Hoşgeldiniz!

Sadabad Videoları

Lâl Sema Grubu 05:37
Lâl Sema Grubu 3.620 izlenme - 9 yıl önce
Nur yoldaş - Sadabad 06:05
Nur yoldaş - Sadabad 209 izlenme - 2 yıl önce Bir safa bahşedelim gel şu dil-i nâşâde Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e İşte üç çifte kayık iskelede amade Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e. Gülelim, oynayalım, kâm alalım dünyadan Mâ-i tesnim içelim çeşme-i nev-peydadan Görelim âb-ı hayat aktığın ejderhadan Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e Geh varıp havz kenarında hirâman olalım Geh gelip kasr-ı cinan seyrine hayran olalım Gâh şarkı okuyup gâh gazelhan olalım Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e İzn alıp Cuma namazına deyu mâderden Bir gün uğrulayalım çerh-i sitem-perverden Dolaşıp iskeleye doğru nihan yollardan Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e Bir sen ü bir ben ü bir de mutrib-i pakize-eda İznin olursa eğer bir de Nedim-i şeyda Gayrı yâranı bugünlük edip ey şuh feda Gidelim serv-i revanım yürü Sadabâd'e Şair Nedim (Sadabad-Şiirde, İstanbul'da o dönemde ünlü bir sayfiye yeri)
SINAVO - TARİH -Balkan Antantı ve Sadabat Paktı - Yurtta Barış Dünya’da Barış 00:48
SINAVO - TARİH -Balkan Antantı ve Sadabat Paktı - Yurtta Barış Dünya’da Barış 314 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı Tarih -Balkan Antantı ve Sadabat Paktı - Yurtta Barış Dünya’da Barışsoru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - TARİH - Sadabat Paktı 00:54
SINAVO - TARİH - Sadabat Paktı 243 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı Tarih - Sadabad Paktı soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
young stars's perfect düet : sadabad'a 03:30
young stars's perfect düet : sadabad'a 449 izlenme - 9 yıl önce yıldız avcıların dıkkatıne süper bir ses super bir yorum ve mukemmel gitarıst dınle ve büyülen.. yorum ve oylarınızı beklıorum yorumlara cevap gelıcek..
Serdar Erbaşı - Sadabad 03:38
Serdar Erbaşı - Sadabad 199 izlenme - 4 yıl önce Serdar Erbaşı - Sadabad - Hanedan - Arabesk
Young Stars's Perfect Düet : Sadabad'a 01:26
Young Stars's Perfect Düet : Sadabad'a 173 izlenme - 9 yıl önce sadabad'a'nın devamı...yıldız avcıların dıkkatıne süper bir ses super bir yorum ve mukemmel gitarıst dınle ve büyülen..
Archers Of Sadabad / Sadabad Okçuları 01:58
Archers Of Sadabad / Sadabad Okçuları 49 izlenme - 6 yıl önce a day at the archery contest and performances of sadabad summer festivities in kagithane ıstanbulkağıthane'de düzenlenen sadabad yaz şenlikleri kapsamındaki okçuluk yarışma ve gösterilerinde geçen bir güncanon 5d mark 2 50mm f1.4 after effects cs4ıstanbul 09.06.2011