Hoşgeldiniz!

sabri reis

Ronaldo & Sabri Reis - Günah Benim Suç Benim 01:03
Ronaldo & Sabri Reis - Günah Benim Suç Benim 2.910 izlenme - 2 yıl önce Ronaldo & Sabri Reis - Günah Benim Suç Benim parçasını söylerse... GÜNAH BENİM Günah benim suç benim Kurdum bırak bu düş benim Bu kendime verdiğim rüşvetim Dokunma elimde bi düşlerim var (x2) Yazarım derdimi kendime Kaderin benle bu derdi ne Fakir yar olmuyo zengine Diyo davul bile dengi dengine Bak kalbimde cengime Yine kalmışım kendi kendime Sensin çare derdime Verdim ömrümü vergine Yine kalmışım gece bir başına Bir başına girdim yılbaşına Dönmüşüm baktım en başına Sarıldım bazen de yanlışıma (x2) Yazarım derdimi kendime Kaderin benle bu derdi ne Fakir yar olmuyo zengine Diyo davul bile dengi dengine Bak kalbimde cengime Yine kalmışım kendi kendime Sensin çare derdime Verdim ömrümü vergine Hep azap mı faça kolunda Söyle yar kasap mı hep hesap mı Yapılan akılda yat mı kat mı Club mü pub mı bu bi iltifat mı Gönlüm kaçak yanında inzibat mı Uzaktayım kopan da irtibattı Kalbindeki söyle kir mi pas mı Bana yazdıran bu gece kick mi bass mı Kumar bi aşk mı devam mı pas mı Garip bi yas mı o afgan mı fas mı Yanlış mı rast mı hep de cana kast mı Aşk deniz gören evdeki teras mı Yine kalmışım gece bir başına Bir başına girdim yılbaşına Dönmüşüm baktım en başına Sarıldım bazen de yanlışıma (x2) Yazarım derdimi kendime Kaderin benle bu derdi ne Fakir yar olmuyo zengine Diyo davul bile dengi dengine Bak kalbimde cengime Yine kalmışım kendi kendime Sensin çare derdime Verdim ömrümü vergine Günah benim suç benim Kurdum bırak bu düş benim Bu kendime verdiğim rüşvetim Dokunma elimde bi düşlerim var (x2)
Sabri Reyizin Süper Şampiyonluk Halayı 01:32
Sabri Reyizin Süper Şampiyonluk Halayı 6.352 izlenme - 5 yıl önce Sabri reyizin süper şampiyonluk halayı ve uçakta yaşanan o anlar saniye saniye kaydedildi.
Selçuk İnan - Gareth Bale Vs Sabri Reis 01:14
Selçuk İnan - Gareth Bale Vs Sabri Reis 1.592 izlenme - 4 yıl önce Selçuk İnan - Gareth Bale Vs Sabri Reis
Sabri Reyiz'den 'PES' dedirten hareketler 01:55
Sabri Reyiz'den 'PES' dedirten hareketler 1.052 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Sabri Sarıoğlu'nun saha içindeki hareketleri sosyal medya aracılığıyla gündem oluyor. PES kullanıcıları işi biraz abartarak eğlenceli görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı.
Sabri Sarıoğlu Trafik Kazası Geçirdi 01:57
Sabri Sarıoğlu Trafik Kazası Geçirdi 112 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu trafik kazası geçirdi. Sabri'nin çarptığı kamyonun sahibi olayla ilgili; 'Olur böyle şeyler, cana geleceğine mala gelsin' ifadesini kullandı.
Muslera Ve Sabri :) 00:21
Muslera Ve Sabri :) 353 izlenme - 4 yıl önce Sabri Her Yerde Sabri
 Pes 2013 - Gangnam Style (Sabri Sarıoğlu) 00:44
Pes 2013 - Gangnam Style (Sabri Sarıoğlu) 555 izlenme - 5 yıl önce Sabri Reis
Pes 2013 - Gangnam Style (Sabri Sarıoğlu) 00:44
Pes 2013 - Gangnam Style (Sabri Sarıoğlu) 284 izlenme - 3 yıl önce Boku çıkan gangnam sytle kliplerinin ardından şimdide,Pes 2013'de gol sevincinin ardından gangnam style oynayan futbolcular'ın bir araya getirilmiş. Daha doğrusu normal gol sevinci yaşayan oyuncuların,çalan müzikle gangnam style dansı oynuyor gibi lanse edilmesi desek daha doğru olur. Fakat son kısmda Sabri Reis farklılığını konuşturuyor ve gangnam style dansıyla golünü süslüyor, ona diyecek söz yok.
Sabri Ablan Galatasaylı Bebeğim 00:08
Sabri Ablan Galatasaylı Bebeğim 67 izlenme - 2 yıl önce sabri reis galatasaray sabri reis amatör
Sabri'den Muhteşem Figürler 00:53
Sabri'den Muhteşem Figürler 124 izlenme - 3 yıl önce Türk futbolunun yetiştirdiği en muhteşem! yeteneklerden, Sabri Sarığolu'nun, antrenman sırasındaki yılansı figürleri.
Taraftarlar Futbolcular Nerede? - Heberler 03:03
Taraftarlar Futbolcular Nerede? - Heberler 29 izlenme - 3 yıl önce Bu olayın faturasını da Sabri Reis'e çıkarttılar. Vestel'den düşündürücü çok başarılı olmayan bir o kadar da abartılmış sanal reklam... Devamını çekmezler İnşAllah
Sabri Sarıoğlu Muslera'nın Formasına Göz Dikti! 00:46
Sabri Sarıoğlu Muslera'nın Formasına Göz Dikti! 19 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray yeni sezon hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Tecrübeli oyuncu Sabri Sarıoğlu idmanda kaleye geçerek hünerlerini sergiledi