Hoşgeldiniz!

saç ekimi

Yeni Saçlarına Kavuşan Adamın Mutluluğu 01:54
Yeni Saçlarına Kavuşan Adamın Mutluluğu 3.340 izlenme - 1 yıl önce Hayatının son yirmi yılında saçları dökülen adam bir saç merkezinde yeni saçlarına kavuşmuş. Adamın mutluluğu görülmeye değer.
Saç Ekimi Öncesi Ve Sonrası 13:04
Saç Ekimi Öncesi Ve Sonrası 18.717 izlenme - 11 yıl önce Estetikmed Saç Ekimi Ve Plastik Cerrahi Merkezi
Hair Plus Saçlandırma Sistemi 10:06
Hair Plus Saçlandırma Sistemi 17.485 izlenme - 13 yıl önce hair plus saçlandırma sisteminin video gösterimi
Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları 01:25
Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları 7.348 izlenme - 9 yıl önce Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları
Alın Bölgesine Saç Ekimi  Op Dr Ali Mezdeği 03:16
Alın Bölgesine Saç Ekimi Op Dr Ali Mezdeği 8.251 izlenme - 11 yıl önce Saç ekimi ile alın bölgesindeki saçları genişletme ve saç ön çizgisi ayarlaması hakkında op dr ali mezdeği bilgiler veriyor.
Saç Ekimi Sonrasında Yapılması Gerekenler  Op Dr Ali Mezdeği 03:02
Saç Ekimi Sonrasında Yapılması Gerekenler Op Dr Ali Mezdeği 5.196 izlenme - 11 yıl önce Site: http://www.asestetiksacekimi.com Saç ekimi sonrasında yapılması gerekenler hakkında op dr ali mezdeği bilgiler veriyor. Telefon : 00 90 212 241 3 241 Adres : Valikonağı Cad. Atabey Apartmanı No : 81 Daire 4 Nişantaşı / İstanbul
tolga karel ve çılgın saçları ile hairplus reklamı 03:03
tolga karel ve çılgın saçları ile hairplus reklamı 4.938 izlenme - 8 yıl önce Yaprak dökümünden sonra boşluğa düşen ve ardından Survivorla adından söz ettirip sonra daha derin bir boşluğa düşen tolga karel protez saçlarını bedavaya getirip reklam ücreti almamıştır..
fue tekniği ile saç ekimi 00:50
fue tekniği ile saç ekimi 5.582 izlenme - 14 yıl önce op.dr. zekeriya kul İleri fue tekniği ile saç ekimi
Saç Ekimi Nedir? Nasıl Yapılır? 09:58
Saç Ekimi Nedir? Nasıl Yapılır? 2.437 izlenme - 12 yıl önce Saç Ekimi Nedir? Nasıl Yapılır?
Fue Saç Ekimi Yöntemi Yaşam Hastanesi Sevda Aslan 01:27
Fue Saç Ekimi Yöntemi Yaşam Hastanesi Sevda Aslan 4.395 izlenme - 14 yıl önce saç ekimi fue yöntemi , ucuz ve kolay saç ekimi , garantili sonuçlar , yaşam hastanesi , sevda aslan
Protez Saç Videoları 00:22
Protez Saç Videoları 1.713 izlenme - 11 yıl önce eskişehir saç yerleşimmerkezi
Saç Ekimi Merkezi - Özel Kent Alsancak Tıp Merkezi 05:56
Saç Ekimi Merkezi - Özel Kent Alsancak Tıp Merkezi 1.352 izlenme - 12 yıl önce saç ekimi yöntemlerisizleri daha iyi aydınlatmak amacıyla saç ekim süreciyle ilgili bilgilendirme amaçlı bir video hazırladık. üzerine tıklayarak videomuzu izleyebilirsiniz.günümüzde bütün saç ekim yöntemleri aslında 1990'lı yıllarda dr. bernstein tarafından tariflenen mikrogreftlerin az sayıda saç içeren küçük saç adacıkları nakli prensibine dayanır. birçok yerde sanki follicular unit transplantation fut ve follicular unit transplantation fut teknikleri ayrı iki teknik gibi tariflenmektedir. b
saçlara jöle sürmek saçları döker mi? 01:01
saçlara jöle sürmek saçları döker mi? 2.619 izlenme - 14 yıl önce erkeklerde saç dökülmesi genellikle alın ve tepe kısımlarında görülür.
Bakır Karamel Saç Renkleri 01:02
Bakır Karamel Saç Renkleri 1.982 izlenme - 9 yıl önce Http://twitter.com/antalyasacekimi http://www.hair-med.com/tr/ http://www.hair-med.com/tr/antalyada-sac-ekimi/
Kellikte Son Nokta - Kesin Çözüm 00:26
Kellikte Son Nokta - Kesin Çözüm 1.348 izlenme - 12 yıl önce artık kel kalmayacak
Protez Saç Eskişehir Samsun 01:59
Protez Saç Eskişehir Samsun 1.829 izlenme - 14 yıl önce protez saç hakkında bilgiler
Saç Ekimi 14:51
Saç Ekimi 872 izlenme - 10 yıl önce Estetik Cerrahi Kliniğimizde Amacımız Sizin İhtiyaçlarınızı Dinleyerek Ve Algılayarak uygun Çözümler Üretmek Ve Sizi En Etkili Olacak Uygulamalarımız Hakkında bilgilendirmektir.
Erkekler için en ıyı sonuç veren protez saç sisteı en dogal saç protez saç kayseri 02:13
Erkekler için en ıyı sonuç veren protez saç sisteı en dogal saç protez saç kayseri 1.272 izlenme - 9 yıl önce Hemen Arayin Gelin Canlı Örnekleri Görün Saçınız Yapılsın Begenmediginiz Taktirde Hiç Bir Ödeme Yapmayın 0532 574 92 99 www.demohair.com
PRP ile Mezoterapi arasındaki farklar nelerdir? 00:19
PRP ile Mezoterapi arasındaki farklar nelerdir? 635 izlenme - 8 yıl önce PRP (Platelet Rich Plasma) ve Mezoterapi işlemleri operasyonel olmayan , saç tedavilerinin başında gelmektedir. Uygulanması kolay , sosyal hayatınızı etkilemeyen işlemlerdir, etkileri geçicidir.
Saç Ekiminden Önce ve Sonra Nelere Dikkat Edilmeli? 00:54
Saç Ekiminden Önce ve Sonra Nelere Dikkat Edilmeli? 173 izlenme - 9 yıl önce http://www.migrostv.com/sac-ekiminden-once-ve-sonra-nelere-dikkat-edilmeli/ Saç dökülmesi sorunu ile ilgili sorularımızı Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer yanıtlıyor. Daha önce saç ekimi operasyonunun acılı bir işlem olup olmadığını danıştığımız Op. Dr. Sümer‘e bu sefer saç ekiminden önce ve sonra hastaların nelere dikkat etmesi gerektiğini sorduk. Yanıtı videomuzda!
Saç Ekimi Tek Seferde Uygulanabilir mi, Başarı Oranı Nedir? 01:09
Saç Ekimi Tek Seferde Uygulanabilir mi, Başarı Oranı Nedir? 97 izlenme - 9 yıl önce http://www.migrostv.com/sac-ekimi-tek-seferde-uygulanabilir-mi-basari-orani-nedir/ Saç dökülmesi şikayetini gidermenin en etkili yollarından biri saç ekimi operasyonu. Peki bu operasyon tek seferde uygulanabilir mi ve başarı oranı nedir? Sorumuzun yanıtını Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer‘den aldık. Ayrıca saç ekimi ile ilgili bu videomuz da ilginizi çekebilir; Saç Ekiminden Önce ve Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?
Saç Ekimi Yöntemleri Nelerdir Ve Saç Ekimi Acılı mıdır? 00:54
Saç Ekimi Yöntemleri Nelerdir Ve Saç Ekimi Acılı mıdır? 70 izlenme - 9 yıl önce http://www.migrostv.com/sac-ekimi-yontemleri-nelerdir-sac-ekimi-acili-midir/ Saç dökülmesi ya da saç seyrelmesi sorunu ile başınız dertte mi? Saç ekimi operasyonu geçirmek istiyor ancak acılı bir işlem olmasından endişe ediyorsanız bu videomuzu kaçırmayın. Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümerile sadece saç dökülmesinin acılı bir işlem olup olmadığını değil; saç ekim yöntemlerini de konuştuk. Unutmadan; meme operasyonları ile ilgili merak ettiğiniz her sorunun cevabı da sizi videolarımızda bekliyor. Ayrıca saç ekimi ile ilgili bu videomuz da ilginizi çekebilir; Saç Ekiminden Önce ve Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?