Hoşgeldiniz!

sabiha

Sabiha Gökçen'de Taksici Terörü 01:38
Sabiha Gökçen'de Taksici Terörü 3.858 izlenme - 1 gün önce Sabiha Gökçen Havalimanı'nda mafya gibi örgütlenerek kendileri dışında başka hiçbir kimsenin para kazanmasına hak tanımayan Saw Koop'a bağlı taksiciler yine terör estirdi. Protestocu grup tarafından saldırıya uğrayan iki otobüs şoförünü linçten olay yerinde bulunan polis ekipleri ve vatandaşlar kurtardı. Bir gün önce toplu taşıma araçlarının görevlilerini Kooperatif Başkanı Ahmet Çavuş'un emriyle aradıklarını söyleyen kişiler şoförleri tehdit ettiği öğrenildi.
İlker & Deniz & Kadir - Yanımda Sen Olmayınca (O Ses Türkiye Düello) 23 Ocak Cumartesi 03:02
İlker & Deniz & Kadir - Yanımda Sen Olmayınca (O Ses Türkiye Düello) 23 Ocak Cumartesi 17.842 izlenme - 9 ay önce İlker & Deniz & Kadir - Yanımda Sen Olmayınca | O Ses Türkiye Düello Performansı Ebru Gündeş'in takımındaki Deniz Akyürek yarışmaya devam ediyor. İlker Karataş ve Kadir Ataç yarışmaya veda etti. Şarkı Sözleri: Yanımda sen olmayınca Bugün hiç tadım tuzum yok Üstelik çok huysuzum Tedirginim huzursuzum Yanımda sen olmayınca Gel yine başım belada Beni bul karakollarda Adım yazar zabıtlarda Yanımda sen olmayınca Gel yine faili meçhul Adım polis telsizinde İnsaf yok vicdan izinde Yanımda sen olmayınca Çıkıp sana geldiğimi Anlattım anlamadılar Faili meçhul yıktılar Yanımda sen olmayınca. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şevki Yılmaz: Sabiha Gökçen İsminden Utanıyorum 07:56
Şevki Yılmaz: Sabiha Gökçen İsminden Utanıyorum 2.821 izlenme - 3 ay önce Fettullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan darbe girişiminin ardından düzenlenen Demokrasi nöbetlerinin 13’üncü gününde Ağrı’ya gelen Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz, Sabiha Gökçen isminden utandığını ifade etti.
Sabiha & Melda & Gamze - Gel Barışalım Artık (O Ses Türkiye Düellolar) / 23 Ocak Cumartesi 02:54
Sabiha & Melda & Gamze - Gel Barışalım Artık (O Ses Türkiye Düellolar) / 23 Ocak Cumartesi 3.677 izlenme - 9 ay önce Sabiha & Melda & Gamze - Gel Barışalım Artık (O Ses Türkiye Düellolar) / 23 Ocak Cumartesi O Ses Türkiye 2015 - (23.01.2016) Murat Boz'un takımındaki Melda Salepçiler yarışmaya devam ediyor. Sabiha Ataç ve Gamze Çavdar yarışmaya veda etti. Şarkı Sözleri: Yok mu senin insafın yok mu Bir güler yüzün çok mu Dağ mısın taş mısın Uzak mı bu eda bu hal tuzak mı Hak mısın bana yasak mı Dost musun düşman mısın İki gözüm seneler geçiyor Gönül ektiğini biçiyor Bir selam lütfet bu ne çok hasret Gel barışalım artık Canözüm bahar geldi Dalları kiraz bastı Yedikat eller yakınım oldu Gel kavuşalım artık
Talip Olduğu Gelin Adayı Arkadaşının Eski Sevgilisi Çıktı 04:01
Talip Olduğu Gelin Adayı Arkadaşının Eski Sevgilisi Çıktı 771 izlenme - 6 ay önce Türk televizyonlarının vazgeçilmezi izdivaç programlarında yok yok! Eşine az rastlanacak bir durumla karşılaşan Cüneyt, talip olduğu Sabiha'nın arkadaşının eski sevgilisi olduğunu öğrenmiş... İzliyoruz efendim.
Seyfettin Sucu - Sabiha 04:06
Seyfettin Sucu - Sabiha 6.443 izlenme - 5 yıl önce
Gelin Adayı Sabiha'nın İddiaları Stüdyoyu Karıştırdı - Esra Erol (24 Şubat Çarşamba) 10:03
Gelin Adayı Sabiha'nın İddiaları Stüdyoyu Karıştırdı - Esra Erol (24 Şubat Çarşamba) 917 izlenme - 8 ay önce Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
bir tel çektim Mardin’den (Sabiha) 03:36
bir tel çektim Mardin’den (Sabiha) 7.734 izlenme - 6 yıl önce bir tel çektim Mardin’den (sabiha)
Türkü - Sabiha 03:47
Türkü - Sabiha 4.685 izlenme - 5 yıl önce
Gazi M. Kemal Atatürk'ü Yakınları Anlatıyor 09:33
Gazi M. Kemal Atatürk'ü Yakınları Anlatıyor 1.771 izlenme - 9 ay önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün en yakınındakiler anlatıyor... Cevat Memduh Altar, Cemal Kutay, Sadi Irmak, Vasfi Rıza Zobu, Bedia Muvahhit, Hıfzı Veldet Velidedeoğlu, Müzeyyen Senar , Nadir Nadi, Sabiha Gökçen
Sabiha Gökçen’de Taksici Terörü 01:09
Sabiha Gökçen’de Taksici Terörü 17 izlenme - 1 gün önce Sabiha Gökçen Havalimanı’nda kendilerinden başka toplu ulaşım aracı görmek istemeyen taksiciler, iki otobüs şoförünü linç etmeye çalıştı. Şoförleri polis ve vatandaşlar kurtardı.
istanbulu yerde arayan gökte buluyor 00:38
istanbulu yerde arayan gökte buluyor 5.372 izlenme - 6 yıl önce anadolu halkını hızlı ve ekonomik uçuşla tanıştıran anadolu jet şimdi tam kadro istanbul sabiha gökçen havaalanında!
Sabiha Ataç - Azad Üşen Eşleşmesi (O Ses Türkiye 17 Ocak 2016) 07:47
Sabiha Ataç - Azad Üşen Eşleşmesi (O Ses Türkiye 17 Ocak 2016) 781 izlenme - 9 ay önce Sesler ve jüri üyeleri yarışıyor, “O Ses Türkiye” de heyecan devam ediyor. Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz’un jüri koltuğunda oturduğu “O Ses Türkiye” de, her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. O Ses Türkiye son sürat devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sunduğu, jüri koltuğunda Hadise, Gökhan&Hakan Özoğuz, Murat Boz ve Ebru Gündeş’in oturduğu ve birbirinden güzel sesli yarışmacılara sahip oldukları O Ses Türkiye’de 2. Tur performansları da ağızları açıkta bıraktı. O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor? O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor diye merak edenlere de hemen aktaralım. Her jüri 6 yarışmacıdan 1 yarışmacıyı direk olarak Düellolarda yarıştırmak üzere seçiyorlar. Seslerinden emin olamadıkları 2 yarışmacıyı da tekrar dinlemek için birebirde yarıştırıyorlardı. Geri kalan 3 kişi ise direk olarak eleniyordu. İşte böylesine zorlu elemelerde yarışmacılar ellerinden geleni yaptı, ancak sesi biraz daha güzel olan ve duyguyu bir tık önde tutan yarışmacılar yarışmaya devam etmeye hak kazandı. İkinci Tur elemelerinde yarışmaya kimler veda edecek, kimler birinciliğe doğru ilerleyecek? İşler gittikçe zorlaşıyor.
Berdan Mardini - PotpuriDalal - Sabiha - Yola Çıktım Mardine 04:01
Berdan Mardini - PotpuriDalal - Sabiha - Yola Çıktım Mardine 4.423 izlenme - 5 yıl önce
Kenan Temiz - Sabiha 04:05
Kenan Temiz - Sabiha 3.188 izlenme - 4 yıl önce Kenan Temiz - Sabiha - Ne Dedimde Gelmedin - Türk Halk Müziği
hozan besir le le sabiha 05:26
hozan besir le le sabiha 2.590 izlenme - 5 yıl önce
Esra Erol'da Luvrita'nın Çıldırması 02:19
Esra Erol'da Luvrita'nın Çıldırması 237 izlenme - 6 ay önce Esra Erol'da Luvrita'nın, talibinin gözyaşlarına boğulan gelin adayı Sabiha'ya sarılmasını görünce sinirden delirmesine şahit oluyoruz efendim.
Başbakan Erdoğan’la Selfie 00:57
Başbakan Erdoğan’la Selfie 811 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Beylerbeyi Sarayı’na Girişinde Karşılaştığı Bir Grup Genç Kızla Selfie Çektirdi. başbakan Erdoğan, Sabiha Gökçe Havalimanı’nda Türk Hava Yolları Teknik A.ş. Havacılık Bakım Onarım Merkezi (habom) Açılışına Katıldıktan Sonra Yapacağı Görüşmeler İçin Beylerbeyi Sarayı’na Geldi. Erdoğan, Sarayın Girişinde Karşılaştığı Bir Grup Genç Kızla Sohbet Edip, Fotoğraf Çektirdi. Gruptan Bazıları İse Telefonlarını Çıkartıp, Erdoğan İle Selfie Çekti.
Sabiha Gökçen'de taksici terörü 01:06
Sabiha Gökçen'de taksici terörü 5 izlenme - 21 saat önce Havalimanlarında mafya gibi örgütlenerek kendileri dışında başka hiçbir kimsenin para kazanmasına hak tanımayan Saw Koop’a bağlı taksiciler Sabiha Gökçen Havalimanı’nda eylem düzenledi.
havaalanında neler oluyor? 01:18
havaalanında neler oluyor? 2.005 izlenme - 5 yıl önce son zamanlarda esenboğa ve sabiha gökçen havaalanlarında esrarengiz olaylar yaşanıyor. bu heyecanlı koşuşturmacanın soluk soluğa takibin ve hareketli dakikaların nedeni de ne orada neler oluyor?
mardin ezgi 05:40
mardin ezgi 1.968 izlenme - 7 yıl önce sabiha
Kardeş Kıskançlığı Nasıl Önlenir? 02:48
Kardeş Kıskançlığı Nasıl Önlenir? 1.705 izlenme - 5 yıl önce uzman sabiha paktuna keskin doktorum'da açıklıyor.
Anadolu Jet 2010 Reklam Filmi 00:38
Anadolu Jet 2010 Reklam Filmi 1.851 izlenme - 6 yıl önce anadolu jet 2010 lansman filmi.reklamveren anadolujetreklam ajansı genna mcgyaratıcı ekip erol yılmaz özlem çetintaş tansal abdullah yaşar zerin dirihan kezban ekremmüşteri ilişkileri canan özsoy eren kolbek ayşegül elmasprodüksiyon şirketi ınterfılm istanbulyönetmen hande türkelgörüntü yönetmeni tony brownfotoğrafçı şenol altunmedya ajansı mediacomkullanılan mecralar tv radyo açıkhava
sonbahar 03:52
sonbahar 1.858 izlenme - 7 yıl önce sonbahar dizisi klip
Sabiha Gökçen - Belgesel 53:15
Sabiha Gökçen - Belgesel 514 izlenme - 1 yıl önce Sabiha Gökçen (22 Mart 1913; Bursa – 22 Mart 2001[1][2], Ankara), ilk Türk kadın pilot. Mustafa Kemal Atatürk’ün sekiz manevî evladından biridir. Kariyeri boyunca 8.000 saat civarı uçuş gerçekleştirmiştir. Bunlardan 32'si muharebe görevidir.
mardin arapları kültür ve tanıtımı resmi facebook sayfası 04:29
mardin arapları kültür ve tanıtımı resmi facebook sayfası 1.206 izlenme - 5 yıl önce mardin arapları / mardin arap kültür ve tanıtımıhttp//www.facebook.com/mardinaraplari47lütfen facebook sayfamızı ziyaret ediniz ve paylaşımlarımızı takip edinizarkadaşlarınıza duyurunuz
Berdan Mardini - Potpuri:dalal - Sabiha - Yola Çıktım Mardine 04:01
Berdan Mardini - Potpuri:dalal - Sabiha - Yola Çıktım Mardine 784 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Senden Çocuğum Olsun Çıkış Tarihi: 19.04.2005 Arabesk Şarkı Sözleri (lyrics): Dalal Gümüş kemer belinde Kınası var elinde Dalal dalal Boyu poşu yerinde Mardin güzelidir Dalal oy dalal Sabiha Bir tel çektim Mardin`den Bin ah çektim derinden le le le yar Sabiha Babısor suyu gibi yaş gelir gözlerimden Le le le yar Sabiha Yola Çıktım Mardine Yola çıktım Mardine Yola çıktım Mardine düştüm senin derdine Ay le le le le Halime Estel Midyat arası yandı yürek yarası Ay le le le le Halime...
Hayde Nin 23 Nisan Uyarlaması 01:03
Hayde Nin 23 Nisan Uyarlaması 1.343 izlenme - 5 yıl önce sabiha ahmet tabak i.ö.o. okulu korosu bayraklı izmir
Sabiha & Melda & Gamze - Gel Barışalım Artık (O Ses Türkiye Düello) 23 Ocak Cumartesi 03:00
Sabiha & Melda & Gamze - Gel Barışalım Artık (O Ses Türkiye Düello) 23 Ocak Cumartesi 245 izlenme - 9 ay önce Sabiha & Melda & Gamze - Gel Barışalım Artık | O Ses Türkiye Düello Performansı Murat Boz'un takımındaki Melda Salepçiler yarışmaya devam ediyor. Sabiha Ataç ve Gamze Çavdar yarışmaya veda etti. Şarkı Sözleri: Yok mu senin insafın yok mu Bir güler yüzün çok mu Dağ mısın taş mısın Uzak mı bu eda bu hal tuzak mı Hak mısın bana yasak mı Dost musun düşman mısın İki gözüm seneler geçiyor Gönül ektiğini biçiyor Bir selam lütfet bu ne çok hasret Gel barışalım artık Canözüm bahar geldi Dalları kiraz bastı Yedikat eller yakınım oldu Gel kavuşalım artık "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sabiha Teyzeden Rap Şon 02:48
Sabiha Teyzeden Rap Şon 1.387 izlenme - 8 yıl önce sunucu teyzeden daha fena bence