Hoşgeldiniz!

Sabah Gazetesi

Kral Çıplak - Sabah Gazetesi Reklamı 01:49
Kral Çıplak - Sabah Gazetesi Reklamı 1.632 izlenme - 3 yıl önce Zamanında televizyonda gördüğün en başarılı reklamdı. yıllar sonra youtubede dolaşırken karşılaştım. Bu reklam Cenajans'ın Sabah Gazetesine yapılmış uluslararası ödül kazanmış reklam filmi olmuş. zaten ingilizce dublajın eklenmesinin nedeni festival için olabilir. Konu şöyle bir zamanlar 2 uyanık bir krallığa gelmiş ve sadece zeki insanların görebileceği elbiseler dikeceğini söylemiş. Kral hemen işe koyulun demiş. Dolandırıcılar rollerini o kadar güzel oynamışlar ki sanki cidden bir şeyler dikiyormuş gibi görünmekteylermiş. Kralın yancıları aptal damgası yememek için bu oyuna alet olmuş. Kral sözde başımıza gelen en zeki insan olduğu için elbiseyi beğenmiş. Fakat bir kişi bu oyuna kanmamış. O kişide saf masum bir çocukmuş. Herkesin içinde kral çıplak diye bağırınca. İnsanlar acı gerçekle karşılaşmış. bu dahihane reklamı zevkle izliyoruz efendim.
Zengin Olmanın Yolları - Sakıp Sabancı 00:21
Zengin Olmanın Yolları - Sakıp Sabancı 685 izlenme - 3 yıl önce Yazıyor, Sakıp Sabancı zengin olmanın yollarını anlatıyor, zenginin zenginliği zenginin kalemini çalıştırıyor, peki fakir okuyor mu? İşte babam, nostalci efenim buyrunn!
Galatasaray Tesislerinde Feci Kaza (02.08.2014) 03:28
Galatasaray Tesislerinde Feci Kaza (02.08.2014) 1.405 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın bu sabahki antrenmanı öncesi, Florya Metin Oktay Tesisleri'nin girişinde yaşanan kazada Sabah gazetesi foto muhabiri Erkan Koyuncu ağır yaralandı. Koyuncu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri, Sabah gazetesi, foto muhabiri, Erkan Koyuncu, ölüm
Sabah Gazetesi - Promosyon Çılgınlığı 04:28
Sabah Gazetesi - Promosyon Çılgınlığı 641 izlenme - 3 yıl önce Promosyon çılgınlığının tavan yaptığı yıllardan bir reklam. Sanem Çelik'in oynadığı(aliye, kara melek), Zafer Ergin'in seslendirdiği, bir nesli kupun biriktirerek heba eden reklamlar silsilesi.
Sabah Gazetesi Ansiklopedi Reklamı 00:34
Sabah Gazetesi Ansiklopedi Reklamı 405 izlenme - 3 yıl önce Şimdilerde evlerde bulunan haşatı çıkmış gelişim haşet ve meydan larus ansiklopedilerinin avrupada basıldığı ve reklamının avrupada çekildiği iddaa edilmiş. bilmem kaç kupon biriktirip bizde eve almıştık evet vakti zamanında çok faydasını gördüm ne yalan söyleyim net varıda bizmi kullanmadık.
Sabah Gazetesi - Dağdan İnme Temalı Reklamı 01:04
Sabah Gazetesi - Dağdan İnme Temalı Reklamı 106 izlenme - 3 yıl önce Sabah gazetesinin ''savcı'' reklamı vardı site de. Bu da bir değişiği... Şuan ki çözüm sürecinde silah bırakma olayına değinilmiş. İzliyoruz efenim...
Sabah Gazetesi - Yıldızlar Geçiti Kaseti (İnternette Bulunmayan Kaset - 46 Dk) 46:28
Sabah Gazetesi - Yıldızlar Geçiti Kaseti (İnternette Bulunmayan Kaset - 46 Dk) 140 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Sabah Gazetesi'nin özel çıkarmış olduğu içinde Zeki Müren,Emel Sayın,Seçil Heper ve Mediha Şen Sancakoğludan oluşan 4 büyük sanatçının söylediği internette bulunmayan kasettir. Kasette şarkılar sırasıyla şöyledir : A Tarafı 1- Zeki Müren - Günlerdir İçime Çöktü Ayrılık 2- Zeki Müren - Gözlerin Doğuyor Gecelerime 3- Zeki Müren - Hiçbir Şeyde Gözüm Yok 4- Zeki Müren - Akşam Olunca Yarelerim Sızlar 5- Seçil Heper - Yollarda aradım izlerini 6- Seçil Heper - Seneler B Tarafı 1- Emel Sayın - Gücüme Gidiyor Böyle Yaşamak 2- Emel Sayın - Seni Ben Unutmak İstemedim Ki 3- Emel Sayın - Seviyorum Sevmesende 4- Emel Sayın - Sevgi Bağları 5- Mediha Şen - Sen Her Mevsim Böyle Kal 6- Mediha Şen - Aynı Çatı Altında Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu 4 büyük sanatçıdan oluşan bu nadir bulunan kaseti bilgisayara aktarıp paylaşmak istedim . İyi dinlemeler .
Ahmet Çakar: Fırat Aydınus, Kural Hatası Yaptı 07:23
Ahmet Çakar: Fırat Aydınus, Kural Hatası Yaptı 183 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Çakar, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbi maçta, kural hatası olduğunu bu nedenle maçın yeniden oynanması gerektiğini söyledi.
Bu Sabah Ne Güzel Bir Sabah! - Alternatif Sabah Gazetesi Reklamı 00:34
Bu Sabah Ne Güzel Bir Sabah! - Alternatif Sabah Gazetesi Reklamı 77 izlenme - 3 yıl önce Bobiler.örg den sevgili samiramis'in yaptığı ve cukk diye taşı gediğine oturmuş olduğu güzide montesini siz değerli alkıdaşlarla paylaşmak istiyorum...
Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Filmi (terör) 01:04
Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Filmi (terör) 66 izlenme - 4 yıl önce Sabah Gazetesi'nin Yeni Reklam Filmi (terör)
Cinsellikte 'kaynana' sendromu 17:32
Cinsellikte 'kaynana' sendromu 70 izlenme - 3 yıl önce Sabah Gazetesi Yazarı ve Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği Onursal Başkanı Dr. Cem Keçe, Sabah Gazetesi Sağlık Yazarı Esra Tüzün'ün -Cinsellikte 'kaynana' sendromu- sorularını Sabah TV'de yanıtladı.
Hıncal Uluç: Salih Dursun’u Alkışlama Hakkımız Yok 02:12
Hıncal Uluç: Salih Dursun’u Alkışlama Hakkımız Yok 25 izlenme - 2 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, 90'a programında Süper Lig’de Galatasaray ile Trabzonspor maçında verdiği tartışmalı kararlarla gündeme oturan hakem Deniz Ateş Bitnel ile hakeme kırmızı kart gösteren Salih Dursun'a eleştiride bulundu. Uluç, "Salih Dursun'un yaptığı hareket kahramanlık falan değil. Bir daha yapmasın” derken, hakemlerin popülist davrandıklarını iddia etti.
Mevlüt Tezel'den Yıldırım'a: Sen de Evliyken Başkasıyla Aşk Yaşadın 00:16
Mevlüt Tezel'den Yıldırım'a: Sen de Evliyken Başkasıyla Aşk Yaşadın 23 izlenme - 4 yıl önce Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel, Ersun Yanal'ın özel hayatını kovulma nedeni olarak gösteren Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı topa tuttu.
Galatasaray Foto Muhabiri Tesislerin Demir Kapısına Sıkıştı 00:57
Galatasaray Foto Muhabiri Tesislerin Demir Kapısına Sıkıştı 38 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri'ne antrenmanı takip etmek üzere gelen Sabah Gazetesi foto muhabiri Erkan Koyuncu, tesisin demir kapısına sıkıştı.
Birleşik Arap Emirlikleri'nden Sow'a Dev Teklif 01:02
Birleşik Arap Emirlikleri'nden Sow'a Dev Teklif 40 izlenme - 4 yıl önce Birleşik Arap Emirlikleri ekibi, Senegalli golcüyü almak için Fenerbahçe'ye 15 milyon Euro teklif etti.
Galatasaraylı Oyunculardan F.bahçeliler'den Daha Fazla Alıyor! 01:08
Galatasaraylı Oyunculardan F.bahçeliler'den Daha Fazla Alıyor! 13 izlenme - 2 yıl önce A Sporda yayınlanan Artı Futbol programında Sabah Gazetesi spor yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray Kulübü'nün futbolcu maaşlarına Fenerbahçe'ye oranla  daha fazla ödeme yapıldığını açıkladı.
 Uluç: 02:29
Uluç: "Şimdi gel Sneijder ol da oyna" 8 izlenme - 2 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Burak Yılmaz'ın ayrılığı nedeniyle Galatasaray yönetimini sert bir dille eleştirdi. Uluç, Galatasaray yönetimi bu hareketiyle, Ben bu sezon bu takımdan hiçbir şey beklemiyorum dedi. Şimdi gel, sen Sneijder ol da bu takımda oyna ifadelerini kullandı.
01:44
"Sabri'ye ayıp ettiler!" 6 izlenme - 2 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Bülent Timurlenk, A Sporda yayınlanan Spor Ajansı programında Galatasaray yönetiminin Sabri Sarıoğlu kararını yorumladı. Timurlenk, "Sabri'ye ayıp ettiler" dedi.
Ahmet Çakar yazdı 'Maçta düğümü Şener çözdü' -  7 Mart 2016 01:44
Ahmet Çakar yazdı 'Maçta düğümü Şener çözdü' - 7 Mart 2016 5 izlenme - 2 yıl önce
03:56
"Sezona iyi başlamak istiyoruz" - HALL IN 15 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor'un genç oyuncusu Yusuf Erdoğan, "Biz Trabzonspor'uz. Hedefimiz her zaman zirvedir" dedi.
Sabah Gazetesi, Galatasaray'a 4 Soru Sordu 00:31
Sabah Gazetesi, Galatasaray'a 4 Soru Sordu 11 izlenme - 4 yıl önce Sabah Gazetesi foto muhabiri Erkan Koyuncu'nun Galatasaray'ın Florya tesislerindeki demir kapıya sıkışarak hayatını kaybetmesinin ardından gazete, kulübe 4 soru sordu.
Uluç: 03:14
Uluç: "Özbek iyi işler yapıyor" 5 izlenme - 2 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç A Sporda yayınlanan 90a programında, Galatasaray Başkan Dursun Özbek'in iyi işler yaptığını söyledi. Uluç, mevcut yönetim aleyhine yapılan eleştirilere vurgu yaparak, "Dursun Özbek fincancı katırlarını ürküttü," dedi.
GalataSaray'a transfer yasağı gelecek! 01:50
GalataSaray'a transfer yasağı gelecek! 3 izlenme - 2 yıl önce Sabah Gazetesi spor yazarı Fatih Doğan Spor Ajansı programında önemli bir iddiada bulundu. Doğan, "Galatasaray sezon sonunda kesin olarak transfer yasağı alacak" dedi.
Uluç: 03:25
Uluç: "G.Saray'ı sanal medya yönetiyor" 3 izlenme - 2 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, A Sporda yayınlanan 90a programında Sabri Sarıoğlu'nun kontratındaki uzatma opsiyonunun iptalinin sosyal medyanın baskısından kaynaklı olduğunu ifade etti. Uluç, "Galatasaray yönetimi sanal medya korkusuyla Sabrinin sözleşmesindeki opsiyonu iptal etti," dedi.
Uluç: 02:46
Uluç: "Bunlar vatan haini" 3 izlenme - 2 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç Süper Ligin 18. haftasında oynanan Galatasaray Medıcana Sivasspor karşılamasında golcü futbolcu Burak Yılmaz'ın ıslıklanmasını sert bir dille eleştirdi. Uluç tribünde yıldız futbolcuyu ıslıklayanlar için "Bunlar Galatasaray haini değil vatan hainidir. Utanmıyor musunuz? " dedi.
01:59
"Denizli - Terim 40 yıllık arkadaş!" 3 izlenme - 2 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç A Sporda yayınlanan 90a programında iddia edilenin aksine Mustafa Denizli ile Fatih Terim'in 40 yıllık arkadaş olduğunu söyledi, "Denizli'nin Beşiktaşlılığı çocukluğunda kaldı," diye konuştu.
Aziz Yıldırım: Yeni Düzenlemeye Gidilmeli 10:11
Aziz Yıldırım: Yeni Düzenlemeye Gidilmeli 1 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım futbol federasyonuna seyircisiz oynama cezasıyla ilgili yeni düzenlemeye gidilmesi gerektiğini söyledi.