Hoşgeldiniz!

Saç Kurutma Makinesi Videoları İzle

Şaka Yapmak İsterken Karısının Yüzünü Yakan Adam 01:02
Şaka Yapmak İsterken Karısının Yüzünü Yakan Adam 50.964 izlenme - 6 ay önce ABD'de bir adam karısına şaka yapmak için saç kurutma makinesinin içerisini pudrayla doldurdu. Kapının arkasına geçen adam büyük bir merakla karısının tepkisini beklemeye başladı. ALEV PÜSKÜRMEYE BAŞLADI Saç kurutma makinesinin içerisinden fışkıran pudralarla ne olduğunu anlamaya çalışan kadın o sırada başına geleceklerden habersizdi. Bir anda alev alan makine kadının suratına alev püskürtmeye başladı. O anları videoya alan koca, yayını kesip hemen karısına yardıma koştu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bilgisayar Donmasını Yanlış Anlayan Adam 00:10
Bilgisayar Donmasını Yanlış Anlayan Adam 611 izlenme - 5 gün önce Evindeki bilgisayar başına geçen adam ekranın donması ile ne yapacağını bilemiyor ve daha sonra aklına dahice bir fikir geliyor.
Mum Boya Resmi Nasıl Yapılır? - Pratik Bilgiler 02:09
Mum Boya Resmi Nasıl Yapılır? - Pratik Bilgiler 5.600 izlenme - 10 ay önce Mum boya resim nasıl yapılır? Mum boyaları herhangi bir kağıda yapıştırıp onları saç kurutma makinesi ile eritip inanılmaz güzel resimler elde edebilirsiniz.
Saç Kurutma Makinesinden Hoşlanan Kedi 00:37
Saç Kurutma Makinesinden Hoşlanan Kedi 732 izlenme - 3 yıl önce Çoğu hayvan saç kurutma makinesi açıldığında kaçacak delik ararken, bu kedi öylece durup keyfini çıkarıyor.
Ayakkabı Nasıl Su Geçirmez Yapılır? 03:56
Ayakkabı Nasıl Su Geçirmez Yapılır? 457 izlenme - 1 yıl önce Efenim Sonbahar geldi. Zaten yazın da yağmurdan kurtulamamıştık. Bu videoda bez ayakkabıları su geçirmez hale getirmeyi öğreniyoruz. İhtiyacımız olan sadece mum ve saç kurutma makinası. Videoda göreceğiniz üzere, su kayıp gidiyor.
Kedi Ve Saç Kurutma Makinesi 01:02
Kedi Ve Saç Kurutma Makinesi 445 izlenme - 4 yıl önce Kedi ve Saç Kurutma Makinesi
Saç Kurutma Makinesi İle Pratik Ütü 01:28
Saç Kurutma Makinesi İle Pratik Ütü 116 izlenme - 2 yıl önce Hızlı ve kolay ütü yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Saç kurutma makinesi ile çok kolay başka bir çözüm daha. zeliha Sunal anlatıyor Doğaya dost ve çevreci Zeliha Sunal...
Saç Kurutma Makinesi ile Etiket Çıkarma 01:14
Saç Kurutma Makinesi ile Etiket Çıkarma 92 izlenme - 2 yıl önce Şişe üzerindeki inatçı etiketleri çıkartmanın çok kolay bir yolu var. Zeliha Sunal anlatıyor. Doğaya dost ve çevreci Zeliha Sunal ambalaj atıkları çöp değildir diyor ve bakın...
Ergenlerin Kamerayla Buluşması 01:58
Ergenlerin Kamerayla Buluşması 92 izlenme - 2 yıl önce Kameranın bu kadar vahim sonuçlar ortaya çıkabileceğini, kimsenin tahmin edebildiğini sanmıyorum. Kısa film tadında bu kesitte kamera gören masum ergenlerimizi izleyeceksiniz.
Saç Kurutma Makinesi ile Yapabileceğiniz Akıllara Durgunluk Veren 8 Yol 03:00
Saç Kurutma Makinesi ile Yapabileceğiniz Akıllara Durgunluk Veren 8 Yol 30 izlenme - 12 ay önce Saç Kurutma Makinesi ile Yapabileceğiniz Akıllara Durgunluk Veren 8 Yol Saç kurutma makinenizin sandığınızdan daha çok işe yaradığını biliyor muydunuz?
Saç Kurutma Makinesinin En Eğlenceli Halleri 01:01
Saç Kurutma Makinesinin En Eğlenceli Halleri 37 izlenme - 2 yıl önce saç kurutma makinesine başka bir boyut katarak yapılan sanatsal çalışmayı izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya