Hoşgeldiniz!

saç ekimi nasıl yapılır

PRP ile Mezoterapi arasındaki farklar nelerdir? 00:19
PRP ile Mezoterapi arasındaki farklar nelerdir? 42 izlenme - 9 ay önce PRP (Platelet Rich Plasma) ve Mezoterapi işlemleri operasyonel olmayan , saç tedavilerinin başında gelmektedir. Uygulanması kolay , sosyal hayatınızı etkilemeyen işlemlerdir, etkileri geçicidir.
Saç Ekimi Nasıl Yapılıyor ? 2016 00:42
Saç Ekimi Nasıl Yapılıyor ? 2016 35 izlenme - 10 ay önce saç ekimi fiyatları, saç ekim yöntemleri, saç ekimi nasıl yapılır video, saç dökülmesinin nedenleri, saç ekimi nasıl yapılır videosu, saç ekimi nasıl yapılır uzman tv, saç ekimi sonrası, saç ekimi nedir,
Saç Ekimi Süreci 00:30
Saç Ekimi Süreci 26 izlenme - 7 ay önce Bir saç ekimi işleminin aşamaları; ön saç çizgisinin belirlenmesi, saç köklerinin alınması, kanalların açılması, alınan köklerin ekilmesi.
Mezoterapi nedir? 00:22
Mezoterapi nedir? 26 izlenme - 9 ay önce Mezoterapi saçın yapıtaşlarından olan kollajen sentezinde gerekli olan vitamin amino asit gibi elementlerin saçlı deriye bir enjeksiyon işlemi ile verilmesi işlemidir. Etkisi geçicidir.
Saç Ekimi - Fue Saç Ekimi Nasıl Yapılır? 02:45
Saç Ekimi - Fue Saç Ekimi Nasıl Yapılır? 111 izlenme - 4 yıl önce FUE saç ekimi en sık kullanılan saç ekim yöntemlerinden birisidir. Sonuçları diğer yöntemlere göre daha sağlıklıdır. Rota Saç Ekim Merkezleri Gn. Kord. İsmet YILMAZER bu yöntemi anlatmaktadır.
Saç Ekimi  Forum 00:31
Saç Ekimi Forum 30 izlenme - 11 ay önce Dökülen Saçlarınızın Yönüne Göre Kök Hücre ile Saç Ekimi!! Tel: 0212 2155535 - 0532 0598185
Saç ekimi ile ilgili çok sorulan sorular ve kısa yanıtları 02:22
Saç ekimi ile ilgili çok sorulan sorular ve kısa yanıtları 10 izlenme - 7 ay önce Saç ekimi işlemi ile ilgili çok sorulan sorular ve kısa yanıtlarının tek bir videoda toplandı. Saç ekimi kimlere yapılır ,prp nedir, saç ekimi nerede ve kimlere yaptırılmalıdır?
Saç ekimi sonrası iyileşme süreci nasıldır? 00:41
Saç ekimi sonrası iyileşme süreci nasıldır? 10 izlenme - 7 ay önce FUE yöntemi ile yaplan saç ekimi işlemi sonrası iyileşme dönemi son derece hızldır. On gün sonra, ekim yapılan bölgede hafif bir kızarıklık dışında işleme dair herhangi bir belirti kalmamaktadır.
Saç ekimi ile ekilen saçların ömrü ne kadardır? 00:28
Saç ekimi ile ekilen saçların ömrü ne kadardır? 10 izlenme - 8 ay önce Saç ekimi işlemi,donör alanda güvenli bölge dediğimiz ,testosterone hormonuna duyarlı olmayan bölgeden alınan saç kökleri ile yapılırsa , ekilen saçlarda dökülme görülmez.
Sac ekimi nasıl yapılır? 00:29
Sac ekimi nasıl yapılır? 8 izlenme - 8 ay önce Saç ekimi tamamiyle lokal anestezi altında gerçekleştirilen bir işlemdir. Başımızın arka kısmında ense bölümünde iki kulak arasında kalan dökülme özelliği olmayan saçlarımızın, ordan özel bir aletle mikromotor dediğimiz özel bir aletle tek tek alınarak herhangi bir kesi oluşturmadan saçsız bölgelere nakil edilme işlemi olarak özetlenebilir.
Saç Ekimi Uygulamasının Maliyeti Nasıl Hesaplanır? 00:25
Saç Ekimi Uygulamasının Maliyeti Nasıl Hesaplanır? 5 izlenme - 7 ay önce Saç ekimi işleminin maliyetinin belirlenmesinde tarafımızca kullanılan en önemli kriter ekilecek greft (kök) sayısıdır. Ekilecek kök sayısına göre fiyatın belirlenmesinin daha adil olacağını düşünmekteyiz.
Saç ekimi operasyonu ciltte iz kalmasına neden olabilir mi? 01:17
Saç ekimi operasyonu ciltte iz kalmasına neden olabilir mi? 4 izlenme - 8 ay önce FUE yöntemiyle yapılan saç ekimi sonrasında uzun bir kesi izi kalmaz. FUE yönteminde 0.8 mm lik uçlar kullanılarak saç kökleri alınır. Yara izi oluşturmaya meyilli cilt yapıları haricinde belirgin bir iz kalmamaktadır.
Saç Ekiminin Günümüzde Geldiği Nokta 03:34
Saç Ekiminin Günümüzde Geldiği Nokta 4 izlenme - 9 ay önce Saç ekimi konusunda Ülkemiz Dünya'nın önde gelen ülkelerinden biridir. Saç ekimi konusunda genel bilgiler ve gelişmeler ile ilgili bilgi ve tecrübe paylaşımı.
Saç Ekimi Kimler Tarafından ve Nerede Yapılmalıdır? 01:12
Saç Ekimi Kimler Tarafından ve Nerede Yapılmalıdır? 3 izlenme - 8 ay önce Saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerin mutlaka saç ekiminde uzman doktorlar tarafından muayene edilmesi ve planlamasının yapılması gereklidir. Saç ekimi işlemi mutlaka bir hastane veya cerrahi tıp merkezinde yapılmalıdır.
Saç ekimi işlemini kimler yaptırabilir? 00:27
Saç ekimi işlemini kimler yaptırabilir? 2 izlenme - 8 ay önce Genel sağlık durumunda bir sorun olmayan, donör alanında yeterli saç yoğunluğu olan, 18 yaşını doldurmuş tüm bireyler saç ekimi yaptırabilir.
Sac ekimi operasyonu kac kere tekrar edilebilir? 00:41
Sac ekimi operasyonu kac kere tekrar edilebilir? 2 izlenme - 8 ay önce Saç ekimi normalde aşamalı bir ameliyat aslında. Eğer saç açıklığı çok ufak bir alanda değilse, geniş bi alana yayılmışsa, hastalarımıza zaten en az 2 seans uygulamak gerekiyor. Zaten doğrusu bu. Ama küçük bir açıklık, belirli bir açıklık ve ya donör alada ki saç sayısının çok yeterli olduğu durumlarda bir çok insanın normal olarak tercih edeceği gibi tek seansta aslında işi başarmaya çalışıyoruz. maximum sayı söylemek çok kolay değil. Çünkü biz 5- 6 kere saç ekimi yapılmış hastalarda gördük. Ama ideal 2 seansta iş bitirmek.
Saç ekimi için kaç seans gereklidir? 00:13
Saç ekimi için kaç seans gereklidir? 1 izlenme - 9 ay önce Saç ekimi işlemi , kişinin saç açıklığına göre , donör alandaki saç yoğunluğuna ve miktarına göre ve kişinin sıklık arzusuna göre iki hatta üç seans yapılabilir. Tek seansta ortalama 4000 - 4500 kök nakli yapılabilmektedir.
Saç ekimi kimlere yapılabilir? 00:25
Saç ekimi kimlere yapılabilir? 1 izlenme - 8 ay önce Saç ekimi sağlıklı her bireye yapılabilir. Bayan erkek hiç fark etmiyor. Saç sorunu olan, genel sağlık durumu iyi, operasyona engel bir durumu olmayan veya genel sağlığını tehdit edici bir risk oluşturmayacak şekilde ve donör alanında yeterli saçı olan her bireye uygulanabilir bir işlemdir.
Sac ekimi islemi ne kadar surer? 00:43
Sac ekimi islemi ne kadar surer? 0 izlenme - 8 ay önce Saç ekimi işlemi uzun ve zahmetli bir işlemdir. Yoğun emek gerektiren bir işlemdir dikkatli planlama muayne analiz ve titiz bir çalışma ile beklenenden daha uzun yani insanların tahmin ettiğinden daha uzun sürmüş gibi gelebilir fakat ortalama bir saç ekimi seansı yaklaşık olarak 6- 7 saat sürmektedir. Tabi buradaki en belirleyici faktör nakledilecek olan kök sayısıdır. En belirleyici etken bu ama günümüzde 3500 4000 kök nakli yaklaşık olarak 6 buçuk -7 saatte tamamlanmaktadır. Aynı günde, aynı seansta.
Saç Ekimi Hakkında Tüm Merak Edilenler 05:32
Saç Ekimi Hakkında Tüm Merak Edilenler 0 izlenme - 8 ay önce Saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerin mutlaka saç ekiminde uzman doktorlar tarafından muayene edilmesi ve planlamasının yapılması gereklidir. Saç ekim işlemi ile ilgili merak edilen soruların cevaplarını bu videoda bulabilirsiniz.