Hoşgeldiniz!

Saç Kesimi

Barbie Saç Kesimi Oyunu 05:20
Barbie Saç Kesimi Oyunu 69.337 izlenme - 4 yıl önce Barbie'nin Saçlarını Keserek Ona Yeni Bir Şekil Vereceğimiz Oyunun Tanıtım Videosu. http://www.yenioyunevi.com/barbi-oyunlari/barbie-gercek-sac-kesimi
Makas Yerine Balta Kullanan Rus Kuaför 01:20
Makas Yerine Balta Kullanan Rus Kuaför 2.088 izlenme - 1 ay önce Rus kuaför Daniil Istomin müşterilerinin saçlarını balta ile kesiyormuş. Başlarda reklam için seçilen kesme yönteminde modeller kullanılırken artık insanlar Daniil Istomin'in müşterisi olabilmek için sıraya giriyor efendim.
Perçem Nasıl Kesilir 01:30
Perçem Nasıl Kesilir 37.795 izlenme - 5 yıl önce Perçem Nasıl Kesilir
Barbie Saç Kesimi - Beceri Oyunları 01:48
Barbie Saç Kesimi - Beceri Oyunları 21.584 izlenme - 4 yıl önce Kız Beceri Oyunları http://www.kolayoyun.com/beceri-oyunlari/
Afyon'daki Entresan Berber Şovu 10:34
Afyon'daki Entresan Berber Şovu 1.216 izlenme - 4 ay önce Afyonkarahisar'ın yetiştirdiği en büyük isimlerden biri olan, stil dehası ekol Ali, palyaço saç kesimi şovu yapıyor. Şovu özellikle halktan uzakta, dağda bayırda yaptığı için kendisini gizli bir kahraman olan batman'e benzettim Çünkü o, afyon'un hak ettiği kahraman fakat şu anda ihtiyacı olan değil. Onu kovalayacağız çünkü buna dayanabiliyor. - komiser Gordon
evde saç kesimi serisi 2 bob modeli 2 06:53
evde saç kesimi serisi 2 bob modeli 2 16.618 izlenme - 8 yıl önce evde saç kesimi serisi 2 bob modeli 2
Haircut Like A Boss 00:29
Haircut Like A Boss 5.339 izlenme - 4 yıl önce Haircut Like A Boss
Yakarak ve Kılıçla Saç Kesmek 01:05
Yakarak ve Kılıçla Saç Kesmek 2.424 izlenme - 2 yıl önce İspanyol kuaför Alberto Olmedo'nun saç kesim tarzı gayet tuhaf. Bizde böyle yapsa rağbet olur muydu bilemiyorum. Ama baya olay olurdu o kesin. İyi Seyirler çok sevgili site ahalisi
Küt Saç Kesimi Nasıl Yapılır? 03:41
Küt Saç Kesimi Nasıl Yapılır? 2.666 izlenme - 3 yıl önce Küt kesime başlamadan önce saç yıkanır ve kesime hazırlanıcak şekilde ayrılıp, taranır. Saç kafa yapısına göre kesilir. Kafadaki çökük ve çıkıklar saça hacim verecek şekilde dikkate alınarak bir model belirlenir. Saç modelin orantısızlık olmaması için kesim esnasında düzgünce ayrılması gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bob Stili Saç Kesimi 02:04
Bob Stili Saç Kesimi 4.098 izlenme - 8 yıl önce bob stili kısa kesilmiş saç modeli
Saç Kesimi Çok Komik 00:51
Saç Kesimi Çok Komik 4.346 izlenme - 10 yıl önce
Saç Stillerinin 100 Yıllık Değişimi 01:58
Saç Stillerinin 100 Yıllık Değişimi 463 izlenme - 12 ay önce Son 100 yılda saç stilleri nasıl değişti? L’Oréal Paris yıllara göre en popüler saç stillerinin 100 yıllık değişimini içeren harika bir video hazırladı.
İsmail YK'nın Kendi Saçlarını Kesmesi 04:40
İsmail YK'nın Kendi Saçlarını Kesmesi 159 izlenme - 4 ay önce Yaptığı müziklerle milyonların beğenisini kazanan İsmail YK, bu başarısına saçlarını kendinin kesmesinin sebep olduğunu söylemiş.
Yüz Şeklinizi Biliyor Musunuz? 01:22
Yüz Şeklinizi Biliyor Musunuz? 1.672 izlenme - 4 yıl önce Doğru Makyaj Ve Saç Kesimi İçin Yüz Şeklinizi Bilmeniz Gerekiyor. Videomuzu İzleyin Ve Yüz Şeklini Belirlemeye Yönelik Basit Yöntemi Anna Jimenez’den Öğrenin.
Hindistan'da Saç Yakmalı Kesim 02:09
Hindistan'da Saç Yakmalı Kesim 61 izlenme - 2 ay önce Söylentilere göre, Hindistan'ın en lüks berberlerinden birinde, kolay şekil alması için yakarak kesim yapılıyor. Hafiften bi sarılık falan iyidir. Enteresan anları seyrediyoruz canlar.
eslem erkek kuaför salonu tanitimi 05:12
eslem erkek kuaför salonu tanitimi 2.894 izlenme - 8 yıl önce vatan cad. 84/a demetevler yenİmahalle ankara
virtual hair cut / sanal saç kesimi 04:39
virtual hair cut / sanal saç kesimi 1.621 izlenme - 7 yıl önce 3 boyutlu ses deneyimi için mutlaka kulaklığınızı takın. dinlerken gözlerinizi de kapatmanız tavsiye edilir.
Amelie - Audrey Tautou Saç Kesimi 01:48
Amelie - Audrey Tautou Saç Kesimi 703 izlenme - 3 yıl önce Audrey Tautou'nun, seçmelerdeki hali ile filmdeki hali arasındaki farkı hepimiz farketmişizdir. O, filme hazırlık aşamalarından saç kesimini izliyoruz efendim.
Fred : Alır Bir Saç Kesimi 02:29
Fred : Alır Bir Saç Kesimi 607 izlenme - 5 yıl önce Fred : Alır Bir Saç Kesimi
Siyahi Erkeklerin 100 Yıl İçindeki Saç Kesimlerinin Değişimi 01:27
Siyahi Erkeklerin 100 Yıl İçindeki Saç Kesimlerinin Değişimi 239 izlenme - 2 yıl önce Cut 100 yıllık değişim trend videolarında bu defa siyahi Amerikan erkeklerini işledi. Yıllar içinde büyük bir değişim gösteren saç kesimlerinde özellikle 1940'lı yıllarda kısa askeri saç kesimi ön plana çıkarken, 1910 ve 1960'lı yıllarda şapka kullanımına uygun kesim görülüyor.
Kristen Stewart Saçlarını Kısa Kestirdi 01:03
Kristen Stewart Saçlarını Kısa Kestirdi 398 izlenme - 4 yıl önce Cool Kız Kristen Stewart Saçlarını Kısacık Kestirdi. Güzel Oyuncu 8 Temmuz`da Paris`te Gerçekleşen Chanel Defilesine Katıldı. Yeni Kısa Saçlarını Defileye Olan Katılımında Sergiledi Ve Baya Bir Sükse Yaptı:) Filmi İçin Saçlarını Turuncu Renge Boyatan Kristen, Renkten Memnun Olacak Ki Saçları Hala Turuncu. Bizce Bu Model Ona Çok Yakışmış. Siz Nasıl Buldunuz?
Saçlarını Kendi Kesmek İsteyenler İzlemeli 02:32
Saçlarını Kendi Kesmek İsteyenler İzlemeli 263 izlenme - 3 yıl önce Saç Bakımınız İçin Gerekli Tüm Bilgiler..
Saç Kesimi Ve Şekillendirme 2 Oyunu Nasıl Oynanır 02:15
Saç Kesimi Ve Şekillendirme 2 Oyunu Nasıl Oynanır 301 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/kiz-oyunlari/sac-kesimi-ve-sekillendirme-2.html Kız Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/kiz-oyunlari/ Kız oyunları kategorimizde yer vermiş olduğumuz oyun içerisinde kuaförlük yapacak ve kızlarımızın güzel bir saç tasarımına sahip olmasını sağlayacaksınız.
Michael Jordan saç kesimi 01:24
Michael Jordan saç kesimi 345 izlenme - 6 yıl önce
Upuzun Saçlara Acımadan Makası Vuran Kuaför  00:50
Upuzun Saçlara Acımadan Makası Vuran Kuaför 88 izlenme - 1 yıl önce Başlık sizi biraz korkutabilir ama saç kesildikten sonra da muhteşem oluyor canım kardeşlerim. Cesur kızmış vesselam.
Erkekler Kız Arkadaşlarının Saçını Kesiyor 03:23
Erkekler Kız Arkadaşlarının Saçını Kesiyor 133 izlenme - 3 yıl önce Erkekler Kız Arkadaşlarının Saçını Kesiyor Siz saçlarınızı kesmesi için sevgilinizin ellerine kendinizi bırakır mıydınız? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saç Kesimi ve Renk Dönüşümü 00:37
Saç Kesimi ve Renk Dönüşümü 45 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Saçlarda Renk Ve Kesim Trendleri Nelerdir? 00:39
Saçlarda Renk Ve Kesim Trendleri Nelerdir? 91 izlenme - 3 yıl önce Yazın vazgeçilmez renkleri tabi ki sarıdır. Ama bu biraz daha farklı sarı sadece tek başına değil daha çok bakır, kahve tonlarının üzerinde ışıltı balyaj çalışması tarzında sarılar 2015’te biraz daha revaçta. Kesim olarak bu sene 2015 senesinde daha çok küt kesimde saçlar ön planda. Kısa bol kesim dediğimiz küt kesimli saçlar. Bu sene kesim olarak düz katlı hareketli saçlar yoğun bir biçimde 2015 yazında revaçta.
Saç Kesimini Beğenmeyen Kadın Kuaför Salonunu Yerle Bir Etti 01:26
Saç Kesimini Beğenmeyen Kadın Kuaför Salonunu Yerle Bir Etti 64 izlenme - 3 yıl önce ittiği kuaförün saç kesimini beğenmeyen genç kadın dükkanın altını üstüne getirdi. Eline aldığı balyozla önüne çıkan ne varsa yerle bir eden genç kadını sakinleştirmek hiç kolay olmadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hannah Montana Saç Kesimi 02:19
Hannah Montana Saç Kesimi 46 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hannahmontanasackesimi.htm Güzel yıldızın makyözlüğünü yapmaya hazır mısınız ? Oyunda Hannah Montana'nın saç kesimini ve saç boyamasını yaparak başarılı bir makyöz olduğunuzu ispat edebilirsiniz. Hannah Montana yeni saç stilleri denemeye bayılır ve kuaförü olmanızı istiyor. Haydi hemen başlayın. İyi oyunlar..