Hoşgeldiniz!

Saç Ekimi Nasıl Yapılır Videoları İzle

PRP ile Mezoterapi arasındaki farklar nelerdir? 00:19
PRP ile Mezoterapi arasındaki farklar nelerdir? 87 izlenme - 1 yıl önce PRP (Platelet Rich Plasma) ve Mezoterapi işlemleri operasyonel olmayan , saç tedavilerinin başında gelmektedir. Uygulanması kolay , sosyal hayatınızı etkilemeyen işlemlerdir, etkileri geçicidir.
Saç Ekimi Nasıl Yapılıyor ? 2016 00:42
Saç Ekimi Nasıl Yapılıyor ? 2016 50 izlenme - 1 yıl önce saç ekimi fiyatları, saç ekim yöntemleri, saç ekimi nasıl yapılır video, saç dökülmesinin nedenleri, saç ekimi nasıl yapılır videosu, saç ekimi nasıl yapılır uzman tv, saç ekimi sonrası, saç ekimi nedir,
Saç Ekimi Süreci 00:30
Saç Ekimi Süreci 37 izlenme - 1 yıl önce Bir saç ekimi işleminin aşamaları; ön saç çizgisinin belirlenmesi, saç köklerinin alınması, kanalların açılması, alınan köklerin ekilmesi.
Mezoterapi nedir? 00:22
Mezoterapi nedir? 39 izlenme - 1 yıl önce Mezoterapi saçın yapıtaşlarından olan kollajen sentezinde gerekli olan vitamin amino asit gibi elementlerin saçlı deriye bir enjeksiyon işlemi ile verilmesi işlemidir. Etkisi geçicidir.
Saç Ekimi - Fue Saç Ekimi Nasıl Yapılır? 02:45
Saç Ekimi - Fue Saç Ekimi Nasıl Yapılır? 122 izlenme - 4 yıl önce FUE saç ekimi en sık kullanılan saç ekim yöntemlerinden birisidir. Sonuçları diğer yöntemlere göre daha sağlıklıdır. Rota Saç Ekim Merkezleri Gn. Kord. İsmet YILMAZER bu yöntemi anlatmaktadır.
Saç Ekimi  Forum 00:31
Saç Ekimi Forum 32 izlenme - 1 yıl önce Dökülen Saçlarınızın Yönüne Göre Kök Hücre ile Saç Ekimi!! Tel: 0212 2155535 - 0532 0598185
Saç ekimi sonrası iyileşme süreci nasıldır? 00:41
Saç ekimi sonrası iyileşme süreci nasıldır? 19 izlenme - 1 yıl önce FUE yöntemi ile yaplan saç ekimi işlemi sonrası iyileşme dönemi son derece hızldır. On gün sonra, ekim yapılan bölgede hafif bir kızarıklık dışında işleme dair herhangi bir belirti kalmamaktadır.
Saç ekimi ile ilgili çok sorulan sorular ve kısa yanıtları 02:22
Saç ekimi ile ilgili çok sorulan sorular ve kısa yanıtları 16 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işlemi ile ilgili çok sorulan sorular ve kısa yanıtlarının tek bir videoda toplandı. Saç ekimi kimlere yapılır ,prp nedir, saç ekimi nerede ve kimlere yaptırılmalıdır?
Saç ekimi ile ekilen saçların ömrü ne kadardır? 00:28
Saç ekimi ile ekilen saçların ömrü ne kadardır? 14 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işlemi,donör alanda güvenli bölge dediğimiz ,testosterone hormonuna duyarlı olmayan bölgeden alınan saç kökleri ile yapılırsa , ekilen saçlarda dökülme görülmez.
Sac ekimi nasıl yapılır? 00:29
Sac ekimi nasıl yapılır? 9 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi tamamiyle lokal anestezi altında gerçekleştirilen bir işlemdir. Başımızın arka kısmında ense bölümünde iki kulak arasında kalan dökülme özelliği olmayan saçlarımızın, ordan özel bir aletle mikromotor dediğimiz özel bir aletle tek tek alınarak herhangi bir kesi oluşturmadan saçsız bölgelere nakil edilme işlemi olarak özetlenebilir.
Saç Ekimi Uygulamasının Maliyeti Nasıl Hesaplanır? 00:25
Saç Ekimi Uygulamasının Maliyeti Nasıl Hesaplanır? 7 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işleminin maliyetinin belirlenmesinde tarafımızca kullanılan en önemli kriter ekilecek greft (kök) sayısıdır. Ekilecek kök sayısına göre fiyatın belirlenmesinin daha adil olacağını düşünmekteyiz.
Hair Transplant -Beard Transplant İstanbul 01:57
Hair Transplant -Beard Transplant İstanbul 2 izlenme - 5 ay önce We thank our patients Canada who prefer our clinic for their hair transplation operation. Beard Transplant - Hair transplant-Eyebrow Transplant www.esteprime.com 0090 533 656 58 74 http://english.esteprime.com/
Saç Ekiminin Günümüzde Geldiği Nokta 03:34
Saç Ekiminin Günümüzde Geldiği Nokta 6 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi konusunda Ülkemiz Dünya'nın önde gelen ülkelerinden biridir. Saç ekimi konusunda genel bilgiler ve gelişmeler ile ilgili bilgi ve tecrübe paylaşımı.
Saç ekimi operasyonu ciltte iz kalmasına neden olabilir mi? 01:17
Saç ekimi operasyonu ciltte iz kalmasına neden olabilir mi? 5 izlenme - 1 yıl önce FUE yöntemiyle yapılan saç ekimi sonrasında uzun bir kesi izi kalmaz. FUE yönteminde 0.8 mm lik uçlar kullanılarak saç kökleri alınır. Yara izi oluşturmaya meyilli cilt yapıları haricinde belirgin bir iz kalmamaktadır.
Sac ekimi operasyonu kac kere tekrar edilebilir? 00:41
Sac ekimi operasyonu kac kere tekrar edilebilir? 5 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi normalde aşamalı bir ameliyat aslında. Eğer saç açıklığı çok ufak bir alanda değilse, geniş bi alana yayılmışsa, hastalarımıza zaten en az 2 seans uygulamak gerekiyor. Zaten doğrusu bu. Ama küçük bir açıklık, belirli bir açıklık ve ya donör alada ki saç sayısının çok yeterli olduğu durumlarda bir çok insanın normal olarak tercih edeceği gibi tek seansta aslında işi başarmaya çalışıyoruz. maximum sayı söylemek çok kolay değil. Çünkü biz 5- 6 kere saç ekimi yapılmış hastalarda gördük. Ama ideal 2 seansta iş bitirmek.
Saç Ekimi Kimler Tarafından ve Nerede Yapılmalıdır? 01:12
Saç Ekimi Kimler Tarafından ve Nerede Yapılmalıdır? 4 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerin mutlaka saç ekiminde uzman doktorlar tarafından muayene edilmesi ve planlamasının yapılması gereklidir. Saç ekimi işlemi mutlaka bir hastane veya cerrahi tıp merkezinde yapılmalıdır.
Saç ekimi işlemini kimler yaptırabilir? 00:27
Saç ekimi işlemini kimler yaptırabilir? 2 izlenme - 1 yıl önce Genel sağlık durumunda bir sorun olmayan, donör alanında yeterli saç yoğunluğu olan, 18 yaşını doldurmuş tüm bireyler saç ekimi yaptırabilir.
Saç ekimi kimlere yapılabilir? 00:25
Saç ekimi kimlere yapılabilir? 2 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi sağlıklı her bireye yapılabilir. Bayan erkek hiç fark etmiyor. Saç sorunu olan, genel sağlık durumu iyi, operasyona engel bir durumu olmayan veya genel sağlığını tehdit edici bir risk oluşturmayacak şekilde ve donör alanında yeterli saçı olan her bireye uygulanabilir bir işlemdir.
Saç ekimi için kaç seans gereklidir? 00:13
Saç ekimi için kaç seans gereklidir? 1 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işlemi , kişinin saç açıklığına göre , donör alandaki saç yoğunluğuna ve miktarına göre ve kişinin sıklık arzusuna göre iki hatta üç seans yapılabilir. Tek seansta ortalama 4000 - 4500 kök nakli yapılabilmektedir.
Saç Ekimi Hakkında Tüm Merak Edilenler 05:32
Saç Ekimi Hakkında Tüm Merak Edilenler 1 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerin mutlaka saç ekiminde uzman doktorlar tarafından muayene edilmesi ve planlamasının yapılması gereklidir. Saç ekim işlemi ile ilgili merak edilen soruların cevaplarını bu videoda bulabilirsiniz.
Sac ekimi islemi ne kadar surer? 00:43
Sac ekimi islemi ne kadar surer? 0 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işlemi uzun ve zahmetli bir işlemdir. Yoğun emek gerektiren bir işlemdir dikkatli planlama muayne analiz ve titiz bir çalışma ile beklenenden daha uzun yani insanların tahmin ettiğinden daha uzun sürmüş gibi gelebilir fakat ortalama bir saç ekimi seansı yaklaşık olarak 6- 7 saat sürmektedir. Tabi buradaki en belirleyici faktör nakledilecek olan kök sayısıdır. En belirleyici etken bu ama günümüzde 3500 4000 kök nakli yaklaşık olarak 6 buçuk -7 saatte tamamlanmaktadır. Aynı günde, aynı seansta.