Hoşgeldiniz!

saç kurutma makinesi

Şaka Yapmak İsterken Karısının Yüzünü Yakan Adam 01:02
Şaka Yapmak İsterken Karısının Yüzünü Yakan Adam 123.181 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bir adam karısına şaka yapmak için saç kurutma makinesinin içerisini pudrayla doldurdu. Kapının arkasına geçen adam büyük bir merakla karısının tepkisini beklemeye başladı. ALEV PÜSKÜRMEYE BAŞLADI Saç kurutma makinesinin içerisinden fışkıran pudralarla ne olduğunu anlamaya çalışan kadın o sırada başına geleceklerden habersizdi. Bir anda alev alan makine kadının suratına alev püskürtmeye başladı. O anları videoya alan koca, yayını kesip hemen karısına yardıma koştu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kocasına Saç Kurutma Makinesi İle Sigara Servisi Yapan Kadın 00:32
Kocasına Saç Kurutma Makinesi İle Sigara Servisi Yapan Kadın 5.210 izlenme - 7 ay önce Aşırı sigara içen kocasına uyurken saç kurutma makinesi ile yaktığı tüm sigaraları yüzüne doğru attırıyor
Arabada Saç Kurutan Sayko Adam 00:45
Arabada Saç Kurutan Sayko Adam 2.911 izlenme - 6 ay önce Banyodan çıkan çılgın adam saç kurutma makinesi bulamayınca arabanın içine girip yabancı müzik eşliğinde paralarla saçlarını kurutmaya çalışmış. Mizah amaçlı arkadaşı Ayhan'a gönderme yapan çılgın adamın görüntülerini izliyoruz efendim.
Mum Boya Resmi Nasıl Yapılır? - Pratik Bilgiler 02:09
Mum Boya Resmi Nasıl Yapılır? - Pratik Bilgiler 6.389 izlenme - 2 yıl önce Mum boya resim nasıl yapılır? Mum boyaları herhangi bir kağıda yapıştırıp onları saç kurutma makinesi ile eritip inanılmaz güzel resimler elde edebilirsiniz.
Bilgisayar Donmasını Yanlış Anlayan Adam 00:10
Bilgisayar Donmasını Yanlış Anlayan Adam 699 izlenme - 1 yıl önce Evindeki bilgisayar başına geçen adam ekranın donması ile ne yapacağını bilemiyor ve daha sonra aklına dahice bir fikir geliyor.
Saç Kurutma Makinesinden Hoşlanan Kedi 00:37
Saç Kurutma Makinesinden Hoşlanan Kedi 774 izlenme - 4 yıl önce Çoğu hayvan saç kurutma makinesi açıldığında kaçacak delik ararken, bu kedi öylece durup keyfini çıkarıyor.
Ayakkabı Nasıl Su Geçirmez Yapılır? 03:56
Ayakkabı Nasıl Su Geçirmez Yapılır? 638 izlenme - 3 yıl önce Efenim Sonbahar geldi. Zaten yazın da yağmurdan kurtulamamıştık. Bu videoda bez ayakkabıları su geçirmez hale getirmeyi öğreniyoruz. İhtiyacımız olan sadece mum ve saç kurutma makinası. Videoda göreceğiniz üzere, su kayıp gidiyor.
Kedi Ve Saç Kurutma Makinesi 01:02
Kedi Ve Saç Kurutma Makinesi 451 izlenme - 5 yıl önce Kedi ve Saç Kurutma Makinesi
Ergenlerin Kamerayla Buluşması 01:58
Ergenlerin Kamerayla Buluşması 127 izlenme - 3 yıl önce Kameranın bu kadar vahim sonuçlar ortaya çıkabileceğini, kimsenin tahmin edebildiğini sanmıyorum. Kısa film tadında bu kesitte kamera gören masum ergenlerimizi izleyeceksiniz.
Saç Kurutma Makinesiyle Çorap Kurutmak 00:46
Saç Kurutma Makinesiyle Çorap Kurutmak 21 izlenme - 7 ay önce Hayat kurtaran fikirlerde bu hafta; saç kurutma makinesiyle saç kurutma. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...