Hoşgeldiniz!

saç kremi

Yeni Elidor Reklamı - Elidor Sıvı Saç Kremi İle Yaza Hazırsınız 00:24
Yeni Elidor Reklamı - Elidor Sıvı Saç Kremi İle Yaza Hazırsınız 3.629 izlenme - 2 yıl önce Elidor Ekspres Bakım Spreyi Serisi...
Migros'ta Şampuan ve Saç Kremlerinde İndirim 00:14
Migros'ta Şampuan ve Saç Kremlerinde İndirim 690 izlenme - 2 yıl önce Işıl ışıl güzel saçlar, size de çevrenize de iyi gelecek. 7-9 Şubat tarihlerinde, tüm şampuan ve saç kremlerinde aynı ürünün 2'incisini yarı fiyatına almak cebinize iyi gelecek. Migros size iyi gelecek! Tüm kampanya haberleri için; http://migrostv.migros.com.tr/
Sevgili Dertleri :/ Boş Yere Çıkan Sorunlar, Mesafeler, Kıskançlık, Korkular.. Cilt Bakımı 11:06
Sevgili Dertleri :/ Boş Yere Çıkan Sorunlar, Mesafeler, Kıskançlık, Korkular.. Cilt Bakımı 10 izlenme - 1 hafta önce I
Yeni Elidor Reklamı - Elidor Sıvı Saç Kremi'yle Yaza Hazırsınız 00:24
Yeni Elidor Reklamı - Elidor Sıvı Saç Kremi'yle Yaza Hazırsınız 337 izlenme - 2 yıl önce Elidor Surf 24 HD
#rujunubulaştır #smearforsmear 00:12
#rujunubulaştır #smearforsmear 61 izlenme - 10 ay önce Rahim Ağzı Kanserine Karşı Farkındalık Yaratmak İçin Sen de Rujunu Bulaştır ! #rujunubulaştır #smearforsmear Beni takip edebilirsiniz : Facebook / Yasemin'le Güzelleş : https://www.facebook.com/Yaseminleguzelles Twitter / Yaseminjesss : https://twitter.com/yaseminjesss Instagram / Yaseminjesss : http://instagram.com/yaseminjesss Blogum / Yasemin'in Kozmetiği : http://yaseminjess.blogspot.com.tr/ Google + / Yasemin'in Kozmetiği : https://plus.google.com/u/0/+YasemininKozmetiÄŸii/posts Kanalıma abone olabilirsiniz : http://www.youtube.com/channel/UC8Pq5e6-iOehCL33edmaENA Videomu beğenip paylaşırsanız çok sevinirim ! :) Hepinize sevgiler !
Aldatılmak, Maddiyat, İnatçılık, Kıskanç Anne, Pahalı Hediye, Pişmanlık, Ayrılma Bahaneleri -Cilt Ba 21:27
Aldatılmak, Maddiyat, İnatçılık, Kıskanç Anne, Pahalı Hediye, Pişmanlık, Ayrılma Bahaneleri -Cilt Ba 1 izlenme - 1 gün önce
Saç kremi saçın sağlığını ve kalitesini nasıl etkiler? 00:39
Saç kremi saçın sağlığını ve kalitesini nasıl etkiler? 25 izlenme - 1 yıl önce Saç kremi nemi saça hapsederek saçın yapısını korur ve saçı güçlendirir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saçın kalitesini bozan faktörler nelerdir? 00:52
Saçın kalitesini bozan faktörler nelerdir? 14 izlenme - 1 yıl önce Saç kalitesinde temel faktörlerin yanı sıra şampuan ve saç kremi seçimi de çok önemlidir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yeni Dove Besleyici Bakım Serisi 01:01
Yeni Dove Besleyici Bakım Serisi 57 izlenme - 5 yıl önce Dove Besleyici Bakım serisiyle Kuru,Yıpranmış ve Elektriklenen saçlara elveda deyin!
Kuru Saçın belirtileri nelerdir? 00:54
Kuru Saçın belirtileri nelerdir? 39 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi ARGE uzmanı Katya Ivanova kuru saçın belirtilerini açıklıyor.
Kış aylarında saçlarla ilgili nelere dikkat edilmeli? 00:28
Kış aylarında saçlarla ilgili nelere dikkat edilmeli? 9 izlenme - 1 yıl önce Kış aylarında saç daha fazla kurur, bu yüzden saça saç kremi ve bakım maskeleri uygulanmalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 01:01
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 36 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi Arge Uzmanı Katya Ivanova, saç yıpranmasının nedenlerini açıklıyor.
Saç kuruluğunun nedeni nedir? 01:07
Saç kuruluğunun nedeni nedir? 27 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi ARGE uzmanı Katya Ivanova kuru saçın nedenlerini açıklıyor.
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 01:37
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 15 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi Arge Uzmanı Katya Ivanova, saç yıpranmasının nedenlerini açıklıyor
Doğal yağların sihri Doveda buluştu. 01:00
Doğal yağların sihri Doveda buluştu. 13 izlenme - 5 yıl önce Dove Besleyici Bakım serisi içerdiği hindistan cevizi yağı, badem yağı ve ultra-hafif mineral yağlarla kuru saçlara elveda deyin!