Hoşgeldiniz!

saba tümer

Acun Ilıcalı'dan Arda Turan'a Çay Servisi 00:42
Acun Ilıcalı'dan Arda Turan'a Çay Servisi 374.346 izlenme - 2 yıl önce Acun Ilıcalı’nın bir süre önce satın aldığı TV8 kanalında yayınlanan Saba Tümer'le bu gece programına katılan Arda Turan, sunucunun sorularını yanıtlarken bir anda kadraja giren Acun Ilıcalı, herkesi şaşırttı. Canlı yayında Arda Turan'a çay servisi yapan medya patronu kameralar tarafından böyle kaydedildi.
Saba Tümer Kahkahasının Etkileri (Beyaz Show 1 Nisan Cuma) 01:24
Saba Tümer Kahkahasının Etkileri (Beyaz Show 1 Nisan Cuma) 14.577 izlenme - 2 ay önce Saba Tümer Kahkahasının Etkileri (Beyaz Show 1 Nisan Cuma) Saba Tümer bu akşam ekranların sevilen yarışma programı Beyaz Show'a konuk oldu.
Hande Yener - Kraliçe 03:35
Hande Yener - Kraliçe 110.245 izlenme - 3 yıl önce Saba Tümer'e Konuk Olan Hande Yener Son Albümüne Adını Verdiği Kraliçe Şarkısını Seslendirdi...
Baha - Farzet (Saba Tümer ile Bugün) 03:45
Baha - Farzet (Saba Tümer ile Bugün) 87.054 izlenme - 3 yıl önce Baha yeni çıkacak "Aşk Baha'ne" albümünden "Farzet" şarkısını ilkez Saba Tümer ile Bugün'de seslendirdi..
Beyaz Show - Saba Tümer Kamu Spotu (Beyaz Show 1 Nisan Cuma) 02:21
Beyaz Show - Saba Tümer Kamu Spotu (Beyaz Show 1 Nisan Cuma) 4.101 izlenme - 2 ay önce Beyaz Show - Saba Tümer Kamu Spotu (Beyaz Show 1 Nisan Cuma) Her yıl binlerce kişi Saba Tümer'in kahkahasına maruz kalıyor. Hayata küsüyor. Bazı bilinçli ebeveynler önemlerini erkenden alıyor...
ismail yk - 9 mevsim [saba tümer le bu gece] 05:42
ismail yk - 9 mevsim [saba tümer le bu gece] 148.382 izlenme - 6 yıl önce ismail yk - 9 mevsim [saba tümer le bu gece]
Candan Erçetin - Bahar (Saba Tümer ile Bugün) 03:10
Candan Erçetin - Bahar (Saba Tümer ile Bugün) 54.413 izlenme - 4 yıl önce Candan Erçetin - Bahar (Saba Tümer ile Bugün)
saba tümer frikik sütyensiz [beyaz show] 00:23
saba tümer frikik sütyensiz [beyaz show] 75.775 izlenme - 6 yıl önce beyaz show-saba tümer
helin, kaç yaşında milli oldun? 01:28
helin, kaç yaşında milli oldun? 68.259 izlenme - 6 yıl önce helin,rıdvan dilmen’e sorulan soruyu merak edince saba tümer de kahkahalarla o meşhur sorusunu sordu..
tanyeli eski günlerini aratmadı 01:19
tanyeli eski günlerini aratmadı 52.538 izlenme - 6 yıl önce tanyeli saba tümerin prıgramında süper dans ediyor..
seksi asena saba tümere konuk!! 03:34
seksi asena saba tümere konuk!! 48.037 izlenme - 6 yıl önce asena dan bol bol frikik..
arda turan saba tümer ile bu gece 05:01
arda turan saba tümer ile bu gece 68.604 izlenme - 7 yıl önce arda turan - saba tümer ile bu gece
ferdi özbeğen - dilek taşı 03:29
ferdi özbeğen - dilek taşı 59.842 izlenme - 7 yıl önce saba tümer in programinda seslendirdiği dilek taşı şarkısı.
mustafa ceceli - aklım karıştı 03:14
mustafa ceceli - aklım karıştı 50.743 izlenme - 6 yıl önce mustafa ceceli - aklım karıştı seba tümerle bu gece
sefa doğanay saba tümer' le bu gece' de 14:16
sefa doğanay saba tümer' le bu gece' de 31.978 izlenme - 5 yıl önce facebookaxi chocuk - takatezuaril
saba tümer gaf 00:10
saba tümer gaf 27.099 izlenme - 4 yıl önce
Ayda Mosharraf - İsyan (Saba Tümer - Canlı Performans) 02:48
Ayda Mosharraf - İsyan (Saba Tümer - Canlı Performans) 31.043 izlenme - 3 yıl önce Ayda Mosharraf - İsyan (Saba Tümer - Canlı Performans)
bayan kahkaha beyaz show'da.. 02:25
bayan kahkaha beyaz show'da.. 35.372 izlenme - 6 yıl önce beyaz show-saba tümer
sefa doğanay saba tümerde 02:43
sefa doğanay saba tümerde 25.803 izlenme - 5 yıl önce
Saba Tümer'den Rıdvan Dilmen'e: 00:40
Saba Tümer'den Rıdvan Dilmen'e: "Kaç yaşında milli oldun?" 208 izlenme - 6 gün önce Saba Tümer'in Fenerbahçe'nin şeytan lakaplı eski oyuncusu Rıdvan Dilmen'e: "Kaç yaşında milli oldun?" sorusu kırdı geçirdi.
Yılmaz Vural kendinden geçti 00:22
Yılmaz Vural kendinden geçti 437 izlenme - 3 hafta önce Tv8'de yayınlanan "Saba Tümer'le Oyuna Geldik" programına katılan Adana Demirspor teknik direktörü Yılmaz Vural yine adından söz ettirmeyi başardı.
Sezen Aksu - Gidemem (Saba Tümer) 05:35
Sezen Aksu - Gidemem (Saba Tümer) 31.029 izlenme - 4 yıl önce Sezen Aksu - Gidemem - Şarkı Sözleri Bazen daha fazladır her şey Bir eşikten atlar insan Yüzüne bakmak istemez yaşamın O kadar azalmıştır anlam O zaman hemen git radyoyu aç bir şarkı tut Ya da bir kitap oku mutlaka, iyi geliyor Ya da balkona çık bağır, bağırabildiğin kadar Zehir dışarı akmadan yürek yıkanmıyor Ama fazla da üzülme, hayat bitiyor bir gün Ayrılıktan kaçılmıyor Hem çok zor hem de çok kısa bir macera ömür Ömür imtihanla geçiyor Ben bu yüzden hiç kimseden gidemem gitmem Unutmam acı tatlı ne varsa hazinemdir Acının insana kattığı değeri bilirim küsemem Acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir Bir şiirden, bir sözden Bir melodiden, bir filmden Geçirip güzelleştirmeden can dayanmıyor Yıldızların o ışıklı fırçası azıcık değmeden Bu şahane hüzün tablosu tamamlanmıyor Ama fazla da üzülme, hayat bitiyor bir gün Ayrılıktan kaçılmıyor Hem çok zor hem de çok kısa bir macera ömür Ömür imtihanla geçiyor Ben bu yüzden hiç kimseden gidemem gitmem Unutmam acı tatlı ne varsa hazinemdir Acının insana kattığı değeri bilirim küsemem Acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir
saba tümer dekolte 00:50
saba tümer dekolte 28.310 izlenme - 7 yıl önce saba tümer altın kelebek ödülleri dekolte
flaş kurbanı saba tümer 00:22
flaş kurbanı saba tümer 24.905 izlenme - 6 yıl önce saba tümerden göğüs frikik..
hakan şükür'e de o soruyu sordu:) 00:28
hakan şükür'e de o soruyu sordu:) 32.390 izlenme - 6 yıl önce saba tümer hakan Şükür'e de o soruyu sordu..
sefa saba_yı gülme krizine soktu 18:06
sefa saba_yı gülme krizine soktu 22.283 izlenme - 5 yıl önce sefa saba_yı gülme krizine soktu
saba tümer taklidi 01:00
saba tümer taklidi 23.728 izlenme - 6 yıl önce saba tümer taklidi
ferdi özbeğen - söz yok anlatmaya seni 01:42
ferdi özbeğen - söz yok anlatmaya seni 29.206 izlenme - 7 yıl önce ferdi özbeğen in habertürk kanalında saba tümer in programindan canlı performans.
Saba Tümer: Sevgilim Her Yerimi Tatmin Etmeli 06:27
Saba Tümer: Sevgilim Her Yerimi Tatmin Etmeli 12.120 izlenme - 2 yıl önce Saba Tümer: Tükenmişlik sendromuna yakalandım Ben ayrılınca Gülben Ergen geldi. Ben güçlüymüşüm gibi davranan bir kadınım. Hayatımda aşk olsaydı tükenmezdim. Artık eğlenip huzur bulacağım bir ilişki istiyorum. Benim itibar görmem için yanımda bir erkeğe ihtiyacım yoktu. Saba Tümer nasıl bir sevgili istiyor Saba Tümer: Sevgilim olacak adam her yerimi tatmin etmeli Bir türlü aşkta yüzü gülmeyen güzel sunucu Saba Tümer, nasıl bir ilişki istediğini anlattı
Kutsi - Sevmek Sadece (Saba Tümer ile Bugün) 04:33
Kutsi - Sevmek Sadece (Saba Tümer ile Bugün) 16.409 izlenme - 3 yıl önce Kutsi Saba Tümer ile Bugün'de - "Sevmek Sadece" şarkısını seslendirsi. Yalanlar üstüne kurulmuş bir hikaye Eninde sonunda bitecek Sebepsiz yere tartışıp durduk seninle Eminim bir gün herşey geçecek Hayatıma girdiğin günden itibaren El çekmiyor sevdan kalbimden Sevmek sadece bizim gibilere mi günah Söyleyemediğim ufak tefek bir itiraf Böyle masum bir aşkı inkar edemiyorsan Sende de var en az benim kadar yalan dolan Sevmek sadece bizim gibilere mi günah Söyleyemediğim ufak tefek bir itiraf Böyle masum bir aşkı inkar edemiyorsan Sende de var en an benim kadar yalan dolan www.sarkisozu.info Yalanlar üstüne kurulmuş bir hikaye Eninde sonunda bitecek Sebepsiz yere tartışıp durduk seninle Eminim bir gün herşey geçecek Hayatıma girdiğin günden itibaren El çekmiyor sevdan kalbimden Sevmek sadece bizim gibilere mi günah Söyleyemediğim ufak tefek bir itiraf Böyle masum bir aşkı inkar edemiyorsan Sende de var en az benim kadar yalan dolan Sevmek sadece bizim gibilere mi günah Söyleyemediğim ufak tefek bir itiraf Böyle masum bir aşkı inkar edemiyorsan Sende de var en an benim kadar yalan dolan