Hoşgeldiniz!

Saç Ekimi Sonrası Videoları İzle

Saç Ekimi Sonrasında Yapılması Gerekenler  Op Dr Ali Mezdeği 03:02
Saç Ekimi Sonrasında Yapılması Gerekenler Op Dr Ali Mezdeği 1.597 izlenme - 5 yıl önce Site: http://www.asestetiksacekimi.com Saç ekimi sonrasında yapılması gerekenler hakkında op dr ali mezdeği bilgiler veriyor. Telefon : 00 90 212 241 3 241 Adres : Valikonağı Cad. Atabey Apartmanı No : 81 Daire 4 Nişantaşı / İstanbul
Saç Ekimi Öncesi Sonrası Op Dr Ali Mezdeği 02:10
Saç Ekimi Öncesi Sonrası Op Dr Ali Mezdeği 1.700 izlenme - 5 yıl önce Saç ekimi öncesi ve sonrası değişimler, saç ekimi sonrasında ve öncesinde yapılacak olanlar ve ekim sonrası beklentiler hakkında op dr ali mezdeği bilgiler veriyor.
2016 Yeni Saç Ekimi Teknikleri 03:04
2016 Yeni Saç Ekimi Teknikleri 132 izlenme - 1 yıl önce Dökülen Saçınızın Yönüne Göre Kök Hücre Yöntemiyle Saç Ekimi http://isvecklinik.com/sac-ekimi 2016 Yeni Saç Ekimi Teknikleri Saç Ekimi Anestezi: Lokal Anestezi Sonrasi:2 saat istirahat Ameliyat Süresi: 7-8 Saat Saçi Kesme:İslem Günü Traş edilir Hastanede Yatiş:Yok Kanama: Yok Özel Şampuan ve Losyon Kullanimi:10 Gün Ameliyat İzi: Yok Kontrol Tarihi : 3.Gün Agri: Yok Günlük Hayata Dönüş:1 Gün Sonra İlac Kullanimi:Agri kesici ve Antibiyotik Uçak Yolculuğu: 3.Gün İşe Başlama:5.Gün Saçı Yıkama:3.Gün Bandaj : 3 Gün Muayene : Ücretsiz Randevu Hatti: 0212 2155535 VhatsApp: 0532 0598185 E-mail :randevu@isvecklinik.com saç ekimi fiyatları, saç ekimi forum, saç ekimi sonrası süreç, saç ekimi sonrası, saç ekimi ekşi, saç ekimi fiyatı, saç ekimi nasıl yapılır, saç ekimi video,
Saç Ekimi Sonrasında Saç Dökülmesi  Op Dr Ali Mezdeği 02:19
Saç Ekimi Sonrasında Saç Dökülmesi Op Dr Ali Mezdeği 253 izlenme - 5 yıl önce Saç Ekimi sonrasında dökülme süreci hakkında op dr ali mezdeği bilgiler veriyor.
Saç ekimi sonrasında  ne zaman spor yapılabilir? 00:16
Saç ekimi sonrasında ne zaman spor yapılabilir? 46 izlenme - 1 yıl önce Normal yürüyüş ve hafif koşu gibi sporlara 2 hafta sonra , efor gerektiren ağırlık kaldırma gibi sporlara ise 6 hafta sonra başlanabilir.
Op.Dr. Erkut Özdamar'ın Saç Ekimi 02:20
Op.Dr. Erkut Özdamar'ın Saç Ekimi 55 izlenme - 1 yıl önce Op. Dr. Erkut Özdamar'ın saç ekimi operasyonu , işlemin her aşaması kısaca özetlenmeye çalışıldı, umarız izleyenler için bilgilendirici olur. Ön saç çizgisi , greft dağılımı, miromotorla köklerin alınması, kanalların hazırlanması, köklerin ekimi ve işlem sonrası tüm sürecin gösterildiği bir sunum.
Saç Ekimi Sonrası Saçlar Ne Zaman Çıkar ? 2016 00:41
Saç Ekimi Sonrası Saçlar Ne Zaman Çıkar ? 2016 35 izlenme - 1 yıl önce saç ekimi sonrası saçlar ne zaman çıkar, saç ekimi fiyatları, saç ekimi sonrası iyileşme süreci, saç ekimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler, saç ekimi sonrası süreç, saç ekimi forum, saç ekimi video, saç ekimi sonrası yıkama,
Saç Ekimi Nasıl Yapılıyor ? 2016 00:42
Saç Ekimi Nasıl Yapılıyor ? 2016 50 izlenme - 1 yıl önce saç ekimi fiyatları, saç ekim yöntemleri, saç ekimi nasıl yapılır video, saç dökülmesinin nedenleri, saç ekimi nasıl yapılır videosu, saç ekimi nasıl yapılır uzman tv, saç ekimi sonrası, saç ekimi nedir,
Saç Ekimi Video 00:27
Saç Ekimi Video 43 izlenme - 1 yıl önce Dökülen Saçlarınızın Yönüne Göre Kök Hücre ile Saç Ekimi!! Tel: 0212 2155535 0532 0598185 saç ekimi, isveç klinik, saç ekimi fiyatları, saç ekimi forum, saç ekimi sonrası süreç, saç ekimi sonrası, saç ekimi ekşi, saç ekimi fiyatı, saç ekimi nasıl yapılır, saç ekimi video
Saç ekimi sonrasında tekrar kalıcı saç kaybı yaşanır mı? 00:42
Saç ekimi sonrasında tekrar kalıcı saç kaybı yaşanır mı? 25 izlenme - 2 yıl önce Saç ekimi sırasında dökülme özelliği olmayan saçlar kullanıldığı için saç dökülmesi olmaz.
En Başarlı Saç Ekimi Yöntemi Hangisidir? 02:42
En Başarlı Saç Ekimi Yöntemi Hangisidir? 19 izlenme - 1 yıl önce En Başarlı Saç Ekimi Yöntemi Hangisidir? http://isvecklinik.com/sac-ekimi 2016 Yeni Saç Ekimi Teknikleri Dökülen Saçınızın Yönüne Göre Kök Hücre Yöntemiyle Saç Ekimi Saç Ekimi Anestezi: Lokal Anestezi Sonrasi:2 saat istirahat Ameliyat Süresi: 7-8 Saat Saçi Kesme:İslem Günü Traş edilir Hastanede Yatiş:Yok Kanama: Yok Özel Şampuan ve Losyon Kullanimi:10 Gün Ameliyat İzi: Yok Kontrol Tarihi : 3.Gün Agri: Yok Günlük Hayata Dönüş:1 Gün Sonra İlac Kullanimi:Agri kesici ve Antibiyotik Uçak Yolculuğu: 3.Gün İşe Başlama:5.Gün Saçı Yıkama:3.Gün Bandaj : 3 Gün Muayene : Ücretsiz Randevu Hatti: 0212 2155535 VhatsApp: 0532 0598185 E-mail :randevu@isvecklinik.com saç ekimi fiyatları, saç ekimi forum, saç ekimi sonrası süreç, saç ekimi sonrası, saç ekimi ekşi, saç ekimi fiyatı, saç ekimi nasıl yapılır, saç ekimi video, saç ektirdim pişmanım, saç ekimi fiyatları, saç ekimi öncesi sonrası forum, saç ekimi öncesi sonrası fotolar, saç ekimi öncesi sonrası fotoğraflar, saç ekimi öncesi sonrası video, saç ekimi öncesi sonrası 2015, saç ekimi forum,
Saç ekimi sonrasında saçlar ne zaman çıkar? 01:04
Saç ekimi sonrasında saçlar ne zaman çıkar? 20 izlenme - 1 yıl önce Ekilen saçlar 3. haftadan itibaren dökülme sürecine girer. Dökülme süreci 8. haftada tamamlanır. Yeni çıkan saçları görebilmek için en az 3 ay beklemek gerekir.
En İyi Fue Saç Ekimi Merkezi Hangisidir ? 01:42
En İyi Fue Saç Ekimi Merkezi Hangisidir ? 18 izlenme - 1 yıl önce En İyi Fue Saç Ekimi Merkezi Hangisidir ? http://isvecklinik.com/sac-ekimi Dökülen Saçınızın Yönüne Göre Kök Hücre Yöntemiyle Saç Ekimi Saç Ekimi Anestezi: Lokal Anestezi Sonrasi:2 saat istirahat Ameliyat Süresi: 7-8 Saat Saçi Kesme:İslem Günü Traş edilir Hastanede Yatiş:Yok Kanama: Yok Özel Şampuan ve Losyon Kullanimi:10 Gün Ameliyat İzi: Yok Kontrol Tarihi : 3.Gün Agri: Yok Günlük Hayata Dönüş:1 Gün Sonra İlac Kullanimi:Agri kesici ve Antibiyotik Uçak Yolculuğu: 3.Gün İşe Başlama:5.Gün Saçı Yıkama:3.Gün Bandaj : 3 Gün Muayene : Ücretsiz Randevu Hatti: 0212 2155535 VhatsApp: 0532 0598185 E-mail :randevu@isvecklinik.com saç ekimi fiyatları, saç ekimi forum, saç ekimi sonrası süreç, saç ekimi sonrası, saç ekimi ekşi, saç ekimi fiyatı, saç ekimi nasıl yapılır, saç ekimi video,
Dr Erkut Özdamar Saç Ekimi Sonrası Süreç 05:51
Dr Erkut Özdamar Saç Ekimi Sonrası Süreç 20 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi operasyon sonrası sürecinde neler yaşadığımı ve bu sürecin nasıl geçtiğini anlattığım bir röportaj. Saç ekimi yaptıran bir kişi işlem sonrası neler yaşar? Saç ekimi sonrası doğal bir görünüm elde etmek için nelere dikkat edilmelidir?
Saç Ekimi Sonrası Saç Sayısı Çoğalır Mı? 01:03
Saç Ekimi Sonrası Saç Sayısı Çoğalır Mı? 14 izlenme - 2 yıl önce Saç ekimi sonrası saç sayısı çoğalır mı? Saç ekimi operasyonu sonrası yapılması gerekenler nelerdir?
Saç ekimi sonrasında jöle, köpük gibi kozmetik ürünler kullanılabilir mi ? 00:31
Saç ekimi sonrasında jöle, köpük gibi kozmetik ürünler kullanılabilir mi ? 13 izlenme - 1 yıl önce EKİM SONRASINDA 3 AY SONRA JÖLE KÖPÜK GİBİ ÜRÜNLER KULLANILABİLİR. ALTI AY SONRA SAÇ BOYASI YAPILABİLİR. JİLET İLE SIFIRA VURMA 6. AYDAN SONRA YAPILABİLİR.
Saç ekimi sonrasında nelere dikkat edilmelidir? 01:20
Saç ekimi sonrasında nelere dikkat edilmelidir? 9 izlenme - 1 yıl önce Uzun ve zahmetli bir işlem sonrasında yeni ekilen saçlarınızı, darbe,çarpma,temaslardan korumanız, yatış pozisyonuna dikat etmeniz, verilen ilaçları düzenli kullanmanız, yıkamaları özenle yapmanız gerekmektedir.
Saç ekimi operasyonu sonrası saç ne zaman çıkmaya başlar? 01:04
Saç ekimi operasyonu sonrası saç ne zaman çıkmaya başlar? 9 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle nakledilen saçlar 3-4 haftadan itibaren dökülmeye başlar ve bu süreç yaklaşık 7-8 haftalarda tamamlanır. Yeniden saçlarınızın çıkması için 3. ay beklenmelidir. 6. ayda saçlar p-80 oranında çıkar.
Saç ekimi sonrasında jöle, köpük gibi kozmetik ürünler kullanılabilir mi? 00:31
Saç ekimi sonrasında jöle, köpük gibi kozmetik ürünler kullanılabilir mi? 8 izlenme - 2 yıl önce Saç ekiminden üç ay sonra hastalar her türlü saç kozmetiğini kullanabilirler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saç ekimi sonrasında tekrar kalıcı saç kaybı yaşanır mı? 00:42
Saç ekimi sonrasında tekrar kalıcı saç kaybı yaşanır mı? 7 izlenme - 1 yıl önce SAÇ EKİMİNDE , DONÖR ALANDA GÜVENLİ BÖLGE DEDİĞİMİZ DÖKÜLME ÖZELLİĞİ OLMAYAN YANİ TESTOSTERONE HORMONUNA DUYARLI OLMAYAN BÖLGEDEN ALINAN SAÇLAR İLE EKİM YAPILDIĞINDA TEKRAR SAÇ DÖKÜLMESİ GÖRÜLMEZ.
Saç ekimi operasyonu sonrası hastayı neler bekler? 00:58
Saç ekimi operasyonu sonrası hastayı neler bekler? 6 izlenme - 1 yıl önce SAÇ EKİMİ SONRASI İLK GECE BİRAZ SIKINTILI GEÇEBİLİR. AĞRI ACIDAN DAHA ZİYADE TEDİRGİNLİĞE BAĞLI PROBLEMLER YAŞANABİLİR. HER GEÇEN GÜN ARTAN BİLGİ VE TECRÜBEYE BAĞLI OLARAK DAHA RAHAT OLUNACAKTIR.
Saç Ekimi Operasyonu Sonrası Beklediği Sonucu Alamayanlar Neler Yapabilir ? 00:40
Saç Ekimi Operasyonu Sonrası Beklediği Sonucu Alamayanlar Neler Yapabilir ? 3 izlenme - 1 yıl önce MUTLAKA ÖNCELİKLE EKİM YAPTIRILAN MERKEZE BAŞVURULMALIDIR. EĞER TATMİN OLUNMAZ İSE BAŞKA BİR MERKEZDE İKİNCİ BİR SEANS YAPTIRILABİLİR. İŞLEM ÖNCESİ , SONUÇ İLE İLGİLİ YETERLİ BİLGİLENDİRME YAPILMALIDIR.