Hoşgeldiniz!

Sabriye Videoları İzle

Survivor'da Adem ve Sabriye Arasında Aşk İddiası 01:55
Survivor'da Adem ve Sabriye Arasında Aşk İddiası 434 izlenme - 4 hafta önce Survivor 2017'de ünlüler takımında birlikte mücadele eden Adem Kılıççı ve Sabriye Şengül'ün kameralara yansıyan samimi görüntüleri ve diyalogları, "Adada aşk mı yaşanıyor?" sorusunu akıllara düşürdü. Adada gezintiye çıkan ve arkadaşların uzaklaşan Sabriye'nin Adem'e "bebeğim" diye hitap etmesi dikkatlerden kaçmadı. "Ben seni her zaman öperim" Yaşadıkları bir tartışma nedeniyle Adem'den "Beni yanlış anlıyorsun. Öp barışalım" diyerek özür diledi. Adem ise Sabriye'ye "Ben seni her zaman öperim" diyerek karşılık verdi. Ardından Sabriye'yi öperek aralarındaki sorunu bitirdi. Saberiye ve Adem arasında geçen bu diyaloglar ikilinin adada bir aşka yelken açıkları izlenimini oluşturdu.
Sabriye Açlığına Rağmen Adem Olmadığı İçin Ödülü Reddetti (Survivor 24 Mart 2017) 01:53
Sabriye Açlığına Rağmen Adem Olmadığı İçin Ödülü Reddetti (Survivor 24 Mart 2017) 60 izlenme - 6 gün önce Survivor'da sembol oyununu kazanan Furkan, ödül için 3 isim seçti. bunlardan biri Sabriye'ydi. Fakat Sabriye, Adem yoksa ben de yokum diyerek ödülü reddetti.
Adem İle Sabriye'nin Arasının Bozulması (Survivor 12 Mart 20179 01:11
Adem İle Sabriye'nin Arasının Bozulması (Survivor 12 Mart 20179 54 izlenme - 3 hafta önce Survivor'da aralarından su sızmadığı bilinen Adem ve Sabriye arasında tatsızlık oluştu. Adem, Sabriye'nin kendisine güvenmediğini söyleyerek bulunduğu alandan ayrıldı.
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 31:32
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 1.307 izlenme - 2 yıl önce Kaygısızların Kanal D'de yayınlanan ilk bölümü, Memnun Kaygısız ve ailesi köyden İstanbul'a göç ediyor. Not: Sitede 1. Bölüm ismiyle video var fakat o sezonun 1. bölümüdür.
Elif'in Kazandığı Oyun Sonrası Şaşkınlık! (Survivor 4 Şubat 2017) 01:09
Elif'in Kazandığı Oyun Sonrası Şaşkınlık! (Survivor 4 Şubat 2017) 110 izlenme - 2 ay önce Dokunulmazlık oyununda Sabriye ve Elif karşılaştı. Elif'in kazandığı oyun sonrası genç yarışması yanlışlıkla Ünlülere ait olan benche yöneldi.
Sabriye Ve Sedat Atışması Benim Lakabım Çılgın Sedat (Survivor 6 Şubat 2017) 01:01
Sabriye Ve Sedat Atışması Benim Lakabım Çılgın Sedat (Survivor 6 Şubat 2017) 87 izlenme - 2 ay önce Ünlüler adasında tansiyon düşmüyor. Bu sefer de Sabriye ve Sedat ikilisi tartıştı. Sedat'ın "Benim lakabım Çılgın Sedat" sözleri akıllarda kaldı.
Sabriye'nin Büyük Şanssızlığı! (Survivor - 22 Ocak 2017) 02:17
Sabriye'nin Büyük Şanssızlığı! (Survivor - 22 Ocak 2017) 117 izlenme - 2 ay önce Sabriye'nin Büyük Şanssızlığı! (Survivor - 22 Ocak 2017) Fulya ile karşılaşan Sabriye, iki defa üst üste düşünce geride kalarak oyunu kaybetti.
sınıfta uçan adam sabriye özendi!..zopayı yedi 00:16
sınıfta uçan adam sabriye özendi!..zopayı yedi 2.509 izlenme - 6 yıl önce by sefer
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 03:17
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 640 izlenme - 2 yıl önce Kaygısızlar'da mesleği malum 'Havalı Deniz' Memnun'un saftirik karısı Kafiye'ye alışveriş yapmayı öğretmektedir. Tabii alışveriş boyunca Havalı Deniz'in müşteri kitlesi peşini bırakmaz. Alışverişin öne çıkan ürünü ise 'zilli don' olur.
Kaygısızlar - Karışık 04:58
Kaygısızlar - Karışık 770 izlenme - 2 yıl önce Baktım ki bu sıralar Kaygısızlar paylaşımlarına biraz ara verilmiş, bu ara fazla uzamasın diyerekten izlediğim bölümlerden yayınlanmamış birkaç sahneyi keserek tekrar hatırlatmamızı yapalım istedim. Bi Cenk & Erdem bi de bu diziyi sevenler arasında ''şunun neyine gülüyon allaasen'' lakırdları her zaman dönmüştür. Sevenlerini üzmemeniz dileğiyle ...
Sabriye'den Furkan'a Zor Soru! 02:15
Sabriye'den Furkan'a Zor Soru! "Neden Beni Yazdın?" (Survivor 6 Şubat 2017) 48 izlenme - 2 ay önce Ünlülerde konsey sonrası yüzleşmeler yaşandı. Sabriye, Furkan'a "Neden beni yazdın?" diye sordu. Furkan ise "Ada hayatını ve performansını göz önünde bulundurdum" dedi.
İlhan Mansız, Konseyde Neden Sabriye'yi Elemeye Çıkardı? (Survivor 30 Ocak 2017) 02:11
İlhan Mansız, Konseyde Neden Sabriye'yi Elemeye Çıkardı? (Survivor 30 Ocak 2017) 29 izlenme - 2 ay önce Bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi İlhan Mansız, ada konseyinde neden Sabriye'yi elemeye çıkardığını anlattı. Sabriye ise İlhan'a hayli bozuldu.
Kaygısızlar - Mesaj Verme Kaygısı 01:30
Kaygısızlar - Mesaj Verme Kaygısı 247 izlenme - 2 yıl önce Türk dizi tarihinde kült mertebesine ulaşmış, dönemin en başarılı absürd mizah dizilerinden olan Kaygısızlar'da, günümüzde halen tartışma konusu olan 'dizilerde mesaj verme kaygısı' ele alınmıştır. Özetle; Dokunduğu kişiyi tedavi ettiği şeklinde inandırılıp dolandırılan Memnun Kaygısız, hasta olan kendi oğluna da dokunmuş, ancak iyileştirememiştir. Bunun üzerine Sabriye, Kafiye ve Zeynep, çocuğu Türk hekimlerinin şefkatli ve şakacı kollarına teslim ederler. Bunu fırsat bilen Türk hekimi ise, alır sazı eline... izliyoruz.
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 05:05
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 280 izlenme - 2 yıl önce Absürd mizahın efsane dizisi Kaygısızlar'da geçirdikleri bir trafik kazasından sonra Memnun kör olur. Böyle trajik bir konu bile bu dizide mizah doludur. Sahnenin başında taksiden inen kişi sayısını saymak isteyenler boşuna zahmet etmesin, burada sayılmışı var; tamı tamına 16.
Survivor Panorama Özel Bölümü Part 4 (21 Ocak Cumartesi) 26:08
Survivor Panorama Özel Bölümü Part 4 (21 Ocak Cumartesi) 33 izlenme - 2 ay önce Acun Ilıcalı, Survivor 2017 hakkındaki bilgileri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Daha önce Survivor 2017 ünlüler kadrosunda İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, DJ Berna Öztürk ve Tarık Mengüç'ün yer alacağını belirten Ilıcalı son isimleri de 2016'nın son gününde açıklamıştı. Buna göre; Survivor 2017'de Çılgın Sedat lakaplı Sedat Kapurtu, Milli atletler Sema Apak, Pınar Saka, milli boksör Adem Kılıçcı, dünya serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen ve dünya kick boks şampiyonu Sabriye Şengül ünlüler kadrosunda yarışacak.
Kaygısızlar - Yüzsüz  Memnun 03:59
Kaygısızlar - Yüzsüz Memnun 354 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer bir Kaygısızlar videosunu övmeden içeriği yayınlayacağım,zira ''bu diziyi sevemedim gitti'' diyen bir arkadaşın linç edilircesine an itibariyle -46 oyla değerlendirilmesi diziyi yağlamama neden bıraktırmıyor,zaten öve öve de bıkmıştım,videomuzun konusu ise satıcılık yapmak isteyen Memnun Kaygısız'ın seyyar araba almak için yüzsüzleşmesi dahası İsmail'in altın dişiyle aldığı bu arabayla mektepte basılması ve sonrasında yaşananlardan özettir efendim,İyi seyirler...
Kaygısızlar - Fragman (1996 - Kanal 6) 00:24
Kaygısızlar - Fragman (1996 - Kanal 6) 282 izlenme - 2 yıl önce Sırasıyla Kanal D,Star Tv,Kanal 6,Kanal D ve son olarak yine Star Tv'de yayınlanan Kaygısızlar'ın Kanal 6'da yayınlanan son bölümünün fragmanı sizlerle. Şubatta ara verip eylülde Kanal D'de ekranlara dönmüştü stüdyo bölümleriyle. O bölümler eski tadı vermemişti maalesef. Nostaljik değeri fazlası ile olduğundan ve benim için Türk televizyon tarihinin 1 numaralı dizisi olması nedeniyle siz sevgili site sakinleri ile nostalji seven arkadaşlarla paylaşma gereği duydum. İyi seyirler.
Sabiye Şengül 01:22
Sabiye Şengül 501 izlenme - 7 yıl önce trabzonun,gururu,bayan,bokxörü,sabriye,şengül
Kaygısızlar -  Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 46:41
Kaygısızlar - Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 162 izlenme - 2 yıl önce Sabriye ortalıkta yoktur, Memnun onun Evden kaçıp kötü yola düştüğünü düşünmektedir. Burcu ve Eleman'ın arası düzelmiştir. Kültigin, Hostes'i kıskandırmaya çalışmaktadır. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de.
Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi - The Steel Drivers - If It Hadnt Been For Love 03:48
Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi - The Steel Drivers - If It Hadnt Been For Love 383 izlenme - 3 yıl önce Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi 2013 yılında Istanbul’da gerçekleşen elemelere The Steel Drivers’in If It Hadn’t Been For Love şarkısıyla katıldı.
Kaygısızlar - Tüp Bebek 05:00
Kaygısızlar - Tüp Bebek 227 izlenme - 2 yıl önce Çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisine giren İsmail ve Zeynep'ten alınan sperm ve yumurtalardan embriyo oluşur ancak Kaygısızlar yıllar sonra çocuk sahibi olma şansı yakalayan İsmail ve Zeynep'in embriyolarının olduğu tüpü kırar ve tohumlar yere saçılıyor :) Benim için Türk TV tarihinin en iyi dizisi olması nedeniyle ve tabiki nostalji bir içerik olması nedeniyle beğeninize sunarım efendim. İyi seyirler.
Bizimkiler'in Cemil'i, Sevim'i Görünce Canlı Yayında Ağladı 06:12
Bizimkiler'in Cemil'i, Sevim'i Görünce Canlı Yayında Ağladı 49 izlenme - 11 ay önce Bizimkiler'in Cemil'i, Sevim'i görünce canlı yayında ağladı Efsanevi dizi Bizimkiler'in Cemil'i, canlı yayında Sevim karakterini oynayan Sabriye Kara'yı görünce gözyaşlarını tutamadı.
Yılmaz Ustanın Araba Ameliyatı 00:39
Yılmaz Ustanın Araba Ameliyatı 166 izlenme - 2 yıl önce 90'ların kült dizilerinden olan Kaygısızlar'da Memnun'un eşlerinden biri olan Sabriye usta'nın evden kaçtığı bölümde tüm iş Yılmaz ustaya (Yılmaz Köksal) kalır. Gani Müjde ve ekibi bu sahnesinde araba tamirini kaygısızlar çizgisi çerçevesinde anlatmaktadır.
Sabriye'nin Büyük Şanssızlığı! (Survivor 2017 - 28 Ocak Cumartesi) 02:17
Sabriye'nin Büyük Şanssızlığı! (Survivor 2017 - 28 Ocak Cumartesi) 9 izlenme - 2 ay önce 28 Ocak 2017 Cumartesi – Fulya ile karşılaşan Sabriye, iki defa üst üste düşünce geride kalarak oyunu kaybetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şifacı Memnunun Maharetleri 01:07
Şifacı Memnunun Maharetleri 120 izlenme - 2 yıl önce Benim için türk TV tarihinin hem en komik hemde 1 numaralı dizisi olan Kaydısızlar da Memnun bu sefer millete şifa dağıtmaya başlar. Bunu duyan yurdum insanı olayı kulaktan kulağa yayarken Memnunun maharetlerini dillere destansı bir şekilde anlatmaya devam ederler. Hem nostaljik bir içerik olması nedeni ile hemde Kaygısızlar'ı yeniden izlemenin vereceği mutluluk nedeni ile paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler.
Sabriye Sarıoğlu - Australian Open 2013 00:50
Sabriye Sarıoğlu - Australian Open 2013 58 izlenme - 2 yıl önce Dünkü derbi, olaylar atmosfer derken Sabri Reis çok gündeme geldi. Alkışlarlayaşıyorum'un takipçi üyeleri olarak bu konunun üzerine yoğunlaştık ve Sabri Sarıoğlu'nun manikür, pedikür uzmanı öte yandan part time tenisçilik yapan ablası Sabriye Sarıoğlu'nun inanılması güç tenis maçından bir kesit bulduk. Beraber izleyelim ve ibret alalım efendim.
Sabriye Hak Vericeksiniz 00:08
Sabriye Hak Vericeksiniz 74 izlenme - 5 yıl önce Bu videoyu İzledikten sonra sabriye hak vericeksiniz )
 Sebze yiyen köpek ilgi odağı oldu 03:20
Sebze yiyen köpek ilgi odağı oldu 59 izlenme - 4 yıl önce Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Yalçın Oğuz’un çiftlik evinde beslediği çoban köpeği salatalıktan domatese kadar tüm sebzeleri yiyor. Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Yalçın Oğuz’un çiftlik evinde beslediği çoban köpeği salatalıktan domatese kadar tüm sebzeleri yiyor.Laki adını verdiği köpeği bir aylıkken sokakta bulan Oğuz, onu çok sevdiğini söyledi. İlçeye bağlı Taylıeli köyünde, emekli astsubay Yalçın Oğuz’un beslediği Laki adlı köpek her türlü sebzeyi yiyor. Salatalıktan lahanaya kadar tüm sebzeleri seven Laki, çiftliğin arınılan bekçisi olmuş. Laki’nin 5 yaşında olduğunu anlatan Yalçın Oğuz, “Laki’yi bir aylıkken sokakta buldum. Onu büyüttüm. Çok akıllı bir hayvan. Çok da sadık. Ancak çok da şüpheci. Erkek olduğu için bazen çapkınlığa gidiyor. Bir hafta kayboldu. Dönüşünde bacağı yaralıydı. Şimdi tedavi ediyorum. Epeyce düzeldi. Salatalık, domates, karnabahar ve lahanaya kadar her türlü sebze ve meyveyi yiyor. Anacak, ben onu et ve kemik suyu ile besliyorum” dedi. Hayvanları çok sevdiklerini anlatan Sabriye Oğuz da, “Ben onu et ve et suyu kemikle besliyorum. Ancak, o tüm sebzeleri de çok seviyor. Laki evimizin bekçisidir” dedi
Hastaların Dilinden: Sabriye Bucak 00:41
Hastaların Dilinden: Sabriye Bucak 40 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Sabriye Bucak
Hastaların Dilinden: Sabriye Enges 01:14
Hastaların Dilinden: Sabriye Enges 18 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Sabriye Enges