Hoşgeldiniz!

saç kurutma makinesi

Şaka Yapmak İsterken Karısının Yüzünü Yakan Adam 01:02
Şaka Yapmak İsterken Karısının Yüzünü Yakan Adam 121.950 izlenme - 11 ay önce ABD'de bir adam karısına şaka yapmak için saç kurutma makinesinin içerisini pudrayla doldurdu. Kapının arkasına geçen adam büyük bir merakla karısının tepkisini beklemeye başladı. ALEV PÜSKÜRMEYE BAŞLADI Saç kurutma makinesinin içerisinden fışkıran pudralarla ne olduğunu anlamaya çalışan kadın o sırada başına geleceklerden habersizdi. Bir anda alev alan makine kadının suratına alev püskürtmeye başladı. O anları videoya alan koca, yayını kesip hemen karısına yardıma koştu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mum Boya Resmi Nasıl Yapılır? - Pratik Bilgiler 02:09
Mum Boya Resmi Nasıl Yapılır? - Pratik Bilgiler 6.074 izlenme - 1 yıl önce Mum boya resim nasıl yapılır? Mum boyaları herhangi bir kağıda yapıştırıp onları saç kurutma makinesi ile eritip inanılmaz güzel resimler elde edebilirsiniz.
Bilgisayar Donmasını Yanlış Anlayan Adam 00:10
Bilgisayar Donmasını Yanlış Anlayan Adam 667 izlenme - 5 ay önce Evindeki bilgisayar başına geçen adam ekranın donması ile ne yapacağını bilemiyor ve daha sonra aklına dahice bir fikir geliyor.
Saç Kurutma Makinesinden Hoşlanan Kedi 00:37
Saç Kurutma Makinesinden Hoşlanan Kedi 735 izlenme - 3 yıl önce Çoğu hayvan saç kurutma makinesi açıldığında kaçacak delik ararken, bu kedi öylece durup keyfini çıkarıyor.
Ayakkabı Nasıl Su Geçirmez Yapılır? 03:56
Ayakkabı Nasıl Su Geçirmez Yapılır? 519 izlenme - 2 yıl önce Efenim Sonbahar geldi. Zaten yazın da yağmurdan kurtulamamıştık. Bu videoda bez ayakkabıları su geçirmez hale getirmeyi öğreniyoruz. İhtiyacımız olan sadece mum ve saç kurutma makinası. Videoda göreceğiniz üzere, su kayıp gidiyor.
Kedi Ve Saç Kurutma Makinesi 01:02
Kedi Ve Saç Kurutma Makinesi 447 izlenme - 4 yıl önce Kedi ve Saç Kurutma Makinesi
Ergenlerin Kamerayla Buluşması 01:58
Ergenlerin Kamerayla Buluşması 103 izlenme - 2 yıl önce Kameranın bu kadar vahim sonuçlar ortaya çıkabileceğini, kimsenin tahmin edebildiğini sanmıyorum. Kısa film tadında bu kesitte kamera gören masum ergenlerimizi izleyeceksiniz.