Hoşgeldiniz!

Saadet Partisi Videoları İzle

Saadet Partisi Seçim Müziği - 2014 HD 04:01
Saadet Partisi Seçim Müziği - 2014 HD 7.957 izlenme - 3 yıl önce Yarın güzel olacak, kalpler huzur bulacak. İyi insanlar için iyiler kazanacak! Saadet kazanınca Türkiye kazanacak!
Erdoğan'ın, Erbakan'ı Suçlaması 00:42
Erdoğan'ın, Erbakan'ı Suçlaması 3.805 izlenme - 1 yıl önce Recep Tayyip Erdogan, Necmettin Erbakan Hoca'yi böyle suçlamıştı. Olay, Erbakan'ın son kez siyasetten men edilmesine sebep olan kayıp trilyon davası
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 01:22
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 2.995 izlenme - 10 ay önce Türkiye artık İsrail ile kanka devlet oldu. Şu sıralar Ak Parti saflarında olan Numan Kurtulmuş Saadet Partisi Genel Başkanlığı zamanında Ak Partililere bakın nasıl ağır sözler söylüyor. Videonun son kısmı ülkemizin özetini içerir.
Saadet Partisi'nin  Seçim Barajı'na Yaklaşımı - İnan! Baraj Yok 06:25
Saadet Partisi'nin Seçim Barajı'na Yaklaşımı - İnan! Baraj Yok 3.250 izlenme - 2 yıl önce AGD TV'deki arkadaşlar güzel bir çalışma yapmış. Saadet Partisi'nin seçim barajı sorununa yaklaşımı esprili ve bir o kadar da keyifli bir video ile anlatılmış. Anlatılan her ne kadar doğru ifadeler içerse de hukuk devleti olmadığımız için ancak ütopya olarak kalabiliyor bu söylemler, maalesef.
Necmettin Erbakan - Suriye'yi İşgal Edecekler! (2003) 06:07
Necmettin Erbakan - Suriye'yi İşgal Edecekler! (2003) 2.786 izlenme - 2 yıl önce Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan 2003 yılında hepimizi uyarmış: 'Yahudi lobisinin etkisinde olan Haçlı-Siyonist ittifakı, Arz-ı Mev'udu İsrail'e katma Planı çerçevesinde Suriye'nin derhal işgal edilmesini istiyor'
Saadet Vakti Geldi 03:11
Saadet Vakti Geldi 3.332 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Seçim Çalışmaları Müziği Cemal Kuru - Ya İlahi
Saadet Partisi Korumalarının Cami İmamını Dövmesi 03:04
Saadet Partisi Korumalarının Cami İmamını Dövmesi 2.919 izlenme - 2 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın korumaları, cami avlusunda bir imamı tekme tokat dövdü. Olay, 27 Mayıs günü Habibler’de Araba Konağı Camii’nde saat 19. 00 sıralarında meydana geldi. (İHA)
Saadet'ten Bir Grup Partili İzmir'de 'Evet' Dedi 04:59
Saadet'ten Bir Grup Partili İzmir'de 'Evet' Dedi 63 izlenme - 3 hafta önce Saadet'ten bir grup partili İzmir'de 'Evet' dediİZMİR - Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun 16 Nisan'da 'Hayır' oyu kullanacaklarının açıklamasının ardından, İzmir'de bir basın toplantısı düzenleyen üst düzey parti yöneticilerinin de aralarında bulunduğu bir grup...
Saadet Partisi 2014 Seçim Müziği 04:13
Saadet Partisi 2014 Seçim Müziği 2.027 izlenme - 3 yıl önce cep incelemesi Saadet Partisinin, Ankara'da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttığı Şölen, Büyük Coşku Ve Heyecana Sahne Oldu.
Fatih Erbakan SP Genel Başkan Adaylığı Konuşması | 23 Nisan 2014 14:57
Fatih Erbakan SP Genel Başkan Adaylığı Konuşması | 23 Nisan 2014 2.455 izlenme - 3 yıl önce 4 Mayıs 2014 Pazar Günü yapılacak Saadet Partisi büyük kongresi öncesi Fatih Erbakan adaylığını açıkladı.
Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 08:28
Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 960 izlenme - 10 ay önce Numan Kurtulmuş Has Parti Genel Başkanı olduğu yıllarda İstanbul'da düzenlenen Has Parti mitinginde Kanal İstanbul projesini çok ağır bir biçimde eleştiriyor. Ve konuşmasının sonunda çılgın projeden çıkan hafriyat ile Erdoğan'a boğazın ortasına başkanlık sarayı inşa ettirelim diyor. Alkışlıyoruz!
Saadet Partisi Rap 00:43
Saadet Partisi Rap 2.346 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Rap
Fatih Erbakan, Oğuzhan Asiltürk'ün çakallığını anlatıyor 29:56
Fatih Erbakan, Oğuzhan Asiltürk'ün çakallığını anlatıyor 1.336 izlenme - 2 yıl önce Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan'ın ölümünün akabinde Oğuzhan Asiltürk tarafından Erbakan ailesine oynanan oyunlar. Ak Parti ve MHP'nin teklifini neden kabul etmedi,neden bağımsız aday olmadı
Necmettin Erbakan Haftası Animasyon Filmi (2017) 11:50
Necmettin Erbakan Haftası Animasyon Filmi (2017) 73 izlenme - 2 ay önce Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, ölümünün 6'ncı yılında, Saadet Partisince çocukluk yıllarından başlayan, eğitim ve siyaset hayatı da konu alınarak hazırlanan animasyon film ile anılacak.
necmettin erbakanın hayatından kareler 02:10
necmettin erbakanın hayatından kareler 1.227 izlenme - 6 yıl önce www.akpinarweb.tr.gg
Saadet Partisi Ankara 6. Olağan Kongresi 03:57
Saadet Partisi Ankara 6. Olağan Kongresi 12 izlenme - 2 hafta önce Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Beni en çok üzen en çok şaşırtan 15 yıla yakın bir süredir iktidarda bulunmalarına rağmen bugün iktidarda bulunan arkadaşlarımızın hala 'cek, cak' ile meşgul olmaları.
Saadet Partisi Başkanlığa Destek Verecek Mi? 03:37
Saadet Partisi Başkanlığa Destek Verecek Mi? 79 izlenme - 6 ay önce Saadet Partisi’nin 6. Olağan Kongresi’nde Genel Başkan seçilen Temel Karamollaoğlu, başkanlığa destek verebileceklerini açıkladı.
Fatih Erbakan: 03:23
Fatih Erbakan: 655 izlenme - 3 yıl önce Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Chp Ve Mhp'nin Cumhurbaşkanı Adayı Olarak Gösterilmesine İlişkin, "çatı Adayın Daha Kapsayıcı, Daha Yüksek Oranda Destek Bulacak Bir Aday Olması Gerektiğini Düşünüyorum" Dedi.
Abullah Gül'ün Avrupa Birliği Hakkındaki Görüşleri (1995) 07:24
Abullah Gül'ün Avrupa Birliği Hakkındaki Görüşleri (1995) 375 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ün 1995 yılında Avrupa Birliğ hakkında görüşleri. Onu bilmeyiz ancak AKP'nin Avrupa Birliğ hakkındaki görüşleri gezi parkı eylemleri sayesinde bu videodakine dönüyor. Döne döne ne hale geldi Türk sağı.
Ben Saksı Değilim - Bartın Valisi 01:33
Ben Saksı Değilim - Bartın Valisi 406 izlenme - 2 yıl önce Bartın Valisi Saadet Partisi'ni ziyarete gitmiş (neden gidiyorsa o da ayrı) kendisini karşılayanın da il başkanı değil de il başkan yardımcısı olduğunu öğrenince de bayağı bir celallenmiş ve akıllara Erol Büyükburç'un ben saksı değilim performansını getiren sözlerle fırçasını atmış efenim.
Saadet Partisinde Takma Diş Gerginliği 00:28
Saadet Partisinde Takma Diş Gerginliği 172 izlenme - 2 yıl önce Saadet Partisi adeta gençliğe meydan okuyan üyelere sahip bir partidir, sonsuzluğa giden kaçkar tv programıdır, nokia gibidir, tayt giymez, sony ve bosch markalarından şaşmaz.
Dünya Liderlerinden Çayeli'ne Tebrik Mesajları! - İsmail H. Çiftçi 04:18
Dünya Liderlerinden Çayeli'ne Tebrik Mesajları! - İsmail H. Çiftçi 395 izlenme - 2 yıl önce İsmail Hakkı Çiftçi 2 nolu seçim büro açılış komedisi yalanın Çayeli'de tesbih olduğu anlar gülmek garantilidir.
SP Seçim Şarkısı - Saadet Zamanı 01:57
SP Seçim Şarkısı - Saadet Zamanı 140 izlenme - 2 yıl önce Saadet Partisi'nin yerel seçimler içün hazırladığı rap türünde soundtrack'i. İyi dinlemeler.
Saadet Partisi'nin referandumda duruşu nasıl olacak? 05:26
Saadet Partisi'nin referandumda duruşu nasıl olacak? 26 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programının konuklarından biri de Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ydu. Karamollaoğlu, konuşmasında referandumda ne oy vereceklerini de açıkladı.
saadet partisi genel başkanı profdrmustafa kamalak trt seçim özel'de! 11:13
saadet partisi genel başkanı profdrmustafa kamalak trt seçim özel'de! 345 izlenme - 6 yıl önce http//sionvadisi.net/
Sultangazi Saadet Aday Adayı Tanıtım Toplantısı 13:53
Sultangazi Saadet Aday Adayı Tanıtım Toplantısı 219 izlenme - 3 yıl önce Sultangazi Saadet Aday Adayı Tanıtım Toplantısı
Milli Görüş Belediyeciliğine Doğru 07:52
Milli Görüş Belediyeciliğine Doğru 219 izlenme - 3 yıl önce Milli Görüş'ün Tek Temsilcisi Olan Saadet Partisi Yerel Seçim Çalışmalarında İstanbul'a Ayrı Bir Önem Veriyor. Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Tanıtım To...
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı'nda, Evet Pankartı Paniği 01:08
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı'nda, Evet Pankartı Paniği 4 izlenme - 4 hafta önce Saadet Partisi (SP) İstanbul İl Başkanlığı binası üzerine akşam saatlerinde vinçle asılan ''Evet'' pankartı, partililerden gelen tepki üzerine indirildi.
Ali İhsan Gündoğdu 04:15
Ali İhsan Gündoğdu 144 izlenme - 3 yıl önce Ali İhsan Gündoğdu
özgür filistin için 00:47
özgür filistin için 263 izlenme - 7 yıl önce özgür filistin için mavi marmara gönüllüleri bahçelievler'de