Hoşgeldiniz!

S Haber Tv Videoları

Esrarcash.kilisattacqs Yalnız.adam 2014 04:27
Esrarcash.kilisattacqs Yalnız.adam 2014 150 izlenme - 3 yıl önce Esrarcash.kilisattacqs [yalnız.adam] 2014
Part1 00:10
Part1 139 izlenme - 3 yıl önce Cekoslovak Sworeyi Deliyorfa
Serdar Pıçak - Gûla Welatêmın - Kendi Eserim - 2013 04:02
Serdar Pıçak - Gûla Welatêmın - Kendi Eserim - 2013 112 izlenme - 3 yıl önce Serdar Pıçak - Gûla Welatêmın - Kendi Eserim - 2013 Bu Eserimde Yine Emekleriyle Yanımda Bulunan Nusret Dağ Ve Yorgun Şair Kardeşlerime Teşekkürlerimi Sunuyorum
Serdar Pıçak - Eywax Bavêmın -Helbesta - Nûh -Kendi Eserim  2013 04:37
Serdar Pıçak - Eywax Bavêmın -Helbesta - Nûh -Kendi Eserim 2013 94 izlenme - 3 yıl önce Serdar Pıçak - Eywax Bavêmın -Helbesta - Nûh -Kendi Eserim - 2013Serdar Pıçak - Eywax Bavêmın -Helbesta - Nûh -Kendi Eserim - 2013Serdar Pıçak - Eywax Bavêmın -Helbesta - Nûh -Kendi Eserim - 2013Serdar Pıçak - Eywax Bavêmın -Helbesta - Nûh -Kendi Eserim - 2013Serdar Pıçak - Eywax Bavêmın -Helbesta - Nûh -Kendi Eserim - 2013Serdar Pıçak - Eywax Bavêmın -Helbesta - Nûh -Kendi Eserim - 2013Serdar Pıçak - Eywax Bavêmın -Helbesta - Nûh -Kendi Eserim - 2013Serdar Pıçak - Eywax Bavêmın -Helbesta - Nûh -Kendi Eserim - 2013
İzleyin Çok Komik 03:24
İzleyin Çok Komik 97 izlenme - 3 yıl önce İzle Miyen Kalmasın ;
Usta gazeteci Mehmet Ali Birand son yolculuğuna uğurlanıyor! 04:42
Usta gazeteci Mehmet Ali Birand son yolculuğuna uğurlanıyor! 106 izlenme - 4 yıl önce Önceki gün vefat eden gazeteci Mehmet Ali Birand 'ın cenazesi Amerikan Hastanesi'nden saat 07.50 sıralarında alındı. Bu esnada Birand'ı eşi Cemre ile oğlu Umur Birand birbirlerine sarılarak destek olmaya çalıştı. Birand'ın cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki gasilhaneye götürüldü. Burada işlemlerin tamamlanmasının ardından cenaze tören için Doğan Medya Center'e götürüldü Mehmet Ali Birand için uzun yıllar çalıştığı Doğan Medya Center önünde tören düzenlendi. Törene; siyaset, medya, iş, spor ve sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.
Gaziantep'te Patlama: 8 Ölü 07:39
Gaziantep'te Patlama: 8 Ölü 66 izlenme - 4 yıl önce Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nin arkasında Güneydoğu Galvaniz isimli firmanın işletmesinde yaşanan patlamada, 8 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi. 4' üncü Organize Sanayi Bölgesindeki bir galvaniz fabrikasında buhar kazanında patlama meydana geldi.Olayda 8 işçi öldü 15 işçi yaralandı... Geniş bir alana kurulan fabrikada yaşanan patlamada, çok sayıda yaralı var. Yaralılar, hastanelere kaldırıldı. Galvaniz ürünlerinin imal edildiği yüksek sıcaklıktaki kazanlarda meydana gelen patlamanın yaşandığı fabrikaya çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi geldi. BELEDİYE BAŞKANIN AÇIKLAMA YAPTI Gaziantep Belediye Başkanı Asım Güzelbey,fabrikadaki patlamada 6 işçinin hayatını kaybettiğini 15 kişinin yaralandığını bildirdi.. Güzelbey, 2 kişiden de haber alınamadığını söyledi."Can kaybının artmaması için dua ediyoruz" dedi.. İTFAİYE' DEN AÇIKLAMA Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, patlama ile ilgili bir açıklama yaptı. "Alınan ilk bilgilere göre su deposu yapımı sırasında bir patlama meydana geldi. Patlamada ilk bilgilere göre 6 kişi öldü, 15 kiyi de yaralandı"
Hgs'de Süre Uzatılmayacak! 00:59
Hgs'de Süre Uzatılmayacak! 25 izlenme - 4 yıl önce Köprü ve otoyolları kullananlara hgs uyarısı geldi. kgs'de yeni bir süre uzatımı yok. 1 şubattan itibaren köprü ve otoyollar sadece hgs ile geçilebilecek. KGS tarih oluyor. 1 Şubat'tan itibaren köprü ve otobanlarda HGS devri başlıyor. Yeni siteme geçilmesine çok az bir süre kala gözler yine Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Binali Yıldırım'daydı. Sürenin dolmasına çok kısa bir süre kalmasına rağmen birçok araçta HGS hala yok. Sürenin uzatılmasını bekleyenlere karşın, Bakan Yıldırım kesin konuştu. Yeni uygulama 2 gün sonra başlayacak. Bakan Yıldırım vatandaşı uyardı; cezalı duruma düşülmemesi için acele edilmesini istedi. HGS kartları PTT ve banka şubelerinden alınabiliyor. Mevcut KGS kartlarının bakiyeleri 1 yıl içinde yeni HGS kartlarına aktarabiliyor.