Hoşgeldiniz!

Saç Kremi Videoları İzle

Yeni Elidor Reklamı - Elidor Sıvı Saç Kremi İle Yaza Hazırsınız 00:24
Yeni Elidor Reklamı - Elidor Sıvı Saç Kremi İle Yaza Hazırsınız 3.729 izlenme - 3 yıl önce Elidor Ekspres Bakım Spreyi Serisi...
Migros'ta Şampuan ve Saç Kremlerinde İndirim 00:14
Migros'ta Şampuan ve Saç Kremlerinde İndirim 806 izlenme - 2 yıl önce Işıl ışıl güzel saçlar, size de çevrenize de iyi gelecek. 7-9 Şubat tarihlerinde, tüm şampuan ve saç kremlerinde aynı ürünün 2'incisini yarı fiyatına almak cebinize iyi gelecek. Migros size iyi gelecek! Tüm kampanya haberleri için; http://migrostv.migros.com.tr/
Yeni Elidor Reklamı - Elidor Sıvı Saç Kremi'yle Yaza Hazırsınız 00:24
Yeni Elidor Reklamı - Elidor Sıvı Saç Kremi'yle Yaza Hazırsınız 339 izlenme - 3 yıl önce Elidor Surf 24 HD
Farmasi Bb/cc Krem,stıck,maskara,dudak Kalemi,el Kremi,diş Macunu,şampuan ? - Cilt Bakımı 15:15
Farmasi Bb/cc Krem,stıck,maskara,dudak Kalemi,el Kremi,diş Macunu,şampuan ? - Cilt Bakımı 52 izlenme - 6 ay önce Farmasi ürünlerine ulaşmak için ; https://www.instagram.com/farmasikatalogu/ Videodaki ürünler ; Farmasi BB/CC Krem Farmasi Concealer Stick 02 Numara Farmasi Zen Maskara Farmasi Dudak Kalemi 220 Numara Farmasi Naturelle El Kremi Farmasi EuroFresh 7 Etki Bir Arada & Misvak Özlü Diş Macunu Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Umarım beğenirsiniz ! ? Instagram / Yaseminjesss : http://instagram.com/yaseminjesss Blogum : http://www.yasesel.com/ Snapchat : muratyasemin Facebook / Yasemin'le Güzelleş : https://www.facebook.com/Yaseminleguzelles Twitter / Yaseminjesss : https://twitter.com/yaseminjesss Google + / Yasemin Yiğit : https://plus.google.com/u/0/+YasemininKozmetiÄŸii/posts Kanalım : http://www.youtube.com/channel/UC8Pq5e6-iOehCL33edmaENA Hepinize sevgiler !
#rujunubulaştır #smearforsmear 00:12
#rujunubulaştır #smearforsmear 73 izlenme - 1 yıl önce Rahim Ağzı Kanserine Karşı Farkındalık Yaratmak İçin Sen de Rujunu Bulaştır ! #rujunubulaştır #smearforsmear Beni takip edebilirsiniz : Facebook / Yasemin'le Güzelleş : https://www.facebook.com/Yaseminleguzelles Twitter / Yaseminjesss : https://twitter.com/yaseminjesss Instagram / Yaseminjesss : http://instagram.com/yaseminjesss Blogum / Yasemin'in Kozmetiği : http://yaseminjess.blogspot.com.tr/ Google + / Yasemin'in Kozmetiği : https://plus.google.com/u/0/+YasemininKozmetiÄŸii/posts Kanalıma abone olabilirsiniz : http://www.youtube.com/channel/UC8Pq5e6-iOehCL33edmaENA Videomu beğenip paylaşırsanız çok sevinirim ! :) Hepinize sevgiler !
Sevgili Dertleri :/ Boş Yere Çıkan Sorunlar, Mesafeler, Kıskançlık, Korkular.. Cilt Bakımı 11:06
Sevgili Dertleri :/ Boş Yere Çıkan Sorunlar, Mesafeler, Kıskançlık, Korkular.. Cilt Bakımı 19 izlenme - 6 ay önce I
Saç kremi saçın sağlığını ve kalitesini nasıl etkiler? 00:39
Saç kremi saçın sağlığını ve kalitesini nasıl etkiler? 27 izlenme - 2 yıl önce Saç kremi nemi saça hapsederek saçın yapısını korur ve saçı güçlendirir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aldatılmak, Maddiyat, İnatçılık, Kıskanç Anne, Pahalı Hediye, Pişmanlık, Ayrılma Bahaneleri -Cilt Ba 21:27
Aldatılmak, Maddiyat, İnatçılık, Kıskanç Anne, Pahalı Hediye, Pişmanlık, Ayrılma Bahaneleri -Cilt Ba 12 izlenme - 6 ay önce
Yeni Dove Besleyici Bakım Serisi 01:01
Yeni Dove Besleyici Bakım Serisi 59 izlenme - 5 yıl önce Dove Besleyici Bakım serisiyle Kuru,Yıpranmış ve Elektriklenen saçlara elveda deyin!
Saçın kalitesini bozan faktörler nelerdir? 00:52
Saçın kalitesini bozan faktörler nelerdir? 14 izlenme - 2 yıl önce Saç kalitesinde temel faktörlerin yanı sıra şampuan ve saç kremi seçimi de çok önemlidir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuru Saçın belirtileri nelerdir? 00:54
Kuru Saçın belirtileri nelerdir? 42 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi ARGE uzmanı Katya Ivanova kuru saçın belirtilerini açıklıyor.
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 01:01
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 36 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi Arge Uzmanı Katya Ivanova, saç yıpranmasının nedenlerini açıklıyor.
Kış aylarında saçlarla ilgili nelere dikkat edilmeli? 00:28
Kış aylarında saçlarla ilgili nelere dikkat edilmeli? 9 izlenme - 2 yıl önce Kış aylarında saç daha fazla kurur, bu yüzden saça saç kremi ve bakım maskeleri uygulanmalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saç kuruluğunun nedeni nedir? 01:07
Saç kuruluğunun nedeni nedir? 28 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi ARGE uzmanı Katya Ivanova kuru saçın nedenlerini açıklıyor.
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 01:37
Saç yıpranmasının nedenleri nelerdir? 15 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi Arge Uzmanı Katya Ivanova, saç yıpranmasının nedenlerini açıklıyor
Doğal yağların sihri Doveda buluştu. 01:00
Doğal yağların sihri Doveda buluştu. 13 izlenme - 5 yıl önce Dove Besleyici Bakım serisi içerdiği hindistan cevizi yağı, badem yağı ve ultra-hafif mineral yağlarla kuru saçlara elveda deyin!