Hoşgeldiniz!

sabiha

Atatürk'e Sınav Sorularımı Vermeye Çalıştılar - Sabiha Gökçen Anlatıyor 25:35
Atatürk'e Sınav Sorularımı Vermeye Çalıştılar - Sabiha Gökçen Anlatıyor 4.066 izlenme - 6 ay önce Tam arşivlik birinci elden anlatım. Çok kıymetli bir video. .
İlker & Deniz & Kadir - Yanımda Sen Olmayınca (O Ses Türkiye Düello) 23 Ocak Cumartesi 03:02
İlker & Deniz & Kadir - Yanımda Sen Olmayınca (O Ses Türkiye Düello) 23 Ocak Cumartesi 18.040 izlenme - 2 yıl önce İlker & Deniz & Kadir - Yanımda Sen Olmayınca | O Ses Türkiye Düello Performansı Ebru Gündeş'in takımındaki Deniz Akyürek yarışmaya devam ediyor. İlker Karataş ve Kadir Ataç yarışmaya veda etti. Şarkı Sözleri: Yanımda sen olmayınca Bugün hiç tadım tuzum yok Üstelik çok huysuzum Tedirginim huzursuzum Yanımda sen olmayınca Gel yine başım belada Beni bul karakollarda Adım yazar zabıtlarda Yanımda sen olmayınca Gel yine faili meçhul Adım polis telsizinde İnsaf yok vicdan izinde Yanımda sen olmayınca Çıkıp sana geldiğimi Anlattım anlamadılar Faili meçhul yıktılar Yanımda sen olmayınca. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Murat Kurşun - Sabiha 03:17
Murat Kurşun - Sabiha 25.168 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Sevenler Gece Ölür Çıkış Tarihi: 11.01.2005 Arabesk
Sabiha Gökçen'de Taksici Terörü 01:38
Sabiha Gökçen'de Taksici Terörü 5.259 izlenme - 1 yıl önce Sabiha Gökçen Havalimanı'nda mafya gibi örgütlenerek kendileri dışında başka hiçbir kimsenin para kazanmasına hak tanımayan Saw Koop'a bağlı taksiciler yine terör estirdi. Protestocu grup tarafından saldırıya uğrayan iki otobüs şoförünü linçten olay yerinde bulunan polis ekipleri ve vatandaşlar kurtardı. Bir gün önce toplu taşıma araçlarının görevlilerini Kooperatif Başkanı Ahmet Çavuş'un emriyle aradıklarını söyleyen kişiler şoförleri tehdit ettiği öğrenildi.
Sabiha Gökçen - Dersim Harekatı'na Katılış Anıları 02:27
Sabiha Gökçen - Dersim Harekatı'na Katılış Anıları 4.758 izlenme - 11 ay önce Sabiha Gökçen, 1937 yılında Tunceli'de çıkan ayaklanmayı bastırmak için başlatılan Dersim Harekâtı'nın hava saldırısı safhasında yer alışını anlatıyor.
Şevki Yılmaz: Sabiha Gökçen İsminden Utanıyorum 07:56
Şevki Yılmaz: Sabiha Gökçen İsminden Utanıyorum 3.439 izlenme - 1 yıl önce Fettullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan darbe girişiminin ardından düzenlenen Demokrasi nöbetlerinin 13’üncü gününde Ağrı’ya gelen Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz, Sabiha Gökçen isminden utandığını ifade etti.
Sabiha Gökçen: Atatürk Tavana Ateş Etmemi Söyledi 03:57
Sabiha Gökçen: Atatürk Tavana Ateş Etmemi Söyledi 1.326 izlenme - 6 ay önce Hatay meselesinde gevşek hareket edilmesinden hoşlanmayan Mustafa Kemal Atatürk, Sabiha Gökçen'i yanına oturtarak ondan bir şey yapmasını istemiş. O isteği ise Sabiha hanım böyle anlatıyor efendim.
Atatürkün Okşadığı Saçını Yıkamayan Teyze 01:39
Atatürkün Okşadığı Saçını Yıkamayan Teyze 1.965 izlenme - 8 ay önce Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü gören asırlık çınarlar Sabiha Özar ve Meziyet Onur, onunla anılarını anlattı.
Sabiha & Melda & Gamze - Gel Barışalım Artık (O Ses Türkiye Düellolar) / 23 Ocak Cumartesi 02:54
Sabiha & Melda & Gamze - Gel Barışalım Artık (O Ses Türkiye Düellolar) / 23 Ocak Cumartesi 3.954 izlenme - 2 yıl önce Sabiha & Melda & Gamze - Gel Barışalım Artık (O Ses Türkiye Düellolar) / 23 Ocak Cumartesi O Ses Türkiye 2015 - (23.01.2016) Murat Boz'un takımındaki Melda Salepçiler yarışmaya devam ediyor. Sabiha Ataç ve Gamze Çavdar yarışmaya veda etti. Şarkı Sözleri: Yok mu senin insafın yok mu Bir güler yüzün çok mu Dağ mısın taş mısın Uzak mı bu eda bu hal tuzak mı Hak mısın bana yasak mı Dost musun düşman mısın İki gözüm seneler geçiyor Gönül ektiğini biçiyor Bir selam lütfet bu ne çok hasret Gel barışalım artık Canözüm bahar geldi Dalları kiraz bastı Yedikat eller yakınım oldu Gel kavuşalım artık
bir tel çektim Mardin’den (Sabiha) 03:36
bir tel çektim Mardin’den (Sabiha) 8.463 izlenme - 8 yıl önce bir tel çektim Mardin’den (sabiha)
Türkü - Sabiha 03:47
Türkü - Sabiha 5.355 izlenme - 6 yıl önce
istanbulu yerde arayan gökte buluyor 00:38
istanbulu yerde arayan gökte buluyor 5.377 izlenme - 7 yıl önce anadolu halkını hızlı ve ekonomik uçuşla tanıştıran anadolu jet şimdi tam kadro istanbul sabiha gökçen havaalanında!
Berdan Mardini - Potpuridalal - Sabiha - Yola Çıktım Mardine 04:01
Berdan Mardini - Potpuridalal - Sabiha - Yola Çıktım Mardine 4.659 izlenme - 6 yıl önce
Hozan Besir Le Le Sabiha 05:26
Hozan Besir Le Le Sabiha 2.646 izlenme - 6 yıl önce
Talip Olduğu Gelin Adayı Arkadaşının Eski Sevgilisi Çıktı 04:01
Talip Olduğu Gelin Adayı Arkadaşının Eski Sevgilisi Çıktı 782 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarının vazgeçilmezi izdivaç programlarında yok yok! Eşine az rastlanacak bir durumla karşılaşan Cüneyt, talip olduğu Sabiha'nın arkadaşının eski sevgilisi olduğunu öğrenmiş... İzliyoruz efendim.
Gazi M. Kemal Atatürk'ü Yakınları Anlatıyor 09:33
Gazi M. Kemal Atatürk'ü Yakınları Anlatıyor 1.906 izlenme - 2 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün en yakınındakiler anlatıyor... Cevat Memduh Altar, Cemal Kutay, Sadi Irmak, Vasfi Rıza Zobu, Bedia Muvahhit, Hıfzı Veldet Velidedeoğlu, Müzeyyen Senar , Nadir Nadi, Sabiha Gökçen
İstanbul Semalarında Şaşırtan Görüntü 00:31
İstanbul Semalarında Şaşırtan Görüntü 52 izlenme - 1 ay önce İstanbul semalarında iniş sıralarını bekleyen iki uçağın havadaki paralel uçuşu görenleri şaşırttı. İstanbul’da Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları’nda yaşanan yoğunluk nedeniyle zaman zaman inmek için bir sürede havada tur atan uçakların oluşturduğu görüntü görenleri şaşırttı. Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş için sıralarını bekleyen iki yolcu uçağının ilginç görüntüsü kameralara yansıdı.
Sabiha Ataç - Azad Üşen Eşleşmesi (O Ses Türkiye 17 Ocak 2016) 07:47
Sabiha Ataç - Azad Üşen Eşleşmesi (O Ses Türkiye 17 Ocak 2016) 842 izlenme - 2 yıl önce Sesler ve jüri üyeleri yarışıyor, “O Ses Türkiye” de heyecan devam ediyor. Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz’un jüri koltuğunda oturduğu “O Ses Türkiye” de, her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. O Ses Türkiye son sürat devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sunduğu, jüri koltuğunda Hadise, Gökhan&Hakan Özoğuz, Murat Boz ve Ebru Gündeş’in oturduğu ve birbirinden güzel sesli yarışmacılara sahip oldukları O Ses Türkiye’de 2. Tur performansları da ağızları açıkta bıraktı. O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor? O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor diye merak edenlere de hemen aktaralım. Her jüri 6 yarışmacıdan 1 yarışmacıyı direk olarak Düellolarda yarıştırmak üzere seçiyorlar. Seslerinden emin olamadıkları 2 yarışmacıyı da tekrar dinlemek için birebirde yarıştırıyorlardı. Geri kalan 3 kişi ise direk olarak eleniyordu. İşte böylesine zorlu elemelerde yarışmacılar ellerinden geleni yaptı, ancak sesi biraz daha güzel olan ve duyguyu bir tık önde tutan yarışmacılar yarışmaya devam etmeye hak kazandı. İkinci Tur elemelerinde yarışmaya kimler veda edecek, kimler birinciliğe doğru ilerleyecek? İşler gittikçe zorlaşıyor.
Sabiha Gökçen - Belgesel 53:15
Sabiha Gökçen - Belgesel 1.119 izlenme - 2 yıl önce Sabiha Gökçen (22 Mart 1913; Bursa – 22 Mart 2001[1][2], Ankara), ilk Türk kadın pilot. Mustafa Kemal Atatürk’ün sekiz manevî evladından biridir. Kariyeri boyunca 8.000 saat civarı uçuş gerçekleştirmiştir. Bunlardan 32'si muharebe görevidir.
Mardin Ezgi 05:40
Mardin Ezgi 1.976 izlenme - 9 yıl önce sabiha
Kardeş Kıskançlığı Nasıl Önlenir? 02:48
Kardeş Kıskançlığı Nasıl Önlenir? 1.828 izlenme - 6 yıl önce uzman sabiha paktuna keskin doktorum'da açıklıyor.
havaalanında neler oluyor? 01:18
havaalanında neler oluyor? 2.008 izlenme - 7 yıl önce son zamanlarda esenboğa ve sabiha gökçen havaalanlarında esrarengiz olaylar yaşanıyor. bu heyecanlı koşuşturmacanın soluk soluğa takibin ve hareketli dakikaların nedeni de ne orada neler oluyor?
Anadolu Jet 2010 Reklam Filmi 00:38
Anadolu Jet 2010 Reklam Filmi 1.873 izlenme - 7 yıl önce anadolu jet 2010 lansman filmi.reklamveren anadolujetreklam ajansı genna mcgyaratıcı ekip erol yılmaz özlem çetintaş tansal abdullah yaşar zerin dirihan kezban ekremmüşteri ilişkileri canan özsoy eren kolbek ayşegül elmasprodüksiyon şirketi ınterfılm istanbulyönetmen hande türkelgörüntü yönetmeni tony brownfotoğrafçı şenol altunmedya ajansı mediacomkullanılan mecralar tv radyo açıkhava
Sonbahar 03:52
Sonbahar 1.861 izlenme - 9 yıl önce sonbahar dizisi klip
Başbakan Erdoğan’la Selfie 00:57
Başbakan Erdoğan’la Selfie 814 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Beylerbeyi Sarayı’na Girişinde Karşılaştığı Bir Grup Genç Kızla Selfie Çektirdi. başbakan Erdoğan, Sabiha Gökçe Havalimanı’nda Türk Hava Yolları Teknik A.ş. Havacılık Bakım Onarım Merkezi (habom) Açılışına Katıldıktan Sonra Yapacağı Görüşmeler İçin Beylerbeyi Sarayı’na Geldi. Erdoğan, Sarayın Girişinde Karşılaştığı Bir Grup Genç Kızla Sohbet Edip, Fotoğraf Çektirdi. Gruptan Bazıları İse Telefonlarını Çıkartıp, Erdoğan İle Selfie Çekti.
Tarihe Geçmeyi Reddeden Hava Trafik Kontrolörü 01:53
Tarihe Geçmeyi Reddeden Hava Trafik Kontrolörü 44 izlenme - 2 ay önce İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Anadolujet'e ait uçağın kabin basıncı arızası nedeniyle acil iniş deklare etmesinin ardından kule ile yerde kalkış için bekleyen bir pilot arasında geçen konuşmalar.
mardin arapları kültür ve tanıtımı resmi facebook sayfası 04:29
mardin arapları kültür ve tanıtımı resmi facebook sayfası 1.215 izlenme - 6 yıl önce mardin arapları / mardin arap kültür ve tanıtımıhttp//www.facebook.com/mardinaraplari47lütfen facebook sayfamızı ziyaret ediniz ve paylaşımlarımızı takip edinizarkadaşlarınıza duyurunuz
Berdan Mardini - Potpuri:dalal - Sabiha - Yola Çıktım Mardine 04:01
Berdan Mardini - Potpuri:dalal - Sabiha - Yola Çıktım Mardine 995 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Senden Çocuğum Olsun Çıkış Tarihi: 19.04.2005 Arabesk Şarkı Sözleri (lyrics): Dalal Gümüş kemer belinde Kınası var elinde Dalal dalal Boyu poşu yerinde Mardin güzelidir Dalal oy dalal Sabiha Bir tel çektim Mardin`den Bin ah çektim derinden le le le yar Sabiha Babısor suyu gibi yaş gelir gözlerimden Le le le yar Sabiha Yola Çıktım Mardine Yola çıktım Mardine Yola çıktım Mardine düştüm senin derdine Ay le le le le Halime Estel Midyat arası yandı yürek yarası Ay le le le le Halime...
Hayde Nin 23 Nisan Uyarlaması 01:03
Hayde Nin 23 Nisan Uyarlaması 1.374 izlenme - 7 yıl önce sabiha ahmet tabak i.ö.o. okulu korosu bayraklı izmir
Şükrü Çoban Sabiha Nevroz Nevroz 2012 03:16
Şükrü Çoban Sabiha Nevroz Nevroz 2012 909 izlenme - 6 yıl önce siirt nevrozu 2012