çıkabiliyor. Alexei Garagashyan’ın icadı olan SHERP isimli araç, yerine göre ATV, kamyon, bazen de tank gibi hareket edebiliyor. SHERP dev lastikleri sayesinde 70 cm kadar olan engelleri aşıyor, yeri geliyor karda izini belli etmiyor, canı sıkıldığında suya atlayıp bir anda balık adama dönüşebiliyor. 44 beygir güç üretebilen 1,5 litre hacimli ve 4 silindirli dizel motordan güç alan SHERP, 45 km/s hıza ulaşabiliyor. Üstelik SHERP’in tüm bunları başarması için harcanan para ise yalnızca 50 bin dolar. Bu arıza arazi aracının yeteneklerini hemen aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
Çılgın Rusların Eğlencesi 01:10
Çılgın Rusların Eğlencesi 16.221 izlenme - 5 yıl önce Çılgın Rusların Eğlencesi
 Orgazm Taklidi Yapan Rus Kızları 00:34
Orgazm Taklidi Yapan Rus Kızları 16.240 izlenme - 4 yıl önce Bu kadar rus hatunu ard arda bu halde görmek bir Türk erkeğinde deprem etkisi yaratabilir.
Rus Güzeller Soyundu Trafik Alt Üst Oldu 01:24
Rus Güzeller Soyundu Trafik Alt Üst Oldu 12.052 izlenme - 4 yıl önce Rus Güzeller Soyundu Trafik Alt Üst Oldu
Rus Polisinden Türkler'e: Erdoğan’a Selam Söyleyin! 02:30
Rus Polisinden Türkler'e: Erdoğan’a Selam Söyleyin! 6.070 izlenme - 2 yıl önce Rus polisleri Moskova’dan ülkeye girmeye çalışan Türkleri, “Erdoğan’a selam söyleyin!” diyerek Türkiye’ye geri gönderdi. Havalimanında çok sıkıntı yaşadıklarını anlatan Türkler, pantolonlarına kadar çıkarttırdıklarını, valizlerini yerlere döktüklerini söyledi.
7 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışmayı Öğrenmek 04:17
7 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışmayı Öğrenmek 9.469 izlenme - 3 yıl önce Rus kızları ile tanışmak için 7 adımda uygulamanız gereken kurallar. Rus kızları güzel ancak anlaşılmaz değiller. Yeter ki doğru başlangıç adımını atınız, aynen videoda ki gibi. Rus kızları bizleri bekliyor.
Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi 00:46
Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi 13.257 izlenme - 5 yıl önce Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu 21:03
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu 4.140 izlenme - 3 yıl önce Evet bu videomuzda Rusların düğünlerde çılgın dansları, eğlenceli rus düğün oyunları ve birbirinden güzel rus kızlarından oluşan top10 videosunu biraraya getirdik. Türklerin her zaman ilgisini çeken yanıbaşımızdaki Rusya'daki, Rus kızların zor durumları, bir o kadarda eğlenceli dakikalarından oluşan bu videomuzda eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle.. Diğer Etiketler balon patlatma oyunu rus düğünü, russian wedding bubble shooter games, rusların düğün eğlencesi videosu, rusların enteresan düğün oyunu, geleneksel rus düğün oyunu, rus düğün gelenekleri, rus düğün eğlencesi, rus düğün oyunları, rus düğün dansları, düğün oyunu oyna, düğün hazırlıkları oyunu, düğün oyunu nasıl oynanır, düğün oyun havaları, çılgın rus düğünü, rusların 10 çılgın düğün oyunu, rus düğününde balon patlatmaca, rus düğünü balon patlatmaca, çılgın rus geceleri Youtube Videoları . () () () . . , . .avi 2014 - vs
İspanya Ibıza Adası 13:19
İspanya Ibıza Adası 9.311 izlenme - 8 yıl önce mükemmel ruslar dance
Ruslar O Kadar Yaklaştı mı? 01:18
Ruslar O Kadar Yaklaştı mı? 2.196 izlenme - 1 yıl önce Sovyet güçleri Berlin'in merkezindeki mühim noktaları bombalamaktadır, Hitler onların yalnız 12 km uzakta olduklarını hesap edince deliye döner.
Ruslar Hangi Türk Takımını Tutuyor? 04:30
Ruslar Hangi Türk Takımını Tutuyor? 2.566 izlenme - 1 yıl önce Kızıl Meydan'da Ruslara soru soran arkadaşımızı izliyoruz.
Rusların En Komik Müzik Grubu 02:00
Rusların En Komik Müzik Grubu 7.843 izlenme - 4 yıl önce ))
Sayko Rus Ambulans Ekipli Klip Parodisi 03:13
Sayko Rus Ambulans Ekipli Klip Parodisi 1.201 izlenme - 1 yıl önce Sayko bir rus klibi ile karşınızdayız arkadaşlar.Ekip performansı çok iyi tüm karakterler senaryo ile o kadar iyi bağdaşmışlarki bir rusun günlük ihtiyacı olan herşeyi özetlemişler.
Sokak Sporu Yapan Ruslar 04:33
Sokak Sporu Yapan Ruslar 4.364 izlenme - 4 yıl önce
Tamirci Çıragı 04:57
Tamirci Çıragı 6.563 izlenme - 8 yıl önce rus versionu
5 Derecelik Suda Satranç Oynayan Çılgın Ruslar 00:53
5 Derecelik Suda Satranç Oynayan Çılgın Ruslar 1.231 izlenme - 1 yıl önce Rus yüzme takımı dayanıklıklarını artırmak için böyle bir yola başvurmuşlar. 5 derecelik suda satranç oynayarak zihinsel ve fiziksel güçlerini artırmayı düşünen çılgın Rus takımı nedense bizi hiç şaşırtmadı.
Rusların Türkiye Tatilini Böyle Ti'ye Aldılar 02:58
Rusların Türkiye Tatilini Böyle Ti'ye Aldılar 5.121 izlenme - 5 yıl önce Rusların, Türkiye tatili esnasında sergiledikleri davranışlarını tiye alan 'Nyanki' (Dadılar) adlı film Rusya'da büyük ilgi görüyor
artık inandım bu ruslar normal değil 00:40
artık inandım bu ruslar normal değil 4.233 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Çılgın Ruslar 01:05
Çılgın Ruslar 2.362 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
8 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışamamak 06:07
8 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışamamak 2.390 izlenme - 2 yıl önce Rus kızlarıyla tanışmak için bin bir çeşit yöntem geliştiren elemanlar yine karşımızda. bu sefer daha güzel kızlar ve elemanlarda daha bi yaratıcı. ama Rus kızları ise göründüğü kadar kolay değil. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/170073/7-adimda-rus-kizlariyla-tanismayi-ogrenmek
C 04:35
C 527 izlenme - 2 yıl önce 21. yy moğolları olan Rusların Çeçenistanda işlediği yüzbinlerce cinayetten birisi.. 98-00 savaşında baskın yaptıkları bir köyde gerçekleştirdikleri terörle mücadelelerini!! izliyoruz. Bu vahşileri destekleyen arkadaşlar bir savaş ihtimalinde Rusları ellerinde bayraklarla karşılamayacaklarsa, karşılaşacakları durumun bu olduğunu belirtmek istiyorum. Videodaki adam öldüreceklerini anlıyor ve dua etmeye başlıyor. Bu insanların ve Türkistan da, Arakan da, Çeçenistan da, Suriye de ve dünyanın her müslüman coğrafyasında mezalim gören insanların veballeri Dur demediğimiz sürece bizim boynumuzda da olacak. Ve Ruslar şöyle güçlü böyle güçlü savaşlar artık teknolojik vs vs diye korkan minik arkadaşlara da şunu hatırlatmak istiyorum; Allah (c.c) sizlere buyuruyor ki : “İşte bu şeytan ancak kendi dostlarını korkutur. Şu halde, eğer iman etmiş kimselerseniz onlardan korkmayın, benden korkun” (Âl-i imran-175)
Kolayı Doldurunca Köpürmemesine Çare Bulundu 00:53
Kolayı Doldurunca Köpürmemesine Çare Bulundu 232 izlenme - 8 ay önce Kola en sevdiğim içecekti bıraktım.Kola köpürmemesi için Ruslar çareyi buldu.Köpürünce içmesi iyi güzel ama Ruslar bir bardağa ilk önce içki gib bir şeye sonra kolayı dolduyolar köpürmüyı