Hoşgeldiniz!

Ruslar Videoları İzle

Rusların Türkiye Öfkesi Dinmiyor 00:11
Rusların Türkiye Öfkesi Dinmiyor 778.557 izlenme - 1 yıl önce Amerika'dan sonra dünyanın askeri olarak süper gücü olarak gösterilen Rusya'nın uçağı Türkiye tarafından düşürülünce sosyal medya günlerdir bu konuyla çalkalanıyor. Rus gençlerinin kızgınlığını yansıtan kısa bir video internete düştü. Bir Rus genci, evinde ay yıldızlı kupa bardağını bir çekiçle kırıyor.
Çocuk Kilise Korosu - Tuna Nehri Akmam Diyor 02:59
Çocuk Kilise Korosu - Tuna Nehri Akmam Diyor 5.230 izlenme - 2 ay önce Bulgaristan Hristiyan Türklerinin oluşturduğu Çocuk Kilise Korosundan Plevne Müdafasında gösterdiği kahramanlıktan dolayı "Osman Paşa" adına yazılan bu güzide eseri dinleyelim efem. İyi seyirler. Plevne Müdafası 19 Temmuz 1877-10 Aralık 1877) 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı sırasında Rusya İmparatorluk Ordusu'nun kuşattığı Plevne (Bulgaristan) kentinin kendisinden 3 katı fazla büyük olan Rus Ordusu'na karşı Osmanlı Ordusu tarafından savunulması olayıdır.
bu ruslar çok çılgın 03:09
bu ruslar çok çılgın 28.572 izlenme - 6 yıl önce
Rus Kızdan Beklenmedik Darbuka Performansı 01:00
Rus Kızdan Beklenmedik Darbuka Performansı 3.851 izlenme - 6 ay önce Rusya'da elinde darbukası ile Lada marka aracın bagajında oturan Rus Kız arabada çalan Chocolata şarkısına darbuka ile eşlik ediyor.
Rus Kızlarına Sorduk: Sakallı Erkek mi, Sakalsız Erkek mi? 05:11
Rus Kızlarına Sorduk: Sakallı Erkek mi, Sakalsız Erkek mi? 9.173 izlenme - 9 ay önce BardakTV Rusya sokaklarında Rus kızlarına erkeklerin sakallı mı sakalsız mı olmaları gerektiğini sordu. Cevaplar ilginç. İzlemeye değer.
Ruslar'ın Yeni Arazi Aracı SHERP 03:36
Ruslar'ın Yeni Arazi Aracı SHERP 6.195 izlenme - 1 yıl önce Otomobil üreticileri crossover, SUV veya 4×4 modellerini tanıtırken sıklıkla “her türlü arazi koşuluna uygun” tabirini kullanırlar. Rusların geliştirdiği araç bu deyimin içinin ne kadar boş olduğunu kanıtlamak için üretilmiş gibi. Zira bu çılgın canavar gerçek anlamda her türlü arazi koşuluyla başa çıkabiliyor. Alexei Garagashyan’ın icadı olan SHERP isimli araç, yerine göre ATV, kamyon, bazen de tank gibi hareket edebiliyor. SHERP dev lastikleri sayesinde 70 cm kadar olan engelleri aşıyor, yeri geliyor karda izini belli etmiyor, canı sıkıldığında suya atlayıp bir anda balık adama dönüşebiliyor. 44 beygir güç üretebilen 1,5 litre hacimli ve 4 silindirli dizel motordan güç alan SHERP, 45 km/s hıza ulaşabiliyor. Üstelik SHERP’in tüm bunları başarması için harcanan para ise yalnızca 50 bin dolar. Bu arıza arazi aracının yeteneklerini hemen aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
Çılgın Rusların Eğlencesi 01:10
Çılgın Rusların Eğlencesi 16.196 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Rusların Eğlencesi
 Orgazm Taklidi Yapan Rus Kızları 00:34
Orgazm Taklidi Yapan Rus Kızları 16.170 izlenme - 4 yıl önce Bu kadar rus hatunu ard arda bu halde görmek bir Türk erkeğinde deprem etkisi yaratabilir.
Rus Polisinden Türkler'e: Erdoğan’a Selam Söyleyin! 02:30
Rus Polisinden Türkler'e: Erdoğan’a Selam Söyleyin! 6.048 izlenme - 1 yıl önce Rus polisleri Moskova’dan ülkeye girmeye çalışan Türkleri, “Erdoğan’a selam söyleyin!” diyerek Türkiye’ye geri gönderdi. Havalimanında çok sıkıntı yaşadıklarını anlatan Türkler, pantolonlarına kadar çıkarttırdıklarını, valizlerini yerlere döktüklerini söyledi.
Rus Güzeller Soyundu Trafik Alt Üst Oldu 01:24
Rus Güzeller Soyundu Trafik Alt Üst Oldu 11.942 izlenme - 3 yıl önce Rus Güzeller Soyundu Trafik Alt Üst Oldu
Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi 00:46
Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi 13.252 izlenme - 4 yıl önce Alkolün Ruslar Üzerindeki Etkisi
7 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışmayı Öğrenmek 04:17
7 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışmayı Öğrenmek 7.721 izlenme - 2 yıl önce Rus kızları ile tanışmak için 7 adımda uygulamanız gereken kurallar. Rus kızları güzel ancak anlaşılmaz değiller. Yeter ki doğru başlangıç adımını atınız, aynen videoda ki gibi. Rus kızları bizleri bekliyor.
Ruslar Hangi Türk Takımını Tutuyor? 04:30
Ruslar Hangi Türk Takımını Tutuyor? 2.551 izlenme - 8 ay önce Kızıl Meydan'da Ruslara soru soran arkadaşımızı izliyoruz.
Ruslar O Kadar Yaklaştı mı? 01:18
Ruslar O Kadar Yaklaştı mı? 2.091 izlenme - 10 ay önce Sovyet güçleri Berlin'in merkezindeki mühim noktaları bombalamaktadır, Hitler onların yalnız 12 km uzakta olduklarını hesap edince deliye döner.
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu 21:03
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu 4.099 izlenme - 2 yıl önce Evet bu videomuzda Rusların düğünlerde çılgın dansları, eğlenceli rus düğün oyunları ve birbirinden güzel rus kızlarından oluşan top10 videosunu biraraya getirdik. Türklerin her zaman ilgisini çeken yanıbaşımızdaki Rusya'daki, Rus kızların zor durumları, bir o kadarda eğlenceli dakikalarından oluşan bu videomuzda eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle.. Diğer Etiketler balon patlatma oyunu rus düğünü, russian wedding bubble shooter games, rusların düğün eğlencesi videosu, rusların enteresan düğün oyunu, geleneksel rus düğün oyunu, rus düğün gelenekleri, rus düğün eğlencesi, rus düğün oyunları, rus düğün dansları, düğün oyunu oyna, düğün hazırlıkları oyunu, düğün oyunu nasıl oynanır, düğün oyun havaları, çılgın rus düğünü, rusların 10 çılgın düğün oyunu, rus düğününde balon patlatmaca, rus düğünü balon patlatmaca, çılgın rus geceleri Youtube Videoları . () () () . . , . .avi 2014 - vs
İspanya Ibıza Adası 13:19
İspanya Ibıza Adası 9.263 izlenme - 7 yıl önce mükemmel ruslar dance
Rusların En Komik Müzik Grubu 02:00
Rusların En Komik Müzik Grubu 7.805 izlenme - 3 yıl önce ))
Sayko Rus Ambulans Ekipli Klip Parodisi 03:13
Sayko Rus Ambulans Ekipli Klip Parodisi 1.176 izlenme - 1 yıl önce Sayko bir rus klibi ile karşınızdayız arkadaşlar.Ekip performansı çok iyi tüm karakterler senaryo ile o kadar iyi bağdaşmışlarki bir rusun günlük ihtiyacı olan herşeyi özetlemişler.
Sokak Sporu Yapan Ruslar 04:33
Sokak Sporu Yapan Ruslar 4.337 izlenme - 3 yıl önce
5 Derecelik Suda Satranç Oynayan Çılgın Ruslar 00:53
5 Derecelik Suda Satranç Oynayan Çılgın Ruslar 1.225 izlenme - 12 ay önce Rus yüzme takımı dayanıklıklarını artırmak için böyle bir yola başvurmuşlar. 5 derecelik suda satranç oynayarak zihinsel ve fiziksel güçlerini artırmayı düşünen çılgın Rus takımı nedense bizi hiç şaşırtmadı.
Rusların Türkiye Tatilini Böyle Ti'ye Aldılar 02:58
Rusların Türkiye Tatilini Böyle Ti'ye Aldılar 5.105 izlenme - 5 yıl önce Rusların, Türkiye tatili esnasında sergiledikleri davranışlarını tiye alan 'Nyanki' (Dadılar) adlı film Rusya'da büyük ilgi görüyor
Tamirci Çıragı 04:57
Tamirci Çıragı 6.562 izlenme - 7 yıl önce rus versionu
Kolayı Doldurunca Köpürmemesine Çare Bulundu 00:53
Kolayı Doldurunca Köpürmemesine Çare Bulundu 226 izlenme - 4 ay önce Kola en sevdiğim içecekti bıraktım.Kola köpürmemesi için Ruslar çareyi buldu.Köpürünce içmesi iyi güzel ama Ruslar bir bardağa ilk önce içki gib bir şeye sonra kolayı dolduyolar köpürmüyı
artık inandım bu ruslar normal değil 00:40
artık inandım bu ruslar normal değil 4.229 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
çılgın ruslar 01:05
çılgın ruslar 2.352 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
8 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışamamak 06:07
8 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışamamak 2.202 izlenme - 2 yıl önce Rus kızlarıyla tanışmak için bin bir çeşit yöntem geliştiren elemanlar yine karşımızda. bu sefer daha güzel kızlar ve elemanlarda daha bi yaratıcı. ama Rus kızları ise göründüğü kadar kolay değil. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/170073/7-adimda-rus-kizlariyla-tanismayi-ogrenmek
C 04:35
C 458 izlenme - 1 yıl önce 21. yy moğolları olan Rusların Çeçenistanda işlediği yüzbinlerce cinayetten birisi.. 98-00 savaşında baskın yaptıkları bir köyde gerçekleştirdikleri terörle mücadelelerini!! izliyoruz. Bu vahşileri destekleyen arkadaşlar bir savaş ihtimalinde Rusları ellerinde bayraklarla karşılamayacaklarsa, karşılaşacakları durumun bu olduğunu belirtmek istiyorum. Videodaki adam öldüreceklerini anlıyor ve dua etmeye başlıyor. Bu insanların ve Türkistan da, Arakan da, Çeçenistan da, Suriye de ve dünyanın her müslüman coğrafyasında mezalim gören insanların veballeri Dur demediğimiz sürece bizim boynumuzda da olacak. Ve Ruslar şöyle güçlü böyle güçlü savaşlar artık teknolojik vs vs diye korkan minik arkadaşlara da şunu hatırlatmak istiyorum; Allah (c.c) sizlere buyuruyor ki : “İşte bu şeytan ancak kendi dostlarını korkutur. Şu halde, eğer iman etmiş kimselerseniz onlardan korkmayın, benden korkun” (Âl-i imran-175)
Dikkat Şahan Çıkabilir - Rusça Kursu 05:13
Dikkat Şahan Çıkabilir - Rusça Kursu 1.289 izlenme - 2 yıl önce Bir döneme damgasını vuran Şahan Gökbakar'ın yaptığı Dikkat Şahan Çıkabilir adlı programın Rusca kursu skecini izliyoruz.
Rus Kızların Bu Gösterisi İzlenme Rekorları Kırıyor 02:04
Rus Kızların Bu Gösterisi İzlenme Rekorları Kırıyor 929 izlenme - 2 yıl önce Rus kızların bu gösterisi izlenme rekorları kırıyor Tartışma yaratan gösteride, Winnie the Pooh temalı dans gösterisi sergileyen Rus kız öğrenciler Twerking adı verilen dansı yapmaya başlayınca gösteri büyük ilgi çekti.
Eşi Taciz Edilen Rus'un Esnaftan Dayak Yemesi 00:55
Eşi Taciz Edilen Rus'un Esnaftan Dayak Yemesi 856 izlenme - 1 yıl önce Her Rus'a potansiyel fahişe gözüyle bakan şerefsizler fazlasıyla mevcut ülkemizde biliyorsunuz. Burada ailece alışverişe çıkan ruslar, esnafın tacizine uğramış. Adamda kamerayla kayda alıp polise gideceğini söylüyor. Sonrası malum tabi, doğu şiveli adam ve arkadaşlarından dayak yiyor. Youtube'a yüklüyor. Sonra biz Rusyaya gittiğimizde dayak yiyoruz. Olaylar aynen bu sırayla ilerliyor. Yurtdışında da sevilmememizin en büyük nedeni bu zaten. Kafir mi? O zaman orospudur kesin diye bakmamız. Dünya üzerinde ki dinler sağolsun, kendinden olmayan herkes kötüdür/eksiktir diye öğretiyor çünkü insanlara. Allahıma şükürler olsun iyi ki ateistim..