Hoşgeldiniz!

Saba ile Oyuna Geldik

 Saba Tümer'i kırmayan Berk Hakman'dan Coldplay yorumu 04:32
Saba Tümer'i kırmayan Berk Hakman'dan Coldplay yorumu 329 izlenme - 1 yıl önce Dün gece yayınlanan Saba ile Oyuna Geldik programının konukları; Cansel Elçin, Özge Özberk, Kaya Akkaya, Berk Hakman, Yasemin Çonka ve Zeynep Köse'ydi. Berk Hakman, Saba Tümer'in ricasını kırmayarak piyano çaldı. Ünlü oyuncu Coldplay hiti Trouble'ı seslendirdi. Sanatçıya Cansel Elçin de eşlik etti.
Faik Öztürk Gülme Krizine Soktu - Saba ile Oyuna Geldik 04:59
Faik Öztürk Gülme Krizine Soktu - Saba ile Oyuna Geldik 190 izlenme - 10 ay önce Saba ile Oyuna Geldik'in 18 Ocak 2016 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Faik Öztürk anlattığı anılarıyla hem konukları hem de izleyenleri gülme krizine soktu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saba Tümer'in Kurtlar Vadisi Anısı | Saba ile Oyuna Geldik (6 Nisan Çarşamba) 01:06
Saba Tümer'in Kurtlar Vadisi Anısı | Saba ile Oyuna Geldik (6 Nisan Çarşamba) 51 izlenme - 8 ay önce Saba ile Oyuna Geldik programının 6 Nisan Çarşamba günü yayınlanan bölümünde Saba Tümer'in eski programında yaşadığı anısı stüdyoda eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu. Ekranların en komik, en eğlenceli programı “Saba İle Oyuna Geldik” TV8 ekranlarında. Merve Özbey, Hakan Meriçliler, Çiğdem Batur, Aşkım Kapışmak, Begüm Kütük ve Hande Kazanova'nın konuk olduğu “Saba İle Oyuna Geldik”te izleyenleri kahkaha dolu anlar bekliyor.Birbirinden ünlü konuklar, ev sıcaklığında hem yarışacak, hem de eğlenecek… Ünlü isimleri hiç görmediğimiz halleriyle ekranlarda görecek, oyunlardaki performansları ile çok eğleneceksiniz. “SABA İLE OYUNA GELDİK” 10.bölümüyle TV8'de!
Burcu Esmersoy Çevikliğini Konuşturdu... - Saba ile Oyuna Geldik 03:44
Burcu Esmersoy Çevikliğini Konuşturdu... - Saba ile Oyuna Geldik 49 izlenme - 10 ay önce Böyle Rekabet Görülmedi! Saba ile Oyuna Geldik'in 18 Ocak 2016 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde konuklar verilen ipuçlarını bilerek en hızlı olmaya çalıştılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Faik Öztürk ve Nuri Alço Şöforlükte Yarıştı! - Saba ile Oyuna Geldik 05:55
Faik Öztürk ve Nuri Alço Şöforlükte Yarıştı! - Saba ile Oyuna Geldik 41 izlenme - 10 ay önce Kim Daha İyi? Saba ile Oyuna Geldik'in 18 Ocak 2016 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde yarışmacılar gidecekleri yerleri tarif etti, direksiyonu elinde tutan konuk ise bilmeye çalıştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nuri Alço'dan Güldüren Soru - Saba ile Oyuna Geldik 01:51
Nuri Alço'dan Güldüren Soru - Saba ile Oyuna Geldik 41 izlenme - 10 ay önce Saba ile Oyuna Geldik'in 18 Ocak 2016 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Faik Öztürk sıcak kanlılığı yüzünden soğukta yattığını anlatırken Nuri Alço'nun sorduğu soru salonu kahkahaya boğdu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yılmaz Vural Fena Dalga Geçti! - Sporx 00:22
Yılmaz Vural Fena Dalga Geçti! - Sporx 24 izlenme - 7 ay önce Tv8'de yayınlanan "Saba Tümer'le Oyuna Geldik" programına katılan Adana Demirspor teknik direktörü Yılmaz Vural yine adından söz ettirmeyi başardı.