Hoşgeldiniz!

Sabriye Videoları İzle

Sabriye Dansıyla Yine Geceye Damga Vurdu! (Survivor 2017 Birleşme Partisi) 01:25
Sabriye Dansıyla Yine Geceye Damga Vurdu! (Survivor 2017 Birleşme Partisi) 5.581 izlenme - 2 ay önce Sabriye Dansıyla Mest Etti (Survivor 2017 Birleşme Partisi) Birleşme partisinde DJ eşliğinde eğlendiler! Survivor yarışmacıları Söyle Söyleyebilirsen yarışmasının ardından DJ eşliğinde eğlendiler.
Adem Kılıçcı & Serhat Akın & Sabriye Kavgası (Survivor 3 Nisan 2017) 04:18
Adem Kılıçcı & Serhat Akın & Sabriye Kavgası (Survivor 3 Nisan 2017) 4.492 izlenme - 2 ay önce Ada konseyinin ardından konsey alanında Ünlüler takımı karıştı. Adem, Sabriye ve Serhat arasında gerilim dolu dakikalar yaşandı...
Adem'den Sabriye'ye Şok Hareket (Survivor 2017 - 14 Mayıs Pazar) 00:30
Adem'den Sabriye'ye Şok Hareket (Survivor 2017 - 14 Mayıs Pazar) 582 izlenme - 2 hafta önce Survivor 2017'de ünlüler takımındaki Adem Kılıççı ve Sabriye Şengül ikilisi, adada sürekli birlikte vakit geçiriyor. Adem'den Sabriye'ye Şok Hareket (Survivor 2017 - 14 Mayıs Pazar)
Sabriye'den Adem'e Ben Mi Güzelim Berna Mı (Survivor 2017 - 9 Mayıs Salı) 01:21
Sabriye'den Adem'e Ben Mi Güzelim Berna Mı (Survivor 2017 - 9 Mayıs Salı) 256 izlenme - 3 hafta önce Adem Kılıççı uykusunda sayıklarken neler söyledi? Sabriye'den Adem'e ilginç soru: Ben mi güzelim Berna mı? Sabriye'den Adem'e Ben Mi Güzelim Berna Mı (Survivor 2017 - 9 Mayıs Salı)
Survivor'da Adem ve Sabriye Arasında Aşk İddiası 01:55
Survivor'da Adem ve Sabriye Arasında Aşk İddiası 552 izlenme - 3 ay önce Survivor 2017'de ünlüler takımında birlikte mücadele eden Adem Kılıççı ve Sabriye Şengül'ün kameralara yansıyan samimi görüntüleri ve diyalogları, "Adada aşk mı yaşanıyor?" sorusunu akıllara düşürdü. Adada gezintiye çıkan ve arkadaşların uzaklaşan Sabriye'nin Adem'e "bebeğim" diye hitap etmesi dikkatlerden kaçmadı. "Ben seni her zaman öperim" Yaşadıkları bir tartışma nedeniyle Adem'den "Beni yanlış anlıyorsun. Öp barışalım" diyerek özür diledi. Adem ise Sabriye'ye "Ben seni her zaman öperim" diyerek karşılık verdi. Ardından Sabriye'yi öperek aralarındaki sorunu bitirdi. Saberiye ve Adem arasında geçen bu diyaloglar ikilinin adada bir aşka yelken açıkları izlenimini oluşturdu.
Survivor 2017 - Sabriye Sinirden Kendisini Tokatladı 25.Bölüm 02:13
Survivor 2017 - Sabriye Sinirden Kendisini Tokatladı 25.Bölüm 284 izlenme - 2 ay önce İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2017'nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesecek. 12 Milli sporcunun da yer aldığı Survivor 2017 kadrosunda yarışmacılar Survivor 2017'nin şampiyonu olmak için mücadele edecek. Ekranların en çok sevilen ve en çok izlenen yarışma programını TV8 ekranlarından ve acunn.com internet sitesinden takip edebilirsiniz. TV8'in sevilen programı Survivor 2017'de iddialı isimler var. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının dev mücadelesine Dominik Cumhuriyeti ev sahipliği yapacak. Ada şartları ile mücadele edecek olan Survivor 2017 yarışmacılar aynı zamanda kendi aralarında da zorlu bir yarış içinde olacak. Survivor Ünlüler Takımı: Survivor 2017 Ünlüler Takımı'nda birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Survivor Ünlüler Takımı'nda; 'İhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül' yer alıyor. Survivor Gönüllüler Takımı: Göz6 evinin şampiyonlarının belli olması ile birlikte tamamlanan Gönüllüler Takımı kadrosunda; 'Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Elif Şadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik ve Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver bulunuyor.
Sabriye'nin İlginç Nusret Taklidi 00:12
Sabriye'nin İlginç Nusret Taklidi 58 izlenme - 3 hafta önce Survivor 2017'de oyun galibiyeti sonrası Sabriye'nin ilginç Nusret taklidin izliyoruz
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 31:32
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 1.470 izlenme - 2 yıl önce Kaygısızların Kanal D'de yayınlanan ilk bölümü, Memnun Kaygısız ve ailesi köyden İstanbul'a göç ediyor. Not: Sitede 1. Bölüm ismiyle video var fakat o sezonun 1. bölümüdür.
Elif'in Kazandığı Oyun Sonrası Şaşkınlık! (Survivor 4 Şubat 2017) 01:09
Elif'in Kazandığı Oyun Sonrası Şaşkınlık! (Survivor 4 Şubat 2017) 233 izlenme - 4 ay önce Dokunulmazlık oyununda Sabriye ve Elif karşılaştı. Elif'in kazandığı oyun sonrası genç yarışması yanlışlıkla Ünlülere ait olan benche yöneldi.
Survivor Sabriye Şengül'ün Boks İdmanı 00:32
Survivor Sabriye Şengül'ün Boks İdmanı 67 izlenme - 2 ay önce Survivor yarışmacılarından Sabriye Şengül aynı zamanda milli bir sporcu. İdmanlarından kısa bir görüntü...
sınıfta uçan adam sabriye özendi!..zopayı yedi 00:16
sınıfta uçan adam sabriye özendi!..zopayı yedi 2.511 izlenme - 6 yıl önce by sefer
Sabriye Açlığına Rağmen Adem Olmadığı İçin Ödülü Reddetti (Survivor 24 Mart 2017) 01:53
Sabriye Açlığına Rağmen Adem Olmadığı İçin Ödülü Reddetti (Survivor 24 Mart 2017) 96 izlenme - 2 ay önce Survivor'da sembol oyununu kazanan Furkan, ödül için 3 isim seçti. bunlardan biri Sabriye'ydi. Fakat Sabriye, Adem yoksa ben de yokum diyerek ödülü reddetti.
Sabriye Ve Sedat Atışması Benim Lakabım Çılgın Sedat (Survivor 6 Şubat 2017) 01:01
Sabriye Ve Sedat Atışması Benim Lakabım Çılgın Sedat (Survivor 6 Şubat 2017) 100 izlenme - 4 ay önce Ünlüler adasında tansiyon düşmüyor. Bu sefer de Sabriye ve Sedat ikilisi tartıştı. Sedat'ın "Benim lakabım Çılgın Sedat" sözleri akıllarda kaldı.
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 03:17
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 738 izlenme - 2 yıl önce Kaygısızlar'da mesleği malum 'Havalı Deniz' Memnun'un saftirik karısı Kafiye'ye alışveriş yapmayı öğretmektedir. Tabii alışveriş boyunca Havalı Deniz'in müşteri kitlesi peşini bırakmaz. Alışverişin öne çıkan ürünü ise 'zilli don' olur.
Kaygısızlar - Karışık 04:58
Kaygısızlar - Karışık 850 izlenme - 2 yıl önce Baktım ki bu sıralar Kaygısızlar paylaşımlarına biraz ara verilmiş, bu ara fazla uzamasın diyerekten izlediğim bölümlerden yayınlanmamış birkaç sahneyi keserek tekrar hatırlatmamızı yapalım istedim. Bi Cenk & Erdem bi de bu diziyi sevenler arasında ''şunun neyine gülüyon allaasen'' lakırdları her zaman dönmüştür. Sevenlerini üzmemeniz dileğiyle ...
Adem İle Sabriye'nin Arasının Bozulması (Survivor 12 Mart 20179 01:11
Adem İle Sabriye'nin Arasının Bozulması (Survivor 12 Mart 20179 75 izlenme - 3 ay önce Survivor'da aralarından su sızmadığı bilinen Adem ve Sabriye arasında tatsızlık oluştu. Adem, Sabriye'nin kendisine güvenmediğini söyleyerek bulunduğu alandan ayrıldı.
Sabriye'nin Büyük Şanssızlığı! (Survivor - 22 Ocak 2017) 02:17
Sabriye'nin Büyük Şanssızlığı! (Survivor - 22 Ocak 2017) 131 izlenme - 4 ay önce Sabriye'nin Büyük Şanssızlığı! (Survivor - 22 Ocak 2017) Fulya ile karşılaşan Sabriye, iki defa üst üste düşünce geride kalarak oyunu kaybetti.
Sabriye'den Furkan'a Zor Soru! 02:15
Sabriye'den Furkan'a Zor Soru! "Neden Beni Yazdın?" (Survivor 6 Şubat 2017) 57 izlenme - 4 ay önce Ünlülerde konsey sonrası yüzleşmeler yaşandı. Sabriye, Furkan'a "Neden beni yazdın?" diye sordu. Furkan ise "Ada hayatını ve performansını göz önünde bulundurdum" dedi.
Kaygısızlar - Yüzsüz  Memnun 03:59
Kaygısızlar - Yüzsüz Memnun 554 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer bir Kaygısızlar videosunu övmeden içeriği yayınlayacağım,zira ''bu diziyi sevemedim gitti'' diyen bir arkadaşın linç edilircesine an itibariyle -46 oyla değerlendirilmesi diziyi yağlamama neden bıraktırmıyor,zaten öve öve de bıkmıştım,videomuzun konusu ise satıcılık yapmak isteyen Memnun Kaygısız'ın seyyar araba almak için yüzsüzleşmesi dahası İsmail'in altın dişiyle aldığı bu arabayla mektepte basılması ve sonrasında yaşananlardan özettir efendim,İyi seyirler...
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 05:05
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 310 izlenme - 2 yıl önce Absürd mizahın efsane dizisi Kaygısızlar'da geçirdikleri bir trafik kazasından sonra Memnun kör olur. Böyle trajik bir konu bile bu dizide mizah doludur. Sahnenin başında taksiden inen kişi sayısını saymak isteyenler boşuna zahmet etmesin, burada sayılmışı var; tamı tamına 16.
Kaygısızlar - Mesaj Verme Kaygısı 01:30
Kaygısızlar - Mesaj Verme Kaygısı 262 izlenme - 2 yıl önce Türk dizi tarihinde kült mertebesine ulaşmış, dönemin en başarılı absürd mizah dizilerinden olan Kaygısızlar'da, günümüzde halen tartışma konusu olan 'dizilerde mesaj verme kaygısı' ele alınmıştır. Özetle; Dokunduğu kişiyi tedavi ettiği şeklinde inandırılıp dolandırılan Memnun Kaygısız, hasta olan kendi oğluna da dokunmuş, ancak iyileştirememiştir. Bunun üzerine Sabriye, Kafiye ve Zeynep, çocuğu Türk hekimlerinin şefkatli ve şakacı kollarına teslim ederler. Bunu fırsat bilen Türk hekimi ise, alır sazı eline... izliyoruz.
Kaygısızlar - Fragman (1996 - Kanal 6) 00:24
Kaygısızlar - Fragman (1996 - Kanal 6) 322 izlenme - 2 yıl önce Sırasıyla Kanal D,Star Tv,Kanal 6,Kanal D ve son olarak yine Star Tv'de yayınlanan Kaygısızlar'ın Kanal 6'da yayınlanan son bölümünün fragmanı sizlerle. Şubatta ara verip eylülde Kanal D'de ekranlara dönmüştü stüdyo bölümleriyle. O bölümler eski tadı vermemişti maalesef. Nostaljik değeri fazlası ile olduğundan ve benim için Türk televizyon tarihinin 1 numaralı dizisi olması nedeniyle siz sevgili site sakinleri ile nostalji seven arkadaşlarla paylaşma gereği duydum. İyi seyirler.
Kaygısızlar -  Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 46:41
Kaygısızlar - Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 187 izlenme - 2 yıl önce Sabriye ortalıkta yoktur, Memnun onun Evden kaçıp kötü yola düştüğünü düşünmektedir. Burcu ve Eleman'ın arası düzelmiştir. Kültigin, Hostes'i kıskandırmaya çalışmaktadır. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de.
Sabiye Şengül 01:22
Sabiye Şengül 514 izlenme - 8 yıl önce trabzonun,gururu,bayan,bokxörü,sabriye,şengül
İlhan Mansız, Konseyde Neden Sabriye'yi Elemeye Çıkardı? (Survivor 30 Ocak 2017) 02:11
İlhan Mansız, Konseyde Neden Sabriye'yi Elemeye Çıkardı? (Survivor 30 Ocak 2017) 30 izlenme - 4 ay önce Bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi İlhan Mansız, ada konseyinde neden Sabriye'yi elemeye çıkardığını anlattı. Sabriye ise İlhan'a hayli bozuldu.
Survivor Panorama Özel Bölümü Part 4 (21 Ocak Cumartesi) 26:08
Survivor Panorama Özel Bölümü Part 4 (21 Ocak Cumartesi) 38 izlenme - 4 ay önce Acun Ilıcalı, Survivor 2017 hakkındaki bilgileri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Daha önce Survivor 2017 ünlüler kadrosunda İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, DJ Berna Öztürk ve Tarık Mengüç'ün yer alacağını belirten Ilıcalı son isimleri de 2016'nın son gününde açıklamıştı. Buna göre; Survivor 2017'de Çılgın Sedat lakaplı Sedat Kapurtu, Milli atletler Sema Apak, Pınar Saka, milli boksör Adem Kılıçcı, dünya serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen ve dünya kick boks şampiyonu Sabriye Şengül ünlüler kadrosunda yarışacak.
Kaygısızlar - Tüp Bebek 05:00
Kaygısızlar - Tüp Bebek 285 izlenme - 2 yıl önce Çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisine giren İsmail ve Zeynep'ten alınan sperm ve yumurtalardan embriyo oluşur ancak Kaygısızlar yıllar sonra çocuk sahibi olma şansı yakalayan İsmail ve Zeynep'in embriyolarının olduğu tüpü kırar ve tohumlar yere saçılıyor :) Benim için Türk TV tarihinin en iyi dizisi olması nedeniyle ve tabiki nostalji bir içerik olması nedeniyle beğeninize sunarım efendim. İyi seyirler.
Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi - The Steel Drivers - If It Hadnt Been For Love 03:48
Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi - The Steel Drivers - If It Hadnt Been For Love 386 izlenme - 3 yıl önce Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi 2013 yılında Istanbul’da gerçekleşen elemelere The Steel Drivers’in If It Hadn’t Been For Love şarkısıyla katıldı.
Bizimkiler'in Cemil'i, Sevim'i Görünce Canlı Yayında Ağladı 06:12
Bizimkiler'in Cemil'i, Sevim'i Görünce Canlı Yayında Ağladı 54 izlenme - 1 yıl önce Bizimkiler'in Cemil'i, Sevim'i görünce canlı yayında ağladı Efsanevi dizi Bizimkiler'in Cemil'i, canlı yayında Sevim karakterini oynayan Sabriye Kara'yı görünce gözyaşlarını tutamadı.
Yılmaz Ustanın Araba Ameliyatı 00:39
Yılmaz Ustanın Araba Ameliyatı 173 izlenme - 2 yıl önce 90'ların kült dizilerinden olan Kaygısızlar'da Memnun'un eşlerinden biri olan Sabriye usta'nın evden kaçtığı bölümde tüm iş Yılmaz ustaya (Yılmaz Köksal) kalır. Gani Müjde ve ekibi bu sahnesinde araba tamirini kaygısızlar çizgisi çerçevesinde anlatmaktadır.