Hoşgeldiniz!

Rüzgar Erkoçlar

Cinsiyet Değiştirerek Erkek Olan Rüzgar Erkoçlar'ın Geleneklere Bağlı Düğün Yapması 00:38
Cinsiyet Değiştirerek Erkek Olan Rüzgar Erkoçlar'ın Geleneklere Bağlı Düğün Yapması 53.884 izlenme - 7 ay önce Cinsiyet değiştirerek erkek olan Rüzgar Erkoçlar, sevgilisi Tuğba Beyazoğlu'nu davullu zurnalı geleneklere bağlı bir düğün yapıyor Cinsiyet değiştirerek erkek olan Rüzgar Erkoçlar, sevgilisi Tuğba Beyazoğlu'nu davullu zurnalı geleneklere bağlı bir düğün yapıyor.Yapacak her halde erkek olmak kolaymı arkadaş
Mutluluğa Adım Atan Rüzgar Erkoçlar'ın Nikahından Görüntüler  03:30
Mutluluğa Adım Atan Rüzgar Erkoçlar'ın Nikahından Görüntüler 16.470 izlenme - 7 ay önce Cinsiyet değiştirip erkek olduktan sonra Rüzgar Erkoçla ilk aşkı Tuğba Beyazoğlu ile Sarıyer’de yapılan görkemli düğünle dünya evine girdi
Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu'nun Romantik Tatili 00:59
Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu'nun Romantik Tatili 34.819 izlenme - 9 ay önce Cinsiyet Değiştirme ameliyatı geçiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar, Tuğba Beyazoğlu ile eylül ayında evleneceğini açıklamış. Evlilik hazırlığında olduğu nişanlısı Beyazoğlu ile Bodrum tatiline devam eden Erkoçlar, romantik karelerini sosyal medyadan paylaşmış.
Nil Erkoçlar Erkek Oldu.. Adı Rüzgar Oldu... 01:36
Nil Erkoçlar Erkek Oldu.. Adı Rüzgar Oldu... 77.075 izlenme - 5 yıl önce Nil Erkoçlar'ın Yeni halini görünce GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ.!!! Ameliyatla erkek olan nil erkoçlar ismini rüzgar olarak değiştirdi.
Cinsiyet Değiştirip Erkek Olan Rüzgar Erkoçlar'dan Muhteşem Rap Performansı 01:21
Cinsiyet Değiştirip Erkek Olan Rüzgar Erkoçlar'dan Muhteşem Rap Performansı 1.760 izlenme - 2 ay önce Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olan Rüzgar Erkoçlar, oyunculuktan sonra şarkıcılığa da soyuncu Rap söyleyen Erkoçlar'ın performansı çok beğenildi.
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 00:33
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 11.962 izlenme - 1 yıl önce Bu hafta Bir Hülya Avşar Sohbeti programına konuk olcak olan Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın kadına güvenilirmi sorusuna güvenilmez dedi
Laz Cemal'in Geleceği Görmüş Olması 01:32
Laz Cemal'in Geleceği Görmüş Olması 3.394 izlenme - 3 ay önce Emret Komutanım dizisinin Laz Cemal'i "erkek fatma" diyerek Rüzgar erkoçlar'ın geleceğini görüyor adeta.
Rüzgar Erkoçlar: Çocuğum Olabilir 02:01
Rüzgar Erkoçlar: Çocuğum Olabilir 6.431 izlenme - 1 yıl önce Cinsiyet değiştirme operasyonuyla bir anda Türkiye'nin ilgi odağı haline gelen Rüzgar Erkoçlar, hayatına dair tüm merak edilen soruları Hülya Avşar'a anlatıyor. Bomba soruyu ise cevaplıyor efendim.
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 01:00
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 23.573 izlenme - 5 yıl önce Sarp Levendoğlu, "Emret Komutanım" dizisinde birlikte rol aldığı eski rol arkadaşı Rüzgar Erkoçlar için neler söyledi?..
Çakma Yedi Numara 01:07
Çakma Yedi Numara 4.250 izlenme - 11 ay önce 2008 yılında Fox Tv'de yayınlanan neredeyse Yedi Numara dizisinin kadrosunun yarısının olduğu bu dizide Rüzgar Erkoçlar'ın kız halini görebilirsiniz
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 03:56
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 32.381 izlenme - 5 yıl önce Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Sorusuna Verilen Cevaplar
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 00:15
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 8.702 izlenme - 2 yıl önce Rüzgar Erkoçlar sosyal medyada paylaştığı dans videosu ile takipçi kızların büyük beğenisini toplamış.
Rüzgar Erkoçlar Aşkını Anlattı 11:38
Rüzgar Erkoçlar Aşkını Anlattı 3.213 izlenme - 1 yıl önce Yakın zamanda nişanlanan Rüzgar Erkoçlar, evliliğe attığı ilk adım hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Son Hali! 01:00
Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Son Hali! 16.002 izlenme - 5 yıl önce Cinsiyet Değiştirme Girişimiyle Kısa Sürede Gündeme Gelen Rüzgar Erkoçlar, Gün Geçtikçe Değişen Görünümüyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor
Rüzgar Erkoçlar'ın Dünya Evine Girmesi 02:01
Rüzgar Erkoçlar'ın Dünya Evine Girmesi 1.652 izlenme - 7 ay önce Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, iki yıldır birlikte olduğu Tuğba Beyazoğlu ile Sarıyer’de yapılan görkemli düğün ile dünya evine girdi. Tiyatro ve sinema oyuncusu Rüzgar Erkoçlar (31), iki yıldır nişanlı olduğu Tuğba Beyazoğlu (24) ile bu akşam Sarıyer Bahçeköy’de gerçekleşen görkemli düğün ile evlendi. Çift, kapı açmama geleneğinden, davullu zurnalı gelin alma ve gelinin beline bağlanan kırmızı kurdeleye kadar geleneklere uygun bir düğün yaptı. Bahçeköy'de şık bir düğün daveti veren damat Rüzgar Erkoçlar'ın nikah şahidi usta gazeteci Cengiz Semercioğlu, gelin Tuğba Beyazoğlu'nun ünlü sanatçı Seren Serengil oldu.
Nil Erkoçlar'ın Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Yapılmadı 04:17
Nil Erkoçlar'ın Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Yapılmadı 18.484 izlenme - 5 yıl önce Ünlü prodüktör Erol Köse konuk olduğu programda Nil Erkoçlar ile ilgili bir bomba daha patlattı..
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 03:50
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 6.723 izlenme - 1 yıl önce Rüzgar Erkoçlar podyuma çıktı. Cinsiyet ayrımcılığına dikkat çeken defilenin ardından Erkoçlar, kameralar karşısında özel açıklamalarda bulundu. Rüzgar Erkoçlar, kız arkadaşlarıyla fotoğraflarının basına yansımasından rahatsız olduğunu söyledi ve ekledi: "Benim hayatımda kız arkadaşlarım olacak, evleneceğim de. Bu normal değilmiş gibi gösterildiği zaman ben de rahatsız oluyorum. Yanımda kimi görseler sevgilim diye yazıyorlar ama ben zaten 30 yıldır kadınlarla beraberim" dedi.
Rüzgar Erkoçlar - Rüzgara Karşı Barselona Fragman 02:31
Rüzgar Erkoçlar - Rüzgara Karşı Barselona Fragman 4.064 izlenme - 1 yıl önce Alfamade TV 'nin Rüzgar Erkoçlar ile hayata geçirdiği " Rüzgara Karşı Barselona " ilk bölümüyle 27 Ekim 'de , Alfamade TV takipçileri ile buluşacak. İddialı ve sıradışı bir Web Tv programı olan Rüzgara Karşı 'nın ilk fragmanı takipçilerimiz için yayında .... İyi Eğlenceler; Videolarının Devamı İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın Sosyal Medya Linklerimiz: http://www.alfamadetv.com Web Sayfamız https://www.facebook.com/alfamadetv/?... Facebook Sayfamız https://twitter.com/alfamadetv Twitter Sayfamız https://www.instagram.com/alfamadetv/ Instagram Sayfamız http://alfamadetv.blogspot.com.tr/ Blog Sayfamız sosyalmedya@alfamade.com E-Mail Adresimiz Alfamadetv - Rüzgara Karşı
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 03:47
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 6.849 izlenme - 2 yıl önce 1986 doğumlu Nil Erkoçlar bildiğiniz üzere bundan üç sene önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olup erkekliğe adım atmıştı, adını da Rüzgar Erkoçlar olarak değiştirmişti. Sosyal Medyada büyük ilgi toplayan Erkoçlar bir kaç işyerinde işçi olarak çalışıp şimdi rotayı Dj'liğe çevirmiş.
Rüzgar Erkoçlar: Defalarca Aldatıldım 03:52
Rüzgar Erkoçlar: Defalarca Aldatıldım 1.555 izlenme - 1 yıl önce Star TV'de ekranlara gelen 'Duymayan Kalmasın' adlı magazin programına katılan Rüzgar Erkoçlar, özel hayatına dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Bir dizi ameliyatla cinsiyet değiştiren 30 yaşındaki oyuncu, 4 aydır güzel bir hanımefendi ile birlikte olduğunu ve kız arkadaşı tarafından çok kıskanıldığını söyledi. Daha önceki ilişkilerinde defalarca aldatıldığını itiraf eden Erkoçlar, "Onları Allah'a havale ediyorum" ifadelerini kullandı.
Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın Oğlu Olacak 01:09
Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın Oğlu Olacak 4.817 izlenme - 3 yıl önce ‘Kuzu’ filmiyle 51. Antalya Altın Portakal’da en iyi film dahil 6 ödül kazanan yönetmen Kutluğ Ataman’ın “Hiç bitmeyen bir aşk hikayesi, erotik bir masal” olarak tanımladığı yeni filmi ‘Oryantalya’nın başrolünde Hülya Avşar ve cinsiyet değiştirme ameliyatıyla gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar oynayacak.
Bu Tarz Benim'de Rüzgar Erkoçlar Sürprizi 00:30
Bu Tarz Benim'de Rüzgar Erkoçlar Sürprizi 3.655 izlenme - 3 yıl önce Bir süredir iş bulmakta zorlanan Rüzgar Erkoçlar, yeni sezonda Bu Tarz Benim ekibinde iş buldu. 19 Ocak Pazartesi gününden itibaren yeni sezonuyla ekrana dönecek olan Bu Tarz Benim'in ekibinde Rüzgar Erkoçlar'ın olduğu ortaya çıktı. Cinsiyet geçiş sürecinden sonra medya gündeminden düşmeyen ve iş bulmakta zorlanan Erkoçlar kamera arkası ekibinde yer alacak.
Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj 03:11
Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj 4.412 izlenme - 4 yıl önce Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar'a Mesaj
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 03:32
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 3.430 izlenme - 5 yıl önce Haydar Dümen, ameliyat olup cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu Nil Erkoçlar'ın durumunu değerlendirdi.
Rüzgar Erkoçlar Sakallı Fotoğrafını Paylaştı 00:42
Rüzgar Erkoçlar Sakallı Fotoğrafını Paylaştı 1.833 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde paylaştığı çıplak fotoğrafı ile olay olan Erkoçlar şimdi de sakallı fotoğrafını paylaştı sosyal medyadan yorum yağdı. Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile erkek olan Rüzgar Erkoçlar Instagram'daki paylaşımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. İki sene önce cinsiyet değiştirerek erkek olmayı tercih eden Rüzgar Erkoçlar'ın sakalları iyice belirginleşti. "BİZDEN DAHA YAKIŞIKLI OLDUN" Instagram'da fotoğraf paylaşan Erkoçlar'a, "Bizden yakışıklı olduğun garanti", "Erkek arkadaşımda senin gibi yakışıklı olsun", "Aşık olmak serbest mi?" gibi yorumlar geldi.
Rüzgar Erkoçlar Sevgilisiyle Dudak Dudağa 01:01
Rüzgar Erkoçlar Sevgilisiyle Dudak Dudağa 517 izlenme - 1 yıl önce 3 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olan Rüzgar Erkoçlar önceki akşam gittiği mekanda yeni kız arkadaşıyla aşka geldi. Uzun zamandır kalbinin boş olduğunu söyleyen Rüzgar Erkoçlar kız arkadaşıyla dudak dudağa yakalandı.
Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm Tanıtım - Rüzgar Erkoçlar (18 Mart Cumartesi) 00:33
Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm Tanıtım - Rüzgar Erkoçlar (18 Mart Cumartesi) 374 izlenme - 1 yıl önce Hülya Avşar'ın Star TV ekranlarında başlayan yeni programı ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin ilk konuğu Acun Ilıcalı oldu. Ilıcalı, iş hayatından özel hayatına bilinmeyenleri anlattı.
Zeynep Sağdaş feat. Rüzgar Erkoçlar - Yarım Kalanlara Rağmen (Serdar Ayyıldız Remake) 03:45
Zeynep Sağdaş feat. Rüzgar Erkoçlar - Yarım Kalanlara Rağmen (Serdar Ayyıldız Remake) 96 izlenme - 3 ay önce Zeynep Sağdaş feat. Rüzgar Erkoçlar - Yarım Kalanlara Rağmen (Serdar Ayyıldız Remake)
Rüzgar Erkoçlar Sokak Ortasında Eşi İle Kavga Etti 01:18
Rüzgar Erkoçlar Sokak Ortasında Eşi İle Kavga Etti 115 izlenme - 6 ay önce Dört yıl cinsiyet değiştirerek erkek olan oyuncu Rüzgar Erkoçlar kısa bir zaman önce Tuğba Beyazoğlu ile evlenmişti. Çiçeği burnunda çiftin arası çabuk ozuldu sokak ortasında kavga ederek birbirlerine girdiler.
Big Brother İdil Rüzgar Erkoçları Anlattı: Çalıştığı Fırın Taşlandı 03:36
Big Brother İdil Rüzgar Erkoçları Anlattı: Çalıştığı Fırın Taşlandı 337 izlenme - 2 yıl önce Star Tv'de yayınlanan Big Brother Türkiye yarışmacılarından İdil, Rüzgar Erkoçlar'ı anlattı.Erkoçlar'ın yakın arkadaşı olduğundan bahseden İdil, Rüzgar'ın cinsiyet değiştirdikten sonra fırında işe başladığını ancak çalıştığı fırının bazı insanlar tarafından taşlandığını söyledi.İdil konuşmasının sonunda 'Rüzgar burdan sana selam olsun' dedi.