Hoşgeldiniz!

rutkay

Çakallarla Dans 2 (Fragman) 01:59
Çakallarla Dans 2 (Fragman) 198.412 izlenme - 5 yıl önce Çakallarla Dans 2 Fragman İlk Kez ! izlesene.com'da! Murat Şeker'in üstlendiği ve başrollerinde Doğa Rutkay ile İlker Ayık'ın yer aldığı ve bir çok tiplemenin fenomen olduğu, sabırsızlıkla beklenen Çakallarla Dans 2 "Hastasıyız Dede" sinema filmi, çekimlerine 18 Haziran Pazartesi başladı. Filmin 9 Kasım 2012'de vizyona girmesi bekleniyor!
Güldür Güldür Show - Bu Tarz Benim Skeci (46. Bölüm) 21:23
Güldür Güldür Show - Bu Tarz Benim Skeci (46. Bölüm) 52.524 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show'un 46. bölüm skeçleri burada! Güldür Güldür'ün diğer videolarını takip etmek için: www.izlesene.com/guldurguldur kanalına abone olabilirsiniz ....
Güldür Güldür Show - Plaza Dili (44. Bölüm) 10:57
Güldür Güldür Show - Plaza Dili (44. Bölüm) 43.991 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show'un 44. Bölüm skeçleri burada! https://www.facebook.com/guldurguldurtv https://twitter.com/Guldur_Guldur Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Onur Atilla, , Onur Buldu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Meltem Yılmazkaya, Özge Borak, Uğur Bilgin kalabalık oyuncu kadrosu eşlik ediyor.
Gen (2006) Fragman 01:15
Gen (2006) Fragman 38.192 izlenme - 4 yıl önce 2006 yapımı Togan Gökbakar filmi Gen'e ait fragman
Öykü Gürman & Rutkay Aziz - Ne Olur Bir Sabah 05:52
Öykü Gürman & Rutkay Aziz - Ne Olur Bir Sabah 39.444 izlenme - 4 yıl önce ONUR'lu YILLAR - 25. Yıl Onur Akın Şarkıları Yeni Albüm Albümdeki Eserler: 1.Edip Akbayram – Bana Bir Gül Ver 2.Müslüm Gürses – Asi Ve Mavi 3.Işın Karaca – Geceyi Sana Yazdım 4.Yavuz Bingöl - Seviyorum Seni 5.Suavi – Aşk Bize Küstü / Bozgun 6.Yaşar – Firari 7.Hayko Cepkin – Ey Hayat 8.Öykü Gürman & Rutkay Aziz – Ne Olur Bir Sabah 9.Haluk Levent – 33 Kurşun 10.Kubat – Gaybana Geceler 11.Seksendört – Yağmur Yüreklim 12.Yonca Lodi – Hala Koynumda Resmin 13.Yetkin Dikinciler & Onur Akın – Dağınık Gazel 14.Seyfi Yerlikaya – Yüreğimdesin 15.Ahmet Koç – Ahım Kalacak 16.Koro – Bekle Bizi İstanbul
Güldür Güldür Show - 47. Bölüm Tanıtımı 00:41
Güldür Güldür Show - 47. Bölüm Tanıtımı 17.840 izlenme - 3 yıl önce Ekranların sevilen eğlence programı “Güldür Güldür Show” birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle Show TV ekranlarında!
Güldür Güldür Show - Metrobüs Nasıl Kullanılır? (37. Bölüm) 22:43
Güldür Güldür Show - Metrobüs Nasıl Kullanılır? (37. Bölüm) 16.192 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show, yepyeni skeçleriyle her Perşembe Show TV'de! Ali Sunal'dan Metrobüs skeci, Güldür güldür devam ediyor..
Doğa Rutkay Şans Kapıyı Kırınca 2005 Uçak Sahnesi 02:59
Doğa Rutkay Şans Kapıyı Kırınca 2005 Uçak Sahnesi 12.810 izlenme - 3 yıl önce Şans Kapıyı Kırınca, 2005 yılında, Tayfun Güneyer tarafından kaleme alınmış ve yönetilmiş bir güldürü filmidir. Baş rollerde Ferhan Şensoy ve Asuman Dabak yer almaktadır.
Doğa Rutkay 00:36
Doğa Rutkay 24.230 izlenme - 10 yıl önce watch yaman tv
Güldür Güldür Show - Velilere Ödev Vermek (46. Bölüm) 15:48
Güldür Güldür Show - Velilere Ödev Vermek (46. Bölüm) 13.566 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show'un 46. bölüm skeçleri burada! Güldür Güldür'ün diğer videolarını takip etmek için: www.izlesene.com/guldurguldur kanalına abone olabilirsiniz ....
Güldür Güldür Show - 43. Bölüm Tanıtımı 00:41
Güldür Güldür Show - 43. Bölüm Tanıtımı 13.158 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show yeni bölümüyle Perşembe akşamı Show TV'de! Ekranların sevilen eğlence programı “Güldür Güldür Show” birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle Show TV ekranlarında!
M. Kemal Atatürk - Fakat İhtimal Bazı Kafalar Kesilecektir! 02:09
M. Kemal Atatürk - Fakat İhtimal Bazı Kafalar Kesilecektir! 5.314 izlenme - 1 yıl önce Saltanatın kaldırılması konuşulurken bitmek tükenmek bilmeyen tartışmalar,münakaşalar devam etmektedir.Tam bu esnada Meclis'e gelir,yavaş adımlarla yürür ve kurulun kapısını açar,bir süre dinler.Ardından o tarihi sözlerini sözler... Saltanat veya padişahlık 1 Kasım 1922 tarihinde 308 numaralı Meclis kararnamesi ile kaldırılmıştır.Sonucunda son padişah Vahdettin, 17 Kasım 1922 sabahı Boğaziçi'nde demirli bulunan İngiliz zırhlısı Malaya'ya sığınmış ve ülke topraklarını terketmiştir.
Güldür Güldür Show - Eski Lise Arkadaşları (46. Bölüm) 16:01
Güldür Güldür Show - Eski Lise Arkadaşları (46. Bölüm) 9.605 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show'un 46. bölüm skeçleri burada! Güldür Güldür'ün diğer videolarını takip etmek için: www.izlesene.com/guldurguldur kanalına abone olabilirsiniz ....
Güldür Güldür - Köçek 02:37
Güldür Güldür - Köçek 10.632 izlenme - 3 yıl önce Ekranların sevilen komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür Show” birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle http://www.izlesene.com/guldurguldur kanalında. Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosu Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Özge Borak, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu’ndan oluşuyor. Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getiriyor.
Yonca Evcimik Güldür Güldür Show'da 00:21
Yonca Evcimik Güldür Güldür Show'da 9.081 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show ekibi Bandıra Bandıra Ye dansıyla karşınızda! Şarkı Sözleri(lyrics): Oturup da konuşamadık seninle Düşünüp de taşınamadık doğru dürüst Amacımızın ucuna da varmışken Başka aşklar senin neyine Bakışıp da görüşemedik seninle Uzanıp da erişemedik doğru dürüst Amacımızın ucuna da varmışken Başka kızlar senin neyine Ben seni herkeslerden Daha daha iyi tanırım Hem ben sana herkeslerden Daha daha iyi bakarım Daha daha iyi bakarım Bandıra bandıra bandıra bandıra ye Bandıra bandıra ye beni Hiç doyamazsın tadıma Bütün numaralar bende Sen de var benim farkıma Kalma sakın başka yerde Ne işin var başka yerde Bandıra bandıra ye beni Hiç doyamazsın tadıma...
Alkışlarlayaşıyorum Film Kuşağı Sunar - Piano Piano Bacaksız 01:20:31
Alkışlarlayaşıyorum Film Kuşağı Sunar - Piano Piano Bacaksız 4.591 izlenme - 2 yıl önce Antrakt verdiğim film kuşağı serisine 1990 yılı yapımı, zaman zaman trt'de yarım yamalak izlendiğini düşündüğüm, ya da hep "ismini çok duydum ama izlemedim bi türlü" denilen, gayet başarılı, sinemanın sinema olduğu dönemlerden bir Tunç Başaran filmi; Piano Piano Bacaksız... 1985'te yayınlanan Kemal Demirel'in "evimizin insanları" adlı romanından uyarlanmıştır ve oscar'a aday olmuştur. Lakin bildiğimiz gibi oscar tabii ki alamamış; ama 10. istanbul film festivali'nde de en iyi yönetmen ödülünü tunç başaran'a getirmiştir. Oscar'da zaten hep bi adam kayırmacalık, bi böyle taraf tutmacılık, bi gün sana bana verdiğini görmedim heykeli... Filmin konusuna gelirsem; Olaylar 1940'lı yıllarda eski ahşap bir konakta geçer. Her odasında bir ailenin oturduğu konakta yaşanılanlar, günümüzün acımasız dünyasında kopup giden dostluklar sekiz yaşındaki bir çocuğun gözüyle anlatılır. Film hakkında teknik bilgileri de şuraya iliştirip sizi filmle başbaşa bırakıyorum: Süre: 85 dakika Yönetmen: Tunç Başaran, Oyuncular: Rutkay Aziz, Meral Çetinkaya, Menderes Samancılar, Suna Selen, Yaman Okay, Ayşegül Ünsal, Taner Barlas, Cemal Şan, Serap Aksoy, Meriç Başaran, Yalçın Güzelce, Emin Sivas, Özcan Özgür, Sabriye Kara, Seslendirenler : Müşfik Kenter, Müzisyen : Can Kozlu, Görüntü Y.: Colin Mounier, Senaryo: Tunç Başaran, Senaryo (Kitap): Kemal Demirel. Ödüller: 10. uluslararası istanbul film festivali en iyi yönetmen 1992 antalya film festivali en iyi film, en iyi yönetmen 1992 istanbul sinema günleri en iyi türk filmi san sebastian en iyi film brezilya film festivali çocuk filmleri ödülü "sevgisiz hiçbir şeyin asla yaşayamayacağı bir dünya içinde var olmak, ne mutluluktur."
Öykü Gürman & Rutkay Aziz - Ne Olur Bir Sabah 05:56
Öykü Gürman & Rutkay Aziz - Ne Olur Bir Sabah 12.523 izlenme - 4 yıl önce Öykü Gürman - Rutkay Aziz - Ne Olur Bir Sabah - Onur Akın - Onurlu Yıllar 2013
Güldür Güldür Show - İdeal Kadın (45. Bölüm / Harbiye)) 19:33
Güldür Güldür Show - İdeal Kadın (45. Bölüm / Harbiye)) 7.278 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show'un 45. bölüm skeçleri burada! Güldür Güldür'ü takip etmek için www.izlesene.com/guldurguldur kanalına abone olabilirsiniz...
Rutkay Aziz: Tarık Akan Üç Şeye Toz Kondurmazdı 02:10
Rutkay Aziz: Tarık Akan Üç Şeye Toz Kondurmazdı 1.764 izlenme - 10 ay önce Oyuncu Tarık Akan için Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu'nda düzenlenen anma töreninde söz alan Sanatçı Rutkay Aziz, Tarık Akan'ın üç şeye toz kondurmağını belirterek "Bir Mustafa Kemal, iki Nazım Hikmet, üç İlhan ağabeyimiz, İlhan Selçuk ağabeyimiz. Sonra sinemaya geçince tabiki Yılmaz Güney ve ona önemli katkı sağlayan genç yaşta yitirdiğimiz tiyatro adamı olan Vasıf Öngören onun sevdalısıydı. Işıklar içinde yatsın..." dedi.
Yalan Dünya - Yeni Sezona Bomba Gibi Giriyorlar 01:03
Yalan Dünya - Yeni Sezona Bomba Gibi Giriyorlar 7.108 izlenme - 3 yıl önce Yalan Dunya, yeni bolumuyle Carsamba Kanal D'de! Basrollerinde; Altan Erkekli, Fusun Demirel, Olgun Simsek, Rutkay Aziz, Beyazit Ozturk, Gulse Birsel, Humeyra ve Gonul Ulku’nun yer aldiklari sevilen dizi "Yalan Dunya" yeni sezonda da Kanal D ekranlarinda guldurmeye devam edecek!
Müslüm Baba'nın Doğa Rutkay'a Su Falı Bakması 05:06
Müslüm Baba'nın Doğa Rutkay'a Su Falı Bakması 2.816 izlenme - 1 yıl önce Müslüm baba Doğa Rutkay'a su falı bakıyor ve aslında fal bakmak değil sonuç olarak bir su şakası yapılıyor. 2002'de Paramparça albümü yeni yayınlaması ardından Beyaz a katılmıştı rahmetli. Bu olay Beyaz Show'da anlatıldı üzere yükleyim dedim. iyi seyirler.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Doğa Rutkay Aşk Böcekleri 06:33
Dikkat Şahan Çıkabilir - Doğa Rutkay Aşk Böcekleri 2.347 izlenme - 1 yıl önce Tv8 ekranlarında ''Dikkat Şahan Çıkabilir'' programıyla şöhreti yakalayıp programını Atv ye taşıyabilen sonrasında ise ''Recep İvedik''serileriyle ününe ün katan Şahan Gökbakar Doğa Rutkay Hanımefendiyi skecinde konuk etmiş izliyoruz ifinim.
dj rutkay damar rap kendi söylüyor 02:42
dj rutkay damar rap kendi söylüyor 11.254 izlenme - 8 yıl önce dj rutkay damar dar
Güldür Güldür Show - Yemek Kursu (44. Bölüm) 11:08
Güldür Güldür Show - Yemek Kursu (44. Bölüm) 6.149 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show'un 44. Bölüm skeçleri burada! https://www.facebook.com/guldurguldurtv https://twitter.com/Guldur_Guldur Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Onur Atilla, , Onur Buldu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Meltem Yılmazkaya, Özge Borak, Uğur Bilgin kalabalık oyuncu kadrosu eşlik ediyor.
Güldür Güldür Show 18. Bölüm - Halkmen 16:05
Güldür Güldür Show 18. Bölüm - Halkmen 7.009 izlenme - 3 yıl önce Ekranların sevilen komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür Show” birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle http://www.izlesene.com/guldurguldur kanalında. Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosu Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Özge Borak, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu’ndan oluşuyor. Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getiriyor.
Güldür Güldür Show 18. Bölüm - Dolmuş 13:10
Güldür Güldür Show 18. Bölüm - Dolmuş 6.733 izlenme - 3 yıl önce Ekranların sevilen komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür Show” birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle http://www.izlesene.com/guldurguldur kanalında. Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosu Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Özge Borak, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu’ndan oluşuyor. Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getiriyor.
Güldür Güldür Show - Sabah Sabah Cinayet (43. Bölüm) 24:06
Güldür Güldür Show - Sabah Sabah Cinayet (43. Bölüm) 5.631 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show'un 43. bölüm skeçleri www.izlesene.com/guldurguldur 'de! https://www.facebook.com/guldurguldurtv https://twitter.com/Guldur_Guldur Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Onur Atilla, , Onur Buldu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Meltem Yılmazkaya, Özge Borak, Uğur Bilgin kalabalık oyuncu kadrosu eşlik ediyor.
Güldür Güldür Show 23. Bölüm Tanıtımı 00:42
Güldür Güldür Show 23. Bölüm Tanıtımı 5.126 izlenme - 3 yıl önce Ekranların sevilen komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür Show” birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle http://www.izlesene.com/guldurguldur kanalında. Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosu Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Özge Borak, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu’ndan oluşuyor. Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getiriyor.
Güldür Güldür Show - Arkadaşlar Arası Kaygan Zemin (43. Bölüm) 17:39
Güldür Güldür Show - Arkadaşlar Arası Kaygan Zemin (43. Bölüm) 4.335 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show'un 43. bölüm skeçleri www.izlesene.com/guldurguldur 'de! https://www.facebook.com/guldurguldurtv https://twitter.com/Guldur_Guldur Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Onur Atilla, , Onur Buldu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Meltem Yılmazkaya, Özge Borak, Uğur Bilgin kalabalık oyuncu kadrosu eşlik ediyor.
Mustafa Kemal - Korkunuzu Bulunduğunuz Yere Gömün ve Orada Kalın! 02:09
Mustafa Kemal - Korkunuzu Bulunduğunuz Yere Gömün ve Orada Kalın! 2.037 izlenme - 1 yıl önce Dünya Tarihi'nin en kanlı savaşlarından biri olan Sakarya Meydan Savaşı sırasında Yunanlılar tüm birlikleri, topçularıyla Türklerin savunma hattını cehenneme çevirir.İki kolordu güneye ve bir kolordu kuzeyden saldırır,Türk Askeri karşılık verir,güneyden iki Yunan kolordusu açıldıkça Türk Askeri de cepheden açılır.Bu esnada Mangal Dağı düşer ve asker Türbe Tepe ye çekilir.Malesef Türbe Tepe de düşer ve tüm Türk Savunma Hattı yani Cephe yarılır.Türbe Tepe'nin düşmesinden hemen sonra 3.Grup Komutanı Yusuf İzzet Paşa, cephenin yarıldığını bildirmek ve geri çekilme emri almak için ana karargahı arar.Mustafa Kemal telefonu alır,Dünya Askeri ve Siyasi Tarihi'ni değiştiren o cümleyi söyler... Türkler, 1638 II.Viyana Kuşatması sonrasında başladıkları geri çekilmelerine bu tarihten 283 yıl sonra dur der ve saldırıya geçer.1921 yılında kazanılan bu savaş Hattı Müdafaa Yoktur Sathı Müdafaa Vardır taktiğiyle alan savunması yapılarak kazanılmış bu taktiğin başarılı olmasıyla Dünya Askeri Savaş Literatürü değişmiştir.Bu taktiği ilk bulan ve uygulayan askeri komutan Mustafa Kemal Atatürk'dür.