Hoşgeldiniz!

sabriye

Sabriye Dansıyla Yine Geceye Damga Vurdu! (Survivor 2017 Birleşme Partisi) 01:25
Sabriye Dansıyla Yine Geceye Damga Vurdu! (Survivor 2017 Birleşme Partisi) 6.764 izlenme - 1 yıl önce Sabriye Dansıyla Mest Etti (Survivor 2017 Birleşme Partisi) Birleşme partisinde DJ eşliğinde eğlendiler! Survivor yarışmacıları Söyle Söyleyebilirsen yarışmasının ardından DJ eşliğinde eğlendiler.
Adem Kılıçcı & Serhat Akın & Sabriye Kavgası (Survivor 3 Nisan 2017) 04:18
Adem Kılıçcı & Serhat Akın & Sabriye Kavgası (Survivor 3 Nisan 2017) 5.115 izlenme - 1 yıl önce Ada konseyinin ardından konsey alanında Ünlüler takımı karıştı. Adem, Sabriye ve Serhat arasında gerilim dolu dakikalar yaşandı...
Adem'den Sabriye'ye Şok Hareket (Survivor 2017 - 14 Mayıs Pazar) 00:30
Adem'den Sabriye'ye Şok Hareket (Survivor 2017 - 14 Mayıs Pazar) 894 izlenme - 11 ay önce Survivor 2017'de ünlüler takımındaki Adem Kılıççı ve Sabriye Şengül ikilisi, adada sürekli birlikte vakit geçiriyor. Adem'den Sabriye'ye Şok Hareket (Survivor 2017 - 14 Mayıs Pazar)
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 31:32
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 2.374 izlenme - 3 yıl önce Kaygısızların Kanal D'de yayınlanan ilk bölümü, Memnun Kaygısız ve ailesi köyden İstanbul'a göç ediyor. Not: Sitede 1. Bölüm ismiyle video var fakat o sezonun 1. bölümüdür.
Survivor'da Adem ve Sabriye Arasında Aşk İddiası 01:55
Survivor'da Adem ve Sabriye Arasında Aşk İddiası 692 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2017'de ünlüler takımında birlikte mücadele eden Adem Kılıççı ve Sabriye Şengül'ün kameralara yansıyan samimi görüntüleri ve diyalogları, "Adada aşk mı yaşanıyor?" sorusunu akıllara düşürdü. Adada gezintiye çıkan ve arkadaşların uzaklaşan Sabriye'nin Adem'e "bebeğim" diye hitap etmesi dikkatlerden kaçmadı. "Ben seni her zaman öperim" Yaşadıkları bir tartışma nedeniyle Adem'den "Beni yanlış anlıyorsun. Öp barışalım" diyerek özür diledi. Adem ise Sabriye'ye "Ben seni her zaman öperim" diyerek karşılık verdi. Ardından Sabriye'yi öperek aralarındaki sorunu bitirdi. Saberiye ve Adem arasında geçen bu diyaloglar ikilinin adada bir aşka yelken açıkları izlenimini oluşturdu.
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 03:17
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 1.320 izlenme - 3 yıl önce Kaygısızlar'da mesleği malum 'Havalı Deniz' Memnun'un saftirik karısı Kafiye'ye alışveriş yapmayı öğretmektedir. Tabii alışveriş boyunca Havalı Deniz'in müşteri kitlesi peşini bırakmaz. Alışverişin öne çıkan ürünü ise 'zilli don' olur.
sınıfta uçan adam sabriye özendi!..zopayı yedi 00:16
sınıfta uçan adam sabriye özendi!..zopayı yedi 2.512 izlenme - 7 yıl önce by sefer
Kaygısızlar - Karışık 04:58
Kaygısızlar - Karışık 1.202 izlenme - 3 yıl önce Baktım ki bu sıralar Kaygısızlar paylaşımlarına biraz ara verilmiş, bu ara fazla uzamasın diyerekten izlediğim bölümlerden yayınlanmamış birkaç sahneyi keserek tekrar hatırlatmamızı yapalım istedim. Bi Cenk & Erdem bi de bu diziyi sevenler arasında ''şunun neyine gülüyon allaasen'' lakırdları her zaman dönmüştür. Sevenlerini üzmemeniz dileğiyle ...
Sabriye'den Adem'e Ben Mi Güzelim Berna Mı (Survivor 2017 - 9 Mayıs Salı) 01:21
Sabriye'den Adem'e Ben Mi Güzelim Berna Mı (Survivor 2017 - 9 Mayıs Salı) 447 izlenme - 11 ay önce Adem Kılıççı uykusunda sayıklarken neler söyledi? Sabriye'den Adem'e ilginç soru: Ben mi güzelim Berna mı? Sabriye'den Adem'e Ben Mi Güzelim Berna Mı (Survivor 2017 - 9 Mayıs Salı)
Survivor 2017 - Sabriye Sinirden Kendisini Tokatladı 25.Bölüm 02:13
Survivor 2017 - Sabriye Sinirden Kendisini Tokatladı 25.Bölüm 306 izlenme - 1 yıl önce İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2017'nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesecek. 12 Milli sporcunun da yer aldığı Survivor 2017 kadrosunda yarışmacılar Survivor 2017'nin şampiyonu olmak için mücadele edecek. Ekranların en çok sevilen ve en çok izlenen yarışma programını TV8 ekranlarından ve acunn.com internet sitesinden takip edebilirsiniz. TV8'in sevilen programı Survivor 2017'de iddialı isimler var. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının dev mücadelesine Dominik Cumhuriyeti ev sahipliği yapacak. Ada şartları ile mücadele edecek olan Survivor 2017 yarışmacılar aynı zamanda kendi aralarında da zorlu bir yarış içinde olacak. Survivor Ünlüler Takımı: Survivor 2017 Ünlüler Takımı'nda birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Survivor Ünlüler Takımı'nda; 'İhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül' yer alıyor. Survivor Gönüllüler Takımı: Göz6 evinin şampiyonlarının belli olması ile birlikte tamamlanan Gönüllüler Takımı kadrosunda; 'Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Elif Şadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik ve Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver bulunuyor.
Elif'in Kazandığı Oyun Sonrası Şaşkınlık! (Survivor 4 Şubat 2017) 01:09
Elif'in Kazandığı Oyun Sonrası Şaşkınlık! (Survivor 4 Şubat 2017) 353 izlenme - 1 yıl önce Dokunulmazlık oyununda Sabriye ve Elif karşılaştı. Elif'in kazandığı oyun sonrası genç yarışması yanlışlıkla Ünlülere ait olan benche yöneldi.
Kaygısızlar - Yüzsüz  Memnun 03:59
Kaygısızlar - Yüzsüz Memnun 759 izlenme - 3 yıl önce Bu sefer bir Kaygısızlar videosunu övmeden içeriği yayınlayacağım,zira ''bu diziyi sevemedim gitti'' diyen bir arkadaşın linç edilircesine an itibariyle -46 oyla değerlendirilmesi diziyi yağlamama neden bıraktırmıyor,zaten öve öve de bıkmıştım,videomuzun konusu ise satıcılık yapmak isteyen Memnun Kaygısız'ın seyyar araba almak için yüzsüzleşmesi dahası İsmail'in altın dişiyle aldığı bu arabayla mektepte basılması ve sonrasında yaşananlardan özettir efendim,İyi seyirler...
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 05:05
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 440 izlenme - 3 yıl önce Absürd mizahın efsane dizisi Kaygısızlar'da geçirdikleri bir trafik kazasından sonra Memnun kör olur. Böyle trajik bir konu bile bu dizide mizah doludur. Sahnenin başında taksiden inen kişi sayısını saymak isteyenler boşuna zahmet etmesin, burada sayılmışı var; tamı tamına 16.
Kaygısızlar - Mesaj Verme Kaygısı 01:30
Kaygısızlar - Mesaj Verme Kaygısı 362 izlenme - 3 yıl önce Türk dizi tarihinde kült mertebesine ulaşmış, dönemin en başarılı absürd mizah dizilerinden olan Kaygısızlar'da, günümüzde halen tartışma konusu olan 'dizilerde mesaj verme kaygısı' ele alınmıştır. Özetle; Dokunduğu kişiyi tedavi ettiği şeklinde inandırılıp dolandırılan Memnun Kaygısız, hasta olan kendi oğluna da dokunmuş, ancak iyileştirememiştir. Bunun üzerine Sabriye, Kafiye ve Zeynep, çocuğu Türk hekimlerinin şefkatli ve şakacı kollarına teslim ederler. Bunu fırsat bilen Türk hekimi ise, alır sazı eline... izliyoruz.
Survivor Sabriye Şengül'ün Boks İdmanı 00:32
Survivor Sabriye Şengül'ün Boks İdmanı 119 izlenme - 1 yıl önce Survivor yarışmacılarından Sabriye Şengül aynı zamanda milli bir sporcu. İdmanlarından kısa bir görüntü...
Damat, Fikret Orman'dan Transfer İstedi 06:08
Damat, Fikret Orman'dan Transfer İstedi 67 izlenme - 5 ay önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Yasin Dallı, Sabriye Üstübeç çiftinin nikah şahitliğini yaptı.
Sabriye Engin Yıldız - Edremit'in Gelini (O Ses Türkiye - 4 Kasım 2017)  02:56
Sabriye Engin Yıldız - Edremit'in Gelini (O Ses Türkiye - 4 Kasım 2017) 93 izlenme - 5 ay önce Sabriye Engin Yıldız, O Ses Türkiye sahnesinde Edremit'in Gelini şarkısını seslendirdi. Şarkı Sözleri: Edremit’in gelini kınalamış elini Edremit’in gelini kınalamış elini Sarmaya doyamadım o incecik belini Hoştur cilvesi cilvesi elmaslı fesi Sarmaya doyamadım o incecik belini Hoştur cilvesi cilvesi elmaslı fesi Edremit’in bağına duman çökmüş dağına Edremit’in bağına duman çökmüş dağına Huriler çadır kurmuş cennetin ayağına Hoştur cilvesi cilvesi elmaslı fesi Huriler çadır kurmuş cennetin ayağına Hoştur cilvesi cilvesi elmaslı fesi Hoştur cilvesi cilvesi elmaslı fesi
Sabriye Ve Sedat Atışması Benim Lakabım Çılgın Sedat (Survivor 6 Şubat 2017) 01:01
Sabriye Ve Sedat Atışması Benim Lakabım Çılgın Sedat (Survivor 6 Şubat 2017) 133 izlenme - 1 yıl önce Ünlüler adasında tansiyon düşmüyor. Bu sefer de Sabriye ve Sedat ikilisi tartıştı. Sedat'ın "Benim lakabım Çılgın Sedat" sözleri akıllarda kaldı.
Kaygısızlar - Fragman (1996 - Kanal 6) 00:24
Kaygısızlar - Fragman (1996 - Kanal 6) 484 izlenme - 3 yıl önce Sırasıyla Kanal D,Star Tv,Kanal 6,Kanal D ve son olarak yine Star Tv'de yayınlanan Kaygısızlar'ın Kanal 6'da yayınlanan son bölümünün fragmanı sizlerle. Şubatta ara verip eylülde Kanal D'de ekranlara dönmüştü stüdyo bölümleriyle. O bölümler eski tadı vermemişti maalesef. Nostaljik değeri fazlası ile olduğundan ve benim için Türk televizyon tarihinin 1 numaralı dizisi olması nedeniyle siz sevgili site sakinleri ile nostalji seven arkadaşlarla paylaşma gereği duydum. İyi seyirler.
Sabriye'nin Büyük Şanssızlığı! (Survivor - 22 Ocak 2017) 02:17
Sabriye'nin Büyük Şanssızlığı! (Survivor - 22 Ocak 2017) 156 izlenme - 1 yıl önce Sabriye'nin Büyük Şanssızlığı! (Survivor - 22 Ocak 2017) Fulya ile karşılaşan Sabriye, iki defa üst üste düşünce geride kalarak oyunu kaybetti.
Sabriye Açlığına Rağmen Adem Olmadığı İçin Ödülü Reddetti (Survivor 24 Mart 2017) 01:53
Sabriye Açlığına Rağmen Adem Olmadığı İçin Ödülü Reddetti (Survivor 24 Mart 2017) 132 izlenme - 1 yıl önce Survivor'da sembol oyununu kazanan Furkan, ödül için 3 isim seçti. bunlardan biri Sabriye'ydi. Fakat Sabriye, Adem yoksa ben de yokum diyerek ödülü reddetti.
Kaygısızlar - Tüp Bebek 05:00
Kaygısızlar - Tüp Bebek 502 izlenme - 3 yıl önce Çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisine giren İsmail ve Zeynep'ten alınan sperm ve yumurtalardan embriyo oluşur ancak Kaygısızlar yıllar sonra çocuk sahibi olma şansı yakalayan İsmail ve Zeynep'in embriyolarının olduğu tüpü kırar ve tohumlar yere saçılıyor :) Benim için Türk TV tarihinin en iyi dizisi olması nedeniyle ve tabiki nostalji bir içerik olması nedeniyle beğeninize sunarım efendim. İyi seyirler.
Adem İle Sabriye'nin Arasının Bozulması (Survivor 12 Mart 20179 01:11
Adem İle Sabriye'nin Arasının Bozulması (Survivor 12 Mart 20179 110 izlenme - 1 yıl önce Survivor'da aralarından su sızmadığı bilinen Adem ve Sabriye arasında tatsızlık oluştu. Adem, Sabriye'nin kendisine güvenmediğini söyleyerek bulunduğu alandan ayrıldı.
Sabriye'nin İlginç Nusret Taklidi 00:12
Sabriye'nin İlginç Nusret Taklidi 93 izlenme - 11 ay önce Survivor 2017'de oyun galibiyeti sonrası Sabriye'nin ilginç Nusret taklidin izliyoruz
Kaygısızlar -  Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 46:41
Kaygısızlar - Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 282 izlenme - 3 yıl önce Sabriye ortalıkta yoktur, Memnun onun Evden kaçıp kötü yola düştüğünü düşünmektedir. Burcu ve Eleman'ın arası düzelmiştir. Kültigin, Hostes'i kıskandırmaya çalışmaktadır. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de.
Survivor Sabriye Mi Survivor Berna Mı? - 02:41
Survivor Sabriye Mi Survivor Berna Mı? - 79 izlenme - 11 ay önce Survivor Sabriye mi yoksa Survivor Berna mı? Bakalım sokaktaki vatandaşın tercihi kim olmuş.Sabriye Şengül'mü Berna Keklikler'mi?
Bizimkiler'in Cemil'i, Sevim'i Görünce Canlı Yayında Ağladı 06:12
Bizimkiler'in Cemil'i, Sevim'i Görünce Canlı Yayında Ağladı 148 izlenme - 2 yıl önce Bizimkiler'in Cemil'i, Sevim'i görünce canlı yayında ağladı Efsanevi dizi Bizimkiler'in Cemil'i, canlı yayında Sevim karakterini oynayan Sabriye Kara'yı görünce gözyaşlarını tutamadı.
Sabiye Şengül 01:22
Sabiye Şengül 524 izlenme - 9 yıl önce trabzonun,gururu,bayan,bokxörü,sabriye,şengül
Survivor 2017 Sabriye Adem Vedalaşması I Sabriye Veda Etti. 01:24
Survivor 2017 Sabriye Adem Vedalaşması I Sabriye Veda Etti. 59 izlenme - 10 ay önce Survivor, Survivor 2017, Survivor Sabriye, Survivor Sabriye Adem, Survivor Adem Kılıççı, Survivor Sabriye Şengül, Survivor Sabriye Elendi, Survivor Adem Elendi, Survivor Sabriye Veda Etti,
Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi - The Steel Drivers - If It Hadnt Been For Love 03:48
Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi - The Steel Drivers - If It Hadnt Been For Love 413 izlenme - 4 yıl önce Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi 2013 yılında Istanbul’da gerçekleşen elemelere The Steel Drivers’in If It Hadn’t Been For Love şarkısıyla katıldı.