Hoşgeldiniz!

sabotaj

Vodafone FreeZone İzlesene Vizyon (1 Mayıs 2014) 05:01
Vodafone FreeZone İzlesene Vizyon (1 Mayıs 2014) 128.371 izlenme - 4 yıl önce Vodafone FreeZone’dan Türkiye’nin en büyük sinema kampanyası! 1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye! Hazırlayan ve Sunan: Levent Alptekin Çekim ve Kurgu: Alihan Coşkun Animasyon ve Tasarım: Burcu Ayaroğlu YayınTarihi: 01.05.2014 © İzlesene
Terörist Kamerasından Trene Saldırı Anı 03:39
Terörist Kamerasından Trene Saldırı Anı 36.085 izlenme - 3 yıl önce PKK'lı teröristler tarafından trene yapılan saldırının görüntülerini izleyeceksiniz. Saldırı sırasında çekim yapan teröristin, bombayı patlatacak olan teröriste, tam da yolcu vagonu geçerken ''şimdi'' diye seslenmesi dikkat çekici. Anlaşılan o ki yolcular hedef alınmış ancak başarısız olunmuş. Saldırı, PKK'lı teröristler tarafından 30 Ağustos 2015 günü Muş'un Korkut ilçesine bağlı Altınova beldesi yakınlarında yapılmıştı. Demiryoluna döşenen patlayıcı, Elazığ-Tatvan seferini yapan 53016 sefer sayılı trenin geçişi sırasında patlatılmış, 5 vagon kullanılamaz hale gelmiş, 5 kişi de yaralanmıştı.
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 02:07
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 4.509 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın Adana'sı Rusya'da gerçekleşen ve 'Obama yine sabotaj yapıyor' başlığı ile viral olan video, iş kazalarının nerelere kadar mal edilebileceğinde bir sınır olmadığını gösteriyor. ?? Platforma geri geri girmek isteyen kamyon yavaşça suya gömülürken Obama'nın nasıl bir sabotaj yaptığı sorusu beyinleri yakmaya devam ediyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sabotaj Türkçe Altyazılı Fragman 02:00
Sabotaj Türkçe Altyazılı Fragman 5.668 izlenme - 4 yıl önce Polislerin hayatını gerçekçi ve cesurca perdeye aktarmasıyla ünlenen yönetmen David Ayer, 10 Narkotik Büro ajanından oluşan dünyanın en iyi saldırı timlerind...
Sabotaj - Kastını Beyime Underground Rap 05:10
Sabotaj - Kastını Beyime Underground Rap 1.427 izlenme - 9 yıl önce sabotaj - kastını beyime underground rap
Carimbugda Kaldı 01:41
Carimbugda Kaldı 834 izlenme - 7 yıl önce sayın sabotajmt2 gm leri çarim bugda kaldı yardim ama öle böle bug deil
Ayça Şen - Sabotaj 03:50
Ayça Şen - Sabotaj 529 izlenme - 6 yıl önce
Sabotaj 01:17
Sabotaj 575 izlenme - 11 yıl önce olay sonunda kopuyo
Mevlüt Yüksel - Soma Faciası Sabotaj 14:09
Mevlüt Yüksel - Soma Faciası Sabotaj 191 izlenme - 3 yıl önce Takvim gazetesi yazarı ve haber muhabiri Mevlüt Yüksel'in kendince ortaya attığı bir iddia.
Rusya'da Beklenmeyen İş Kazası 02:07
Rusya'da Beklenmeyen İş Kazası 54 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın Adana'sı Rusya'da gerçekleşen ve 'Obama yine sabotaj yapıyor' başlığı ile viral olan video, iş kazalarının nerelere kadar mal edilebileceğinde bir sınır olmadığını gösteriyor. Platforma geri geri girmek isteyen kamyon yavaşça suya gömülürken Obama'nın nasıl bir sabotaj yaptığı sorusu beyinleri yakmaya devam ediyor...
Yasin Aktay: İhmal Ya Da Sabotaj Olabilir 01:34
Yasin Aktay: İhmal Ya Da Sabotaj Olabilir 133 izlenme - 4 yıl önce Yasin Aktay: "ihmal Ya Da Sabotaj Olabilir"
Sabotaj & Slayer Harabe Reco 03:05
Sabotaj & Slayer Harabe Reco 79 izlenme - 4 yıl önce , Slayer Harabe Reco
Orhandan Rap 03:31
Orhandan Rap 193 izlenme - 9 yıl önce arabesk rap budur...
Sabotage (2014) Fragmanı 02:22
Sabotage (2014) Fragmanı 139 izlenme - 4 yıl önce Arnold Schwarzenegger'in başrolde oynadığı 2014 yapımı Sabotage filminin konusu; Emniyetin Norkotik ile Mücadele (DEA) biriminde görevli seçilmiş polislerden oluşan bir ekibin üyeleri tek tek öldürülmeye başlar. Bu organize cinayetlerin arkasında ise, bir uyuşturucu kartelini büyük zarara uğrattıkları bir depo soygunu yatmaktadır… Yönetmen koltuğunda, Tehlikeli Takip filminin de senaristliğini ve yönetmenliğini yapmış olan David Ayer’ın üstlendiği aksiyon ve suç filminin senaryosu ise Skip Woods’a ait. Filmin başrollerini ise türün ustası Arnold Schwarzenegger ve Sam Worthington paylaşıyor. Güçlü kadroda kendilerine Mireille Enos, Joe Manganiello,Josh Holloway, Joe Manganiello ve Terrence Howard gibi isimler eşlik ediyor.
 Mevlüt Yüksel - Soma Faciası Sabotaj 14:09
Mevlüt Yüksel - Soma Faciası Sabotaj 89 izlenme - 4 yıl önce Takvim gazetesi yazarı ve haber muhabiri Mevlüt Yüksel'in kendince ortaya attığı bir iddia.
Nakris Ft. Sabotaj - Bacanak ( 2014 ) 01:35
Nakris Ft. Sabotaj - Bacanak ( 2014 ) 68 izlenme - 4 yıl önce Nakris Ft. Sabotaj - Bacanak ( 2014 )
Ayça Şen - Harun Tekin - Sabotaj 03:50
Ayça Şen - Harun Tekin - Sabotaj 83 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Astronot Çıkış Tarihi: 24.12.2008 Türkçe Rock Şarkı Sözleri (lyrics): Yaşamak bir hastalığı sevmek gibi Kararsızım tutarsızım nerem doğru ki Son kuş da uçtu gitti uzaklara Sen hala güven o hain kuşlara Her günahtan sonra tekrar inanmak Alnını silip yeniden yazmak yazgını Söyle komik hergele, biraz efe Yani duramasın karşında hiç bir züppe Hadi koş, koş bomboş İçinde koşan garip bir telaş Dünya eskimiş rüküş bir ambalaj Doğmak da ölmek gibi bir sabotaj Özene bezene döşemeli bu düzene Dünya bir dershane, yetimhane Simsiyah olmuş bir şeytan minaresi Yıkasan da çıkmaz ki aklından kiri
Sabotaj İddiasından Vazgeçmedi 01:21
Sabotaj İddiasından Vazgeçmedi 65 izlenme - 6 yıl önce Sabotaj İddiasından Vazgeçmedi
Mc 3mr3 Sabotaj - Münferd Kalbim 02:30
Mc 3mr3 Sabotaj - Münferd Kalbim 88 izlenme - 8 yıl önce Münferd Kalbim..
Yarış Sırasında Direksiyon Elinde Kaldı 01:19
Yarış Sırasında Direksiyon Elinde Kaldı 40 izlenme - 3 yıl önce Polonya'da düzenlenen ralli yarışında bir pilotun direksiyonu elinde kaldı.
uc kuruslk sevgilm 03:07
uc kuruslk sevgilm 81 izlenme - 8 yıl önce uc kurusluk sewqlm
Sabotaj Ft Faik Mançi - Ayrılık Korkusu 03:15
Sabotaj Ft Faik Mançi - Ayrılık Korkusu 51 izlenme - 5 yıl önce Sabotaj Ft Faik Mançi - Ayrılık Korkusu
Sabotaj-Günlerim Geçsede 02:34
Sabotaj-Günlerim Geçsede 19 izlenme - 7 yıl önce hayattan kesitler ...
Hava Kuvvetleri'nde Sabotaj Şüphesi 01:26
Hava Kuvvetleri'nde Sabotaj Şüphesi 6 izlenme - 1 yıl önce Hava Kuvvetleri'nde Sabotaj Şüphesi
Arda Keskin-Amaralzein-Sabotajeseybi-Ölümü Geçen A 03:01
Arda Keskin-Amaralzein-Sabotajeseybi-Ölümü Geçen A 34 izlenme - 7 yıl önce www.myspace.com/ardakeskin38www.facebook.com/ardakeskin38
Azerbaycan, Ermeni Keşif Timinin Sabotaj Girişimini Önledi 00:41
Azerbaycan, Ermeni Keşif Timinin Sabotaj Girişimini Önledi 7 izlenme - 1 yıl önce
İran Dışişleri Bakanı Zarif 02:25
İran Dışişleri Bakanı Zarif 32 izlenme - 4 yıl önce İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, ülkesinin 20 Temmuza kadar nükleer anlaşma sağlanması konusunda kararlı olduğunu belirterek, "Önümüzdeki üç hafta içerisinde gereksiz nükleer krizi sonlandırmak ve tarih yazmak için eşsiz bir fırsata sahibiz" dedi.
Erdoğan: 05:43
Erdoğan: 21 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "10 Ağustos'ta cumhurbaşkanı seçildiğimde, bu reformlar adım adım devam edecek.
Erdoğan'dan Avrupa Birliği'ne Mesaj 01:49
Erdoğan'dan Avrupa Birliği'ne Mesaj 12 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, Türkiye’nin Avrupa Birliği Kapısında İlelebet Bekleyecek Bir Ülke Olmadığını Söyledi.
Mehmet Toksoy - Sabotaj 03:03
Mehmet Toksoy - Sabotaj 1 izlenme - 10 ay önce ‘’Başka Bir Dünya Mümkün’’ isimli albüm yayında... Albümde, Charles Fubar, Arya, Menfa, Ahir, VR, GünahEvi, Radansa, Can Odabaşı, Xessat, Tolky ve Angarya'nın imzası bulunan altyapılar kullanıyor. Albümün kapak tasarımı U119’a ait olup, tüm Mix&Mastering işlemleri Mehmet Toksoy tarafından ''Aykırı Müzik'' bünyesinde yapılmıştır. Albümü direkt olarak indirmek için : http://www.dosya.tc/server8/y9cmyl/Me... 4-SABOTAJ Kayıt Stüdyosu : Aykırı Müzik (Mix - Mastering) : Mehmet Toksoy Altyapı : Ahir Çıkış tarihi : 20 Haziran [ Başka bir kanala yüklenmesi yasak değildir. İzinsiz her türlü kopyalanabilir, dağıtılabilir, çoğaltılabilir. Hiç kimseye de bu yüzden yasal işlem yapılmaz ] Sözler : Tavistock kadar yeraltı Mk-Ultra Adım silahlarla bindi tepene her an kumpas Vasat prototip bir tavır adım reptilian bayım Bütün sistemlere savaş, yada sion gibi bayıl ! Kafasında Cecil Rhodes, ırka bakın Bütün kansızları saatlerce hırpaladım Yuvarlak masanda tüm barışı ırgaladın Henüz kirli CFR ve Bilderberg’i ıskaladım.. Vandalizme geçit ver ve olacaklar olsun Tanımsız bir madde fikir Bob Lazar’a sorsun Militer bir aktivite şarjörüne doldur Barış nerde çok yorulma piç, tam göğsüme koydum ! Nihilizme tabi sosyal hizmet olur vaadi Irak kadar paramparça fikirler İbadi Diasporan çöker bir gün özgürlük mü baki Global bir mafyasın sen Küresel bir hain… Nakarat x2: Yeraltında kaybol, hedonist bir sayko Eylem için kaydol, isyancıya pay yok Pankartları naylon, önlerinde kamyon Protesto thai boks , kaos için paydos ! Eperemalizasyon yada proleter bir kimlik Aktüel bir düşünce rap konjonktüre dimdik Yasal tahakküme başkaldırıp bezirgânı sildik Buna dragoman gerekli fakat elin bağlı şimdi ! İsyan etmen aykırı ve patolojik bir durum Sana ‘’Sus konuşma’’ diyenler kasar komik durur Vasat solist kadar hengameyi anlatamaz dumur Sanat modernizmi sikip atar, sende izle kudur ! Kimde budun toplum için savaş gerçeklere yanaş Bir gün kapitalizm ısmarlarsa Hollywood’da lavaş O gün bayrak iner var makinem sırtımda bir kanas Dinle temas, paran ateizme ince balans ! Yaptığım şey sistemlere sabotaj ve komplo Ortadoğuda nefes almak inan bana çok zor Ya Osman Batur kimliğim ya Arjantin’li doktor Bağımsızlık bildiğim ve ismim olur Toksoy ! Nakarat x2: Yeraltında kaybol, hedonist bir sayko Eylem için kaydol, isyancıya pay yok Pankartları naylon, önlerinde kamyon Protesto thai boks , kaos için paydos !