Hoşgeldiniz!

Ryutaro Nonomura

Japon Politikacı Çocuk Gibi Ağladı 01:24
Japon Politikacı Çocuk Gibi Ağladı 341 izlenme - 4 yıl önce Japonya'da Ryutaro Nonomura isimli politikacı bugün internette paylaşılmaya başlanan bir video sayesinde fenomen haline geldi. Hakkındaki yolsuzluk iddialarına cevap vermek için basın toplantısı düzenleyen Nonomura kameraların önünde hüngür hüngür ağladı. 2011 yılında Japonya'nın batısındaki Hyogo eyaletinde meclis üyesi seçilen 47 yaşındaki Nonomura, 3 milyon Japon yenini (yaklaşık 63 bin TL) amacı dışında kullanma suçlamasıyla karşı karşıya kalınca bir basın toplantısı düzenlendi ve hakkındaki iddialara yanıt vermek istedi. Ancak politikacının toplantı sırasında masayı yumruklayarak çocuk gibi ağlaması videonun bir anda paylaşılma rekoru kırmasına neden oldu. Medyada hakkında çıkan haberlere göre Nonomura bu parayı yıl içinde dört farklı noktaya yaptığı 195 seyahat için kullandı. Yaptığı seyahatlare dair hiç bir belge ibraz etmeyen siyasetçinin bu seyahatlerde 106 kez de aynı tatil köyüne gittiği ifade ediliyor. Hyogo eyaletinin başkenti Kobe'de 3 saat süren basın toplantısında tüm kameraların önünde ağlayan Nonomura şunları söyledi: "Nihayet meclis üyesi olabildim... (ağlama) toplumu değiştirdirme hedefiyle... Bu Japonya... ben bu toplumu değiştirmek istiyorum (ağlama)... ben hayatımı riske attım (ağlama)... Anlamıyor musunuz?"
Yolsuzlukla Suçlandığı İçin Hüngür Hüngür Ağlayan Japon Siyasetçi 01:24
Yolsuzlukla Suçlandığı İçin Hüngür Hüngür Ağlayan Japon Siyasetçi 206 izlenme - 3 yıl önce Japonya’da kamu fonunu kötüye kullanmakla suçlanan 47 yaşındaki politikacı, düzenlediği basın toplantısında hüngür hüngür ağladı. Eyalet düzeyinde bir politikacı olan Ryutaro Nonomura, 3 milyon yen (30 bin dolar) kamu parasını kendi çıkarları için kullanmakla suçlanıyor.
Ağlayan Politikacı Üstü Gitar Solo 00:48
Ağlayan Politikacı Üstü Gitar Solo 166 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sitede yayınlanan http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/202568/yolsuzlukla-suclandigi-icin-hungur-hungur-aglayan-japon-siyasetci videonun gitar sololu versiyonu Ryutaro Nonomura adlı politikacı yolsuzlukla suçlandığı için basın toplantısında salya sümük ağlamıştı.
İnternetin Yeni Fenomeni Japon Politikacı 00:20
İnternetin Yeni Fenomeni Japon Politikacı 62 izlenme - 4 yıl önce Japonya'da bir politikacı bugün internette paylaşılmaya başlanan bir video sayesinde tüm dünyada fenomen haline geldi. Kamu fonlarını menfaatleri için kullandığı iddialarına yanıt vermek için basın toplantısı düzenleyen 47 yaşındaki politikacı kameraların önünde hüngür hüngür ağladı. Medyada hakkında çıkan haberlere göre Nonomura bu parayı yıl içinde dört farklı noktaya yaptığı 195 seyahat için kullandı. Yaptığı seyahatlare dair hiç bir belge ibraz etmeyen siyasetçinin bu seyahatlerde 106 kez de aynı tatil köyüne gittiği ifade ediliyor.