Hoşgeldiniz!

Sabit Kanca 2

SABİT KANCA 2 TURABİ Ağlama:) 00:19
SABİT KANCA 2 TURABİ Ağlama:) 5.586 izlenme - 3 yıl önce 2014 Türk Komedi filmi Sabit Kanca 2'den Turabi'nin bulunduğu sahneler, daha fazlası için takipte kalın.
 Turabi'li Ahmet Dursun'lu Sabit Kanca 2 Fragmanı 02:01
Turabi'li Ahmet Dursun'lu Sabit Kanca 2 Fragmanı 3.797 izlenme - 4 yıl önce Fox'ta yayınlanan İsmail Baki TV adlı programdan ve internette çıkan fragmanlardan sonra çok yakınlaşmıştım Sabit Kanca'ya. Fakat ilk filmi tam anlamıyla rezaletti. Şimdi ise Survivor'a katılmış Ahmet Dursun ve Turabi gibi isimlere yer vermiş. Hatta oyunculuk hayatı olmayan Turabi'yi gidip başrol yapmış. İsmail baki filmde Sabit Kanca'nın yanında bir internet fenomeni olan "Mumdan çıkmış yangın" teyzeyi oynuyor. (ki skeçlerde adı Rencide Porsuktur) Ayrıca Kardeş Payı dizisinde Tahsin'i öldürmesinden tanıdığımız prostatlı amca da oynuyor filmde.
Sabit Kanca 2 (Fragman) 02:01
Sabit Kanca 2 (Fragman) 1.331 izlenme - 4 yıl önce Merakla beklenen "Sabit Kanca 2" filmi 24 Ekim'de Sinemalarda..
Sabit Kanca 2 - Angaralı Davut  02:44
Sabit Kanca 2 - Angaralı Davut 499 izlenme - 3 yıl önce Sabit Kanca 2 - Angaralı Davut
Sabit Kanca 2 - Fragman 02:01
Sabit Kanca 2 - Fragman 313 izlenme - 4 yıl önce Bir televizyon programında gördüğü Rencide Posuk'u beğenen Sabit Kanca'nın ev sahibi, bir an önce Rencide ile evlenmeyi kafasına koymuştur. Bir buluşma ayarlanır ancak Rencide, Rıfat Amca'yı beğenmez. Bu noktadan sonra işin sorumluluğunu Sabit Kanca üstlenir. Zira ev sahibi Rıfat Amca'ya birikmiş kira borcu bulunmaktadır. Kanca bu dertle uğraşırken Rencide'nin kızı Zeliş'e deliler gibi aşık olan Turabi adında biri ortaya çıkar ve Zeliş'le evlenmek için Rencide'yi kaçırır. İşler iyice çığırından çıkar, hepsini çözmek Sabit Kanca'ya kalır. İlk filmi 2013'ün Mart ayında gösterime giren ve Sabit Kanca karakterinin internetteki hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan filmin devamı niteliğindeki yapımda yine İsmail Baki başrolde yer alıyor. İlk filmde sevdiği kadın olan Hande'ye bir türlü kavuşamayan, kavuşamadıkça her şeye atarlanan ve her şeyi bilen adam Sabit Kanca ikinci filmde de gönül meselelerine derman arıyor.
Sabit Kanca 2 - A Be Sokayım Böyle Aşka 00:13
Sabit Kanca 2 - A Be Sokayım Böyle Aşka 156 izlenme - 3 yıl önce Sabit Kanca 2 - Aben Sokayim Böyle Aşka :)
Sabit Kanca 2 - Fragman (hd) 02:01
Sabit Kanca 2 - Fragman (hd) 157 izlenme - 4 yıl önce Merakla Beklenen "sabit Kanca 2" Filmi 24 Ekim'de Sinemalarda... Twitter.com/sabitkanca Facebook.com/sabitkanca
Sabit Kanca 2 - Fragman 02:01
Sabit Kanca 2 - Fragman 145 izlenme - 4 yıl önce Merakla beklenen "Sabit Kanca 2" filmi 24 Ekim'de Sinemalarda... İlk 2013'ün Mart ayında gösterime giren ve Sabit Kanca karakterinin internetteki hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan filmin devamı niteliğindeki yapımda yine İsmail Baki başrolde yer alıyor. İlk filmde sevdiği kadın olan Hande'ye bir türlü kavuşamayan, kavuşamadıkça her şeye atarlanan ve her şeyi bilen adam Sabit Kanca ikinci filmde de gönül meselelerine derman arıyor. Filmin yapımcılığını yine Muhteşem Film üstleniyor.
Sabit Kanca 2 - Fragman 02:01
Sabit Kanca 2 - Fragman 94 izlenme - 4 yıl önce Merakla Beklenen "sabit Kanca 2" Filmi 24 Ekim'de Sinemalarda... Twitter.com/sabitkanca Facebook.com/sabitkanca
Sabit Kanca 2 - 24 Ekim'de Sinemalarda 02:01
Sabit Kanca 2 - 24 Ekim'de Sinemalarda 67 izlenme - 3 yıl önce Sabit Kanca 2 - 24 Ekim'de Sinemalarda....