Hoşgeldiniz!

Rüzgar Çetin

Rüzgar Çetin'in Tahliye Anı 00:30
Rüzgar Çetin'in Tahliye Anı 8.434 izlenme - 2 hafta önce Polis arabasına çarparak polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün ölümüne neden olan Rüzgar Çetin lüks bir araçla Silivri Cezaevi'nden ayrıldı. 22,5 yıl hapis istemiyle yargılanan Rüzgar Çetin tahliye edildi. 8 ay sonra ilk kez babası Sinan Çetin ile buluşan Rüzgar Çetin’in babasına sarıldığı anın fotoğrafı da yayınlandı. Rüzgar Çetin’i, İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi, 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırmıştı. Beşiktaş’taki trafik kazası ile ilgili olarak ‘bilinçli taksir’ suçundan yargılanan Rüzgar Çetin, mahkeme heyetinin oy çokluğuyla aldığı karar ile serbest bırakıldı.
Adalet Bakanı'ndan Rüzgar Çetin Açıklaması: Yargının Herkesi Memnun Etmesi Çok Zor 01:09
Adalet Bakanı'ndan Rüzgar Çetin Açıklaması: Yargının Herkesi Memnun Etmesi Çok Zor 3.838 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK'de Hakan Çelik'le Hafta Sonu programına katılan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Beşiktaş'ta lüks aracıyla polis otosuna çarparak polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine, polis memuru Emre Tetik'in ise yaralanmasına neden olan yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin'in tahliyesi hakkında "Yargının herkesi memnun etmesi çok zor" dedi.
Rüzgar Çetin Tahliye Oldu Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 03:17
Rüzgar Çetin Tahliye Oldu Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 2.177 izlenme - 2 hafta önce Rüzgar Çetin tahliye olarak ülkenin gündemine oturdu.Tahliye olması ülkede adaletin olmadığı bir kez daha gösterdi bize.Sokak röportajında tahliye olan Rüzgar çetin soruldu
Polis Memuru'nu Şehit Eden Rüzgar Çetin Tahliye Edildi 01:15
Polis Memuru'nu Şehit Eden Rüzgar Çetin Tahliye Edildi 1.396 izlenme - 2 hafta önce Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in bir polise çarparak şehit etmesi sonucu savcı 'bilinçli taksirle bir kişinin ölümüne bir kişinin de yaralanmasına neden olmak suçundan 3 yıldan 22.5 yıla kadar hapsini istedi. Mütaalasını veren savcı Rüzgar Çetin'in tutukluluk halinin ise devamını istedi. Buna karşılık mahkeme heyeti, Rüzgar Çetin'e 6 yıl 3 ay hapis cezası verdi ve Rüzgar Çetin'in yattığı süre göz önünde tutularaserbest bırakıldı! Ayrıca ehliyetine de 1 yıl 6 ay süreyle de el konuldu! Şehit polis memuru İsmet Fatih Alagöz’ün eşi ve ailesinin 5’inci duruşması öncesi Rüzgar Çetin hakkındaki şikâyetlerini geri çektikleri ortaya çıkmıştı. Avukatları ise kesinlikle Sinan Çetin ya da Rüzgar Çetin tarafından para almadıklarını, işin maddiyatla alakası olmadığını bildiren bir metin yayınlamıştı.
Sinan Çetin'in Oğlu Polis Aracı İle Kafa Kafaya Böyle Çarptı 00:57
Sinan Çetin'in Oğlu Polis Aracı İle Kafa Kafaya Böyle Çarptı 875 izlenme - 9 ay önce Beşiktaş'ta ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in kullandığı lüks araçla bir polis aracının karıştığı kazada 1 polis memuru şehit olurken 1 polis memuru ise yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde lüks aracın karşı şeride geçerek polis aracına çarptığı görülüyor.
Rüzgar Çetin Tahliyesinde Şehidin Eşi İlk Kez Konuştu 02:21
Rüzgar Çetin Tahliyesinde Şehidin Eşi İlk Kez Konuştu 42 izlenme - 1 hafta önce Türkiye günlerdir ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in tahliyesini tartışıyor. Ama konuyla ilgili en az Çetin kadar konuşulan bir isim daha var; şehit polisin eşi "Özlem Alagöz" Çünkü tahliye kararı, Alagöz'ün şikayetini geri çekmesinin hemen ardından çıkmıştı. Gözler hemen şehidin eşine, Özlem Alagöz'e çevrildi. Şehit eşinin, Çetin ailesinden yüklü miktarda para aldığı iddiası gündeme geldi. Alagöz, o iddialarla ilgili kameralara ilk kez konuştu.
Cumhuriyet Savcısı Rüzgar Çetin'in Tahliyesine İtiraz Etti  01:40
Cumhuriyet Savcısı Rüzgar Çetin'in Tahliyesine İtiraz Etti 49 izlenme - 2 hafta önce Cumhuriyet Savcısı Rüzgar Çetin'in tahliye edilmesine itiraz ederek bir üst mahkemeye başvuru yaptı. Savcı itirazında dün tahliye edilen ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in tutuklanmasını veya hakkında yurt dışına çıkış yasağı kararı verilmesini talep etti. KARAR 3 GÜN İÇİNDE ÇIKACAK Bir üst mahkeme olan İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi’nin itiraza ilişkin 3 gün içinde karar vermesi bekleniyor. Duruşma savcısı mütalaasında 22 yıl 6 aya kadar hapisle cezalandırılmasını istemişti.
Rüzgar Çetin İle İlgili İddiaların Ardı Arkası Kesilmedi 22:32
Rüzgar Çetin İle İlgili İddiaların Ardı Arkası Kesilmedi 44 izlenme - 2 hafta önce İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi, Beşiktaş'taki 1 polisin şehit olduğu, 1 polisin yaralandığı trafik kazasına ilişkin yargılanan ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'i, "bilinçli taksir" suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırdı. Mahkeme heyeti, sanığın aynı zamanda oy çokluğuyla tahliyesine karar verdi. Çetin, tahliye olmasının ardından gece saatlerinde kendisini almaya gelen bir ciple Silivri Cezaevi'nden ayrılırken, şehit polisin eşi Özlem Alagöz bir TV programında yaptığı açıklamada 'Çetin'in ailesinden para almadım' dedi. Akşam Gazetesi'nin iddiasına göre ise, Özlem Alagöz, Çetin ailesinden 1.5 milyon TL kan parası aldı. Yaşanan kazada şehit olan polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün eşi Özlem Alagöz, katıldığı bir TV programında önemli açıklamalarda bulundu. Alagöz, '8 aydır süren bir dava var siz de bunu takip ediyorsunuz. Artık çok bunaldım, gücüm kalmadı o yüzden pes ettim. Çocuklarıma konsantre olmam gerekiyordu. Çocuklarım zaten bir baba yokluğunu yaşıyorlar, annenin de psikoloji hat safhada bozuldu. Çocuklarıma motive olmak istiyorum. Maddi manevi tazminat istemiyoruz. Sadece sigorta yaptırdığınızda, karşı tarafa verilecek bir 330 bin lira para var. Onu alacağım sadece başka da hiçbir şekilde para konusu söz konusu olmadı. Benim de ihtiyacım yok zaten. Bana 'iş bulalım' teklifi etmiştiniz hatırlarsanız, benim ihtiyacım çok maddi olarak herhangi bir şeye" dedi. FLAŞ İDDİA: 1.5 MİLYON TL KAN PARASI ALDI Akşam Gazetesi'nin iddiasına göre, kazanın ardından Adana’ya ailesinin yanına yerleşen eş Özlem Alagöz, şehit polisin ailesi ve çocukları adına davadaki şikayetlerinden vazgeçti. Alagöz tepki üzerine avukatı aracılığıyla açıklama yaparak Çetin Ailesi'nden herhangi bir maddi karşılığı olmaksızın davadan vazgeçtiğini iddia etmişti. Ancak Çetin Ailesi'nin 1.5 Milyon TL'lik kan parası vererek Alagöz'le Adana'da anlaştığı ortaya çıktı.
Rüzgar Çetin'in Tahliyeden Sonra İlk Fotoğrafı - Söylemezsem Olmaz 13:28
Rüzgar Çetin'in Tahliyeden Sonra İlk Fotoğrafı - Söylemezsem Olmaz 23 izlenme - 2 hafta önce Tahliye Sonrası Sinan Çetin ile Rüzgar Çetin'den İlk Kare Cezaevinden çıkan Rüzgar Çetin, babasıyla özlem giderdi. Ortaya çıkan ilk fotoğrafta, Rüzgar Çetin'in kilo verdiği dikkat çekti. Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, lüks aracını alkollü bir şekilde kullanırken 1 polisin şehit olmasına 1 polisin de yaralanmasına neden oldu. Rüzgar Çetin, 8 ay cezaevinde kaldıktan sonra, mahkeme kararıyla tahliye edildi. BABASINA SARILDI Akşam saatlerinde cezaevinden çıkan Rüzgar Çetin, ailesiyle hasret giderdi. Cezaevinde geçirdiği süreçte zayıfladığı gözlenen Rüzgar Çetin'in, babası Sinan Çetin ile çekilen fotoğrafı da ortaya çıktı. Fotoğraf, Beyaz TV'de ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programında yayınlandı.
Rüzgar Çetin'in İşlediği Suçlar 00:55
Rüzgar Çetin'in İşlediği Suçlar 9 izlenme - 2 hafta önce Ehliyetini aldığı 2004'ten bu yana 28 trafik cezası olduğu tesbit edilen Çetin'in tarafik kurallarıyla arasının pek iyi olmadığı da görüldü. Bu cezaların 11'ini ehliyet kemerini takmamaktan alan Çetin'e en son 16 Eylül 2015'te tehlikeli şerit değiştirmekten ceza uygulandı. Çetin'in ehliyetine 13 Temmuz 2006'da alkollü araç kullandığı gerekçesiyle 6 ay el konulduğu öğrenildi. Ardından 9 Ağustos 2007'de ikinci kez alkollü araç kullanırken yakalanan Çetin'in ehliyetine 2 yıl el konulduğu belirtildi.
Rüzgar Çetin'in Şehit Ettiği Polisin Eşi Konuştu (Söylemezsem Olmaz 22 Nisan Cuma) 06:00
Rüzgar Çetin'in Şehit Ettiği Polisin Eşi Konuştu (Söylemezsem Olmaz 22 Nisan Cuma) 106 izlenme - 6 ay önce Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in şehit ettiği polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün eşi Özlem Alagöz, bu sabah Beyaz TV ' de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına bağlandı.
Rüzgar Çetin Tahliye Edildi 01:15
Rüzgar Çetin Tahliye Edildi 5 izlenme - 2 hafta önce Savcı, Rüzgar Çetin'in 'bilinçli taksirle bir kişinin ölümüne bir kişinin de yaralanmasına neden olmak suçundan 3 yıldan 22.5 yıla kadar hapsini istedi. Mütaalasını veren savcı Rüzgar Çetin'in tutukluluk halinin ise devamını istedi. Mahkeme heyeti Rüzgar Çetin'e 6 yıl 3 ay hapis cezası verdi. Rüzgar Çetin tahliye edildi. Kararın oy çokluğuyuyla alındığı, Çetin'in hapis yattığı süre göz önüne alınarak tahliye kararı verildiği öğrenildi. Çetin, 8 aydır tutukluydu. Mahkeme Başkanı'nın karara şerh koyduğu öğrenild
Sinan Çetin Oğlu Rüzgar Çetin İçin Adliyede 00:30
Sinan Çetin Oğlu Rüzgar Çetin İçin Adliyede 54 izlenme - 9 ay önce Ünlü Yönetmen Sinan Çetin, oğlu Rüzgar Çetin'in kaza sonrası adliyeye sevk edilmesinin ardından, İstanbul Adliyesi'ne geldi. Beşiktaş'ta meydana gelen kaza sonrası Rüzgar Çetin'in kullandığı araç ile polis otosu kafa kafaya çarpışmış, bir polis şehit olurken, bir polis de yaralanmıştı. Rüzgar Çetin emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilirken, ünlü yönetmen Sinan Çetin İstanbul Adliyesi'ne geldi. Adliye koridorlarında görüntülenen Sinan Çetin herhangi bir açıklama yapmadı.
Sinan Çetin'in Oğlunun Polise Çarptığı An 00:19
Sinan Çetin'in Oğlunun Polise Çarptığı An 30 izlenme - 9 ay önce Beşiktaş'ta ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in kullandığı lüks araçla bir polis aracının karıştığı kaza anı güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Bir polisin şehit olduğu kazada, polis aracının çarpmanın şiddetiyle savrulduğu görülüyor.
Sinan Çetin Kaza Yapan Oğlu İçin Adliyede 00:06
Sinan Çetin Kaza Yapan Oğlu İçin Adliyede 19 izlenme - 9 ay önce Ünlü yönetmen Sinan Çetin, oğlu Rüzgar Çetin ' in kaza sonrası adliyeye sevk edilmesinin ardından İstanbul Adliyesi ' ne geldi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Rüzgar Çetin Adliyeye Sevk Edildi 00:46
Rüzgar Çetin Adliyeye Sevk Edildi 23 izlenme - 9 ay önce Beşiktaş'ta polis aracıyla kafa kafaya çarpışarak bir polisin şehit olmasına bir polisin de yaralanmasına neden olan lüks otomobil sürücüsü Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, adliyeye sevk edildi. Elleri kelepçeli olarak emniyetten çıkarılan Çetin, çok üzgün olduğunu söyledi. Beşiktaş'ta saat 01.00 sıralarında Ortaköy istikametinde ilerleyen ve içerisinde 2 polis memurunun bulunduğu 34 A 4342 plakalı trafik ekibi, karşı istikametten gelen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in kullandığı 34 RUZ 27 plakalı lüks otomobil ile kafa kafaya çarpışmıştı. Çarpışmanın şiddetiyle savrulan polis aracı, yol kenarındaki kaldırıma çıktıktan sonra demir parmaklıklara çarparak durabilmişti. Ön kısmında büyük hasar oluşan lüks otomobil ise yol ortasına savrulurken kazada bir polis memuru şehit olmuş bir polis memuru ise yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Kazaya karışan lüks otomobil sürücüsü Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin ise kazanın ardından gözaltına alınmıştı. Rüzgar Çetin, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Kendisini bekleyen basın mensuplarına çok üzgün olduğunu söyleyen Çetin, alkollü olup olmadığı yönünde sorulan soruyu ise cevapsız bıraktı
Rüzgar Çetin'in Kazadan Sonra İlk Açıklaması 00:42
Rüzgar Çetin'in Kazadan Sonra İlk Açıklaması 21 izlenme - 9 ay önce Sinan Çetin’in oğlu kaza yaptı: 1 polis şehit Rüzgar Çetin Beşiktaş emniyet müdürlüğü çıkışında sorulan soruya çok üzgünüm diye konuştu İstanbul'da ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu, kullandığı otomobille, ekip otosuna çarptı. Kazada ağır yaralanan 2 polisten biri şehit oldu.
Rüzgar Çetin: Çok Üzgünüm 00:34
Rüzgar Çetin: Çok Üzgünüm 17 izlenme - 9 ay önce Beşiktaş'ta polis aracıyla kafa kafaya çarpışarak bir polisin şehit olmasına, bir polisin de yaralanmasına neden olan otomobil sürücüsü Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, adliyeye sevk edildi. Elleri kelepçeli olarak emniyetten çıkarılan Çetin, çok üzgün olduğunu söyledi. Beşiktaş'ta saat 01.00 sıralarında Ortaköy istikametinde ilerleyen ve içerisinde 2 polis memurunun bulunduğu 34 A 4342 plakalı trafik aracı, karşı istikametten gelen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in kullandığı 34 RUZ 27 plakalı lüks otomobil ile kafa kafaya çarpışmıştı. Çarpışmanın şiddetiyle savrulan polis aracı, yol kenarındaki kaldırıma çıktıktan sonra demir parmaklıklara çarparak durabilmişti. Ön kısmında büyük hasar oluşan lüks otomobil ise yol ortasına savrulurken, kazada bir polis memuru şehit olmuş, bir polis memuru yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Kazaya karışan lüks otomobil sürücüsü Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin kazanın ardından gözaltına alınmıştı. Rüzgar Çetin, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Rüzgar Çetin'in emniyetten elleri kelepçeli olarak çıkarıldığı görüldü. Kendisini bekleyen basın mensuplarına çok üzgün olduğunu söyleyen Çetin, alkollü olup olmadığı sorusunu ise cevapsız bıraktı.
Rüzgar Çetin'den İlk Açıklama 01:01
Rüzgar Çetin'den İlk Açıklama 12 izlenme - 9 ay önce Beşiktaş'ta polis aracıyla kafa kafaya çarpışarak bir polisin şehit olmasına, bir polisin de yaralanmasına neden olan Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, adliyeye sevk edildi. Elleri kelepçeli olarak emniyetten çıkarılan Çetin, çok üzgün olduğunu söyledi.
Rüzgar Çetin'in tweeti gündem oldu! 01:10
Rüzgar Çetin'in tweeti gündem oldu! 6 izlenme - 9 ay önce Gece saatlerinde Beşiktaş'ta kaza yapar bir polisin ölümüne sebep olan Rüzgar Çetin'in geçen yıl attığı tweet tekrar sosyal medyanın gündeminde... İstanbul Beşiktaş'ta karşı yönden gelen otomobil ile polis aracının çarpıştığı kazada, bir polis şehit olurken, bir polis de yaralandı. Lüks otomobilin sürücüsünün ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin olduğu öğrenildi. Kazadan sonra 0.92 promil alkollü olduğu da öğrenilen Rüzgar Çetin gözaltına alındı. sinan çetin, ruzgar cetin, sinan çetin oğlu, sinan cetin
Rüzgar Çetine Kötü Haber : Şehit Polisin Ailesi Affetmemekte Kararlı 01:01
Rüzgar Çetine Kötü Haber : Şehit Polisin Ailesi Affetmemekte Kararlı 2 izlenme - 4 ay önce İstanbul'da, yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in kullandığı otomobilin polis aracı ile çarpışması sonucu şehit olan polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün babası Ahmet Çetin Alagöz, 3 yıldan 22 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanan tutuklu sanık Çetin'in en ağır cezayı almasını istediklerini belirterek, "Hayatımız perişan oldu, düzenimiz bozuldu. O kişi en ağır cezayı almadığı sürece bayram yapamayacağız." dedi. Rüzgar Çetin, mankemeye yaptığı son başvuruda "Yaralı polis memuru ile helalleştim. Alagöz'ün de ailesiyle helalleşmek isterim. Ailem bu konuda çok çaba sarf ediyor." demişti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rüzgar Çetin Sağlık Kontrolünden Geçirildi 00:52
Rüzgar Çetin Sağlık Kontrolünden Geçirildi 3 izlenme - 9 ay önce (Tür: İstanbul) Beşiktaş'ta 1 polis memurunun şehit olduğu, 1 polis memurunun ise yaralandığı trafik kazasına ilişkin tutuklanan Rüzgar Çetin sağlık kontrolünden geçirildi.