Hoşgeldiniz!

sabancı

Sabancı Holding – Cumhuriyet Bayramı filmi 00:30
Sabancı Holding – Cumhuriyet Bayramı filmi 104.749 izlenme - 12 ay önce Hepimizden farklı sesler çıksa da, beraber çok güzel bir bütünün parçasıyız. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. #BirliktenCumhuriyetDoğar
Sabancı Holding – Cumhuriyet Bayramı Filmi 00:30
Sabancı Holding – Cumhuriyet Bayramı Filmi 169.309 izlenme - 2 yıl önce Hepimizden farklı sesler çıksa da, beraber çok güzel bir bütünün parçasıyız. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. #DoğumGünüm29Ekim
Sertab Erener - Kız Leyla 04:02
Sertab Erener - Kız Leyla 53.309 izlenme - 1 yıl önce Bırakın çocuklar çocuk kalsın! Sezen Aksu ve Sertab Erener’in birlikte yaptıkları ve Sabancı Vakfı’na armağan ettikleri “Kız Leyla” şarkısı da Sabancı Vakfı'nın çocuk evlilikleri sorunuyla mücadelesine destek olmak için yazıldı ve bestelendi. Şarkının klibini de usta yönetmen Çağan Irmak çekti. Aranjesi ise Ozan Bayraşa'ya ait.
Başbakan Yıldırım Tüm Salonu Kahkahaya Boğdu  02:40
Başbakan Yıldırım Tüm Salonu Kahkahaya Boğdu 2.113 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yıldırım, Kurtköy'de Kordsa Global ve Sabancı Üniversitesi Kompozit Teknolojileri Mükemmeliyet Merkezi'nin açılış töreninde konuştu. Geçmiş yıllarda AR-GE faaliyetlerine yeterli önem verilmediğine dikkat çeken Yıldırım'ın anlattığı geçmişte yaşadığı anlattığı o anı başta Güler Sabancı olmak üzere tüm salonu kahkahaya boğdu. .
asya sabanci sevdalim slow arabesk damar 04:51
asya sabanci sevdalim slow arabesk damar 61.792 izlenme - 7 yıl önce asya sabanci sevdalim slow arabesk damar asya sabanci sevdalim slow arabesk damarasya sabanci sevdalim slow arabesk damarasya sabanci sevdalim slow arabesk damarasya sabanci sevdalim slow arabesk damar
asya sabancı(sevdalım) 05:00
asya sabancı(sevdalım) 36.040 izlenme - 7 yıl önce dnlemeye değer
Sakıp Sabancı ve İbo'nun Uçak Muhabbeti 02:30
Sakıp Sabancı ve İbo'nun Uçak Muhabbeti 2.971 izlenme - 11 ay önce Yaklaşık 11 yıl evvel kaybettiğimiz renkli sima, ünlü iş adamı, rahmetli Sakıp Sabancı nam-ı diğer Sakıp Ağa ve ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, İbo Show'da bir araya geliyor. Bakın sanata, bilime, başarıya değer veren bir iş adamının sohbeti nasıl da dönüp dolaşım İbrahim Tatlıses'in uçağına geliyor.
Keşke Gelmeseydim Yalan Dünyaya & Öznur Sabancı Aslan 02:15
Keşke Gelmeseydim Yalan Dünyaya & Öznur Sabancı Aslan 3.867 izlenme - 2 yıl önce KEŞKE GELMESEYDİM & ÖZNUR SABANCI ASLAN
Türkiye'nin En İyi Girişenleri (Acun İçerir) 05:50
Türkiye'nin En İyi Girişenleri (Acun İçerir) 3.591 izlenme - 11 ay önce Türkiye'nin başarılı 10 girişimcisi girişimcilik fikirlerinin nasıl ortaya çıktığını anlattı! Ali Sabancı - Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Acun Ilıcalı - Acun Medya Kurucusu Nevzat Aydın - Yemeksepeti CEO Sina Afra - Markafoni Kurucusu Ayşe Şule Bilgiç - Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları Kurucu Ortağı Emrah Kaya - Youth Holding Founder Hamdi Akın - Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur - Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Alp Saul - Pronet Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel - Twigy Yönetim Kurulu Başkanı
Basri Köylü - Fark Yaratanlar 05:01
Basri Köylü - Fark Yaratanlar 626 izlenme - 4 ay önce Gerçeklikten uzaklaşılarak duygu, düşünce ve davranışlarında ciddi bozulmaların ortaya çıktığı ruhsal hastalığa şizofreni adı veriliyor. Şizofreni, her ne kadar insanlar arasında çoğu zaman alaycı bir ifade olarak kullanılsa da aslında ciddi bir ruhsal bozukluk. Bugün tıp çevreleri tarafından dünyada şizofreni vaka sayısı dünya nüfusunun yüzde biri olarak tanımlanıyor. Türkiye’de ise bu rakamın ortalama 600 bin kişi olduğu tahmin ediliyor. Şizofreni hastalarına tıbbi tedavilerin yanında alternatif tedavi yöntemleri de uygulanıyor. Basri Köylü, Aksaray Devlet Hastanesi’nde görevli bir psikiyatri uzmanı. Bir süredir şizofreni tanısı koyulmuş hastalara tiyatro terapisi uyguluyor. Tamamı şizofreni hastalarından oluşan Basri Köylü önderliğindeki “Ben de Varım” adlı tiyatro grubu 1 yıl içerisinde Aksaray ve farklı illerde olmak üzere 20 gösteri düzenledi. Basri Köylü tarafından uygulanan tiyatro terapisi sonrasında hastalardaki değişim çevrelerinde de fark edilmeye başladı. Birçok hastanın ilaçlı tedavisi en asgari seviyelere indirildi. Basri Köylü, şizofreni hastaları için Türkiye’de pek de denenmeyen bir tedavi yöntemi olan tiyatro terapisini hastalarına uyguladı. Toplumdaki ön yargıların kırılmasına ve hastaların insan ilişkilerini iyileştirip tekrardan sosyalleşebilmelerine yardımcı oldu. Hem şizofreni hastalarının ve ailelerinin hayatında, hem de psikiyatri dünyasında kocaman bir fark yarattı.
Asya Sabancı - Gitme Sevdalım 04:35
Asya Sabancı - Gitme Sevdalım 5.447 izlenme - 4 yıl önce Asya Sabancı - Gitme Sevdalım
asya sabanci sevdalim 05:00
asya sabanci sevdalim 8.464 izlenme - 7 yıl önce amatör slayt
DHKP-C Sabancı Center Suikasti (1996) 04:20
DHKP-C Sabancı Center Suikasti (1996) 1.315 izlenme - 1 yıl önce 9 ocak 1996 tarihinde Özdemir Sabancı, Haluk Görgün ve Nilgün Hasefe'nin öldürdüldüğü suikastin Mehmet Ali Birand'ın anlatımıyla hikayesi. Suikasti Dhkp-c militanları Fehriye Erdal, Mustafa Duyar, İsmail Akkol'un düzenlemiş ve ardında bir çok soru işareti bırakmıştır.
Sakıp Sabancı - Doğu Perinçek Kavgası (2001) 04:29
Sakıp Sabancı - Doğu Perinçek Kavgası (2001) 1.839 izlenme - 1 yıl önce Kriz zamanı yapılan Ateş Hattı programında memur bir amcanın serzenişi sonrası rahmetli İş adam Sabancı ile İşçi Partisi Başkanı Perinçek birbirlerine giriyorlar. Umarım ergenekon savcısı bu videoyu görmez. Zira Sabancı'yı öldürmekten dava açabilir Pernçek'e. Sabancı'yı delirtmiş. O değil de kavga da olsa bağırış çağırış da olsa o zamanlar zıt fikirdekiler tvlerde tartışabiliyorlarmış. Bugün tvler tek ses tek renk. Yazık. Mesajımı da verdim sizi videoyla bşbşa bırakabilirim artık ;)
asya sabancı arabeskin gözyaşları 05:48
asya sabancı arabeskin gözyaşları 4.528 izlenme - 6 yıl önce asya sabancı arabeskin gözyaşları
Sabancı Anadou Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi - Knocking on Heavens Door - Guns and Roses 04:15
Sabancı Anadou Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi - Knocking on Heavens Door - Guns and Roses 3.712 izlenme - 3 yıl önce Tüm grup elemanlarının sevdiği bir şarkı ile 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine katılan Sabancı Anadou Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Guns and Roses’den Knocking on Heavens Door söyledi.
Asya Sabanci - Düzgit Sevdalim Taverna 04:52
Asya Sabanci - Düzgit Sevdalim Taverna 2.957 izlenme - 4 yıl önce Asya Sabanci Düzgit Sevdalim Taverna ata66kan
Asya Sabancı - Yakma Yakma 04:10
Asya Sabancı - Yakma Yakma 2.436 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Bey
asya sabancı sevdalım 05:00
asya sabancı sevdalım 2.905 izlenme - 5 yıl önce ellerin ellerime gözlerin gözlerime alıştım herşeyine sensiz gelecek yılları yaşayamam sevdalımsevdalım benide götür ne olursun sevdalım gitme sebebim olursun ...!!
sevdalım 03:48
sevdalım 5.156 izlenme - 8 yıl önce sevdalım asya sabancı...sevdalım asya sabancı aşk sevgi
asya sabancı - sevadalım gitme 04:50
asya sabancı - sevadalım gitme 4.242 izlenme - 6 yıl önce yok
Asya Sabancı - Sevdalım 04:47
Asya Sabancı - Sevdalım 1.811 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Bey
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 05:46
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 1.758 izlenme - 2 yıl önce 9o yılların sonuna doğru tv de boy göstermiş Kırmızı Koltuk,Siyaset Meydanı,Ateş Hattı gibi programlara ve sayısız anahaber bültenine konuk olmuştu Selimcan..Her boku bilirdi..Tahminen mahalle maçlarında kadroya girememenin sıkıntısıyla hareket ediyordu ya da sorun daha da ciddiydi...Nice genç "top peşinde koşacağına şu çocuğu izle","hanım bak elalem nasıl çocuk yetiştiriyor" laflarına katlanmak zorunda kaldı..Genellikle küçük papyonu ile "problem child stayla" boy gösterirdi...Ali Kırca nın gazıyla siyasetçilerin konuk olduğu kendi tv programını bile yapmıştı..sonunda sanıyorum erken emekli oldu..Not:Sakıp Sabancı yı rahmetle anıyoruz...
Asya Sabancı - Arabeskin Gözyaşları 05:31
Asya Sabancı - Arabeskin Gözyaşları 1.975 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Bey
Asya Sabancı - Resmini Öptümde Yattım 06:13
Asya Sabancı - Resmini Öptümde Yattım 1.783 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Bey
Pozantı Şekerpınarı 03:08
Pozantı Şekerpınarı 3.173 izlenme - 8 yıl önce
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 03:07
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 1.291 izlenme - 2 yıl önce Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya verdiği ayarı ve fırçayı izliyoruz. Çok özledik başbuğum. Ülkücü haraket senin izinde durmadan ilerleyecek rahat uyu.
CarrefourSA Babalar Günü Reklam Filmi 00:46
CarrefourSA Babalar Günü Reklam Filmi 1.259 izlenme - 2 yıl önce CarrefourSA'dan babalığa giriş dersleri... Çocuklarınıza en iyisini #babalarbilir dedirtmenin tüyoları CarrefourSA'da! :)
Asya Sabancı - Ayaz Geceler (Şiirli) 04:57
Asya Sabancı - Ayaz Geceler (Şiirli) 1.367 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Bey
Sabancı Kız Teknik Ve Meslek Lisesi - Aşk-Sertap Erener 03:24
Sabancı Kız Teknik Ve Meslek Lisesi - Aşk-Sertap Erener 1.589 izlenme - 3 yıl önce “Kaybetsek bile üzülmeyiz, çünkü bu deneyim harikaydı” diyen Sabancı Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Sertab Erener’in Aşk şarkısıyla sahnede!