Hoşgeldiniz!

saadet partisi

Bilal Göregen'den Temel Karamollaoğlu'na Özel Beste 05:49
Bilal Göregen'den Temel Karamollaoğlu'na Özel Beste 3.321 izlenme - 8 ay önce Daha önce pek çok siyasi görüşün dava adamı olduğunu belirten Bilal Göregen, şimdi de Saadet Partisi genel başkanı Temal Karamollaoğlu'na beste yapmış hep birlikte dinliyoruz efendim.
Saadet Partisi Seçim Müziği - 2014 HD 04:01
Saadet Partisi Seçim Müziği - 2014 HD 8.141 izlenme - 4 yıl önce Yarın güzel olacak, kalpler huzur bulacak. İyi insanlar için iyiler kazanacak! Saadet kazanınca Türkiye kazanacak!
Erdoğan'ın, Erbakan'ı Suçlaması 00:42
Erdoğan'ın, Erbakan'ı Suçlaması 4.048 izlenme - 2 yıl önce Recep Tayyip Erdogan, Necmettin Erbakan Hoca'yi böyle suçlamıştı. Olay, Erbakan'ın son kez siyasetten men edilmesine sebep olan kayıp trilyon davası
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 01:22
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 3.060 izlenme - 2 yıl önce Türkiye artık İsrail ile kanka devlet oldu. Şu sıralar Ak Parti saflarında olan Numan Kurtulmuş Saadet Partisi Genel Başkanlığı zamanında Ak Partililere bakın nasıl ağır sözler söylüyor. Videonun son kısmı ülkemizin özetini içerir.
Saadet Vakti Geldi 03:11
Saadet Vakti Geldi 3.414 izlenme - 4 yıl önce Saadet Partisi Seçim Çalışmaları Müziği Cemal Kuru - Ya İlahi
Necmettin Erbakan - Suriye'yi İşgal Edecekler! (2003) 06:07
Necmettin Erbakan - Suriye'yi İşgal Edecekler! (2003) 2.975 izlenme - 3 yıl önce Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan 2003 yılında hepimizi uyarmış: 'Yahudi lobisinin etkisinde olan Haçlı-Siyonist ittifakı, Arz-ı Mev'udu İsrail'e katma Planı çerçevesinde Suriye'nin derhal işgal edilmesini istiyor'
Saadet Partisi'nin  Seçim Barajı'na Yaklaşımı - İnan! Baraj Yok 06:25
Saadet Partisi'nin Seçim Barajı'na Yaklaşımı - İnan! Baraj Yok 3.272 izlenme - 2 yıl önce AGD TV'deki arkadaşlar güzel bir çalışma yapmış. Saadet Partisi'nin seçim barajı sorununa yaklaşımı esprili ve bir o kadar da keyifli bir video ile anlatılmış. Anlatılan her ne kadar doğru ifadeler içerse de hukuk devleti olmadığımız için ancak ütopya olarak kalabiliyor bu söylemler, maalesef.
Saadet Partisi Korumalarının Cami İmamını Dövmesi 03:04
Saadet Partisi Korumalarının Cami İmamını Dövmesi 3.181 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın korumaları, cami avlusunda bir imamı tekme tokat dövdü. Olay, 27 Mayıs günü Habibler’de Araba Konağı Camii’nde saat 19. 00 sıralarında meydana geldi. (İHA)
Saadet Partisi 2014 Seçim Müziği 04:13
Saadet Partisi 2014 Seçim Müziği 2.048 izlenme - 4 yıl önce cep incelemesi Saadet Partisinin, Ankara'da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttığı Şölen, Büyük Coşku Ve Heyecana Sahne Oldu.
Fatih Erbakan SP Genel Başkan Adaylığı Konuşması | 23 Nisan 2014 14:57
Fatih Erbakan SP Genel Başkan Adaylığı Konuşması | 23 Nisan 2014 2.479 izlenme - 4 yıl önce 4 Mayıs 2014 Pazar Günü yapılacak Saadet Partisi büyük kongresi öncesi Fatih Erbakan adaylığını açıkladı.
Saadet Partisi Rap 00:43
Saadet Partisi Rap 2.412 izlenme - 4 yıl önce Saadet Partisi Rap
Şevki Yılmaz Taklidi 02:33
Şevki Yılmaz Taklidi 306 izlenme - 10 ay önce Bir Saadet Partisi üyesi, 90'ların Refah Partili provokatör siyasetçisi Şevki Yılmaz'ı taklit ediyor.
Fatih Erbakan, Oğuzhan Asiltürk'ün çakallığını anlatıyor 29:56
Fatih Erbakan, Oğuzhan Asiltürk'ün çakallığını anlatıyor 1.438 izlenme - 3 yıl önce Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan'ın ölümünün akabinde Oğuzhan Asiltürk tarafından Erbakan ailesine oynanan oyunlar. Ak Parti ve MHP'nin teklifini neden kabul etmedi,neden bağımsız aday olmadı
Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 08:28
Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 973 izlenme - 2 yıl önce Numan Kurtulmuş Has Parti Genel Başkanı olduğu yıllarda İstanbul'da düzenlenen Has Parti mitinginde Kanal İstanbul projesini çok ağır bir biçimde eleştiriyor. Ve konuşmasının sonunda çılgın projeden çıkan hafriyat ile Erdoğan'a boğazın ortasına başkanlık sarayı inşa ettirelim diyor. Alkışlıyoruz!
necmettin erbakanın hayatından kareler 02:10
necmettin erbakanın hayatından kareler 1.230 izlenme - 7 yıl önce www.akpinarweb.tr.gg
Gürkan Hacır'dan CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi iddiası 01:09
Gürkan Hacır'dan CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi iddiası 19 izlenme - 3 hafta önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında 2019 yılında yapılacak olan seçimler ve muhtemel ittifaklar masaya yatırıldı. Konuklardan Gazeteci Gürkan Hacır, kendisine gelen kulis bilgisine göre CHP'nin, İYİ Parti ve Saadet Partisi ile yerel seçimler için görüştüklerini söyledi.
Fatih Erbakan: 03:23
Fatih Erbakan: 662 izlenme - 4 yıl önce Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Chp Ve Mhp'nin Cumhurbaşkanı Adayı Olarak Gösterilmesine İlişkin, "çatı Adayın Daha Kapsayıcı, Daha Yüksek Oranda Destek Bulacak Bir Aday Olması Gerektiğini Düşünüyorum" Dedi.
Ben Saksı Değilim - Bartın Valisi 01:33
Ben Saksı Değilim - Bartın Valisi 465 izlenme - 3 yıl önce Bartın Valisi Saadet Partisi'ni ziyarete gitmiş (neden gidiyorsa o da ayrı) kendisini karşılayanın da il başkanı değil de il başkan yardımcısı olduğunu öğrenince de bayağı bir celallenmiş ve akıllara Erol Büyükburç'un ben saksı değilim performansını getiren sözlerle fırçasını atmış efenim.
Abullah Gül'ün Avrupa Birliği Hakkındaki Görüşleri (1995) 07:24
Abullah Gül'ün Avrupa Birliği Hakkındaki Görüşleri (1995) 400 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ün 1995 yılında Avrupa Birliğ hakkında görüşleri. Onu bilmeyiz ancak AKP'nin Avrupa Birliğ hakkındaki görüşleri gezi parkı eylemleri sayesinde bu videodakine dönüyor. Döne döne ne hale geldi Türk sağı.
Dünya Liderlerinden Çayeli'ne Tebrik Mesajları! - İsmail H. Çiftçi 04:18
Dünya Liderlerinden Çayeli'ne Tebrik Mesajları! - İsmail H. Çiftçi 500 izlenme - 3 yıl önce İsmail Hakkı Çiftçi 2 nolu seçim büro açılış komedisi yalanın Çayeli'de tesbih olduğu anlar gülmek garantilidir.
Necmettin Erbakan Haftası Animasyon Filmi (2017) 11:50
Necmettin Erbakan Haftası Animasyon Filmi (2017) 103 izlenme - 1 yıl önce Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, ölümünün 6'ncı yılında, Saadet Partisince çocukluk yıllarından başlayan, eğitim ve siyaset hayatı da konu alınarak hazırlanan animasyon film ile anılacak.
Saadet Partisinde Takma Diş Gerginliği 00:28
Saadet Partisinde Takma Diş Gerginliği 203 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi adeta gençliğe meydan okuyan üyelere sahip bir partidir, sonsuzluğa giden kaçkar tv programıdır, nokia gibidir, tayt giymez, sony ve bosch markalarından şaşmaz.
SP Seçim Şarkısı - Saadet Zamanı 01:57
SP Seçim Şarkısı - Saadet Zamanı 165 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi'nin yerel seçimler içün hazırladığı rap türünde soundtrack'i. İyi dinlemeler.
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu Van'da 06:34
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu Van'da 21 izlenme - 3 ay önce Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu Van'da Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu: "Ümit ediyorum ki en kısa zamanda barış ve huzur tesis edilerek geriye çekinilir ve problem halledilmiş olunur"VAN - Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ordunun Afrin'e...
Saadet'ten Bir Grup Partili İzmir'de 'Evet' Dedi 04:59
Saadet'ten Bir Grup Partili İzmir'de 'Evet' Dedi 75 izlenme - 1 yıl önce Saadet'ten bir grup partili İzmir'de 'Evet' dediİZMİR - Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun 16 Nisan'da 'Hayır' oyu kullanacaklarının açıklamasının ardından, İzmir'de bir basın toplantısı düzenleyen üst düzey parti yöneticilerinin de aralarında bulunduğu bir grup...
saadet partisi genel başkanı profdrmustafa kamalak trt seçim özel'de! 11:13
saadet partisi genel başkanı profdrmustafa kamalak trt seçim özel'de! 345 izlenme - 7 yıl önce http//sionvadisi.net/
Saadet Partisi Başkanlığa Destek Verecek Mi? 03:37
Saadet Partisi Başkanlığa Destek Verecek Mi? 81 izlenme - 1 yıl önce Saadet Partisi’nin 6. Olağan Kongresi’nde Genel Başkan seçilen Temel Karamollaoğlu, başkanlığa destek verebileceklerini açıkladı.
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'dan Cumhur İttifakı Açıklaması 02:09
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'dan Cumhur İttifakı Açıklaması 11 izlenme - 2 ay önce Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Tük Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yapılan Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili, "Biz Silahlı Kuvvetlerimizin bu problemin en kısa sürede üstesinden geleceğine, orada huzur ve barış ortamını sağlayıp hemen çekileceğine inanıyoruz.
Afrin Harekatı ve ittifak çalışmalarında son durum - Ne Oluyor? 13.02.2018 Salı 02:29:43
Afrin Harekatı ve ittifak çalışmalarında son durum - Ne Oluyor? 13.02.2018 Salı 22 izlenme - 2 ay önce Afrin'de TSK unsurlarının ilerleyişi sürüyor. Harekatın üçüncü haftasını geride bırakırken Zeytin Dalı Harekatı nasıl devam edecek? İç siyasette ittifak çalışmaları sürdürülüyor... Peki, hangi partiler ittifak içinde olacak? Partilerin 2019 öncesi 50+1 stratejisi nasıl planlanacak? Şirin Payzın sordu, önce AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu 'Ne Oluyor?'da yanıtladı.
Temel Karamollaoğlu'ndan İttifak Açıklaması 00:32
Temel Karamollaoğlu'ndan İttifak Açıklaması 17 izlenme - 2 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu konuk oldu. Karamollaoğlu, Şirin Payzın'ın "AK Parti ne yaparsa ittifakta yer almanız için sizi ikna eder?" sorusuna, "Bugünkü politikalarının tamamını değiştirirse" yanıtını verdi. Karamollaoğlu."Biz kimseyle ittifak noktasına gelmeyeceğiz. Biz kendi adayımızı çıkartacağız" dedi.