Hoşgeldiniz!

Saç Nakli Videoları İzle

Kök Hücre ile Saç Ekimi Yapılması  Op Dr Ali Mezdeği 03:00
Kök Hücre ile Saç Ekimi Yapılması Op Dr Ali Mezdeği 419 izlenme - 5 yıl önce Kök hücre ile yapılan saç ekimi hakkında op dr ali mezdeği bilgiler veriyor. Telefon : 00 90 212 241 3 241 Adres : Valikonağı Cad. Atabey Apartmanı No : 81 Daire 4 Nişantaşı / İstanbul
PRP ve Mezoterapinin etkisi ne kadar sürer? 00:15
PRP ve Mezoterapinin etkisi ne kadar sürer? 95 izlenme - 1 yıl önce PRP ve mezoterapinin etkileri maalesef geçicidir. Ortalama etki süresi (önerilen tedavi şemasının sonunda) 3-4 ay kadardır. Belli aralıklarla idame dozları yapılmalıdır.
Saç Nakli Ve Saç Ekimi Farklımıdır Saç Naklimi Saç Ekimi Demek Doğrudur 01:37
Saç Nakli Ve Saç Ekimi Farklımıdır Saç Naklimi Saç Ekimi Demek Doğrudur 200 izlenme - 5 yıl önce saç nakli nedir sorusunun cevabı transmed saç kozmetik cerrahi kliniği doktoru dr melike külahçıdan geliyor saç nakli ve saç ekimi farklımıdır saç naklimi saç ekimi demek doğrudur saç nakli nasıl yapılır
Ekilen Saçlar Kalıcı Mıdır  Op Dr Ali Mezdeği 01:51
Ekilen Saçlar Kalıcı Mıdır Op Dr Ali Mezdeği 298 izlenme - 5 yıl önce Site : http://www.asestetiksacekimi.com Saç ekiminde ekilen saçların ne kadar kalıcı olduğu ve saç ekiminde başarı oranı hakkında op dr ali mezdeği bilgiler veriyor. Telefon : 00 90 212 241 3 241 Adres : Valikonağı Cad. Atabey Apartmanı No : 81 Daire 4 Nişantaşı / İstanbul
Saç ekimi sonrasında  ne zaman spor yapılabilir? 00:16
Saç ekimi sonrasında ne zaman spor yapılabilir? 46 izlenme - 1 yıl önce Normal yürüyüş ve hafif koşu gibi sporlara 2 hafta sonra , efor gerektiren ağırlık kaldırma gibi sporlara ise 6 hafta sonra başlanabilir.
İzsiz Saç Ekimi  Op Dr Ali Mezdeği 05:17
İzsiz Saç Ekimi Op Dr Ali Mezdeği 256 izlenme - 5 yıl önce http://www.asestetiksacekimi.com İz bırakmadan saç ekimi nasıl yapılır ? izsiz saç ekimi yöntemleri hakkında op dr ali mezdeği bilgiler veriyor.
PRP destekli saç ekimi nasıl yapılır? 01:04
PRP destekli saç ekimi nasıl yapılır? 49 izlenme - 1 yıl önce Saç ekiminde PRP nin yeri ve önemi anlatılıyor. PRP , saç dökülmesini durdurur mu? PRP nasıl hazırlanır? Herhangi bir riski var mıdır?
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 00:47
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 50 izlenme - 1 yıl önce Saç ekiminde kök hücre ve klonlama gibi yöntemler henüz deneysel aşamadadır ve rutin kullanıma henüz girmemiştir. Donör alanı yetersiz olan veya donör alanından saç kökü alınmasını istemeyen hastalarımız için çok önemli bir seçenek oluşturacağını düşünüyoruz.
Saç ekimi sonrası olası komplikasyon ve yan etkiler nelerdir? 01:55
Saç ekimi sonrası olası komplikasyon ve yan etkiler nelerdir? 39 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi yaptırmanın her hangi bir riski var mıdır? İşlem sonrası kişiyi neler bekler ? Olası komplikasyon ve yan etkiler nelerdir? Nasıl önlem alınır? gibi sorularınızın yanıtını bulabileceğiniz bir sunum.
Sakal Ekimi Show TV Haber Bülteni 00:45
Sakal Ekimi Show TV Haber Bülteni 34 izlenme - 1 yıl önce Sakal modasının yayılmasında bazı ünlülerin çok büyük payı var. Hiç sakalı olmayan ya da seyrek sakallı kişilerde , FUE yöntemi ile saç kökleri alınarak, sakal ekimi yapılabilmektedir.
Saç Ekimi Süreci 00:30
Saç Ekimi Süreci 37 izlenme - 1 yıl önce Bir saç ekimi işleminin aşamaları; ön saç çizgisinin belirlenmesi, saç köklerinin alınması, kanalların açılması, alınan köklerin ekilmesi.
PRP Nedir? 00:18
PRP Nedir? 31 izlenme - 1 yıl önce PRP platelet rich plasma (trombositten zengin plazma) kanın pıhtılaşmasını sağlayan trombositlerin yara iyileşmesini sağlayan faktörleri salgılaması prensibine dayanan , kişinin kendi kanından hazırlanan solüsyonun saçlı deriye enjekte edilmesidir.
Saç Ekimi Nasıl Yapılır  Op Dr Ali Mezdeği 02:17
Saç Ekimi Nasıl Yapılır Op Dr Ali Mezdeği 98 izlenme - 5 yıl önce Saç ekimi işlemi ne kadar sürer acı ve yanma hissi gibi işlemin nasıl yapılacağı hakkında op dr ali mezdeği bilgiler veriyor.
Saç ekimi sonrasında sürekli kullanılması gereken bir ürün var mı? 00:16
Saç ekimi sonrasında sürekli kullanılması gereken bir ürün var mı? 19 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi sonrası , yapılan işlemin verimliliğini arttırmak amacıyla çeşitli destek tedaviler ( minoxil, performans şampuanları, PRP, Mezoterapi) yaplabilir. Bu tedaviler tamamen kişinin isteğine bağlı olarak yapılır, zorunlu değildir.
Op.Dr. Erkut Özdamar Saç Ekimi Operasyonu 06:44
Op.Dr. Erkut Özdamar Saç Ekimi Operasyonu 21 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işlemini binlerce hastaya başarı ile uygularken ,kendime saç ekimi yaptırmamam olası değildi. Bu nedenle tam 40 yaşındayken 2012 yılında saç ekimi işlemi yaptırdım. Güzel bir atasözümüz vardır '' kelin merhemi olsa kendi başına sürer'' , ben de merhemi önce kendi başıma sürdüm!
Saç ekimi sonrasında saçlar ne zaman çıkar? 01:04
Saç ekimi sonrasında saçlar ne zaman çıkar? 20 izlenme - 1 yıl önce Ekilen saçlar 3. haftadan itibaren dökülme sürecine girer. Dökülme süreci 8. haftada tamamlanır. Yeni çıkan saçları görebilmek için en az 3 ay beklemek gerekir.
Saç ekimi esnasında ve sonrasında ağrı acı olur mu? 00:28
Saç ekimi esnasında ve sonrasında ağrı acı olur mu? 18 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işleminde , sadece lokal anestezi dediğimiz iğne ile uyuşturma esnasında kısa süreli acı hissedilir, anestezi işlemi tamamlandıktan sonra bir daha ağrı acı olmaz.
Fue Tekniğinden Daha İleri Bir Saç Ekim Yöntemi Var Mı? 00:50
Fue Tekniğinden Daha İleri Bir Saç Ekim Yöntemi Var Mı? 18 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi yöntemleri arasında en yeni ve en iyi sonuç veren teknik Folliküler Ünite Ekstraksiyonu yani FUE, hem saçı alırken hem de alınan saçı ekerken doğal sonuçlar elde etmemizi sağlayan bir yöntemdir.
Op. Dr. Erkut Özdamar Önce Sağlık Emel Aktan 01 20:28
Op. Dr. Erkut Özdamar Önce Sağlık Emel Aktan 01 18 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerin mutlaka saç ekiminde uzman doktorlar tarafından muayene edilmesi ve planlamasının yapılması gereklidir. Saç ekimi ile ilgili merak edilen soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Sakal ve kaş ektirilebilir mi? Saç ekimi ile farkı var mıdır? 01:28
Sakal ve kaş ektirilebilir mi? Saç ekimi ile farkı var mıdır? 18 izlenme - 1 yıl önce Saç gibi , sakal - bıyık ve kaş ekimi de yapılır. Yine ense bölgemizdeki saçlar sakal ve kaş ekiminde kaynak olarak kullanılmaktadır. Sakal ve kaş ekimi planlaması özellikle çok iyi bir estetik görüş gerektirmektedir.
Ekilen saçlar tekrar dökülür mü? 00:17
Ekilen saçlar tekrar dökülür mü? 13 izlenme - 1 yıl önce
PRP ve Mezoterapinin her hastada işe yarar mı? 00:29
PRP ve Mezoterapinin her hastada işe yarar mı? 12 izlenme - 1 yıl önce PRP ve mezoterapi gibi tedaviler incelme sürecindeki saçlara destek sağlamak , daha sağlıklı görünmelerini sağlamak amacıyla kullanılır. Dökülme sürecindeki saçların ömrünü bir miktar uzatabilir.
Tiroid hastalarına saç ekilebilir mi? 00:28
Tiroid hastalarına saç ekilebilir mi? 12 izlenme - 1 yıl önce Tiroid hastalarında, saç ekimi yapılabilir, ekilen saçlar tekrar dökülmez denemez. Çünkü tiroid hastalarında saç dökülmesine sebep olan etken , yeni ekilen saçlar için de tehdit oluşturabilir.
Saç ekimi sonrasında jöle, köpük gibi kozmetik ürünler kullanılabilir mi ? 00:31
Saç ekimi sonrasında jöle, köpük gibi kozmetik ürünler kullanılabilir mi ? 13 izlenme - 1 yıl önce EKİM SONRASINDA 3 AY SONRA JÖLE KÖPÜK GİBİ ÜRÜNLER KULLANILABİLİR. ALTI AY SONRA SAÇ BOYASI YAPILABİLİR. JİLET İLE SIFIRA VURMA 6. AYDAN SONRA YAPILABİLİR.
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 01:28
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 11 izlenme - 1 yıl önce Saç ekiminde kök hücre ve klonlama çalışmaları son hızla devam etmektedir. Henüz rutin kullanıma girmemiştir. Saç klonlama veya kök hücre solüsyonu enjeksiyonu şeklinde bir tedavi seçeneği olabilecektir.
Saç Ekimi sonrasında saçlar ne zaman çıkmaya başlar? 00:13
Saç Ekimi sonrasında saçlar ne zaman çıkmaya başlar? 10 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işleminden sonra yeni ekilen saçlar 3. haftadan itibaren dökülmeye başlar, bu süreç 8-12 haftalarda tamamlanır. Yeni saçların çıkması 3. aydan itibaren başlar ve işlemin sonucu 1 yılda alınır.
Op. Dr. Erkut Özdamar  Saç Ekimi İşlemi 02:17
Op. Dr. Erkut Özdamar Saç Ekimi İşlemi 11 izlenme - 1 yıl önce Op.Dr. Erkut Özdamar'ın saç ekim işleminin tüm basamaklarının anlatıldığı bir sunum. İşlem hazırlığı, ön saç çizgisi , kanal açılması, greftlerin toplanması ve ekim işlemi. İşlem sonrası süreç belli zaman aralıklarında çekilen fotoğraflarla, saç ekimi düşünen kişilere bilgi vermesi amacıyla sunuluyor.
Ön Saç Çizgisi Nasıl Çizilir? 04:00
Ön Saç Çizgisi Nasıl Çizilir? 12 izlenme - 1 yıl önce Doğal bir ön saç çizgisi oluşturmak, saç ekimi işleminin en önemli basamağıdır. Kişinin yaşı, kafa ve yüz yapısı, saç açıklığı, donör alandaki mevcut saç miktarı, saçın yapısı (kıvırcık,düz, dalgalı , ince telli, kalın telli), kişinin istekleri gibi bir çok etken göz önüne alınarak ; estetik görüşü çok iyi ve tecrübeli bir doktor tarafından belirlenmelidir.
Saç ekimi sonrasında ne zaman traş olunur? 00:11
Saç ekimi sonrasında ne zaman traş olunur? 9 izlenme - 1 yıl önce
Ekilecek greft miktarı  neye göre belirlenir? 00:23
Ekilecek greft miktarı neye göre belirlenir? 8 izlenme - 1 yıl önce Saç ekiminde ekilecek greft sayısı , donör alandaki saç sayısı ve yoğunluğuna bağlıdır. Ayrıca sınırlı açıklığı olan kişilerde ise açıklığa maksimum sayıda greft ekilecek şekilde belirlenir.