Hoşgeldiniz!

saadet ışıl aksoy

başka dilde aşk 02:26
başka dilde aşk 89.055 izlenme - 8 yıl önce 18 aralık'ta sadece sinemalarda...
Saadet Işıl Aksoy'un Gülüşü Olay Oldu (Beyaz Show 9 Mart Cuma) 00:51
Saadet Işıl Aksoy'un Gülüşü Olay Oldu (Beyaz Show 9 Mart Cuma) 146 izlenme - 2 hafta önce 9 Mart Cuma gecesinin konuklarından Saadet Işıl Aksoy, "Ailecek Şaşkınız" filmindeki gülüşü olay oldu! Beyaz'ın ısrarını kırmayan Saadet Işıl Aksoy, film için bulduğu komik gülüşü canlı yayında da yapınca herkesi gülme krizine soktu!
Senden Başka 03:20
Senden Başka 17.400 izlenme - 10 yıl önce senden baŞka artik düŞemem aŞka.....
başka dilde aşk filmi fragmanı 02:14
başka dilde aşk filmi fragmanı 12.124 izlenme - 8 yıl önce başka dilde aşk filmi fragmanı
Başka Dilde Aşk - 18 Aralık'ta Sinemalarda! 02:29
Başka Dilde Aşk - 18 Aralık'ta Sinemalarda! 8.023 izlenme - 8 yıl önce Film hakkında detaylı bilgi almak için bakınız: http://www.facebook.com/baskadildeask
başka dilde aşk filmden sahne 01 00:36
başka dilde aşk filmden sahne 01 7.464 izlenme - 8 yıl önce hiç konuşmadan anlaşabilir miyiz acaba? film hakkında detaylı bilgi için: http://www.facebook.com/baskadildeask
Saadet Aksoy @Cannes 02:52
Saadet Aksoy @Cannes 2.335 izlenme - 4 yıl önce Saadet Aksoy @Cannes
Saadet İşıl Aksoy 02:10
Saadet İşıl Aksoy 3.746 izlenme - 10 yıl önce saadet ışıl aksoy..
şark oyunları filmi fragmanı 01:40
şark oyunları filmi fragmanı 1.958 izlenme - 8 yıl önce şark oyunları filmi fragmanı
başka dilde aşk filmden sahne 02 02:07
başka dilde aşk filmden sahne 02 1.879 izlenme - 8 yıl önce hiç konuşmadan anlaşabilir miyiz acaba? film hakkında detaylı bilgi için: http://www.facebook.com/baskadildeask
başka dilde aşk filmden sahne 03 02:33
başka dilde aşk filmden sahne 03 1.409 izlenme - 8 yıl önce hiç konuşmadan anlaşabilir miyiz acaba? film hakkında detaylı bilgi için: http://www.facebook.com/baskadildeask
Saadet Işıl Aksoy & Pamir Kıraner (Düğün) 05:00
Saadet Işıl Aksoy & Pamir Kıraner (Düğün) 279 izlenme - 3 yıl önce Saadet Işıl Aksoy & Pamir Kıraner (Düğün) 2015 Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner'in düğünü her detayıyla romantik bir masal gibiydi. Düğüne dair en özel görüntüler Grazia kamerasından sizinle buluşuyor.
Kördüğüm 31. Bölüm 2. Tanıtım (20 Ekim Perşembe) 00:46
Kördüğüm 31. Bölüm 2. Tanıtım (20 Ekim Perşembe) 102 izlenme - 1 yıl önce “Bugün sığınmak için etrafına ördüğün, kim bilir belki yarın olur içinden çıkamayacağın koca bir kördüğüm…” Başrollerini; İbrahim Çelikkol, Saadet Işıl Aksoy ve Alican Yücesoy’un paylaştıkları ‘Kördüğüm’, bir konferans için İtalya’da bulunan çocuk doktoru Naz, tesadüfen hayatını kurtardığı Ayhan sayesinde güçlü, gözükara ve acımasız işadamı Ali Nejat ile tanışır. Bu tanışıklık her birinin hayatını değiştirmek için bir başlangıçtır… Geçmişten gelen acılar, mecburiyetler, boyun eğmeler, itiraz etmeler, kabullenmeler, aşklar, aşksızlıklarla dolu hayatlar artık yepyeni bir boyut kazanır. Ali Nejat’ın en büyük tutkusu otomobil onu bir diğer otomobil tutkunu Umut ile karşı karşıya getirir. Hayatın ikiliyi karşı karşıya getirecek daha çok planı vardır… Tıpkı Ali Nejat’ın doğum günü gibi… Sosyete ve iş dünyasının hazır bulunduğu bu doğum gününde Didem Ali Nejat’a unutamayacağı bir doğum günü hediyesi vermek için katılmıştır.
Saadet Işıl Aksoy İle İlgili Şaşırtan Bilgi (Beyaz Show 9 Mart Cuma) 02:06
Saadet Işıl Aksoy İle İlgili Şaşırtan Bilgi (Beyaz Show 9 Mart Cuma) 5 izlenme - 2 hafta önce Beyaz "Bunları Biliyor musunuz?" köşesinde Saadet Işıl Aksoy ile ilgili öyle bir bilgi verdi ki izleyenler hayranlıklarını gizleyemedi! Beyaz, Saadet Işıl Aksoy'un eşinden aldığı bilgileri seyircilere okudu. Özellikle balık hikayesi herkesi çok güldürürken, doğaya karşı duruşu ile kendisine hayran bıraktı!
süt 01:52
süt 719 izlenme - 9 yıl önce liseyi bitirdikten sonra üniversite sınavını kazanamayan yusufun büyük bir tutku ile yazdığı şiirler, adını sanını kimsenin duymadığı bazı edebiyat dergilerinde yayınlanmaktadır. ama ne şiirin, ne de değeri günden güne düşen sütün yusufa ve annesi zehraya bir katkısı vardır. yusuf, zehranın kasabadaki istasyon şefi ile yasadığı gizli ilişkiyi keşfedince ne yapacağını şaşırır.
Kördüğüm 31. Bölüm 1. Tanıtım (20 Ekim Perşembe) 00:58
Kördüğüm 31. Bölüm 1. Tanıtım (20 Ekim Perşembe) 27 izlenme - 1 yıl önce “Bugün sığınmak için etrafına ördüğün, kim bilir belki yarın olur içinden çıkamayacağın koca bir kördüğüm…” Başrollerini; İbrahim Çelikkol, Saadet Işıl Aksoy ve Alican Yücesoy’un paylaştıkları ‘Kördüğüm’, bir konferans için İtalya’da bulunan çocuk doktoru Naz, tesadüfen hayatını kurtardığı Ayhan sayesinde güçlü, gözükara ve acımasız işadamı Ali Nejat ile tanışır. Bu tanışıklık her birinin hayatını değiştirmek için bir başlangıçtır… Geçmişten gelen acılar, mecburiyetler, boyun eğmeler, itiraz etmeler, kabullenmeler, aşklar, aşksızlıklarla dolu hayatlar artık yepyeni bir boyut kazanır. Ali Nejat’ın en büyük tutkusu otomobil onu bir diğer otomobil tutkunu Umut ile karşı karşıya getirir. Hayatın ikiliyi karşı karşıya getirecek daha çok planı vardır… Tıpkı Ali Nejat’ın doğum günü gibi… Sosyete ve iş dünyasının hazır bulunduğu bu doğum gününde Didem Ali Nejat’a unutamayacağı bir doğum günü hediyesi vermek için katılmıştır.