Hoşgeldiniz!

Sadabad Videoları

Gidelim Serv-i Revânım Yürü Sâdâbâd'e (Suphi Ezgi - Lâle Devri Opereti) 02:23
Gidelim Serv-i Revânım Yürü Sâdâbâd'e (Suphi Ezgi - Lâle Devri Opereti) 35 izlenme - 3 hafta önce
Lâl Sema Grubu 05:37
Lâl Sema Grubu 3.620 izlenme - 10 yıl önce
Nur yoldaş - Sadabad 06:05
Nur yoldaş - Sadabad 223 izlenme - 2 yıl önce Bir safa bahşedelim gel şu dil-i nâşâde Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e İşte üç çifte kayık iskelede amade Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e. Gülelim, oynayalım, kâm alalım dünyadan Mâ-i tesnim içelim çeşme-i nev-peydadan Görelim âb-ı hayat aktığın ejderhadan Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e Geh varıp havz kenarında hirâman olalım Geh gelip kasr-ı cinan seyrine hayran olalım Gâh şarkı okuyup gâh gazelhan olalım Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e İzn alıp Cuma namazına deyu mâderden Bir gün uğrulayalım çerh-i sitem-perverden Dolaşıp iskeleye doğru nihan yollardan Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e Bir sen ü bir ben ü bir de mutrib-i pakize-eda İznin olursa eğer bir de Nedim-i şeyda Gayrı yâranı bugünlük edip ey şuh feda Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e Şair Nedim (Sadabad-Şiirde, İstanbul'da o dönemde ünlü bir sayfiye yeri)
SINAVO - TARİH -Balkan Antantı ve Sadabat Paktı - Yurtta Barış Dünya’da Barış 00:48
SINAVO - TARİH -Balkan Antantı ve Sadabat Paktı - Yurtta Barış Dünya’da Barış 323 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı Tarih -Balkan Antantı ve Sadabat Paktı - Yurtta Barış Dünya’da Barışsoru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - TARİH - Sadabat Paktı 00:54
SINAVO - TARİH - Sadabat Paktı 247 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı Tarih - Sadabad Paktı soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
young stars's perfect düet : sadabad'a 03:30
young stars's perfect düet : sadabad'a 449 izlenme - 9 yıl önce yıldız avcıların dıkkatıne süper bir ses super bir yorum ve mukemmel gitarıst dınle ve büyülen.. yorum ve oylarınızı beklıorum yorumlara cevap gelıcek..
Serdar Erbaşı - Sadabad 03:38
Serdar Erbaşı - Sadabad 199 izlenme - 4 yıl önce Serdar Erbaşı - Sadabad - Hanedan - Arabesk
Young Stars's Perfect Düet : Sadabad'a 01:26
Young Stars's Perfect Düet : Sadabad'a 173 izlenme - 9 yıl önce sadabad'a'nın devamı...yıldız avcıların dıkkatıne süper bir ses super bir yorum ve mukemmel gitarıst dınle ve büyülen..
HALİÇ KONGRE MERKEZİ SADABAD SALONU KEŞİF VİDEOSU VE HAKKINDA BİLGİLER 08:14
HALİÇ KONGRE MERKEZİ SADABAD SALONU KEŞİF VİDEOSU VE HAKKINDA BİLGİLER 3 izlenme - 1 ay önce HALİÇ KONGRE MERKEZİ SADABAD SALONU KEŞİF VİDEOSU VE HAKKINDA BİLGİLER haliç kongre merkezi,sadabad salonu,kültür ve kongre merkezi,konser ve tiyatro salonu,çok amaçlı salon,hakkında bilgi Keşif vidyosu, tanıtım vidyosu, Haliç Kültür ve Kongre Merkezi, Türkiye’nin en büyük ve modern kongre ve kültür merkezidir. Yaklaşık 65 bin metrekarelik bir alana sahip olan merkezin bünyesinde, 3 bin kişi kapasiteli konser, 1120 kişi kapasiteli tiyatro, 900'er kişi kapasiteli 3 sinema salonu ve 14 çalışma salonu bulunmaktadır. Atıl durumdaki kesimhaneler İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 1998 yılında bakıma alınmış ve 2009 yılında bitirilerek kültür merkezi olarak kullanıma sokulmuştur. kongre merkezi olarak kullanılacak en büyük salon 3 bin kişi kapasiteli. tesiste bin 284 kişilik çok amaçlı salon, 2 adet 400’er kişilik sinema veya çok amaçlı salon, 4 adet 100 kişilik toplantı salonu ile 10 adet 50 kişilik grup çalışma odası gibi üniteler bulunuyor. konferans hizmetini sağlayacak her biri farklı büyüklükte olan tesisin toplam koltuk kapasitesi 6 bin 264. kara, deniz ve hava trafiği açısından konum olarak istanbul’un çok elverişli bir noktasında bulunan kompleks, istanbul’un ve türkiye’nin en büyük, avrupa’nın ise sayılı büyük tesisleri arasında yer alıyor. şu an yapımı devam eden, eski sütlüce mezbahasının yerine yapılmaya başlanan ve yakın gelecekte tamamlanması planlanan avrupa'nın en büyük kültür merkezi projesi. projede konser ve kongre, sinema, sergi ve toplantı, açık hava salonu, tiyatro salonu, katlı otopark, gezi alanları, altgeçit ve rıhtım blokları yer alıyor. Kentin sesleri ile martı ve dalga seslerinin birbirine karıştığı sahilde bir düğün düşleyin. Haliç Kongre Merkezi göz alıcı manzarasıyla, kentin içinde ama aynı zamanda kentin karmaşasından uzak bir ortam. Ayrıca Merkez; Haliç - diğer adıyla “Altınboynuz”- kıyısındaki eşsiz konumu sayesinde ziyaretçilerine unutamayacakları tarihi bir İstanbul manzarası sunuyor. Sahil mimarisinin güzel bir örneği olan Haliç Kongre Merkezi, kapalı mekân, açık hava ve deniz kıyısı etkinliklerinin eş zamanlı yürütülebildiği dünyada az sayıda bulunan toplantı merkezlerinden biridir. 102.000 m2’lik bir alana kurulu olan Merkez, 16.000 m2 açık alana sahiptir.
Archers Of Sadabad / Sadabad Okçuları 01:58
Archers Of Sadabad / Sadabad Okçuları 49 izlenme - 6 yıl önce a day at the archery contest and performances of sadabad summer festivities in kagithane ıstanbulkağıthane'de düzenlenen sadabad yaz şenlikleri kapsamındaki okçuluk yarışma ve gösterilerinde geçen bir güncanon 5d mark 2 50mm f1.4 after effects cs4ıstanbul 09.06.2011
HALİÇ KONGRE MERKEZİ SADABAD SALONU KULİS HAZIRLIK ODALARI HAKKINDA BİLGİLER 02:37
HALİÇ KONGRE MERKEZİ SADABAD SALONU KULİS HAZIRLIK ODALARI HAKKINDA BİLGİLER 1 izlenme - 1 ay önce HALİÇ KONGRE MERKEZİ SADABAD SALONU KULİS HAZIRLIK ODALARI HAKKINDA BİLGİLER haliç kongre merkezi,sadabad salonu,kültür ve kongre merkezi,hakkında bilgi,kulis,hazırlık odası haliç kongre merkezi,sadabad salonu,kültür ve kongre merkezi,konser ve tiyatro salonu,çok amaçlı salon,hakkında bilgi Keşif vidyosu, tanıtım vidyosu, Haliç Kültür ve Kongre Merkezi, Türkiye’nin en büyük ve modern kongre ve kültür merkezidir. Yaklaşık 65 bin metrekarelik bir alana sahip olan merkezin bünyesinde, 3 bin kişi kapasiteli konser, 1120 kişi kapasiteli tiyatro, 900'er kişi kapasiteli 3 sinema salonu ve 14 çalışma salonu bulunmaktadır. Atıl durumdaki kesimhaneler İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 1998 yılında bakıma alınmış ve 2009 yılında bitirilerek kültür merkezi olarak kullanıma sokulmuştur. kongre merkezi olarak kullanılacak en büyük salon 3 bin kişi kapasiteli. tesiste bin 284 kişilik çok amaçlı salon, 2 adet 400’er kişilik sinema veya çok amaçlı salon, 4 adet 100 kişilik toplantı salonu ile 10 adet 50 kişilik grup çalışma odası gibi üniteler bulunuyor. konferans hizmetini sağlayacak her biri farklı büyüklükte olan tesisin toplam koltuk kapasitesi 6 bin 264. kara, deniz ve hava trafiği açısından konum olarak istanbul’un çok elverişli bir noktasında bulunan kompleks, istanbul’un ve türkiye’nin en büyük, avrupa’nın ise sayılı büyük tesisleri arasında yer alıyor. şu an yapımı devam eden, eski sütlüce mezbahasının yerine yapılmaya başlanan ve yakın gelecekte tamamlanması planlanan avrupa'nın en büyük kültür merkezi projesi. projede konser ve kongre, sinema, sergi ve toplantı, açık hava salonu, tiyatro salonu, katlı otopark, gezi alanları, altgeçit ve rıhtım blokları yer alıyor. Kentin sesleri ile martı ve dalga seslerinin birbirine karıştığı sahilde bir düğün düşleyin. Haliç Kongre Merkezi göz alıcı manzarasıyla, kentin içinde ama aynı zamanda kentin karmaşasından uzak bir ortam. Ayrıca Merkez; Haliç - diğer adıyla “Altınboynuz”- kıyısındaki eşsiz konumu sayesinde ziyaretçilerine unutamayacakları tarihi bir İstanbul manzarası sunuyor. Sahil mimarisinin güzel bir örneği olan Haliç Kongre Merkezi, kapalı mekân, açık hava ve deniz kıyısı etkinliklerinin eş zamanlı yürütülebildiği dünyada az sayıda bulunan toplantı merkezlerinden biridir. 102.000 m2’lik bir alana kurulu olan Merkez, 16.000 m2 açık alana sahiptir.