Hoşgeldiniz!

saç teli

2003 Öncesi Üniversitelere Alınmayan Başörtülü Öğrenciler 03:08
2003 Öncesi Üniversitelere Alınmayan Başörtülü Öğrenciler 2.193 izlenme - 2 yıl önce Üniversite kapılarında tekmelen dövülen baş örtülü oldukları için alınmayan öğrencilerin görüntülerini izliyoruz.
Aziz Nesin - Başörtüsü Örten Kızlara Hak Veriyorum 01:22
Aziz Nesin - Başörtüsü Örten Kızlara Hak Veriyorum 871 izlenme - 2 yıl önce Objektif akıl+Hoşgörülü kalp=Ortak rüyamız Aziz Nesin ve daha birçokları anlaşılamadı. Birbirimizi dinlemedik. Çünkü hiç susmadık ki karşımızdaki konuşsun. Ve nice emekler, nice güzellikler hebâ oldu gitti. Boşu boşuna vakit kaybına uğradı canım ülkem. Bir zamanlar dünyayı adaletle yöneten halkımızı ümitle bekleyen Afrikalı, Ortaasyalı, Balkanlı ve Güney Amerikalı "bir başka bahara!" demek zorunda kaldı... Ben böyle bir hisse çıkarttım bu güzel insandan...
Cüneyt Arkın - Saçının Teli de Mi Yok? 02:47
Cüneyt Arkın - Saçının Teli de Mi Yok? 887 izlenme - 1 yıl önce 1976 yapımı efsanevi film Korkusuz Cengaver filminde Cüneyt Arkın babanın kör olduktan sonra kendisini doğaya vermesi, yaprağı, börtü böceği, rüzgarı ve titreşimleri dinleyerek ok atmada destanlar yazdığı, hafızalardan silinmemiş saç telini ok ile vurduğu sahne. Ayrıca bu video collectors edition olduğu için bonus olarak da ''bağırmayacaktın anton, artık ağzının yerini biliyorum''.
Saç Telinden Keman Yapmak 00:58
Saç Telinden Keman Yapmak 715 izlenme - 2 yıl önce Saç telinden keman yapmak
Saç Teline Çizgi Roman Kazıdı! 01:07
Saç Teline Çizgi Roman Kazıdı! 297 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en ufak boyuttaki çizgi romanı' c tarafından argon lazer ile bir saç teline basıldı. Juana adlı bir kızın maceraları anlatan 12 karelik bir çizgi roman, ancak pahalı mikroskoplarla görebileceğiniz bir şekilde bir saç teline yazıldı. Alman bilim insanı Andrew Zonenberg, yine Alman bir çizgi romancı Claudia Puhlfurst'ın bir çizgi romanında 12 kareyi, argon lazer teknolojisi ile bir saç teline kazımayı başardı. Andrew Zonenberg'in bu çalışması 'Dünyanın en ufak boyuttaki çizgi romanı' ünvanını aldı.
Saçları Keman, Kaşların Mildir Yarim! 01:11
Saçları Keman, Kaşların Mildir Yarim! 65 izlenme - 2 yıl önce Keman kaş üzerine bir sürü beste ve şarkı var zaten,kiraz dudak, elma yanak benzetmelerinden biridir malum, bu benzetmeden öte kafam karıştı şimdi,umarım farklı enstürümanlar için farklı uzuvlar denenmez, saçın a*** z*kmişler zaten. sanatla çüş kategorisinde bocaladım zaten.